Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Пачки мені вистачає на 3 дні , як і булки хліба . Тільки , калорій в пачці як в 100 г хліба

а як же консерванти та інші добавки?

Можливо , ми про різне говоримо .

Я про такі , з зерен . Ніяких консервантів .Технологія нагадує попкорн --- крупа гречана, пшениця, сіль. Є ще рисові . вівсяні і т.п.

http://uk.dobavkam.net/products/hlibci-grechani

xlebtsi-grechanie.jpg?itok=PUbH8yIB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Та я першу-ліпшу картинку взяв з мережі , на виробника не дивився , та й не про те мова =)=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого це з спорту йти? Я тільки нормальний кайф від динаміки почав отримувати. Все життя ходив в качалку щоб жати більше, важити більше, тільки цього року попустило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, таких не брав , це щось типу печива , зовсім друга технологія .

Треба брати такі :

Самыми полезными считаются цельнозерновые хлебцы, сделанные в аппарате под сложным названием "экструдер". Их легко узнать по внешнему виду: они похожи на брикеты (чаще круглые), состоящие из плотно слипшихся друг с другом набухших зерен. Технология изготовления подобного продукта такова, что производитель просто не может положить в него ничего вредного для вашей фигуры: ни жир, ни крахмал, ни дрожжи, ни сахар, ни консерванты с красителями. В экструзионных хлебцах содержатся только зерна и крупы: пшеничная, рисовая, гречневая, кукурузная, перловая (из ржаных, к сожалению, их сделать нельзя). Сначала готовится зерносмесь, затем она замачивается от получаса до 12 часов (кукуруза набухает почти сутки), чтобы грубые оболочки немного размягчились. Потом зерна засыпают в экструдер и выдерживают там 8 секунд при очень высоком давлении и температуре от + 260o С до +300o С. В подобных условиях вода, попавшая под оболочку, мгновенно превращается в пар, и он выворачивает зерно наружу. По сути, получается хорошо знакомый нам попкорн, но, поскольку зернышки находятся в ограниченном пространстве и расти им некуда, после "взрыва" они слипаются друг с другом и формируют плотный брикет.

Кстати, именно такие хлебцы пользуются большей популярностью в Европе. Во-первых, у них идеальный состав (только пшеница, гречка, кукуруза и др.), а во-вторых, за невероятно короткий период выпечки полезные вещества зерен и круп сохраняются в максимальном количестве.

По словам технологов, идеальные хлебцы не могут быть мягкими, влажными или, наоборот, чересчур "деревянными" (иначе они будут представлять угрозу для целостности зубов). Они должны быть сухими, ломкими, хрустящими, хорошо пропеченными и легко откусывающимися. Края у правильных экземпляров ровные, не крошащиеся, цвет равномерный: плохо, когда в одном месте он светлый, а в другом темно-коричневый. Поверхность у выпечных хлебцев может быть шероховатой, а у "взорванных" допускаются небольшие пустоты из-за соседства разных по диаметру зерен, но их все-таки не должно быть слишком много.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зал навпаки мотивує, головне в цьому всьому процесі це сон.

Микола, та їж той хліб і не мучся. Артрит це не інвалідність. Орбітрек - не межа. Є турніки, бруси, кільця - мега крута штука для здоров'я і мязів; є качання пресу - ціла купа унікальних прав. Не обмежуйся орбітреком бо це до добра не доведе. Те ж саме для Сеолуцька, басейн це не панацея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не мучусь , хлібці досить смачні

Головне для мене --- скинути вагу не нашкодивши здоров"ю

В першу чергу переглядаю харчування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вага умовно відображає здоров'я організму. В дуже худих людей може бути високий тиск, проблеми з серцем, рухомим апаратом. Тому не акцентуйся на вазі. Пробуй підтягуватись, віджиматись, тримати мязи в тонусі. Людина з розвинутою мускулатурою, при цій самій вазі буде в півтора рази вужчою від жирдяйчика. Жир легкий та об'ємний. Тому важлива не вага а якість. Качання, стимулює роботу серця, кровообіг, нормалізується тиск, людина себе почуває добре, практично не реагує на атмосферні зміни, дихання також покращується, судини зміцнюються. Я про гімнастику, воркаут, кросфіт, невеличкі навантаження в спортзалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого це з спорту йти?

Може стати впадло ходити :) Ви давно ходите? Чи тільки пару місяців-пів року? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На турніки десь з 4-5 класу, в спортзал з 13-ти років. Тому досить давно, більше 20-ки точно) Є травми спини, плеча, але нічого, працюємо помаленьку. В нас тут темка кросфіту є. Ви розумієте. активним спортом займаються безрукі, безногі, чоловіки, жінки, навіть хворі на важкі форми ДЦП. Наш організм досить легко адаптується до навантажень, головне не боятись його навантажувати, звісно що з розумом.

в мене було 121кг при 173см і я себе вважав красавчіком, бо так непогано жав на груди і на дельту. На передню дельту 86кг на 7-8 раз, а жим десь 116кг на 9 разів. А далі щось коротнуло і вирішив що пора закруглятись.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене зацепило відео, Crossroads Alliance, спілка що піднімає інвалідів, тренує, робить все можливе щоб люди відчували повноцінність, радість перемоги над собою

Фейсбукбагато фото, відео інформації.

http://video-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xft1/v/t43.1792-2/10425196_747706991932796_43625918_n.mp4?efg=eyJybHIiOjE2MjcsInJsYSI6MTU0MH0%3D&rl=1627&vabr=1085&oh=8974bf8ff7475c3ab076e43252accca0&oe=55E5EAD2

От де реальна любов і повага до людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що то варто крім каш додати щоб набрати потрібну кількість вуглеводів? макарони не люблю. а каші в таких кількостях банально не маю часу запихати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що то варто крім каш додати щоб набрати потрібну кількість вуглеводів? макарони не люблю. а каші в таких кількостях банально не маю часу запихати)

Сахар! і все що з ним пов"язано:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

солодке?)

саме так, це ж і є самісінькі вуглеводи!

Купи собі мальтодекстрин, на вагу, десь коштує 60грн кг!

http://sportwiki.to/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який смисл? Не можеш поправитись не поправляйся, пророби рельєф, покросфітсвуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який смисл? Не можеш поправитись не поправляйся, пророби рельєф, покросфітсвуй.

прикольно)))), не можеш змінити себе не змінюй, піди сять за комп зайди на борду і покидай вумні свої мислі в темі політика і економіка))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тре консультація по їжі звертайтеся.

Реально не всі харчі кожному підходять! Тому! до цього варто підійти правильно і знати загальні правила!

одне з загальних правил: Цукор - виключити з раціону!, цукор сприяє бродінню, погіршує "уважно" не травлення, а корисність всмоктуваних кишечником речовин!

цукор- це вуглевод, так. Але він не є корисним у веких кількостях, тільки у малих. Корисним є шоколад, мед, фрукти - ПРОДУКТИ, що містять фруктозу і тд і тп.

швидкий вуглевод потрібен в першу чергу мозку, потім м'язам.

ВАРТО пам'ятати, що мозок теж витрачає енергію під час качання: передача імпульсів, звичайно якщо якісно качаєтеся, а не з перервами у 10 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який смисл? Не можеш поправитись не поправляйся, пророби рельєф, покросфітсвуй.

по мені можна анатомію вчити.. куди рельєфніше?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу фото показати. ось тут є. щось забув про цю тему.

кросфіт мені явно не потрібний. рукопашка зганяла 5+- кг за 2 тижні з мене через інтенсивність тренуваннь.

зараз 72. а хочу 80+- НАБРАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...