Перейти до змісту

Парковка Там-Таму


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Стикнувя нещодавно із проблемкою, заїхав до СМ Там-Там, отримав разовий пропуск, припаркувався та зайшов за покупками, вийшов через 15-20хв та рушив до виїзду. На терміналі виїзду (автомат куди пхати пропуски) засунув талончик, автомат його з'їв і все, навіть не блимнуло нічого, буцімто і не пхав нічого. Все б нічого якби: за мною не стояло три автівки (вечір був) та я не поспішав привезти ті куплені речі до місця призначення. Звернувшись до охоронця (котрого ще потрібно знайти - 10хв ) отримав у відповідь що то не його юрисдикція і треба кликати якогось іншого охоронця (пройшло ще 10хв), той сказав що треба службу якусь викликати, яка прибуде через 30-40хв або ж дати хабаря першому охоронцю, безпредєл і все. Дав охоронцю 5 грн бо поспішав крепко, той дав мені якийсь лєвий талон, я його використав.

Знайомі таксисти біля ринку кажуть що з такими "приколами" вони стикаються регулярно, і просто впритик проїжджають за іншими машинами.

Бували у вас такі випадки? Що робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше, що прийшло в голову - сфотографувати талон, там дата та час. А потім вже все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просить у того кто сзади талон и выезжать вместе ) или говорить ему что ты пойдешь разбираться к охраннику и это займет 20 минут ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше, що прийшло в голову - сфотографувати талон, там дата та час. А потім вже все інше.

як сфоткати талон котрий зжер автомат, він жеж назад його не виплюнув.

Взяти ще один разовий пропуск?

там без автомобіля пропуск не вилазить, пробував.

Просить у того кто сзади талон и выезжать вместе ) или говорить ему что ты пойдешь разбираться к охраннику и это займет 20 минут ))

тут ризик є що шлагбаун вальне по криші, ризик великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше, що прийшло в голову - сфотографувати талон, там дата та час. А потім вже все інше.

як сфоткати талон котрий зжер автомат, він жеж назад його не виплюнув.

Сфоткати відразу талон при отриманні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше, що прийшло в голову - сфотографувати талон, там дата та час. А потім вже все інше.

як сфоткати талон котрий зжер автомат, він жеж назад його не виплюнув.

Сфоткати відразу талон при отриманні.

фото не допоможе, адже майстри котрі приїдуть на виклик через 30-40 хв і так дістануть пропуск, але чекати прийдеться поки вони приїдуть та розбиратимуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова, ну ти даєш!

Йдеш до вхідного паркомату, хтось під'їжає, ти тиснеш кнопочку швидше чім водій, тобі вилазить талон. Водій знову тисне йому вилазить. Там хоч 100 шт може вилізти одному. Аби машина стояла перед шлагбауном, там датчики ваги стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке, підійшов до охоронця, він спитав чи пам'ятаю я час на талоні, я сказав йому приблизний час, він провів своєю карткою і я виїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди фотографую талон. Видно все дату, час заїзду. Канає для охорони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова, ну ти даєш! Йдеш до вхідного паркомату, хтось під'їжає, ти тиснеш кнопочку швидше чім водій, тобі вилазить талон. Водій знову тисне йому вилазить. Там хоч 100 шт може вилізти одному. Аби машина стояла перед шлагбауном, там датчики ваги стоять.

На жаль, так не вийде. Там не датчики ваги, як хтось писав вище, а два індукційні кільця (що це фіг його знає)))), що видно з характерних вирізів у асфальті. Поки машина не перетне два кільця, наступний талончик в принципі не має видавати, а якщо і видавало то це глюки якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме такої ситуації не було, а ось у двох різних знайомих було так, не випускав шлагбаум коли ще часу було хвилин десять.І саме смішно що навіть і були згодні заплатити в автомат тих 2рубля, а нєє! мусили чекати 10хв. щоб час повністтю вичерпався, а тоді тільки автомат приймав гроші і виїзджали спокійно.

PS: заїзджаю туда 4-5 разів на тиждень, ні разу казусів не було, випускало навіть за 2хв.до закінчення часу(нагадаю, там безкоштовно 1 год.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке, підійшов до охоронця, він спитав чи пам'ятаю я час на талоні, я сказав йому приблизний час, він провів своєю карткою і я виїхав.

Була аналогічна ситуація і у мене. Також охоронець без питань відкрив шлагбаум своєю карткою і ніяких натяків на хабар.

А раз було на в"їзді. натиснув кнопку, пропуск виліз, я його забрав, а шлагбаум не відкрився. я ще раз натиснув - іще один квиток виліз і на цей раз все нормально - заїхав. тепер маю "трофейний" пропуск))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От мене ще одне постійно дратує, чому охоронці на парковці гіпермаркету не стежать за порядком на підвладній їм території, лазять собі туди сюди і морда кірпічом, а водії роблять що заманеться, паркуються хз як, у відповідних темах повно фоток. Ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патамушо в них З/П 1800 грн, і 14 год вони на ногах.

Або звільнити нах, або збільшити зп та вимагати виконання обов'язків, ну бо реально, що є, що нема - без різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патамушо в них З/П 1800 грн, і 14 год вони на ногах.

Або звільнити нах, або збільшити зп та вимагати виконання обов'язків, ну бо реально, що є, що нема - без різниці.

Нічого не "без різниці" - вони возики забирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патамушо в них З/П 1800 грн, і 14 год вони на ногах.

Або звільнити нах, або збільшити зп та вимагати виконання обов'язків, ну бо реально, що є, що нема - без різниці.

Нічого не "без різниці" - вони возики забирають.

Ці обов'язки можуть виконувати й внутрішні охоронці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не "без різниці" - вони возики забирають.

Ці обов'язки можуть виконувати й внутрішні охоронці.

А працівники на касі можуть виконувати роботу внутрішніх охоронців, а прибиральниці і мерчендайзери можуть виконувати роботу касирів і так далі... :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не "без різниці" - вони возики забирають.

Ці обов'язки можуть виконувати й внутрішні охоронці.

А працівники на касі можуть виконувати роботу внутрішніх охоронців, а прибиральниці і мерчендайзери можуть виконувати роботу касирів і так далі... :0162:

То все класно, але (вертаємось на кілька постів вище) вони не підтримують порядку на підлеглій їм зовнішній території, зокрема парковки водіїв на пішоходному, впоперек, раком, боком та з підскоком, чим створюють перешкоди для решти водіїв, пішоходів клієнтів ГМ, за що ж і отримують зп, велику чи малу то вже інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все класно, але (вертаємось на кілька постів вище) вони не підтримують порядку на підлеглій їм зовнішній території, зокрема парковки водіїв на пішоходному, впоперек, раком, боком та з підскоком, чим створюють перешкоди для решти водіїв, пішоходів клієнтів ГМ, за що ж і отримують зп, велику чи малу то вже інше питання.

можливо в книгу скарг написати, чи ще перед тим з адміністрацією поговорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все класно, але (вертаємось на кілька постів вище) вони не підтримують порядку на підлеглій їм зовнішній території, зокрема парковки водіїв на пішоходному, впоперек, раком, боком та з підскоком, чим створюють перешкоди для решти водіїв, пішоходів клієнтів ГМ, за що ж і отримують зп, велику чи малу то вже інше питання.

можливо в книгу скарг написати, чи ще перед тим з адміністрацією поговорити

А смисл? До мене колись домахався сіній охоронець після того як я зауваженням перервав його неадекватні спроби клеїтись до моєї колеги, бичати почав, я йому чуть в носа не дав. Пішов до рецепшина, повідомив про п'яного неадекватного охоронця, сказали що угомонять зараз. За таке звільняти треба відразу, а ні, де ж там, далі працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...