Перейти до змісту

Парковка Там-Таму


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Стикнувя нещодавно із проблемкою, заїхав до СМ Там-Там, отримав разовий пропуск, припаркувався та зайшов за покупками, вийшов через 15-20хв та рушив до виїзду. На терміналі виїзду (автомат куди пхати пропуски) засунув талончик, автомат його з'їв і все, навіть не блимнуло нічого, буцімто і не пхав нічого. Все б нічого якби: за мною не стояло три автівки (вечір був) та я не поспішав привезти ті куплені речі до місця призначення. Звернувшись до охоронця (котрого ще потрібно знайти - 10хв ) отримав у відповідь що то не його юрисдикція і треба кликати якогось іншого охоронця (пройшло ще 10хв), той сказав що треба службу якусь викликати, яка прибуде через 30-40хв або ж дати хабаря першому охоронцю, безпредєл і все. Дав охоронцю 5 грн бо поспішав крепко, той дав мені якийсь лєвий талон, я його використав.

Знайомі таксисти біля ринку кажуть що з такими "приколами" вони стикаються регулярно, і просто впритик проїжджають за іншими машинами.

Бували у вас такі випадки? Що робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там є віконечко знизу, до якого достатньо піднести талончик з штрих кодом не засовуючи його у щілину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попутно треба цю тему об’єднати з тою де шукають наклейки "я паркуюсь як мудак"

бо бидлота яка стає поближче до виходів просто попід стінами, перешкоджаючи виїзду чи навіть проїзду – повинні знати хто вони є насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там охоронці на цьому мають левак :_07: . Колись також приходилось в них купувати картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць тому, теже в вечірі виїжав, зажувало талон, знайшов якось охоронця, неспіша відкрив своєю карткою-безоплатно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було щось схоже, але талон пожований паркомат виплюнув через декілька секунд. Добре, що позаду нікого не було, так як впав він під автомобіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...