Перейти до змісту

Парковка Там-Таму


woodwork

Рекомендовані повідомлення

А смисл? До мене колись домахався сіній охоронець після того як я зауваженням перервав його неадекватні спроби клеїтись до моєї колеги, бичати почав, я йому чуть в носа не дав. Пішов до рецепшина, повідомив про п'яного неадекватного охоронця, сказали що угомонять зараз. За таке звільняти треба відразу, а ні, де ж там, далі працював.

Ну і чого ж ти? Потрібно було відразу добиватись свого - що охоронець п"яний і неадекватний. Зафіксувати на відео. Телефон у тебе є? Щоб ти знав, за таке звільняють відразу. Піти у службу охорони, нажалітись. Вимагати начальника охорони.

Нещодавно одного такого звільнили. Випадкові люди трапляються всюди, так що не рівняй усіх під одну гребінку.

То все класно, але (вертаємось на кілька постів вище) вони не підтримують порядку на підлеглій їм зовнішній території, зокрема парковки водіїв на пішоходному, впоперек, раком, боком та з підскоком, чим створюють перешкоди для решти водіїв, пішоходів клієнтів ГМ, за що ж і отримують зп, велику чи малу то вже інше питання.

Один возик вартує 1400грн. З початку роботи Порт-Сіті було вкрадено 15 (!!) таких возиків. Розбито дзеркала у туалетах, що вартують, повір, не сто гривень. Кожного дня кражуть папір, рулонами. Те ж саме із електронними дезодорантами. Пробували знімати навіть електричні машинки для сушки рук!!

А як сам розумієш, відеокамер у самих туалетах не стоїть. Охоронець же не може стояти постійно в туалеті, слідкувати, пардон, за пісающими хлопчиками.

Все це лягає грошовим коштом на самих же охоронців. Охоронців - дуже обмежена к-сть. Це я тобі як працівник Порт-Сіті кажу. Штат навпаки дуже скоротили, за всім просто нереально услідкувати. А скільки бійок трапляється кожного місяця, тобі краще й не знати!

Ці обов'язки можуть виконувати й внутрішні охоронці.

Внутрішні охоронці мало того, що забирають возики усередині Там-Таму та Порт-Сіті. вони ще й за порядком слідкують. У Там-Тамі крадуть, уявляєш? Крадуть навіть кошики для продуктів..

Хоча, бачу, ти за своїми образами цього знати не хочеш.

Або звільнити нах, або збільшити зп та вимагати виконання обов'язків, ну бо реально, що є, що нема - без різниці.

Чого завжди відразу крайнощі? Звільнити, розстріляти, закопати..
Я тобі розкажу одну історію, із реального життя. В одного охоронця, назвем його N, трапилась біда. Раптово помер брат, молодий ще, навіть дуже. А йому вранці на роботу. Працює у такій точці, що замінити РЕАЛЬНО не було можливості кимось. Не той випадок. Їх там троє усього працює.

Що б ти зробив на його місці? Не пішов би на роботу? За невихід - миттєве звільнення, тому що РЕАЛЬНО немає там ким замінити. Напитись на робочому місці? Також миттєве звільнення. Були прецеденти.

Ось такі справи, людино, яка вимагає від оточуючих більше, ніж може дати сама.

P.S. Він вийшов на роботу. І не дозволив собі ні краплі спиртного. А от що в нього в душі робилося - краще тобі цього не знати. А от я - я, я з ним спілкувався. Ет..((

Так що.. Так що всі ми люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене ще одне постійно дратує, чому охоронці на парковці гіпермаркету не стежать за порядком на підвладній їм території, лазять собі туди сюди і морда кірпічом, а водії роблять що заманеться, паркуються хз як, у відповідних темах повно фоток. Ппц.

Мене дратує, що вони мені в машину не несуть покупки. А якщо серйозно, то перед тим, як ставити якісь претензії потрібно ознайомитися з посадовою інструкцією штатної одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим, як ставити якісь претензії потрібно ознайомитися з посадовою інструкцією штатної одиниці.

А все дуже просто. Охоронці не повинні слідкувати, наскільки точно паркуються водії. Справа охоронця - слідкувати, щоб був вільний проїзд і не створювались затори. Щоб не вивозились возики із території. Причому останнє - прерогатива N1. інакше ці півтори тисячі платять самі охоронці. А возики, повірте, люди кидають де хочуть! Мало не на зупинку вивозять, до маршруток.

Звісно, особливо знахабнілі водії паркуються де хочуть і як вийде. Тут вже потрібно підходити і вести певну роботу індивідуально. Але охоронців на вулиці одиниці, водіїв же - маса, за всіми не услідкуєш. Як практика показує, деякі люди вважають себе особливими, вільними від усяких моральних устоїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одне не розумію, чому прибрали навіси які були на парковці де стояли візочки. За ради декількох місць-Брєд!

Я інколи, дуже рідко скуповуюся так,що мушу їхати з возиком до автомобіля(реально багато) але нуууу не можу я кинути візочок посеред стоянки, ну не можуууу!! думаю що буде комусь заважати, да і взагалі може комусь не вистачає в магазині(рідко, зате буває) Ось позавчора поставив авто далеко (напроти великого екрану, під самою дорогою,де є сходи коли переходиш міст і відразу на право до Порт-Сіті.І ось знову мусив з самого Там-там, спочатку вести пакети до авто(ну це мої проблеми я розумію) а ось потім як загрузився совість везла возика назад аж у саме приміщення, бо на вулиці не має де залишити.((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема "возики по всей стоянке" не для нашего менталитета, как и многое другое. Хочется думать что это временно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема "возики по всей стоянке" не для нашего менталитета, как и многое другое. Хочется думать что это временно

Нет ничего более постоянного, чем временное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я забув написати, в інформаційний відділ звертався, але думаю вони так, аби відстав. Якщо вони не можуть докупити корзинок яких ВЄЧНО!! не хватає. то про що ми говоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл? До мене колись домахався сіній охоронець після того як я зауваженням перервав його неадекватні спроби клеїтись до моєї колеги, бичати почав, я йому чуть в носа не дав. Пішов до рецепшина, повідомив про п'яного неадекватного охоронця, сказали що угомонять зараз. За таке звільняти треба відразу, а ні, де ж там, далі працював.

Ну і чого ж ти? Потрібно було відразу добиватись свого - що охоронець п"яний і неадекватний. Зафіксувати на відео. Телефон у тебе є? Щоб ти знав, за таке звільняють відразу. Піти у службу охорони, нажалітись. Вимагати начальника охорони.

Нещодавно одного такого звільнили. Випадкові люди трапляються всюди, так що не рівняй усіх під одну гребінку.

То все класно, але (вертаємось на кілька постів вище) вони не підтримують порядку на підлеглій їм зовнішній території, зокрема парковки водіїв на пішоходному, впоперек, раком, боком та з підскоком, чим створюють перешкоди для решти водіїв, пішоходів клієнтів ГМ, за що ж і отримують зп, велику чи малу то вже інше питання.

Один возик вартує 1400грн. З початку роботи Порт-Сіті було вкрадено 15 (!!) таких возиків. Розбито дзеркала у туалетах, що вартують, повір, не сто гривень. Кожного дня кражуть папір, рулонами. Те ж саме із електронними дезодорантами. Пробували знімати навіть електричні машинки для сушки рук!!

А як сам розумієш, відеокамер у самих туалетах не стоїть. Охоронець же не може стояти постійно в туалеті, слідкувати, пардон, за пісающими хлопчиками.

Все це лягає грошовим коштом на самих же охоронців. Охоронців - дуже обмежена к-сть. Це я тобі як працівник Порт-Сіті кажу. Штат навпаки дуже скоротили, за всім просто нереально услідкувати. А скільки бійок трапляється кожного місяця, тобі краще й не знати!

Ці обов'язки можуть виконувати й внутрішні охоронці.

Внутрішні охоронці мало того, що забирають возики усередині Там-Таму та Порт-Сіті. вони ще й за порядком слідкують. У Там-Тамі крадуть, уявляєш? Крадуть навіть кошики для продуктів..

Хоча, бачу, ти за своїми образами цього знати не хочеш.

Або звільнити нах, або збільшити зп та вимагати виконання обов'язків, ну бо реально, що є, що нема - без різниці.

Чого завжди відразу крайнощі? Звільнити, розстріляти, закопати..
Я тобі розкажу одну історію, із реального життя. В одного охоронця, назвем його N, трапилась біда. Раптово помер брат, молодий ще, навіть дуже. А йому вранці на роботу. Працює у такій точці, що замінити РЕАЛЬНО не було можливості кимось. Не той випадок. Їх там троє усього працює.

Що б ти зробив на його місці? Не пішов би на роботу? За невихід - миттєве звільнення, тому що РЕАЛЬНО немає там ким замінити. Напитись на робочому місці? Також миттєве звільнення. Були прецеденти.

Ось такі справи, людино, яка вимагає від оточуючих більше, ніж може дати сама.

P.S. Він вийшов на роботу. І не дозволив собі ні краплі спиртного. А от що в нього в душі робилося - краще тобі цього не знати. А от я - я, я з ним спілкувався. Ет..((

Так що.. Так що всі ми люди.

Звиняйте за крайнощі, нахлинуло, з вами согласєн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора стикнувся з проблемою виїзду з стоянки - не зчитувався талон при виїзді через 20 хв. після заїзду.

Для відкриття проїзду прийшлося переїхати з одного кінця стоянки в інший (до виїзду біля АЗС) і додатково втратити 25 хвилин бігаючи по охоронникам, які впевнені, що крім них всі паморки і не можуть розібратися в високих технологіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не робота охоронців, розбиратися в "високих технологіях". Для цього є певна служба - диспетчери. Робота охорони - лише зафіксувати неспрацювання/поломку автомата, і передати їнформацію оператору. Оператор вже викликає диспетчерів. У диспетчерів може бути інша робота, тому, відповідно, й створюються затори.

Пояснюйте зрозуміліше, що сталося, намагайтесь без "праведного гніву" (часто геть не зрозуміло зі слів обуреного водія, що сталося), автоматика також має збої, і все буде набагато швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора стикнувся з проблемою виїзду з стоянки - не зчитувався талон при виїзді через 20 хв. після заїзду.

Для відкриття проїзду прийшлося переїхати з одного кінця стоянки в інший (до виїзду біля АЗС) і додатково втратити 25 хвилин бігаючи по охоронникам, які впевнені, що крім них всі паморки і не можуть розібратися в високих технологіях.

Так, не приємно. Але це ж разово з тобою сталося, це ж не система. Все ламається, навіть люди. Охоронець, як правило, відповідає хамством на хамство. Я ж, коли шлагбаум "з'їв" талнчик і не випустив мене, чемно попросив охоронця допомогти і він мене теж чемно випустив. Зайняло це максимум 10хв. і витрачено жодного граму нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора стикнувся з проблемою виїзду з стоянки - не зчитувався талон при виїзді через 20 хв. після заїзду.

Для відкриття проїзду прийшлося переїхати з одного кінця стоянки в інший (до виїзду біля АЗС) і додатково втратити 25 хвилин бігаючи по охоронникам, які впевнені, що крім них всі паморки і не можуть розібратися в високих технологіях.

Я стикнувся з цим, ви стикнулись, знайомі (працюють на ринку) кілька разів стикались... А ще скільки людей які не в ''темі'', от і системка вимальовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогоді два авто, включаючи мене, не випускало з парковки, знову зажувало квиточок, та відсутність охоронця на території + нехватка часу підняли настрій на вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів назад і я стикнувся з проблемкою, був десь 15-20хв. на стоянці, на виїзді що позаду біля вул. Карпенка- Карого, апарат тупо "випльовував" талон і не випускав, спробував разів з п"ять і мусив здавати надаз, бо вже хтось там псіхував, але нічого-такого, як я від"їхав після мене проїхало два чоловіка(їх випустило без проблем) я не нервуючи і не шукаючи охоронців спробував знову і ТАДАМ!! випустило без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів назад і я стикнувся з проблемкою, був десь 15-20хв. на стоянці, на виїзді що позаду біля вул. Карпенка- Карого, апарат тупо "випльовував" талон і не випускав, спробував разів з п"ять і мусив здавати надаз, бо вже хтось там псіхував, але нічого-такого, як я від"їхав після мене проїхало два чоловіка(їх випустило без проблем) я не нервуючи і не шукаючи охоронців спробував знову і ТАДАМ!! випустило без проблем.

Ок, добре вам, а у мене без ''ТАДАМ'' пройшло, апарат тупо з'їв талон і ''морда кірпічом'', як тут охоронця не кликати, як тут не нервуватись коли ті сісуріті через 15хв приходять, не раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что бы не трепать себе нервы когда сьело талончик, или же не принимает.

Становитесь за авто, после открытия шлагбаума впередистоячему авто выезжаете следом за ним. Нервы в порядке, время не потеряно.

Последствия на свой страх и риск :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последствия на свой страх и риск :-)

Ги-ги, знаю таких екстремалів, у них виходило, але судячи із вм'ятин на шлагбаунах, виходило так не у всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте включимо логіку.

Паркінг облаштували шлагбаумами через близкість "варшавки",щоб не заставляли парковку машинами "базарники".

Але в понеділок та після 15.00 шлагбауми можна було б підняти.Тим самим збільшити бажаючих витратити свої кошти в там-тамі та порт сіті.В мене багато знайомих з інших міст,які бувають машиною в Луцьку,то лишній раз на паркінг там-таму не хочуть заїздити.

В черговий раз переконуюсь,що роздрібна торгівля,то не для Континіума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, добре вам, а у мене без ''ТАДАМ'' пройшло, апарат тупо з'їв талон і ''морда кірпічом''

Так, буває. Як вже сказано вище. автомати час від часу глючать або й ламаються.

як тут не нервуватись коли ті сісуріті через 15хв приходять, не раніше.

Ви спробуйте спершу побігати, як ті Сісуріті. а потім побачимо, чи буде у вас залишкове бажання вислуховувати непотрібну балаканину щодо вас, невдячних

сісуріті

, які

через 15хв приходять, не раніше.

Охоронець не може бігати прудкою ланню по першому позову клієнтів. Особливо, якщо вони такими ж клієнтами зайняті.

Щодо поломок. Я вам скажу так. нерідко буває присутній також людський фактор. Наприклад.

Буває, при оплаті автомат "випльовує" талончик. Людина хоче заплатити, а не може. Немає біди. Адже ясно й чітко написано - не приймає - візьміть та й проскануйте по штрих-коду. От і все! Талончик прочитався. Ще одне нерозуміння вирішення проблеми - вирішене.

Але ж чукча не читатель. Чомусь наші люди СТРАШЕННО не люблять читати, що написано на автоматах. Або якщо читають, то не до кінця. Коли на Центральний (вхід) приходять такі ось незадоволені клієнти, охоронець першим ділом бере талончик, і в присутності клієнта пробує його прочитати сканером. Статистика річ вперта, 90-95% усе вдається. Клієнт при цьому зазвичай закатує очі під лоба й спантеличено запитує: "А що, хіба так було можна..?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...