Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

тема дуже корисна, як на мене (тільки от перши пост міг би бути більш інформативни))). плюсую! моя думка - пити треба багато і постіно, все одно ніколи не випиваєш більше норми ))

я майже рік тому почав пити багато води, бо вирішив покращити свій загальний стан і "підтягнути" спину, бо почалися сигнали.

на даний час не рахую скільки п'ю, але це десь 2-2,5 л (вода з колонки в с. Промінь :), проста або прокипячена, узвар), але точно не більше. це в основному через те, що багато їзджу і не завжди є можливість попити, коли дійсно хочеться. відчуваю себе набагато краще, спина краще теж (диски потребують воду постійно, інакше не може відновитися структура). п'ю воду там, де це можливо - на офісі, забігши до когось в гості на 5 хвилин і т.д. мінеральну раніше пив більше, тепер дуже рідко (боржомі з похмілля %) )

ще з власних спостережень - цікаво поекспериментувати різні способи вживання, наприклад пити дуже маленькими ковтками і повільно, або навпаки швидко, або проціжувати через зуби, можна також пробувати воду тримати довгий час в роті (30 сек - 2 хв.), полоскати ротову порожнину, задіюючи різні м'язи шиї. такі процедури завжди тільки корисні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Найпростіший метод, щоб визначити чи достатньо ви п'єте, по кольору сечі.

Зранку допускається темніша. :_04:

post-10767-0-47362900-1423509074_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Silva в тебе занадто агресивний перший пост в темі, спроба перевести дискусію в якийсь срач. Навчись висловлюватись без наїздів на людину, яка адекватно поділилась своїми думками і в нормальному тоні запитує що думають інші. Якщо ти вважаєш, що всі інші люди ведуться на навіювання, яке ти тут десь побачив, то це не так, не треба аж так старатись захистити всіх інших від дезіформації. Ніякого піару чи зомбування чи одностороньої істини в топістартера я не помітив. Інфо для роздумів. Аргументи можна наводити культурніше.

І не дивуйся що я зараз так звертаюсь до тебе - памятай, що посіяв те й пожнеш. Аргументи вітаються, але подача бажає кращого.

Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчись висловлюватись без наїздів на людину, яка адекватно поділилась своїми думками і в нормальному тоні запитує що думають інші.

Аргументи можна наводити культурніше.

Та які наїзди, який срач ви що) я культурно висловлював свою думку, то мені тут почали писати про якіхось "баб яг", на ти переходити, "дозволяти" не пити воду)

Ніякого піару чи зомбування чи одностороньої істини в топістартера я не помітив. Інфо для роздумів.

та ну якби ж ТС просто інфою ділився, він тут ставить вже діагнози, і робить сильні заяви типу "В тих що пють менше 1л води в день, а думаю таких більшість досить серйозні проблеми з здоров'ям. Ті що п'ють більше 2,5л стараються їх вилікувати".

Аргументи вітаються, але подача бажає кращого.

Гг, там де є фанатичне вірування в будь що аргументи це мусор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, напевне в нас непорозуміння. Прошу вибачення.

Згідний з наступним висловлюванням, що істина десь посередині

"Истина, как обычно, лежит где-то посередине, и для её поиска не нужно проводить каких-либо дорогостоящих исследований. И состоит она в том, чтопить нужно, причём пить именно воду. Но зацикливаться на каком-либо определённом количестве литров или стаканов ежедневной нормы не следует. Для каждого человека эта норма индивидуальна и зависит от множества причин, в том числе от климата и текущего рациона."

І ось ця стаття хоча і протирічить в чомусь наведеній вами статті і поститься на тому самому ресурсі, проте якщо придивитись то загалом і там і там є консенсус - воду пити треба і певний мінімум є який залежить від різних факторів. А вже відслідковувати чи ні - то справа кожної людини. Я почав юзати додаток бо мені цікаво провести експеримент визначити чи стану краще почуватись якщо питиму більше чистої води. Просто раніше часом забував за роботою та іншими речами пити. І спрага іноді забувається під час інтенсивного дня - відходить на другий план, і лише коли повертаєшся додому ввечері то випиваєш залпом півлітра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з наступним висловлюванням, що істина десь посередині

Так, важко не погодитися з цією цитатою. І, як мені здається, факторів тут далеко не 10 і не 20, починаючи від генетики і метаболізму і закінчуючи там якоюсь вологісью повітря...

І ось ця стаття хоча і протирічить в чомусь наведеній вами статті і поститься на тому самому ресурсі

Ну це просто переклад з різних джерел, тому не зовсім)

консенсус - воду пити треба і певний мінімум є який залежить від різних факторів.

так я теж думаю, що краще водний баланс поповнювати водою чим чайом\кавою. Але те, що ви отримуєте воду практично від будь-якої їжі, від любих напоїв це також не треба ігнорувати. Тому щоб недобрати цей мінімум треба добре постаратись: якщо цілий день їсти сухі продукти типу там, навіть незнаю що навести, сухарів, сушок якихось, щось в цьому роді, і тоді побачете як буде хотіти пити і скільки літрів води ви пип'єте по свому бажанню. І знову ж таки, навіть якщо при цьому ви майже нічого пити небудете (хоча це зробити буде дуже важко вже після обіду), ніяких критичних змін в організмі не відбудеться, так як в нас є запаси жиру, води. На наступний день коли ви відновите свій баланс все прийде до норми.

І спрага іноді забувається під час інтенсивного дня - відходить на другий план, і лише коли повертаєшся додому ввечері то випиваєш залпом півлітра.

Ну але ж як ви приходите додому то реально відчуваєте спрагу, вам хочеться пити, ви п'єте поки не чуєте що вже наситились. Це одне діло. Друге діло якщо ви прийшли, поїли супу, потім ще зїли яблуко, і ще потім попили чаю, а тоді вже якось залили насильно в себе пів літра води, щоб добрати до 2.5 літра чистої води в день. Це вже зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок розумних організмів і т.д. До тієї штуки я взагалі воду не пив і не хотів. Вистачало три горнятка кави, якихось цикорієвих напоїв. Загалом рідини десь біля 1л. Але на протязі дня почувався голодним. Почав пити воду, йшло важко, зараз легше бо розумний організм ну не хоче чистої джерельної води:) Тупо заставляв себе, зараз вроді п'ю спокійно. Відчуття голоду повністю покинуло мене. Їсти не хочу, заставляю себе щось закинути 2-3 рази на день. оскільки не голодний, то вже собі спокійно вибираю, щоб поменше вуглеводів було в їжі, більше білків, клітковини, вітамінів. От і весь компот. Почуття точно не погіршилось, не худаю. Цікаво що буде відбуватись на протязі місяця, коли організм звикне до такої кількості води. З чим тут воювати і що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почав трохи вливати всебе більше води в чистому вигляді(з бутля), якось таки енергії більше, ну то побачим як дойду десь до 2х літрів

тут одне питаннячко, я вельми люблю всякі компотики типу смородина малинка,

просто якось вже відраза від чаю і хочу знову зробити перерву в вживанні цього напою( да чай міняв і дорогущий купував, набридло) разнаабразія захотілося чомусь,

що скажете по цьому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н2О :) Думаю саме в лікувальних цілях краще просту воду, щоб вона дійшла до кожної клітинки. Десь за місяць можна буде говорити про якийсь ефект, проаналізувати, а далі можна і побалуватись компотиками, якщо вставлятиме.

Зараз просто не тягне до "рідини", місця вистачає тільки на воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н2О :) Думаю саме в лікувальних цілях краще просту воду, щоб вона дійшла до кожної клітинки. Десь за місяць можна буде говорити про якийсь ефект, проаналізувати, а далі можна і побалуватись компотиками, якщо вставлятиме.

Зараз просто не тягне до "рідини", місця вистачає тільки на воду.

Ех, пропав козак :) А як що серйозно.... Тривав третій день експерименту, і ..... 2 літра води. Але, не витримав я, Ромко, "душевних " і "набумберився" чаю... Видно не дозрів я ще до подібних експериментів)) Щиро вдячний за саму ідею, це вже без сміху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя сім'я постійно протягом літа-осені заготовляє від 5 до 30 банок вишень, аличі, винограду, яблук, аронії, порічок - практично кожного дня якийсь компот з одного чи з двох видів ягід. Зимою дуже круто - доза вітамінів забезпечена. Думаю це корисніше і дешевше за більшість соків, що пропонується на прилавках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче народ, прочитав перших 1-4сторінки було цікаво.А потім якійсь докази-суперечкі,ну прям щось не в тему.Сам випиваю за суткі води не багато біля (0.5-1л.), а ось рідини багато!(2.5-4л.) чай,компот,просто розводжу у кип"яченій воді малину,калину.Не знаю чи це правильно, але думаю ніхто не знає.

PS: тема актуальна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вихідним поки дома, то води багато. Можу 2-3 літри випити.

Рідини впродовж дня (чай, кава і пиво,) то так само десь.

Хоча останнє не є корисним. Окрім хорошого чаю і правильної кави.

Виключенням є компот із сушки. і приварені з цукром (не варені, а доведені до кипіння) ягоди, які розводять гарячою водою (до 90°С).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім якійсь докази-суперечкі,ну прям щось не в тему.
Я і сам припух коли в таку тему троляка затесався, добре що один, а якщо двоє-троє, то теми просто немає.

По компотах аналогічно, заготовляємо влітку по найнижчих цінах вишні, полуниці, порічки, чорниці і так зима-весна переходить без жодних проблем з ягодами.

Але є один мінус кави, чаю, компоту - цукор. Головна кількість цукру в організм надходить з напоями. Випивати нецукрований чай-каву більшість не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випивати нецукрований чай-каву більшість не буде.

Більшість так. Але є такі люди ,які можуть. Хоча останнім часом скорочую кількість цукру в напоях.

Хоч по 0,5 ложечки, але менше.

За останніх пів року скоротив на 1 ложечку. Що, я вважаю, є прогресом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім якійсь докази-суперечкі,ну прям щось не в тему.
Я і сам припух коли в таку тему троляка затесався, добре що один, а якщо двоє-троє, то теми просто немає.

По компотах аналогічно, заготовляємо влітку по найнижчих цінах вишні, полуниці, порічки, чорниці і так зима-весна переходить без жодних проблем з ягодами.

Але є один мінус кави, чаю, компоту - цукор. Головна кількість цукру в організм надходить з напоями. Випивати нецукрований чай-каву більшість не буде.

Мож тоже трішки не в тему, але напишу з вашого дозволу, Да! цукор у компотах це не дуж добре, особисто я компотом ніяк не можу напитися, якщо у дома стоїть повний графін то його можна пити-пити і ще раз пити,спрагу не вгамовує про користь не знаю, просто смачно,він навіть у якийсь мірі замінює їжу,як багато набулькаєшся то і їсти не хочеться.Ну і бувають різні,солодкі,кисло-солодкі,кислі,це просто смачний напій на певно і все.А ось вода то да! ніщо так не задовільняє(спрагу) як звичайна вода.

Короче начитався я вас і ось заради інтересу спробую я з сьогоднішнього дня потити водичку,до сьогодні випивав 0.5-1л. спрбую більше,цікаво який буде стан,апетит,похід до (00)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені навіть лікар каже пий 2-3 л, але я пю мало, треба буде себе заставити. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тепер і дітей змушую по кружці теплої води випити зранку. Кривляться, наче гіркі ліки п'ють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смак води і її цінність розпізнається коли десь довго її не поп'єш. Наприклад, років у 14 - 15 коли на Говерлу лазив і лише з півлітром води. Коли спустився вниз, то вода буде неймовірно смачною. Випив нереально багато, відтоді зацінив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смак води і її цінність розпізнається коли

Хто не напивався горілкою - той не знає смаку холодної води!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі в цьому топіку піднята тема споживання саме ВОДИ,а не рідини,я так розумію.Бо соки,чаї,кава,борщі і т.п.-це їжа.І науково обгрунтований мінімум споживання води 30мл на 1кг ваги для звичайної людини.Для людини,яка веде активне життя,наприклад,спортсмени,норма збільшується в 2 рази.Тобто для офісного планктона вагою в 50кг. достатньо 1,5л води,а чуваку,який копає траншею і має таку ж вагу, вже потрібно 3л.

Ще одне правило-воду потрібно пити за 30 хв.до або через 1,5-2години після їжі.Інакше будуть проблеми із засвоєнням і води і їжі.

Для нормальної роботи організму необхідно слідкувати,щоб вода мала в собі основні мінеральні речовини:калій,магній,кальцій,натрій. Це можна перевірити тільки лабораторним шляхом.Як правило вода бутильована цих речовин не має,в 90% на етикетках брехня.

Також,щоб був лікувальний ефект від вживання чистої води,потрібно слідкувати за вживанням солі.Наші люди вживають її надто багато.Краще сіль замінювати спеціями і приправами або,так званою травяною(зеленою) сіллю.Також добре вживати морську або гімалайську сіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі в цьому топіку піднята тема споживання саме ВОДИ,а не рідини,я так розумію.Бо соки,чаї,кава,борщі і т.п.-це їжа.І науково обгрунтований мінімум споживання води 30мл на 1кг ваги для звичайної людини.

Науково обгрунтовано що в середньому, людині треба 30 мл води на 1кг. Більшість, в середньому, людина отримує з їжі, інше - з нпаоїв. В середньому, це так як середній ріст людини там 178 наприклад. А може бути більше, може бути менше. Поясніть мені будь-ласка, чому той же сік чи компот не замінить мені води?)

Для нормальної роботи організму необхідно слідкувати,щоб вода мала в собі основні мінеральні речовини:калій,магній,кальцій,натрій.

Ці речовини можна отримати не тільки з води, більшість ми отримуємо з їжі.

Це можна перевірити тільки лабораторним шляхом.

Повністю згідний. Так само, як і перевірити на безпечність воду з джерел. Особилво зважаючи на той факт, що екології в нашій країні можна коротко описати як "великий смітник".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь думав, що достатньо просто пити багато рідини. Так і робив - чай, кава. сік, компот. Самої води пив мало.

Тому, плюсую та додатково дякую ромасі за тему!

Починаю експерементувати та збільшувати споживання чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...