Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Толік сеча виводить токсини, мало сциш - перетворюєшся на грязну токсичну бомбочку, вода виходить з калом, з соплями, з потом. Води потрібно багато. Недостача води гробить органи.

Тема актуальна вже тому, що тільки 14 людей п'ють більше 2 літрів води, всі решта виснажують свій організм. Він звичайно адаптується, але ресурс буде меншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Що на андроїді що на осі є додатки типу Water calc.

Все одно приходиш до джерельної води, бо в великих об'ємах пити водопровідну воду де і вапно і залізо небезпечно також. Бутильована також не панацея, бо фіг знати чим вона відрізняється від осмосованої.

А чим не влаштовує вода після осмосу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно: стакан води зранку + чашка - дві чаю протягом дня + стакан води вдень + 1-2стакани води ввечері = 1,3-1,8 л за добу :)

але думаю, що для моєї ваги 80+кг замало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене є осмос і мене все влаштовує, тільки хочу пити джерельну, бо як не крути, все ж реально природня вода. В Києві є артезіанські свердловини, то також супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По джерелах - обов’язково робити (а краще гуртом зібратись для цього) розгорнутий аналіз. Є дуже чисті джерела, а є й такі, що потрібно обходити стороною й табличку із забороною ставити. По Баївських хтось робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім джерела в Баєві неподалік з ним є глибока свердловина - вода на смак просто чудова. Плюс свердловини ще й в тому. що в тій воді ніхто не купається з милом - підійшов до труби набрав і пий нехвилюючись.

В цій темі пости про Баївське джерело №11,12,15

До речі, можливо хто ще знає якісь джерела поблизу Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того как начал заказывать воду, пил мало потому что вода с крана очень плохая. Пью "Оконскую", 20 грн бутыль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто пив мало, до 1,5л, випити більше двох літрів буде важко. Думаю важко буде і ниркам, які відвикли переганяти великі об"єми рідини, тому варто пити саме чисту воду, щоб зменшити навантаження на нирки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку випиваю стакан-два чистоі води, потім стакан води з медом і лимоном або яблучним оцтом.Потім,ще може бути чай чи компот.Тобто, основна частка води поступає в організм(0,5-1,5л) зранку.Перед кожним прийомом їжі випиваю стакан води або компоту.І на протязі дня ще 3-4 стакана води.Тобто за день випиваю 2,5-3,5 л води.Супи і борщі не враховую,а тільки воду,соки(натуральні) і компот(узвар,кисіль). Вагу маю в межах 70кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......а про фільтри чи системи очистки води - які в кого встановлені розкажіть будь-ласка!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також треба зважати на те, що чай, а тим більше кава навпаки виводять воду з організму, тому треба пити більше чистої води, соків, компотів, а менше чаю та кави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Программа пиття на телефоні віднімає каву від літражу води. Короче складно шо капєц. Третій день намагаюсь випити 3л. Вже ні кави ні чаю не п'ю, практично не їм і не виходить.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Программа пиття на телефоні віднімає каву від літражу води. Короче складно шо капєц. Третій день намагаюсь випити 3л. Вже ні кави ні чаю не п'ю, практично не їм і не виходить.(

Ромко, друже, а от дивний парадокс,пива 3 л випилось би легко.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж віднедавна став відчувати, що щось не так з організмом - виявилось вживав мало саме чистої води, а не напоїв.

Став носити з собою флягу літрову і за день старатись її випивати двічі. Відслідковую норму через андроїд-додаток Water Your Body. Програма розрахувала, що на 67 кг треба рівно 2 літри. Поки ще в стадії експерименту, далі буде видно.

дякую Макс за прогу :ok:

другий день випиваю свою норму 2,75л, а їсти то менше хочеться :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую Макс за прогу :ok:

другий день випиваю свою норму 2,75л, а їсти то менше хочеться :_07:

Та то ви не їсти хотіли, а пити :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідини потрібно пити багато
Не рідини, а води. 2,5-3л/доба. Краще перевірену джерельну, типу баївської чи оконської. Можна розбавляти осмосом. Кава витягує воду. Тому випили горнятко кави - мінус одне горнятко води. Максимальне пиття в першій половині дня, до ночі зменшувати. Не знаю як це звязати з споживанням їжі:)

Їсти зовсім не хочеться, та й страшно бо не буде місця на воду. Чай до речі також витягує рідину. Ну не знаю на рахунок всяких лікувальних, але чорний заварний витягує, менше ніж кава, але все ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...