Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я просто залишу це тут, можливо людям які відносяться до води не фанатично а просто як до продукту, якій ми споживаємо знадобиться.

Цитата:

Современный всплеск смертности от гипонатриемии связан с избыточным потреблением воды под воздействием Метилендиоксиметамфетамина («экстази»). Также Almond et al.[1]обнаружили лёгкую гипонатриемию у 13 % бегунов во время Бостонского марафона, и угрожающую жизни (уровень натрия в крови ниже 120 ммоль/л) у 0,6 %. Наибольшему риску подвергаются бегуны, прибавляющие в весе во время забега из-за избыточного потребления воды.

О,я теж чув якось історію,як чувак води попив і козеням став. :_02:

Сілва,попустись,крайнощі можна знайти у всьому. В темі ніхто не закликає розбити лоба,мова йде про те,що ми навпаки мало води споживаємо,саме чистої води,а не пива чи кави.Вода джерело життя.Спробуй поливати вазона чаєм чи кавою.Напишеш тут про результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Років 6 назад мучився постійно головним болем. Як почав пити багато - забув що таке головна біль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілва,попустись,крайнощі можна знайти у всьому.

Зарахе попустись, те що хтось має іншу думку і висловлює її, для нормальної людина, не фанатика - немає нічього поганого. Правила цього форуму вроді не забороняють це робити. Якщо висловлювання відмінні від твоєї думки тебе задівають, це ваші твої особисті проблеми, психічні. А хамити і "попускати" там когось, ну це просто показує дуже низьків рівень культури.

Спробуй поливати вазона чаєм чи кавою.Напишеш тут про результат.

Ну да, тут все логічно. Людина і вазон мають стільки спільного в своїй будові)) А щоб вирости вищим і більшим, людину можна закопати в великий горщик по пояс в землю, поставити на сонці і поливати 2 раза в тиждень. Буде відбуватись процес фотозинтезу и таким чином вже через пару тижнів станете вищі на 4 см. З рослинама є така штука канає, значить і з людиною тоже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ось таку цікаву статтю.

Лікарі: пити багато води шкідливо.

Сьогодні майже кожному відомо, що ми повинні випивати не менше 6-8 склянок води в день, щоб бути енергійними, підтримувати гарний колір обличчя, знизити ризик розвитку головного болю,позбутися від токсинів і приборкати апетит.

Але деякі експерти попереджають, що нестача води може бути настільки ж небезпечним для організму, як і її надлишок. За словами фахівців, одержимість питною водою має потенціал викликати ряд виснажливих проблем із здоров'ям, часом навіть небезпечних для життя.

Так, надмірне споживання води може призвести до гіпергідрозу - підвищеної пітливості. Багато пацієнтів, які страждають гіпергідрозом, спеціально починають пити більше води, щоб заповнити втрату рідини, виділеної через потові залози. Більшість з них навіть не здогадуються, що збільшення споживання води може лише посилити дану проблему. Якщо ви п'єте більше води, ніж потрібно, пітливість є одним із способів, за допомогою якого тіло буде намагатися позбутися від надлишку рідини. Пацієнти часто виявляють, що вони потіють менше, якщо п'ють менше води.

Вживання великої кількості води, особливо в кінці дня, може порушити сон. Коли ми засинаємо, наш мозок випускає антимочегонний гормон, щоб уповільнити функцію нирок і зупинити позиви до сечовипускання в нічний час. Вживання 2-3 склянок води у вечірній час скасовує дію даного гормону, заповнюючи сечовий міхур. В результаті цього людина прокидається, щоб сходити в туалет в досвітні години, після чого їй буває складно знову заснути. Експерти рекомендують припинити пити воду за 2-3 години до сну.

Надмірне і занадто швидке вживання води може зіграти злий жарт з тонким балансом солей в організмі, в результаті чого нирки стають нездатними нормально функціонувати, а підвищення солей в крові може викликати головні болі і інтоксикацію організму. Якщо ми п'ємо багато води протягом дуже короткого проміжку часу, нирки не можуть видалити зайву рідину з організму досить швидко, і наша кров стає більш розведеною дуже низькими концентраціями солі. Це може викликати набухання клітин головного мозку, що, в свою чергу, може призвести до підвищення тиску в черепі, що викликає головні болі, а в більш серйозних випадках - гіпонатріємію, або водну інтоксикацію, яка може бути смертельною.

Щоб не нашкодити своєму організму, фахівці радять випивати жінкам близько 1,6 л води в день, а чоловікам - близько 2 л води.

За матеріалами: unrealis.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди знайдуться деяки вчені:) Є певні клінічні випадки, яким надмірна рідина небезпечна: хворі нирки, серцева слабкість. Ми тут описували що на вечір краще не доганятись водою і пиття розбити на певні дози під час дня. І навіть при цій специфічній заангажованості статті, яка виступає проти наводячи якісь клінічні випадки, ці фахівці все одно радять випивати близько 2л води (не наводячи жодних особливостей, таких як вага). Якщо брати до уваги результати голосування, то не більше четвертої частини опитаних випивають необхідну для нормального функціонування організму воду. З чим і боремось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання:чи безпечно пити воду з крана,чи її потрібно якось обробляти?Бо купувати увесь час в магазині трохи дорогувато.Як ви вирішуєте це питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання:чи безпечно пити воду з крана,чи її потрібно якось обробляти?Бо купувати увесь час в магазині трохи дорогувато.Як ви вирішуєте це питання?

Десь на перших сторінках теми я писав і давав посилання як робити структуровану,очищену воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання:чи безпечно пити воду з крана,чи її потрібно якось обробляти?Бо купувати увесь час в магазині трохи дорогувато.Як ви вирішуєте це питання?

після того, як почала пити очищену воду, звичайну з під крана не можу пити - несмачна і має неприємний запах (раніше цього не відчувала, бо не мала з чим порівнювати)

довго "гралась" із замовленням води

тепер купили фільтр і я щаслива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно. В мене також є, але стараюсь по можливості пити джерельну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зворотній осмос?

так

і так, вода на виході майже дистильована, без мінералів

але ж я не живу на одній воді. Харчуюсь повноцінно та збалансовано, отож, організм отримує все необхідне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зворотній осмос?

так

і так, вода на виході майже дистильована, без мінералів

але ж я не живу на одній воді. Харчуюсь повноцінно та збалансовано, отож, організм отримує все необхідне

Не рахували собівартість. Думаю собі встановити, зараз змушені купувати бутильовану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стараюсь по можливості пити джерельну.

і я намагаюсь пити джерельну карпатську. На жаль, не так часто як би того хотілось

щодо води в пляшках, то купую її вкрай рідко. По-перше, надто дорогий продукт для щоденного вживання, по-друге, не впевнена що за воду туди наливають, по-третє, газована вода не є добре для організму

і взагалі я з тих людей, які вірять в те, що здоров"я залежить від якості води, яку ми вживаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось робив аналіз води з Баїва та з криниці в Гірці Полонці? Чи може має дані.Бо я набрав бутель там і там. Прокипятив і в обох водах є осад.Раніше пив Оконську,то осаду не було. А вода взята в Гірці Полонці пахне як Нафтуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зачьотний вброс. )

Дві думки.

Перша. Серйозна. zaHARE вище вже писав, що просто треба прислухатись до тіла. До тіла, а не мізків. Десь в інеті читав що щодо харчування (тут - пиття) варто вчитись у малих дітей - не хочуть, не заставиш.

Друга. Не серйозна. "Губить людей не пиво. Губить людей вода". ;)

Зараз почав якраз підшуковувати собі осмос.

В Баєві брав воду рази 3. Відмовився, бо: по-перше, від загсу далеко їхати, по-друге, дорога розбита нунафіг, по-третє, вода з осадом.

Довго брав воду в товариша в Озерці з криниці - абсолютно без осаду. Але то криниця - небезпечно певно брати з неї воду особливо навесні і особливо коли від рівня землі до рівня води метр-1,5. :)

Ну а зараз, з теперішніми 28-грн-за-літр, то дешевше щоб Моршинську до порогу приносили. ) Але якщо в задачі ставиться крім пити, ще й каші варити, то, повторюсь, - зараз почав якраз підшуковувати собі осмос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггггг

я сначала воду отстаиваю, кипячу, фильтрую, а потом, чтобы не рисковать, пью пиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене осаду від Баївської немає, деколи кип'ятимо, але чайник як після осмосу. Скільки Баївів біля Луцька?

На рахунок "почути тіло". Хлопці, якщо б тіло вирішувало, то ми б лежали цілими днями і обжирались всякими солодощами, в перервах між курінням і бухлом.

Ви просто гляньте ставлення в вашій родині, серед близьких до здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "почути тіло". Хлопці, якщо б тіло вирішувало, то ми б лежали цілими днями і обжирались всякими солодощами, в перервах між курінням і бухлом.

не зовсім погоджуюсь...

спробуйте відмовитись від солодкого, алкоголю та сигарет на деякий час - очистіть організм та позбудьтесь звички

невже після цього хочеться "обжиратись всякими солодощами, в перервах між курінням і бухлом"?

ІМХО, потрібно відмовитись від залежностей, очистити організм, а тоді прислухатись до нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто кілька спостережень

1. Донька,коли заграється,забуває пити воду,треба нагадувати.нагадаєш-вип'є часом і 2 стакана.Її подружка,навпаки,сама просить постійно пити.Тобто різні діти,по різному відчувають спрагу.

2. Часом батько жаліється на головний біль.Питаю-А ти воду пив за цілий день? Каже- Запрацювався і не пив. Вип'є пару стаканів і головний біль проходить.

3. Сам помічаю,що коли з'являється головний біль,то достатньо випити стакан-другий води і все проходить за кілька хвилин.Колеги на роботі перестали пити цитрамон,перейшли на воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене осаду від Баївської немає, деколи кип'ятимо, але чайник як після осмосу. Скільки Баївів біля Луцька?

В баку пісок на дні від баївської води. )

Хлопці, якщо б тіло вирішувало, то ми б лежали цілими днями і обжирались всякими солодощами, в перервах між курінням і бухлом.

ти не зрозумів про що я. Ну то таке, внутрішнє. Словами важко описати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувати тільки, що є ще втрати води тілом - через легені та потові залози. Якщо із потом все зрозуміло то через легені ми багато втрачаємо в холодну пору року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не влазити в суперечку.

http://royallib.com/..._vas_gagda.html

А висновки кожен робить сам, переконувати марно.

ТС плюсанув за тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не кипятив баївську, справді є осад:) Просто в чайник заливаю осмос, а баївську так п'ю. Хоча осмос потрібно мати.

ІМХО, потрібно відмовитись від залежностей, очистити організм, а тоді прислухатись до нього
ну так вода і допомагає очиститись на досить глибокому рівні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не кипятив баївську, справді є осад :) Просто в чайник заливаю осмос, а баївську так п'ю. Хоча осмос потрібно мати.

ІМХО, потрібно відмовитись від залежностей, очистити організм, а тоді прислухатись до нього
ну так вода і допомагає очиститись на досить глибокому рівні.

А осмос в скільки обійшовся і які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...