Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Організму води потрібно вдень біля 30г/кг, так і виходить. Якщо не п'єш воду, організм починає висушуватись, ізловчатись, старітись і хворіти, а нафіга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромко, друже, а от дивний парадокс,пива 3 л випилось би легко.

.......куме а ви би змогли випити пів відра води?

- я тобі що - кінь?

А пів відра горілки?

- та хіба я не козак!................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воду пити важко. Малими горнятками, біля 200мл практично не можливо випити 3л води. Це більше нічого не робити і пити, пити, пити. Склотара має починатись від 400мл. От тоді за 6-7 залпів реально вбахати достатню кількість води. До появи позитивних ефектів: помякшення шкіри, розглажування зморщок, кращого стану самопочуття і т.д. пройде трохи часу. Бо клітина тупо не розуміє що відбувається і звідки лиється такий атракціон небаченої щедрості на організм. Ідеальний варіант час від час змінювати джерло. оконська перфектна, тільки має багато фосфору і розчиняє кальцій, пісок. Тобто це певною мірою лікувальна і повністю на неї сідати мабуть не потрібно. Баївська більше столова в порівнянні з оконською.

Гляньте на результати голосування. В тих що пють менше 1л води в день, а думаю таких більшість досить серйозні проблеми з здоров'ям. Ті що п'ють більше 2,5л стараються їх вилікувати:) і ми тут в цій темці замутили нехілий соціальний проект по оздоровленню бордівців:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви п'єте воду, у вас є шанс не хворіти.

Нє ну то логічно, те саме що сказати якшо ви дихаєте чи їсти то в вас є шанс не хворіти)

Якщо ви п'єте її мало - ви вже хворий, просто не дуже звертаєте на це увагу

Ясно, панятно, зрозуміло...

Організму на функціонування всіх органів і операцій потрібно біля 1,7 літра води

Яку більшу половину якої він отримує з їжі. Як писали вже зверху "організму до сраки звідки ви отрумуєте рідину") Можна звичайно слухати бабок в підїзді, читати жовту пресу або дивитись СТБ, але краще почитати наукові статі, з силками на проведення експерементів, досліджень і т.д. ось наприклад тут, якщо дійсьно так цікавитесь цим питанням.

Кава витягує воду. Тому випили горнятко кави - мінус одне горнятко води.

Чай до речі також витягує рідину. Ну не знаю на рахунок всяких лікувальних, але чорний заварний витягує, менше ніж кава, але все ж.

Ем, про каву сильно звичайно) По цій логіці людина не сможе прожити місяць наприклад, якшо буде пити одну каву і норм харчуватись?) Я, та і багато хто, зимою особливо, всі що пьють - це каву та чай. Масового обезводнення поки не наблюдається.

Організм сам чудово регулює водний баланс, позаймайтесь 2 часіка в тренажерці і тут вам захочеться пити, побудьте на жарі теж захочеться пити. зимою менше хочеться пити коли дома сидиш і нічьго не робиш. і практично пофіг чого ви випєте, чи чаю холодного без чукру, чи води, чи квасу, чи соком доженесь) Ні я не спорю, звичайно чиста мінеральна вода корисніше чим чай і кава, це не означає що треба випивати 2 літри сами води в день, і їжа, кава, чай не рахується. А от якщо ви норм харучуєтесь пєте чай деколи, каву, і ще зверху заливаєте 2-3 літра води, лишня вода просто виведеться, а от тіж нирки дякую вам не скажуть як пару років так попрактивуєте.

Розповсюджуючи інфу такого роду, ви не далеко втікаєте від "росіян" які вірять в те що сказали по тєліку, що "русских злые бандеровцы бьют и детей их едят" і потім ідуть розказувати це сусіду в якого тєліка нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організму води потрібно вдень біля 30г/кг, так і виходить. Якщо не п'єш воду, організм починає висушуватись, ізловчатись, старітись і хворіти, а нафіга?

Добвалю) плюс кровь немного разжижается соответственно давление падет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас зявився перший клієнт для холівару.

Якщо організм так чудово все розуміє. То чому його постійно тягне до мусорної їжі, де багато трансжирів, цукру, вуглеводів, а здорове треба запихати на силу? Чого наш сердній вік 60 і то в кращому випадку, бо інсуульти вже опустились до 30-ки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не має можливості споживати джерельну воду,то можна вдома робити структуровану воду і її споживати.Також можна воду збагачувати кремнієм,сріблом та іншими корисностями.

Детальніше про структуровану воду і методи її отримання в домашніх умовах тут http://veda-journal.ru/view_post_vj.php?id=35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я і говорю, що пити краще чисту воду, щоб зменшити навантаження на нирки і допомогти клітинам отримати те що потрібно для відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас зявився перший клієнт для холівару. Якщо організм так чудово все розуміє. То чому його постійно тягне до мусорної їжі, де багато трансжирів, цукру, вуглеводів, а здорове треба запихати на силу? Чого наш сердній вік 60 і то в кращому випадку, бо інсуульти вже опустились до 30-ки?

Ну да, якщо ви без, думаю, без медичної освіти, без будь яких доказів пишете про це то це нормально, а коли я наводжу статтю з лінками на досліди і експеременти то це зразу холівар) Не ідеться про смакові інстинкти, які лекто обманути. Ідеться про бажання їсти чи пити, не треба перекручувати.

ось на рос. мові переклад, правда там немає багатьо ссилок на наукові дослідження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше про структуровану воду і методи її отримання в домашніх умовах тут http://veda-journal....st_vj.php?id=35

непевно розчарую вас та отримаю багато мінусів, але структурована вона це такі же брєд, як і сеанси кашпіровського по телевізору. було проведено 1005000 незалежних експерементів, в тому числі с двойним сліпим методом, і нічього подібного виялено не було.

Зате Масару Эмото, якій цей весь брєд придумав і про якого згадують в статті, заробив на цьому великі бабкі, продаючи структуровану воду) Потім вже "народні умєльци" придумали ритуал з заморожування води і її очістою) ось пару відео на цю тему на рос. мові. Знову ж таки дуже багато інформації на цю тему є на англ. мові)

https://www.youtube.com/watch?v=Klv4lkARnCM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілва, ви хто? Я не медик, ви медик? Я не рекламую якісь скриті платні послуги і не маю жодної корисної цілі в цій темі. Що ви хочете донести без отих своїх тролівських "наукових" посилань конкретно? Що ви хочете заперечити, воду не пити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви хочете донести без отих своїх тролівських "наукових" посилань конкретно?
Я думаю він хоче сказати, що організм людини ще до появи надрозумних гаджетів із завданням споживання води чудово справлявся останні 10000+ років. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілва, ви хто? Я не медик, ви медик? Я не рекламую якісь скриті платні послуги і не маю жодної корисної цілі в цій темі. Що ви хочете донести без отих своїх тролівських "наукових" посилань конкретно? Що ви хочете заперечити, воду не пити?

Рома,Сілва-просто баба яга протів,практики нуль, одні теорії тіпа вчених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілва, ви хто? Я не медик, ви медик?

Я - ні, я вам дав посилання де ідеться в тому числі про офіційні медичні дослідженя в США. При бажанні можна найти ще 100. і я не кажу про жовту пресу) Я не кажу нічього неординарного, а ви кажете що треба більше 2.5 літра самої води випивати, тому хотілося б якихось доказів. Може ви лікар з 40-м стажем, проводили експеременти, ці експеремети повторювались, і тому так стверджуєте, я ж не знаю. Чи може ви десь це прочитали в научних журналах і зробили такій висновок.

Що ви хочете донести без отих своїх тролівських "наукових" посилань конкретно?

Там є лінки на офіційні наукові дослідження. Якшо це для вас "тролівські", то краще не ходіть до лікаря, ходіть до бабок лікуватись, ато якось виглядає лицимірно трошки)

Що ви хочете заперечити, воду не пити?

)) не треба вдаватись в крайності. я хочу просто підтвержити шо ваші оці "2.5 літра чистої води в день і інше не рахується" необгрунтована заява, чутки і тому подібне. А заяви типу "Якщо ви п'єте її мало - ви вже хворий, просто не дуже звертаєте на це увагу" це дуже гучні заяви, які потребують не менш гучних доказів, особливо якшо в вашому розумінні це "мінімум 1 літр чистої води в день" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома,Сілва-просто баба яга протів,практики нуль, одні теорії тіпа вчених.

будь-ласка, наведіть приклад тих вчених чи може там знахарів якіхось, яким ви довіряєте) Знову ж таки, якщо для вас всі наковці "типу вчені" то варто було б забути про лікарню, викинути ПК, смартфон та інші здобутки науки, ато це дійсьно виглядає трошкі лицемірно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю він хоче сказати, що організм людини ще до появи надрозумних гаджетів із завданням споживання води чудово справлявся останні 10000+ років.
коли появилась кава, чай і т.д.? Хоча тут хтось когось в чомусь заставляє? Сілва, офіційно, не хочеш пити не пий. Це останнє, що я тобі говорю. Йдеш в особистий ігнор.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли появилась кава, чай і т.д.?
Кава і чай відомі людству точно вже більше як 1000 років.

ІМХО. Варто звертати увагу не на кількісне споживання, а на якісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви пропонуєте дорогі, якісні каву і чай, щоб не пити умовно безкоштовну воду? Що у вас за пунктик відносно пиття води?

Зрештою, ви, ваше здоров'я, ваш вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви пропонуєте дорогі, якісні каву і чай, щоб не пити умовно безкоштовну воду? Що у вас за пунктик відносно пиття води?
Я не писав що щось на щось треба замінити.

Де Ви живете що чиста вода у вас безкоштовна в наш час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли появилась кава, чай і т.д.? Хоча тут хтось когось в чомусь заставляє? Сілва, офіційно, не хочеш пити не пий. Це останнє, що я тобі говорю. Йдеш в особистий ігнор.

Ну ще не вистачало, щоб заставляли воду пити)

Мені ваші, хоча я бачу ми на ти перейшли, мені твої офіційні заяви не потрібні, я ж тебе навіть не знаю) Це що завищена самооцінка така чи що?)

Та і від ігнору якогось там я теж плакати не буду, я ж пишу це не для тебе, а щоб людина яка зайде в тему мала не тількі одну фанатичну нічим необгрунтовану думку, а також мала протилежну думку і вже змогла для себе зробити висновки.

І ще раз хочу відмітити, що якщо ви вірите,не перевіряєте та не піддаєте сумніву інформацію с телевізора, інтернета чи будь яку іншу жовту інфу ви мало чим відрізняєтесь від тиж росіян які кричать що "хунта вбиває мирних людей" і тому подібне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баїв -10км від Луцька. Набираєте воду на дві родини на тиждень, біля 80л і навіть при витраті 20 грн. на паливо ви отримуєте купу повністю безкоштовної, чистої джерельної води. Дехто набирає раз на місяць, але то трохи перебор. Оптимально раз на тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 80л і навіть при витраті 20 грн
Де ж вона безкоштовна, 25коп/л, це як вода з осмосного фільтра. А якщо порівняти з водопровідною то тут взагалі ціна в 20 разів вища.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...