Перейти до змісту

Скільки ви випиваєте в день води?


romaxa11

  

213 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чай і кава, алкоголь навпаки забирають воду з організму, тобто випив кави води поменшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

В якості експерименту, сьогодні організм без проблем прийняв 4 пляшечки по 0,5 води негазованої. І чаю 2 кружки. Після усіх коментарів тут, щось не вірилось, що буде нормально.

26 років, 72кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай і кава, алкоголь навпаки забирають воду з організму,

Чай, якщо той, що в магазинах, особливо те сушене гівно в пакетиках.

Якщо хороший зелений сай по 250 грн / 100 грамів - то ні. А навпаки! Втамовує спрагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воду п'ю хіба коли на дієті (таке було двічі за життя), тоді жерти не можна а пити корисно. Зазвичай два чаї і одну каву на день, незалежно від фізичних навантажень і бодунів. 92 кг. Проблем не маю. Вважаю, що пити воду корисно.Згоден з Сілвою - хочеш пити - пий хоч залийся, але не кричи "хто п'є менше 2,5 літра на день - хворий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і робив - сік,

Я не вумнічаю,зрозумійте правильно сік то взагалі їжа! випив соку рахуй що щось з"їв.

А ось наші тупі крутелики думають їжа з соком це круто(( брєд.Сік-це їжа!!!!А запивати соком це огого! для організму!

Дійсно треба багато води щоб це все ПЕРЕКОВБАСИТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пью воду з крана (біля 2л)

тьфу-тьфу здоровий як Бик ))

А років Вам скільки?

Я теж дуууже любила кран-колу, своїх 35 зустріла на дробилці. Пішли камінчики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну народ! я вам скажу пити водичку-це капець як тяжко.Сьогдні я випив ну максимум 1л.правда в обід був стакан компоту,а ввечері кружка чаю(компоту який я дуже сильно люблю в дома не має а то випивби 2л.)Скажу так, я не напрягався і не старався, я просто експерементував і пив коли хотілося,не мучився не заставляв себе просто ЖИВ! 1л. досить.(ну мені)

Завтра спробую чу-чуть напрягтися і випити більше,не знаю чи вийде але просто цікаво))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну народ! я вам скажу пити водичку-це капець як тяжко.Сьогдні я випив ну максимум 1л.правда в обід був стакан компоту,а ввечері кружка чаю(компоту який я дуже сильно люблю в дома не має а то випивби 2л.)Скажу так, я не напрягався і не старався, я просто експерементував і пив коли хотілося,не мучився не заставляв себе просто ЖИВ! 1л. досить.(ну мені)

Завтра спробую чу-чуть напрягтися і випити більше,не знаю чи вийде але просто цікаво))

Єслі долго мучаться, что-нібудь получітся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пью воду з крана (біля 2л)

тьфу-тьфу здоровий як Бик ))

А років Вам скільки?

Я теж дуууже любила кран-колу, своїх 35 зустріла на дробилці. Пішли камінчики)

вірю!

але не лякайте!

може це не тільки від води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пью воду з крана (біля 2л)

тьфу-тьфу здоровий як Бик ))

А років Вам скільки?

Я теж дуууже любила кран-колу, своїх 35 зустріла на дробилці. Пішли камінчики)

вірю!

але не лякайте!

може це не тільки від води

Може це не тільки й від води, але щоб зменшити ймовірність повторних рецидивів, та й для профілактики треба пити дуже багато води (зменшувати концентрацію солей в сечі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Науково обгрунтовано що в середньому, людині треба 30 мл води на 1кг. Більшість, в середньому, людина отримує з їжі, інше - з нпаоїв. В середньому, це так як середній ріст людини там 178 наприклад. А може бути більше, може бути менше. Поясніть мені будь-ласка, чому той же сік чи компот не замінить мені води?)

Пояснюю.Кисень є у повітрі,а є у воді.Питання-як легше добути кисень?

Так само й з водою.Вода є навіть у дровах.Але організм меньше витрачає енергії та ресурсів,коли отримує чисту воду.Бо з соку чи борщу організму треба її ще добути.А це витрата енергії. Тому існує парадокс,коли споживання лимонадів,кави,чаю приводить до зневоднення.Бачив у кавярнях в Європі і Турції часто подають каву і воду.

Для нормальної роботи організму необхідно слідкувати,щоб вода мала в собі основні мінеральні речовини:калій,магній,кальцій,натрій.

Ці речовини можна отримати не тільки з води, більшість ми отримуємо з їжі.

Все правильно.Але знову ж таки,через воду вони легше засвоюються з мінімальними витратами енергії.

Так само з температурою води.Вона має бути максимально наближеною до температури тіла(35-40 градусів),навіть влітку. Тоді організм буде засвоювати її швидше і легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю.Кисень є у повітрі,а є у воді.Питання-як легше добути кисень? Так само й з водою.Вода є навіть у дровах.Але організм меньше витрачає енергії та ресурсів,коли отримує чисту воду.Бо з соку чи борщу організму треба її ще добути.А це витрата енергії.

Шо значить "добути"? Процес травлення це хімічний процес, хочте не хочте від буде відбуватись. Ви ж не колете в вену вітамін B кожен день, бо так його лекше добути.

Бачив у кавярнях в Європі і Турції часто подають каву і воду.

Таке є і в нас, і в Львові наприклад))) Але то подають щоб ви після 2-3 ковтків кави, змогли запити її водою, яка немає смаку, і потім змову краще відчувати смак кави))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю.Кисень є у повітрі,а є у воді.Питання-як легше добути кисень? Так само й з водою.Вода є навіть у дровах.Але організм меньше витрачає енергії та ресурсів,коли отримує чисту воду.Бо з соку чи борщу організму треба її ще добути.А це витрата енергії.

Шо значить "добути"? Процес травлення це хімічний процес, хочте не хочте від буде відбуватись. Ви ж не колете в вену вітамін B кожен день, бо так його лекше добути.

Вроді все чітко розжував,далі поглиблюватись не бачу сенсу.

Бачив у кавярнях в Європі і Турції часто подають каву і воду.

Таке є і в нас, і в Львові наприклад))) Але то подають щоб ви після 2-3 ковтків кави, змогли запити її водою, яка немає смаку, і потім змову краще відчувати смак кави))))))))

Хай буде так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що. Шість днів п"ю воду. Перші три-чотири було реально важко, тупо мучився, організм втухав і відмовлявся, на п"ятий пробив, а на шостий вже п"ю незадумуючись. Світ потроху перевертається. Викликає шок що дружбан замовив собі півлітри пива і мучить себе ним, частина організму певно кайфує разом з мозгами, а я заказав негазовану моршинську. Випив з задоволенням:)

Не займався десь з тиждень, так пару раз підтягусь і на брусиках - не було енергії і тяги. На шостий день пробило, відчуваю що щось преться:) Повіджимався, повижимав і поприсідав зі штангою - блін, нічого не хрустить, суглобчики якось жвавенько себе ведуть. Енергії надовго не вистачило, але те що було потішило. Займатись реально. Навантаження частково зменшити, відсотків на 10%. Зате з'явилось відчуття легкості і живості суглобів. Продовжую і поки не спригую, чай і кава не розглядаються, пиво - шок. Це я за дієту ще не брався, тільки воду почав пити:)

Може гоню? Ось маєте тиждень - це ж не довго? Випивайте щодня 2,5л чистої джерельної води (беріть відразу велике горнятко бо не вкладетесь, на ніч краще не напиватись). Діліться відчуттями. Тут момент з нирками і серцем. Не в кожного є можливість вживати великі порції води, тут вже консультації лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілва (попачив цитати в Захара, бо ти в ігнорі), друже, пий рідину, їж що хочеш, дихай чим хочеш. Будь вільним! Ми тут не лікарі і не психіатри, ти і кожен завжди може розкидатись "ти не лікар". Ми в курсі, так ми не лікарі і абсолютно тебе нідочого не примушуємо. Пий гарні чаї, кави, смачні солодкі напої, те що вибирає нове покоління. Алилуя.

Чим цікавий Захар - людина має величезний досвід здорового способу життя і його пости просто безцінні. Щось беріть собі, щось ні, ваш вибір. Алилуя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може гоню? Ось маєте тиждень - це ж не довго?

Гониш, однозначно, бо за 6 днів ніяких особливих змін не може відбутися, очищення це довгий і тривалий процес, дай Бог, щоб постійний і в кайф. В тебе спрацював принцип "плацебо". Але на правильній доріжці знаходишся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то якось вже став віддавати перевагу просто водичці заиість чаю,

скажу чесно залити в себе більш як літр неможу, але це мине :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гониш, однозначно, бо за 6 днів ніяких особливих змін не може відбутися, очищення це довгий і тривалий процес
просто візьми і спробуй:)

Пів години до їжі і 2-години після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гониш, однозначно, бо за 6 днів ніяких особливих змін не може відбутися, очищення це довгий і тривалий процес
просто візьми і спробуй :)

Пів години до їжі і 2-години після.

Я вже пробую, тиждень, і дітей привчаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі,просто коли людина відкриває для себе,щось нове і ловить від того здоровий кайф,то хоче зі всіма цим поділитись.Не створювати тіпа "власну" систему оздоровлення і заробляти на цьому бабло,а роздати всім просто так. От того Ромаху і "пре" ділитись зі всіма позитивом. :_02:

Наприклад,в мого друга почав сідати зір.Ми з ним вже кілька тижнів щодня вечорами "намотуємо" пішки по місту 10-15км. І на днях він мені дзвонить і каже,що зір значно покращився.Каже- "невже це тільки від того,що ми стали багато гуляти?!!!" "Так" - кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діліться відчуттями. Тут момент з нирками і серцем. Не в кожного є можливість вживати великі порції води, тут вже консультації лікаря.

Маєш на увазі велике навантаження від води на нирки та серце?

Як тоді визначити межу, коли багато води - це добре чи погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діліться відчуттями. Тут момент з нирками і серцем. Не в кожного є можливість вживати великі порції води, тут вже консультації лікаря.

Маєш на увазі велике навантаження від води на нирки та серце?

Як тоді визначити межу, коли багато води - це добре чи погано?

Треба починати з малих обьємів і поступово нарощувати.Слухати свої відчуття і тіло.В ідеалі скільки ввійшло-стільки вийшло.

Сердечку можна допомогти медком. За нирками можна слідкувати через дзеркало(лице зразу покаже збій :_02: ).

Те саме стосується і їжі.Якщо здоровий організм,то скільки було прийомів їжі,стільки ж має бути походів на біле крісло.Якщо якось інакше,то вже є десь збій і проблемка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто залишу це тут, можливо людям які відносяться до води не фанатично а просто як до продукту, якій ми споживаємо знадобиться.

http://www.ncbi.nlm....2151163/ (NCBI це не жовта преса якась)

Цитата:

Furthermore, existing studies suggest that adequate fluid intake is usually met through typical daily consumption of juice, milk, and even caffeinated drinks.w9 In contrast, drinking excess amounts of water can be dangerous, resulting in water intoxication, hyponatraemia, and even death.

Переклад:

Існуючі наукові дослідження говорять, що потрібну кількість води ми вжимаємо з звийчаному денному раціоні з соків, молока та навіть напоїв з кофеїном (чай, кава). Більш того, надлишкове споживання води може бути небезпечним, та викликати водяну інтоксикацю, гіпонатриемію або навіть смерть.

https://ru.wikipedia...i/Гипонатриемия

Цитата:

Современный всплеск смертности от гипонатриемии связан с избыточным потреблением воды под воздействием Метилендиоксиметамфетамина («экстази»). Также Almond et al.[1]обнаружили лёгкую гипонатриемию у 13 % бегунов во время Бостонского марафона, и угрожающую жизни (уровень натрия в крови ниже 120 ммоль/л) у 0,6 %. Наибольшему риску подвергаются бегуны, прибавляющие в весе во время забега из-за избыточного потребления воды.

Ось тут також людина написала непоганий пост на цю тему: http://bioskeptic.li...l.com/3981.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За нирками можна слідкувати через дзеркало(лице зразу покаже збій :_02: ).

Що мається на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За нирками можна слідкувати через дзеркало(лице зразу покаже збій :_02: ).

Що мається на увазі?

почечные отеки чаще всего появляются на лице, сопровождаются бледностью кожи. Как правило, это рыхлые отеки, надолго сохраняющие след от нажатия. Появляются утром и спадают к вечеру.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...