Перейти до змісту

Загинув Кузьма Скрябін


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Кажуть що то була заказуха.

Молоковоз стояв на дорозі чекав коли йому їхати,а якийсь джип декілька разів обганяв наганяючи швидкість Кузьми...

Нажаль правди ми ніколи не дізнаємось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

але ж з Андрієм у машині була дівчина, котра вціліла, невже вона неможе нічого сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому коли вмирає нікому невідома людина, яка їхала 160 км/год і влетіла в молоковоз, то вона безапеляційно винна, бо "на... було так гнати? ідіот".

А як тільки це Скрябін, то молоковоз стояв-чекав, швидкість спеціально йому наганяли, ще щось робили.

Прийміть той факт, що він їхав дуже швидко і будь-яка помилка могла коштувати йому життя.

Щодня розбиваються насмерть люди, які не говорять правду про наших політиків.

P.S. Я теж важко сприйняв новину і ще досі здається, що загинув близький друг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрябін (офіційна сторінка)

Людоньки добрі, ми, як і ви, не хочемо вірити у випадковість такої безглуздої смерті нашого Кузьми, але для усунення та попередження подальших спекуляцій на цій темі, мусимо прояснити декілька деталей.

Лист до президентів був опублікований в соцмережах ще в липні 2014 року, а не напередодні трагічної загибелі, як це подають більшість ЗМІ.

https://www.facebook...?type=3

Відверте інтерв'ю з Кривого Рогу, майже нічим не відрізняється від всіх інших інтерв'ю останніх років. Кузьма критикував владу завжди.

Нам би дуже хотілося, щоб хтось був винний, що з нами більше нема нашого ідейного лідера Кузьми. Але на жаль, незважаючи на багаторічний досвід водіння та завжди безпечну їзду доля секунди вирішила все. Не потрібно шукати підгрунтя замаху, та спекулювати цим. Нам зараз всім важко змиритися з жахливою втратою.

Джерело

Я гадаю, він, як світла людина, втішений на тому світі тим, що не забрав за собою жодного життя. Світла пам'ять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випуск уже раритетної української передачі "Не всі вдома" з Ігором Пелихом та Кузьмою.

Я, чомусь, як новину про Кузьму почув - зразу Пелиха згадав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повна версія попереднього відео ... -

і стаття - http://gazeta.ua/articles/life/_u-merezhu-zlili-ostannye-prizhittyeve-video-z-mobilnogo-kuzmi-skryabina/608720

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мати Кузьми: "Мого сина ніхто не вбивав. Заспокойтеся"

«Не було ніякої підстави, трапилась звичайна ДТП... Мені вже все доклали, є свідок, є людина, яка їхала з ним в машині. Поговорили з нею. На середині дороги був лід. Все було наче сухо, та посередині дороги була льодова брила. І він на неї потрапив», - каже Ольга Кузьменко.

Мама Кузьми звернулася до українців з проханням «відпустити» її сина та не маніпулювати щодо начебто підставної ДТП.

«Не було ніякого вбивства! Мого сина ніхто не вбивав! Заспокойтеся! Я вам всім дуже дякую! Усім дякую, хто був зі мною в цей тяжкий час! Та нехай його душа спокійно спочиває», - зазначила пані Ольга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мати Кузьми: "Мого сина ніхто не вбивав. Заспокойтеся"

«Не було ніякої підстави, трапилась звичайна ДТП... Мені вже все доклали, є свідок, є людина, яка їхала з ним в машині. Поговорили з нею. На середині дороги був лід. Все було наче сухо, та посередині дороги була льодова брила. І він на неї потрапив», - каже Ольга Кузьменко.

Мама Кузьми звернулася до українців з проханням «відпустити» її сина та не маніпулювати щодо начебто підставної ДТП.

«Не було ніякого вбивства! Мого сина ніхто не вбивав! Заспокойтеся! Я вам всім дуже дякую! Усім дякую, хто був зі мною в цей тяжкий час! Та нехай його душа спокійно спочиває», - зазначила пані Ольга.

Крапка. АМІНЬ,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під спойлер не ховаю бо то є

слова. Не забуваймо.

VhOonBmCmEU.jpg

АМІНЬ.

Правду спойлерами не сховаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кузьма не загинув! Він пішов давати концерти для Небесної Сотні та Небесних Батальонів!!

gjSAn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька днів пройшло від того жахливого дня, коли Кузьми не стало, але від того мені болить не менше. Жодного дня не проходить, коли б про нього не згадувала :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненько прибрали,а те що батьки говорять,звідки вони знають,Цоя,Чорновіла,пр.Діану,всіх вбили,прикрились аварією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненько прибрали,а те що батьки говорять,звідки вони знають,Цоя,Чорновіла,пр.Діану,всіх вбили,прикрились аварією.

Нащо взагалі сюди пишеш? А тобі звідки знати?

Навіщо його було прибирати? Ти або дурний, або прикидаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненько прибрали,а те що батьки говорять,звідки вони знають,Цоя,Чорновіла,пр.Діану,всіх вбили,прикрились аварією.

Нащо взагалі сюди пишеш? А тобі звідки знати?

Навіщо його було прибирати? Ти або дурний, або прикидаєшся

Ти мені забороняєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка би доля не спіткала Андрія, але своє життя хоч і коротке Він прожив з честю і достойно, зробивши чимало хороших вчинків без піару, просто по людськи від чистого серця. А серце у нього було дуже велике і всі ми це відчували у його словах, у його піснях. Тому так важко усвідомлювати, що воно зупинилось і нам так бракуватиме того тепла і світла, яке воно випромінювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За гроші не купити тільки час,

Він всіх нас методично поділив,

Когось він опустив, когось підняв,

А є на кого взагалі забив...

Шкода Андрюху, прикольний був чувак (

...Уявляю як там зараз весело небесній сотні з Кузьмічьом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хорошого ранку. Ось що означають слова:" Хороші люди не вмирають"

Кузьма та Женя Фокін у Гутен Морген

http://vk.com/video18410629_159205585
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не відомо чи правда але починають випливати нові досить цікаві подробиці

Андрій Дзиндзя

До одного з помічників звернувся свідок ДТП, у якому загинув Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). Свідчення зняли на відео

та разом з депутатським зверненням відправили в МВС. Наразі слідче управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області веде розслідування обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...