Перейти до змісту

Загинув Кузьма Скрябін


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

натрапив на його книжку - Я, "Побєда" і Берлін.

Читав його книжку «Я, Паштет і Армія», дуже в стилі Кузьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пам'ять про творчість видатного українця - Андрія Кузьменка, запущена цілодобова інтернет-радіо станція з його творчістю. Радіо-ефір можна слухати за даним посиланням http://myradio.ua/player/38
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натрапив на його книжку - Я, "Побєда" і Берлін.

Читав його книжку «Я, Паштет і Армія», дуже в стилі Кузьми.

Я раджу обидві ці книжки прослухати як аудіокниги, а не прочитати, оскільки вони обидві начитані самим Андрієм. Відповідно атмосфера, вимова, колорит... Купа вражень і гарного настрою одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось останнє інтерв'ю (обережно,мат )) :

http://www.youtube.com/watch?v=OU88YtzAVd8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось останнє інтерв'ю (обережно,мат )) :

http://www.youtube.com/watch?v=OU88YtzAVd8

В дусі Кузьми, конкретно, без зайвих шмарклів.)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше не опубліковане інтерв'ю Андрія Кузьменка, записане в грудні 2014 р. спеціально для нового проекту Маші Єфросиніної.

Кузьма Скрябін: Кожен плекає своє щастя сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше не опубліковане інтерв'ю Андрія Кузьменка, записане в грудні 2014 р. спеціально для нового проекту Маші Єфросиніної.

Кузьма Скрябін: Кожен плекає своє щастя сам

Сказано СУПЕРСЬКИ! Не хочу офтопити, ( для політики є інший розділ), скажу просто -Кузьма, декількома реченнями зміг "обмалювати" все , що відбувається, і саме відношення людей до цього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була б інша ситуація в країні - можливо б і проігнорував ... не хочеться в кожній події бачити негатив і "прихований зміст", але - мабудь не все так просто і гладко як нам показують і говорять ... http://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_u-dzhipi-z-muzikantom-bula-zhinka/608097

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, нажаль, в нашій країні це не багатьох здивує.

ну що ж, хлопали ж на мітингах і голосували шоб за перший тур...

Я ще тоді казав що поміняли шило на мило а тепер бачу шо те мило покруче шила буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срані б*ядь тупі довб*йоби.та шо ви читаєте і перепощуєте. Та подивіться на карту, та які на*уй 20 хв.з Дніпропетровська. Там відстань в 5 разів більша ніж з Кривого Рога. І всі інші "факти" такі "факти". Ну не йоб же ж вашу мать

P.S. откуда вы, б*ядь, лезете??©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срані блядь тупі довбойоби.та шо ви читаєте і перепощуєте. Та подивіться на карту, та які нахуй 20 хв.з Дніпропетровська. Там відстань в 5 разів більша ніж з Кривого Рога. І всі інші "факти" такі "факти". Ну не йоб же ж вашу мать

P.S. откуда вы, блядь, лезете??©

знаете шановний, можливо хтось і не правий .. можливо хочеться бачити одне, а насправді все зовсім по іншому ... я не стверджував що це правда, а лише хотів привернути увагу що такі повідомлення взагалі почали з'являтись .. але ...

Я, мать вашу, нікого матом не крив !! Мені особисто нас...ти на вашу карму і статус на форумі, але ви тупе хамидло, раз не вмієте культурно висловлювати свої думки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послухайте Андрія

https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=55523

Я, Паштєт і Армія (320)

https://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=1311&sid=fac1d1e95272f16e809d31ddb2e2e06c

«Я, „Побєда” і Берлін» (320)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, Tolik... Хлопці. Або приберіть за собою, або...І сріться де-інде, а не в ЦІЙ темі.

..будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, Tolik... Хлопці. Або приберіть за собою, або...І сріться де-інде, а не в ЦІЙ темі.

..будь ласка.

я не "срусь", я просто не люблю коли мені матом відповідають .. і не немає значення де це відбувається і хто це робить, тому вибачте .. але витирати повідомлення це значить - змиритись з хамством ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще пам*ятаю його короткостриженного коли в 1999 році слухав його пісню чорнобиль форева

Мої співчуття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво за що мінусів то наставили.

Але це не питання.

Питання в тому була це аварія чи було це вбивство.

Хто дасть на це відповідь? да ніхто!

навіть ті хто знає правду.

Але, послухайте що говорив Андрій останнім часом щодо ситуації в УКраїні, щодо влади, нашого президента...

Його діяльність як соціально-політична.

Як не крути ми памятаєм з чого починав Скрябін і будемо щирі це не були глибокі пісні. Але з роками гурт і Андрій виросли. І виросли значно. Тематика пісень ставала дедалі серйозніша і глибока. Помножте це на кількість людей які дослухались до нього...

Кузьма ніколи не боявсь говорити правду...

Я не стверджую що це було вбивство але я кажу що такий варіант рівноймовірний в нашій країні де до сих пір Гонзадзе вбитий невідомо ким а Чорновіл загинув в автокатастрофі, а Кравченко віртуозний кілер-самогубець стрілив у себе двічі...

А хто ставив мінус за шило і мило, Янукович вбив Небесну сотню. А скільки Небесних сотень вбив Порошенко...?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро прошу будь-кого з модераторів потерти все зайве...з санкціями, навіть мені. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути ми памятаєм з чого починав Скрябін і будемо щирі це не були глибокі пісні. Але з роками гурт і Андрій виросли. І виросли значно. Тематика пісень ставала дедалі серйозніша і глибока.

про лєксуси в целохфані, хтось комусь не дає і як всіх кинули - яка глибина !!!

а ранній скрябін - так, супер музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене глибина почалась з пісні Шукав свій дім, далі вже можна читати між рядків і тільки так. Феномен в тому як взагалі можна було поєднати прості і несерйозні слова як стиль Скрябіна з сильним сенсом. Пісня про лєксуси то пісня про олігархів, як контраст жття звичайного нашого люду. про хтось комусь не дає, думаю чи не найкраща пісня на випадок "непорозумінь з половинкою", а про кинули так це чи не найперша патріотично-політична пісня...

все це більше ніж пісні, принаймі так я то відчуваю.

просто кожному своє, тим Скрябін і цікавий. Комусь до вподоби ранній Скрябін

.

Але як не крутіть, Скрябін це унікальне явище на українській естраді.

Щось подібне вже в нас ніхто не створить.

Помер український Фредді Меркюрі, але він залишив те що матиме відклик в серцях людей багатьох поколінь, в наших серцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випуск уже раритетної української передачі "Не всі вдома" з Ігором Пелихом та Кузьмою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути ми памятаєм з чого починав Скрябін і будемо щирі це не були глибокі пісні. Але з роками гурт і Андрій виросли. І виросли значно. Тематика пісень ставала дедалі серйозніша і глибока.

Ніби хтось починав інакше! Бумбокс починав із "Хто наклав у бобик" а зараз зовсім інша тема.

Рівно як і Серьога - із "слюсар шостого розряду" до "трамвая".

Мабуть, один лише Цой починав із політика і весь час політика була у його піснях.

Із ним Тальков..

Де вони всі?

Не дуже вірю, що то звичайне ДТП. Типове. Будь яка смерть кумира чи просто відомої людини - не проста. По-перше втрата, навть якщо помер від старості, по-друге, майже ніхто із таких людей від старості не вмирає.

Кузьма був Учителем. Він учив жити. Учив нас лухати рідну музику. Учив знати своє. Це свого роду Шевченко. У його творчості життя і долі.

Хай спочиває з Миром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...