Перейти до змісту

Загинув Кузьма Скрябін


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

Досі не можу повірити в цю трагедію.. здається ніби це злий жарт, а може дурний сон... Не віриться, вже не побачу Кузьму, випадково, на новій передачі чи ток-шоу, і не буду переключати канал, бо спостерігати за ним це щось неймовірне. Скільки оптимізму, світла і добра від нього йшло... Дуже велика втрата... просто немає слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряма трансляція

прощання з Кузьмою

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/divitsya-onlayn-translyaciyu-proschannya-z-kuzmoyu-skryabinim-u-lvovi-407051.html

Пряма трансляція

прощання з Кузьмою

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/divitsya-onlayn-translyaciyu-proschannya-z-kuzmoyu-skryabinim-u-lvovi-407051.html

Вічна Пам"ять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряма трансляція

прощання з Кузьмою

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayi...ovi-407051.html

Пряма трансляція

прощання з Кузьмою

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayi...ovi-407051.html

Вічна Пам"ять!

А пару постів вище глянути, Заратустра не дозволяє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно звідти. Лампадку поставив. Свічку запалив.

На фото праворуч Преображенський храм. По центру далі - видно невелику частку людей з величезного натовпу що є на інших вулицях, де просто неможливо протиснутись.

В онлайн-трансляції воно якось простіше виглядає =\

IMG2015020_6309908_15904275.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кліп "Руїна", і на 1хв 08сек якесь містичне і моторошне співпадіння.

В молоковозу в ДТП номера 6613, також цифри "нефартові" в певній мірі

Зверніть ще увагу на номер машини Скрябіна. От і не вір після того в "магію" чисел! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І раптом всі почали слухати його пісні

Так ніби намагючись вхопити білого голуба,

який назавжди вирвався із рук.

Ніби намагаючись згадати смак допитого щойно вина.

Але в одну мить всі пісні змінились і наповнились

чимось серйозним, глобально серйозним

і в той же час близько особистим.

Мабуть нарешті ми його почули... Але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український поет, композитор і продюсер

Євген Рибчинський написав у пам'ять про

загиблого в ДТП музиканта «Кузьми Скрябіна»

Андрія Кузьменко вірш.

Світлої пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми)

Це зрозуміло, кожен в світі гість,

Ніхто не зна, чи доживе до ранку,

Але піти з життя у 46

Це долі незбагнена забаганка.

Чому вона зі смаком вибира

Талановитих, мужніх, повних сили,

Невже для долі і буття це гра,

А ми лише ляльки її безсилі?

Хто вибира to be or not to be?

Хто замовляє засухи і зливи?

Прости, Кузьма, я не казав тобі,

Ти був серед найкращих особливим.

Хай буде пухом батьківська земля,

Хай ангели зустрінуть твою душу!

Щось зимно!

Лиш твоє ім’я

Цю крижану гармонію порушить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Той прикрий світ штовхає і кидає,

Той прикрий світ чомусь такий дурний..."

Спи спокійно, Андрію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому всі хороші співаки покидають нас так рано(((

Не накаркай!

Я ще хочу слухати наший українських співаків. Окрім потапів, анілорак, і подібних зрадників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому всі хороші співаки покидають нас так рано(((

Не накаркай!

Я ще хочу слухати наший українських співаків. Окрім потапів, анілорак, і подібних зрадників.

Думаю Кузьма не захотів би бути потапом і жити довго, якби був вибір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю Кузьма не захотів би бути потапом і жити довго, якби був вибір.

Я про несправедливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пісні Андрія були цікаві і чим більше він дорослішав, тим глибші і складніші ставали. Але то єдиний артист який не боявся бути собою, не ліпив з себе мумію, не вибирав штучні слова, речення, чим просто рвав оточуючих. З однієї сторони ну простий як диван, а з іншої так як він сказати в жодного ведучого не виходило. Він був співаком, але при цьому в інтерв'ю рвав всіх професійних клоунів включаючи й 95 квартал. Коли Кузьма розказував свої історії, вони тупо втикали. От тих простих, щирих історій, порад, роздумів буде дуже не вистачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай спочиває з миром. Кузьма був веселим чуваком, тому, по сумувавши( вчора ревів як дитя), натрапив на його книжку - Я, "Побєда" і Берлін. Читати, на жаль, часу бракує, але послухати було цікаво. В кінці книжки( вибачайте), відверто ліз під стіл від сміху. Книжку озвучує сам Кузьма, з його неперевершеною манерою і гумором. Дякую тобі Кузя, ти не помер, ти є, і будиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покази свідка дтп...

Мені здається щоб уникнути "гнусних інсінуацій" логічно розпитати про аварію безпосередню учасницю, а саме пасажирку Кузьми, адміністратора гурту "Скрябін" - Ольгу Любченко, яка знаходиться в лікарні в стані середньої важкості. Я не дуже розбираюсь в "станах", але мені здається, що жінка при тямі і в змозі дати свідчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покази свідка дтп...

Мені здається щоб уникнути "гнусних інсінуацій" логічно розпитати про аварію безпосередню учасницю, а саме пасажирку Кузьми, адміністратора гурту "Скрябін" - Ольгу Любченко, яка знаходиться в лікарні в стані середньої важкості. Я не дуже розбираюсь в "станах", але мені здається, що жінка при тямі і в змозі дати свідчення.

А мені здається, треба дати спокій цьому всьому. Людини нема, вбивати його нікому сенсу не булою Нехай спочиває з миром. Він був( а для мене є), таким як він був. Де хто( паскудні душі), тішиться з тої трагедії інші моляться за спокій його душі. Але є його музика, книжки, і просто пам'ять про нього тих, хто любив його творчість, і поважав його як людину.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покази свідка дтп...

Мені здається щоб уникнути "гнусних інсінуацій" логічно розпитати про аварію безпосередню учасницю, а саме пасажирку Кузьми, адміністратора гурту "Скрябін" - Ольгу Любченко, яка знаходиться в лікарні в стані середньої важкості. Я не дуже розбираюсь в "станах", але мені здається, що жінка при тямі і в змозі дати свідчення.

А мені здається, треба дати спокій цьому всьому. Людини нема, вбивати його нікому сенсу не булою Нехай спочиває з миром. Він був( а для мене є), таким як він був. Де хто( паскудні душі), тішиться з тої трагедії інші моляться за спокій його душі. Але є його музика, книжки, і просто пам'ять про нього тих, хто любив його творчість, і поважав його як людину.

тут вже нічого не вдієш, нічого не змінеться від того кого зроблять винним чи хто виявиться винним,

дайте спокій цьому всьому і цінуйте те що Він для нас залишив,

як сказав Андрій: "неважливо ким ти є, важливо що скажуть про тебе коли тебе нестане", недослівно але суть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...