Перейти до змісту

Що Борда для вас? Опитування ветеранів. 10 років Борді


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Борда - дзеркало всього, що відбувається у Луцьку і не тільки.

Борда - это Луцк через монитор )

Я так красіво звіздіти не вмію, тому й тости ніколи не говорю. Мабуть тому і на бордовкки (каво-, міні-, вело-, авто-, танкобордовки) не ходжу, а бордовки - це також Борда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

В ліжку уже дві години як валяюсь. Спи ж, замучений, і завтра на роботу ж. А ні, ще 15хвилин, ну ще 15 хвилин і всьо. Так і до цих пір) і так, майже, кожен вечір. Борд.луцьк.уа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />як "піти на каву з хорошим другом" <br />
<br /></p>

Я не придираюсь, але напій з хмелю біль підходить до даного словосполучення, нє? Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />як "піти на каву з хорошим другом" <br />
<br /></p>

Я не придираюсь, але напій з хмелю біль підходить до даного словосполучення, нє? Імхо.

я не вживаю спиртного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ліжку уже дві години як валяюсь. Спи ж, замучений, і завтра на роботу ж. А ні, ще 15хвилин, ну ще 15 хвилин і всьо. Так і до цих пір) і так, майже, кожен вечір. Борд.луцьк.уа!

Інтернет, інтернет, відпусти в туалет. Та сама фігня: зібрався курити, взяв цибака в зуби, але думаю, дай дочитаю. Читаю-читаю-читаю і тут випадково нащупую другу папіросу вже за вухом. Бля, я вже другий перкур пропустив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Бля, я вже другий перкур пропустив. <br />
<br /></p>

Висновок - борд.луцьк.уа, Ваше здоров'я та довголіття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ліжку уже дві години як валяюсь. Спи ж, замучений, і завтра на роботу ж. А ні, ще 15хвилин, ну ще 15 хвилин і всьо. Так і до цих пір) і так, майже, кожен вечір. Борд.луцьк.уа!

Інтернет, інтернет, відпусти в туалет. Та сама фігня: зібрався курити, взяв цибака в зуби, але думаю, дай дочитаю. Читаю-читаю-читаю і тут випадково нащупую другу папіросу вже за вухом. Бля, я вже другий перкур пропустив. :)

купи планшет і Борда завжди з тобою :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, так, дякуючи мобільному і планешету з Бордою і в ліжку :_07:

Для мене Борда стала стартом в інтернет-павутині. Саме тут вчилася всьому, що пов'язано з ПК і інтернетом. Ставити необхідні програми, качати, викладати, розшарювати, налаштовувати, перевстановлювати і т.д. Тут було простіше знайти чи запитати ніж блукати по спеціалізованих сайтах.

Спочатку півроку тихенько почитувала, захоплюючись писаниною місцевих зірок, ну, а потім саму понесло... номінації, бордовки, ковзани, велодні, дегустації і звертання до мене у місті по ніку - laska (Ласочка) :_08:

Я стала частинкою Борди, а Борда частикою мене :) З Бордою разом радію, жартую, сумую, журюсь, комусь допомагаю...

З Бордою була і в пологовому будинку, Борда підтримала, й коли була біда.

Невеличкий статистичний аналіз...

Заглянула на чисельність груп контактів в міранді. Найчисельніша група "board" - 36 контактів. В принципі, цілком логічно, інтернет-спільнота, як-не-як.

Заглядаю в список контактів на мобільному. Найчисельніші групи "Робота" - 35 контактів і "board" - 33 контакти.

Через Борду моє оточення доповнили цікаві особистості, котрі розширюють мій світогляд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борду запросив колись друг, щоб трохи збільшити кількість угрупування проти кацаповатніків того часу. Це були часи, коли нациків, свідомітів банили безжально. Борда того розливу - такий собі поміркований ватний ресурс. Майдан поміняв Борду і навіть світогляди багатьох місцевих ватніків. Зараз це правильний, поважний ресурс де бани нарешті летять в правильному напрямку.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Борду запросив колись друг, щоб трохи збільшити кількість угрупування проти кацаповатніків того часу. Це були часи, коли нациків, свідомітів банили безжально. Борда того розливу - такий собі поміркований ватний ресурс. Майдан поміняв Борду і навіть світогляди багатьох місцевих ватніків. Зараз це правильний, поважний ресурс де бани нарешті летять в правильному напрямку. :)

Я на борді з 2007-го. Покажіть мені ватніків - аж цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от ніби з бордою майже 5 років, а все одно завжди відчуваю себе новенькою. Мабуть, тому що тут є багато розумних людей, спеціалістів у своїй галузі чи по життєвим мудростям. Більше хочеться їх читати, ніж писати самій. Набиратися досвіду, мудрості, тем для роздумів і самовдосконалення.

Для мене особисто борда - це найсвіжіші новини з перших уст, останнім часом навіть свіжіше за місцеві портали новин ;)

А ще вона - путівник по Луцьку. Бо ж часто виникають такі собі "місцеві" питання, відповіді на які не нагуглиш. Суцільна користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не є частим дописувачем чи відписувачем, але вкладка Борди відкрита завжди і вдома, і на роботі.Полюбив ровери тут :)

декілька разів звертався за допомогою-порадою, жодного разу не відмовили. читаючи деякі теми, а особливо деякі повідомлення, хочется через монітор послати людині добра))

Борда з нами, а ми з нею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі стільки хорошого про нашу борду пишуть. Вона практично у всьому корисна, хоч до дупи прикладай...

Хм... Варто спробувати. Залишу-но я це на пару годинок:

FMC9fFJtslo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оля, заряджаєш воду?)))

Спирт

В мене оесть калганівку робить, вона бордовку. Помагає від депресій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на борді з 2007-го. Покажіть мені ватніків - аж цікаво.
просто підніміть теми і пости 2008-2009 років. Теми Голодомору, життя ОУН-УПА були далеко не однозначні, довести що кацапія ворог було практично неможливо. Кацапські тролі отримували своє плюси в рєпку. Ну це далекі часи. Хто потрібно - пам'ятає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на борді з 2007-го. Покажіть мені ватніків - аж цікаво.
просто підніміть теми і пости 2008-2009 років. Теми Голодомору, життя ОУН-УПА були далеко не однозначні, довести що кацапія ворог було практично неможливо. Кацапські тролі отримували своє плюси в рєпку. Ну це далекі часи. Хто потрібно - пам'ятає.

Покажіть теми будь ласка. п.с. Ладно, як буде дуже треба - сама піднапряжуся й знайду. Хоча, здається мені, я знаю, про кого мова.

Але менше з тим - ми тут говоримо про Борду, чим вона для нас всіх стала, й що внесла в життя, що змінила. Пишіть якось...побільше, а то якось не дуже душевно і не дуже мімімі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда - мега ресурс, аналогів практично не існує. В багатьох питаннях дуже помогла ну і друзів знайшов дякуючи їй багато. Мімімі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда - мега ресурс, аналогів практично не існує. В багатьох питаннях дуже помогла ну і друзів знайшов дякуючи їй багато. Мімімі?)

pretty much мі-мі-мі :)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут казати - Борда - це моя еволюція :)

Допомогла краще зрозуміти рідне місто, і людей, що в ньому живуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не старожил, але асоціації Борди змінилися на "це щось більше, ніж просто форум" після смерті Гетто,

тоді і захотілося стати частиною цієї спільноти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть і не пам'ятаю чому я зареєструвався.

Але чимось особливим Борда для мене стала після походів на каток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда для мене це 8 з 18 років мого життя)

По постам можна подивитись хроніку лікування пацієнта від юнацького максималізму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому знайома ця картинка ?

doggy.png

На мою думку 2:4631@FidoNet.org = www.board.lutsk.ua, або іншими словами мережа друзів.

С бестовыми регардами, Ваша Бабка Федосея aka 2:4631/24 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...