Перейти до змісту

Що Борда для вас? Опитування ветеранів. 10 років Борді


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Ще 10 років нема (всього 6 накапкало), але самий найкращий форум який я знаю). Я все сказала))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

за останні роки інтернет надійно вписався в побут усіх верств населення

тому для мене зараз борда – то така модель нашого суспільства в мініатюрі

...можна прикинути кількість людей мислячих, мислячих деколи, вати(і ватників і вишиватникі), зівак, стада, щирих дебілів і т.д.

Цікаво спостерігати як з роками змінюються думки та пріоритети тих чи інших людей... як фомуються "авторитети", коаліції та групки підлабузництва

Борду можна аналізувати і робити висновки по нашому майбутньому...

P.S.: поки вони невтішні :) як і в реалі – наглість, тупість, недалекоглядність та Полісся перемагають

P.P.S.: до майже десятиріччя мене, зміню фотку на добрішу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда для мене це 8 з 18 років мого життя)

По постам можна подивитись хроніку лікування пацієнта від юнацького максималізму :)

бббг))) аналогічня фігня)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема заставила посмотреть, могу ли я отнести себя к ветеранам, сама не ожидала что уже такой стаж)))!!!Регистрация: 20 лип 2007

Для меня Борда это место, где я могу поболтать о кино, так, как нигде больше.

Как уже выше писали, это место где мы узнаем самые свежие новости и слухи, порой даже фэйки)))Если где то, что то случилось, я сразу заглядываю сюда, чтоб знать что об этом всем думают на форуме!

Однажды мне даже посчастливилось найти работу через Борду!!! Очень люблю здесь порадоваться маленьким радостям за других в почти одноименной теме.

Еще нравится,что здесь можно кого то воспринимать по одному, но после нескольких постов или личной встречи, начинаешь "видеть" человека совсем по другому и это подтверждает мнение о том, что первое впечатление обманчиво))))).

В общем, в наше время, когда интернет прилично заполнил, наполнил или переполнил нашу жизнь, очень важно чтоб в сети была Борда, она больше живая, чем виртуальная, как то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бордо-ветеран, але уже 5 років майже щодня читаю, пишу мало... А також я і не лучанин, але майже поруч...

Читаю новини, що подивитись, що пограти, послухати, політику, вітання з ДН (хоча сам нікого не вітаю, бо якось ще новачком себе тут почуваю...) Короче борді однозначно + в рєпу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...