Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

У військоматах є план. Цей план не передбачає якісної мобілізації, а тіко кількісної складової. Сьогодні знайома волонтерка розказала (киянка). Її чоловік воює в складі 128 бригади, був в Дебальцево, представлений до нагороди. В суботу їм в поштову скриньку кинули повістку на її чоловіка. Повістку взяла зі скриньки баба солдата. Сказала, що я тим козлам в понеділок зроблю марево... Дружина солдата, "во ізбєжанії полученія побоєв работнікамі воєнкомата", пішла разом з нею. Питають у воєнкома: "Чо такоє?!". Той дивиться документи - точно, воює. Ну, вибачайте. Насправді що вони роблять: ідуть до ЖЕКу, в тупу переписують дані усіх зареєстрованих осіб за певними адресами, виписують повістки на цих осіб (повістки заздалегідь заповнені-проштамповані-печатані, тіко залишається ПІБ вписати) і вкидають до поштових скриньок. Питання про законність вручення навіть не стоїть, ібо, за словами воєнкома, рАзнарядка з МО - будь-якою ціною. Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Питання про законність вручення навіть не стоїть, ібо, за словами воєнкома, рАзнарядка з МО - будь-якою ціною.

тут хочеться триччі вказать напрямок, але не буду. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олексій Гриценко

Во как оно бывает)))

Это что по второму кругу?

Как раз снова под местные выборы))

Или у кого то с головой не в порядке?

P. S. интересно, не в рамках моих запросов про депутатов Киевсовета и призыва? Какое то странное совпадение..

Надеюсь это техническая ошибка, так как я оформлен в резерве первой категории в/ч пп в3765 и в принципе должны были позвонить из части.

11822812_10207365389083135_6285481074023152417_n.jpg?oh=a2955758261fa69f5bdcb0a263affda1&oe=5648DAC4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те, що я писав в пості №834. Цитата зі статті:

Пока же в Генштабе гонятся не за качеством, а за количеством.

Тяжело идет. НВ провело исследование о ходе мобилизации в стране

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова хвиля мобілізації на Волині – під загрозою

Лише 24 особи добровільно прийшли, щоб проходити службу у збройних силах. У розшуку ж знаходиться 10 165 військовозобов’язаних.

http://www.volynpost.com/news/54357-chergova-hvylia-mobilizacii-na-volyni--pid-zagrozoyu

Сьому хвилю мобілізації запровадять спеціально для Тернопільщини?

В Тернопільській області досі шукається 32 тисячі військовозобов’язаних людей, які мали б, але не приходять у військкомат

http://www.gazeta-misto.te.ua/news/somu-hvylyu-mobilizatsiji-zaprovadyat-spetsialno-dlya-ternopilschyny-video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арсен Аваков

1 ч ·

Думаю о волнах мобилизации по стране. О дебилизации действий военкомов, вручающих повестки прохожим на улицах Харькова, о контрабандистах Закарпатья, которых записывают в армию.. О боеспособности страны и ее вооруженных сил в этот непростой период..

С учетом того, сколько требуется государству средств и сил на призыв, обмундирование, обучение новобранцев от условного бухгалтера до среднего солдата.. С учетом невозможности достичь высокой квалификации воинов, при текущей мотивации и подготовке мобилизованных..

СЧИТАЮ:

Армию нужно сейчас и немедля переводить на профессиональную контрактную основу, снизив численность войск и увеличив зарплаты РЕАЛЬНЫМ КВАЛИФИЦИРОВАННЫМ военным и их обеспечение. Порядок, подготовленность и мотивация - бьет любое количество.

У такого подхода - есть будущее, у отлова призывников на улицах и в трамваях - нет.

Как министр и член СНБО выступлю с предложением о необходимости реализации такого подхода без промедления. Буду обращаться к Верховному главнокомандующему.

Ведь правда, вы не станете платить и не доверите свою безопасность пойманному на горячем закарпатскому контрабандисту или случайному прохожему?

Кому можно доверять всерьез? Только мотивированным, добровольно заключившим контракт профи. Имея за спиной опыт последних месяцев, уверен - проблем с формированием таких сил - не будет!

Мы не достаточно богаты, что б не иметь профессиональной армии!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арсен Аваков

1 ч

Думаю о волнах мобилизации по стране...

Ух мля, це ж в Авакова фейсбук взламали)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зламали або Аваков з ко боїться добровольців. Коли в Мукачево була заваруха весь особовий склад мвс (міністерство - там в основному клерки) ганяли по тривозі всю неділю. У часи Майдану такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то хай би вручали і далі. Проблема не в тому як їх вручають, а в самій армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арсен Аваков

1 ч ·

Думаю о волнах мобилизации по стране. О дебилизации действий военкомов, вручающих повестки прохожим на улицах Харькова, о контрабандистах Закарпатья, которых записывают в армию.. О боеспособности страны и ее вооруженных сил в этот непростой период..

С учетом того, сколько требуется государству средств и сил на призыв, обмундирование, обучение новобранцев от условного бухгалтера до среднего солдата.. С учетом невозможности достичь высокой квалификации воинов, при текущей мотивации и подготовке мобилизованных..

СЧИТАЮ:

Армию нужно сейчас и немедля переводить на профессиональную контрактную основу, снизив численность войск и увеличив зарплаты РЕАЛЬНЫМ КВАЛИФИЦИРОВАННЫМ военным и их обеспечение. Порядок, подготовленность и мотивация - бьет любое количество.

У такого подхода - есть будущее, у отлова призывников на улицах и в трамваях - нет.

Как министр и член СНБО выступлю с предложением о необходимости реализации такого подхода без промедления. Буду обращаться к Верховному главнокомандующему.

Ведь правда, вы не станете платить и не доверите свою безопасность пойманному на горячем закарпатскому контрабандисту или случайному прохожему?

Кому можно доверять всерьез? Только мотивированным, добровольно заключившим контракт профи. Имея за спиной опыт последних месяцев, уверен - проблем с формированием таких сил - не будет!

Мы не достаточно богаты, что б не иметь профессиональной армии!

Щось Аваков відірвався від реаліїв, ще жодна країна не воювала на своїй території без мобілізації, тому як чисельність армії на період ведення війни та миру, дуже відрізняються. Під час війни така посадова особа в державі коментує недоцільність мобілізації, це може потягнути відповідальність аж до посади. Краще хай розбереться зі своїми підрозділами, а не розповідає на рахунок неможливості досягти високої кваліфікації воїнів в армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liontiger, напевно ви з окопів написали?

Моє місце знаходження не повинно Вас турбувати, я неоднократно писав, що посилати людину в окопи можна тількі за її добровільною згодою. Чисельність армії на сьогоднішній день з метою захісту північної, східної (без АТО), південної частини України повинна бути більша, що і буде зроблено набором строковиків, тому що мобресурс не безмежний (в розшуку працівників військкоматів по кожній області від 5 000 до 10 000 військовозобовязаних), а такі заяви начінають обурювати людей та викликати в них негодування " Скоротіть армію, хай там служать профі, а я не піду, сам Аваков так сказав........."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще жодна країна не воювала на своїй території без мобілізації

А хто в нас воює? В нас АТО!!! :)

Щоб стримати агресію на Донбасі без мобілізації, не вистачає мізків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще жодна країна не воювала на своїй території без мобілізації

А хто в нас воює? В нас АТО!!! :)

Щоб стримати агресію на Донбасі без мобілізації, не вистачає мізків

"Кал" та "екскріменти" також різні слова, але це все "дерьмо", як не назовеш суть не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє місце знаходження не повинно Вас турбувати...

Взагалі то мене не турбує Ваше місце знаходження.

...посилати людину в окопи можна тількі за її добровільною згодою.

Гарні слова, тільки тоді в окопах напевно нікого не буде.

Чисельність армії на сьогоднішній день з метою захісту північної, східної (без АТО), південної частини України повинна бути більша, що і буде зроблено набором строковиків, тому що мобресурс не безмежний (в розшуку працівників військкоматів по кожній області від 5 000 до 10 000 військовозобовязаних)

Цікаво тоді а чому набирають і призов, і гонять на війну людей вже далеко не призовного возрасту? І чим тоді займаються ті, хто пішов в армію по призову, а не по мобілізації?

Чи багато навоює чолов'яга років 40 у якого і проблеми зі здоров'ям, і немає жодної мотивації? Звичайно що у випадку оголошення війни на такі дрібниці вже б ніхто не звертав би уваги.

Я розумів би цю мобілізацію, як би в нас був би військовий час. Але в нас йде незрозуміле АТО. Коли від багато кого чуєш те, як їм фактично забороняють "працювати" по ворогу, якось немає бажання йти туди у якості чи то гарматного м'яса, чи то мишені для сепаратистів.

І чомусь тишком нишком йде фактично тотальна загальна мобілізація! І державі видно абсолютно плювати на методи проведення мобілізації, певно у мінистерстві оборони думають що "бидло" все стерпить.

Аваков написавши свій текст на мордокнизі. так сказати "праведно вибухнув гнівом" Але Facebook він такий, як папір, який все терпить. Толку від тих різних заяв нуль, занадто вони розходяться з ділом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*екскременти

Дивлячись на якій мові.

в смислі ? а на якій мові в вас написано ? по російськи - экскременты, по українськи - екскременти , може ви на білоруській мові пишете ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чомусь тишком нишком йде фактично тотальна загальна мобілізація! І державі видно абсолютно плювати на методи проведення мобілізації, певно у мінистерстві оборони думають що "бидло" все стерпить.

й не боятся ж мабуть, що запасливий западенець по привичці додому під сорочкою гавтомата присуне з пістольом, а на полігоні стріляти з них навчатся, й закопає це діло, як в старину, на городі, до слушного моменту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чомусь тишком нишком йде фактично тотальна загальна мобілізація! І державі видно абсолютно плювати на методи проведення мобілізації, певно у мінистерстві оборони думають що "бидло" все стерпить.

й не боятся ж мабуть, що запасливий западенець по привичці додому під сорочкою гавтомата присуне з пістольом, а на полігоні стріляти з них навчатся, й закопає це діло, як в старину, на городі, до слушного моменту

Практика показала, що така репутація западенців дуже перебільшена. Це більше типово для східняків та жителів центральних регіонів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практика показала, що така репутація западенців дуже перебільшена. Це більше типово для східняків та жителів центральних регіонів України.

географія в даному контексті не стільки важлива, суть думаю зрозуміла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще скоро дійде, що самі собі зброю ідучи в армію будем купувати. А не тільки підсумки, приціли і т.д.

-teddybear64-37079049-565-720.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...