Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Поліцейські-хабарники втікали від погоні, засіваючи трасу грошима

http://www.volynpost.com/news/85244-policejski-habarnyky-vtikaly-vid-pogoni-zasivayuchy-trasu-groshyma

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Заступником глави Нацполіції призначили Аброськіна

 

Згадалося от якраз 1f642.png:)
З Аброськіним перетинались двічі. Обидва рази опосередковано. У 2015 десант 95-ки, що входив тоді до нашої ЗМГ, жорстко попустив дніпровський "бєркут", який тоді базувався в Очеретяному. Менти тягнули 10-тонник м'яса з Дніпра на Донецьк, а хлопці їх дуже красиво впіймали. Притягли на оформлення. Майже одразу примчавсі якийсь хєр в горці, здається, у звані полковника, "вирішувати питання". Я одразу написав пост про затримання, аби зробити розголос. Перетелефонували за хвилин 15 з Донецької ОВЦИ. Сказали, що Аброськін лютує і грозиться закрити мобільну групу, яка насмілилась затримати ментів (що в нього на те нема жодних важилів і повноважень він, мабуть, тоді ще не знав). Я зателефонував головному прокурору Дон обл. Поговорим з ним, потім передав суть розмови прокурору, який вже був на місці для оформлення, але ще не приступив до цього, мило спілкуючись з полковником в горці. Дав зрозуміти, що домовлятись не вийде. Покликав журналістів. Інтер, Айсітіві і якась французьска дівчина, здається, з Ле Парізьєн.
Згодом бєркутню випхали з Очеретяного, замінивши на нациків. Один з тих беркутів на екрані своєї мобілки мав герб свого закшквареного підрозділа на фоні російського прапора (під час затримки він викинув телефон, та десантники знайшли). У самому Очеретяному він зупиняв місцевих мешканців і під дулом автомата вчив "родіну любіть", гімн України співати. Після сюжету на Інтері один з місцевих впізнав його і розповів мені про це.

Другий раз стався на Новий рік. 31 грудня 2015 ми затримали бойовика батальону "заря". Це той відомий довбень, що їхав у світшоті "деенер". Передали його в костянтинівський МАП СБУ. Ті, щоб не заважав святкувати, відвезли його до родичів, у село під Констаху 1f642.png:). А вже 2 січня, до нього до дому приїхали співробітники міліції. Аброськін ще написав тоді щось типу "пока всє празднуют - ми работаєм". Тоді в мене відбувся діалог з полковником СБУ з АТЦ на тему: "а хто взагалі цей Аброськін?". На що отримав відповідь: "Кримський мент. Має російський паспорт. Після анексії намагався там влаштуватися в поліцію, та не зміг. Вийшов на материк до нас - і тут, у нас, влаштуватися зміг". Цікаво, чи так воно насправді. Власне, розмову переказую лише через звання і рід діяльності співрозмовника.

Загалом, такий рух - цілком у стилі авакова: Чим більш зашкварений організм, тим більше на нього важилів впливу, і тим краще він керований. Всякі черьомушкіни, швєцови, Сілєвьорстови, той хєр з Одеси, і ще один хєр з Черкас, як там їх, і т.д. Пан міністр ніби сміється з усіх розслідувачів і викривачів знаючи, що ніхто його не зніме, бо ̶а̶л̶ь̶т̶е̶р̶н̶а̶т̶и̶в̶и̶ ̶а̶н̶т̶р̶а̶ц̶и̶т̶у̶ ̶н̶е̶м̶а̶ коаліція розвалиться.

 

 

Фото у ФБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

от і весь результат реформи

 

Богдан Пацкань

9 год · 
 

#захалявна_книжечка_поліціянта

Печерський райвідділок - самий Печерський.
частина 2. повніша.

отож, сьогодні подзвонив Borys Krasovskyi і повідомив, що його затримали, везуть у Печерський відділок. Звідти повідомив, що йому погрожують, зокрема тим, що ви*** (згвалтують) гумовим кийком. Також, що їм і іншим затриманим влаштували у відділку "коридор ганьби", потім завели у якийсь гараж на території.

Також подзвонив Роман Орищенко, і від нього дізнався інформацію, що затримано близько 25 осіб.

Додам, що зараз, в період травневих свят і "свят", а також у зв'язку з Євробаченням наше управління (Управління забезпечення прав людини) перейшло у посилений цілодобовий варіант служби. Серед іншого моніториться інформація про чимало подій, зокрема затримання.

Так от, я, уже вирушаючи з дому до Печерського відділку, зв'язався з колегою, яка повідомила, що 10 хв. перед тим дзвонила їм, і отримала інформацію: "затримань сьогодні не було".

Хв. 20 мене не впускали. Черговий щось там вирішував, комусь дзвонив, я чекав. Паралельно я переглянув журнал, де фіксуються затримані, запрошені і відвідувачі (той, що у постового). Нікого з тих людей, про який йтиметься далі - не було записано.

Постовий, до речі, як і багато колег його в цьому відділку не мали прикріпленого на видному місці поліцейського жетона. А це вимоги профільного Закону. Частина зі співробітників і мені відмовлялася показати службове посвідчення. Знову ж таки, вимоги профільного Закону.

Переглянув журнал повідомлення Центру вторинної правової допомоги. останній запис був 7.05.2017. а в цей журнал фіксується факт виклику безкоштовного адвоката. адвокат повідомляється при кожному затриманні.

Нарешті до мене приставили співробітника, який мав би супроводжувати мене у відділку.

У відділку я побачив багато затриманих.
одному в коридорі медики надавали допомогу - у нього була перебинтована голова. Казав, що поліціянти увірвалися до офісу, побили-заломали, тому він тут.

Двоє були в кабінеті слідчого. Чоловік і дівчина, які там були, сказали, що були затриманні, слідчий - що свідки. 
До того ж, слідчий (молодий хлопець), вскипів, рознервувався, почав мені тикати ст. 342 ККУ (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві). Типу, я йому заважаю проводити слідчі дії. Як ця стаття могла до мене застосована бути - важко уявляю, адже я також в цій ситуації був "представником влади під час виконання ним службових обов'язків". Слідчий (ну я думаю, що слідчий) був "без жодних розпізнавальних знаків - у форменому одязі, без шевронів, без жетона...

Тоді відбулася ще одна подія, один співробітник почав заважати, м'яко кажучи, мені працювати. Я спробував його зазняти на телефон (маю право) з вимогою пред'явити посвідчення, представитися. Варто зазначити, що при кожному звертанні до всіх співобітників та людей, що перебували у відділку я першим ділом називав ім'я, прізвище, показував посвідчення у розгорнутому вигляді, і співробітником ще й припис з повноваженнями (зворотню сторону якого опублікувала Olga Khudetska)
Цей поліціянт, який виявився заступником начальника Печерського УП ГУНП у м. Києві, силою вибив в мене з рук телефон, посвідчення так і не показав. проте в кінці я почув фразу "от дослужишся до полковника, тоді й покажу". Я тоді не розумію, кому він служить і на*** такий найманий працівник платникам податків?..
Та хоч генерал - кожен має дотримуватися законодавства України!

Близько 5-7 затриманих було ще в одному кабінеті. на них уже складали протоколи, як правило за статею 173 КУпАП (Дрібне хуліганство. Стаття називається - не знаєш що складати, а по тихому затримати не вдалося - складай 173.
Без роз'яснення статей 63 Конституції України та 268 КУпАП (Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності), які є обов'язковими!!!

Паралельно я в телефонному режимі спілкувався з своїми начальником Управління забезпечення прав людини та мого відділу уповноважених Голови з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності. В часі однієї з розмов з начальником відділу троє осіб у форменому одязі (яких я і раніше безрезультатно просив представитися) - троє бугаїв силоміць (з "прихованими ударами" - все за класикою) виштовхали мене з приміщення відділку. слідкував (було б точніше сказати - керував) за їхніми діями згаданий полковник - заступник начальника УП.

постовий отримав наказ не впускати мене повторно всередину.

далі я заглянув у журнал обліку затриманих, доставлених, відвідувачів і запрошених. там нашвидкоруч записано було близько 20 осіб як запрошених (ЗАПРОШЕНИХ!!!) без вказання часу потрапляння у відділку.

громадянам, які виходили з відділку я рекомендував дописувати поряд слово затриманий і вказувати час.
також давав свої контакти для того, аби могли звернутися до Управління забезпечення прав людини Нацполу.

так, у тотальній більшості випадків люди перебували у відділку понад-понад 3 години.

мною зібрано чимало фото, відеодоказів "тотального мєнтовського беспрєдєлу" (вибачте, службових порушень).

прошу, хто що ще має по сьогоднішньому дню в Печерському УП ГУНП в м. Києві - надсилайте.

що планую робити:

1) рапорт за Голову Національної поліції з пропозицією ініціювати службове розслідування. Воно має бути, і закликаю усіх, хто може долучитися аби притягнути винних до відповідальності - буду дуже вдячний. 
я, як громадянин України не хочу мати такі відділки, таке ставлення до людей, до своїх же колег врешті-решт

2) про заяву про перешкоджання службовій діяльності навіть не знаю чи писати. не писати її ж у Печерське УП

в принципі, більше з того, що я написав, ляже в основу рапору.
далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто сейчас занимается знаками на дорогах? Ехал вечером с иногородними, если б не сказал о том, что надо уступить дорогу, лупанули б в бочину. Перекресток Глушец и Парковой, уступи дорогу видно только за 3-4м, дальше деревья мешают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romanc сказано:

 

Кто сейчас занимается знаками на дорогах?

 

Міська влада, як і завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорожная служба ей подчиняется? А за ней кто присматривает? Полиция их не штрафует за неправиьность знаков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, difoto сказал:

Ти дійсно чекаєш на відповідь на форумі на свої запитання?

А поговорить)))

В чем разница между муниципальной и обычной полицией?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2017 at 10:43, romanc сказано:

Кто сейчас занимается знаками на дорогах? Ехал вечером с иногородними, если б не сказал о том, что надо уступить дорогу, лупанули б в бочину. Перекресток Глушец и Парковой, уступи дорогу видно только за 3-4м, дальше деревья мешают.

Ну - тепер його значно видніше, аніж кілька років тому. Єдине - розмітка стерлася.

А в іншому місті бажано б бути уважнішими - зазвичай на знаки в Україні "кладуть", а дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Логічне завершення реформи в МВС(((

 
Світлина від Богдана Пацканя.
Богдан Пацкань
9 год · 
 

#захалявна_книжечка_поліціянта

скоріш за все - це останній мій допис з цим хештегом як поліціянта

фактично, сьогодні мій робочий день. після цього я йду у відпустку, з якої виходжу цивільною людиною

намір про це був давно. критично - у грудні. з певних об'єктивних причин я це відтерміновував, але настав і мій час.

для мене реформа поліції закінчилася. я не буду дискутувати з людьми, які переконані, що все добре, або більш менш і вже завтра буде краще - мої висновки ґрунтуються виключно на власному досвіді. хто з цим не згоден - маєте право

я ж бо висловлюю своє бачення. не більше і не менше.

за три роки серйозно підійшли лише до змін у низовій ланці структури - створення патрульки. але й вона потихеньку помирає, а нещодавні події у Львові остаточно показали - з такою системою цінностей і ставлення вищого керівництва ДПП до співробітників - це неминуче.

чимало поліціянтів з патрульки уже звільнилося. ще немало кулуарно говорять про готовність вже на вихід. 
але це ж не проблема - ми наберемо нових. а може й старих-нових)

ще одна причина, чому це загнеться - відсутність адекватної законотворчої політики з боку МВС. 
за три роки прийнятий один глобальний закон (профільний), кілька точкових змін КУпАПу (євроремонт похилого сараю), і у першому читанні розглянутий неадекватний дисциплінарний статут.

ну так, можна ще згадати ініціативу "сначала падчіняйся - патом абжалуй"...

відносно нещодавно я опрацьовував лист від омбудсмана. мова там йшла про те, що патрульні незаконно запроторили громадянку в психлікарню. коли став з'ясовувати - патрульні зробили все адекватно і правильно в тій ситуації. крім одного. вони не склали протокол про поліцейське піклування, який знімав би всі питання. але чому не склали - бо його нема. не розроблений. не впроваджений.

тобто, фактично молодих хлопців і дівчат, які прийшли в патрульку - просто підставляють. 
констатую факт - за три роки не було можливості впровадити згаданий протокол, але для впровадження верби і калини на мундирах єнералів - підсуєтилися дуже швидко.

це про пріоритети.

новостворене Управління забезпечення прав людини у теперішньому форматі - надзвичайно неефективне. моя участь у подіях 9 травня у Печерському УП і "бурхлива реакція" керівництва на ці події - яскравий тому приклад. але про УЗПЛ пізніше. трохи пізніше.

одним словом - я не бачу подальшої своєї доцільності перебувати у лавах Національної поліції. водночас. я тут неефективний, і в принципі - як п'яте колесо. наскільки я знаю - мені вже заміну знайшли...
це не відміняє того факту, що я завжди готовий сприяти і допомагати хорошим людям, що несуть службу. а це, як правило, "пересічні" співробітники.

для себе ставлю мету на перспективу - повернутися. у крісло міністра, або зама, і...

... перезапустити реформу наново.

завіса.

з.і.: ще не спаплюжена назва "Державна варта" - як це називалося у часи світлої пам'яті гетьмана Павла Скоропадського.

з.і.: дописи під цим хештегом будуть. особливо цікаві з'являться після 23 червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки інфи для роздумів до верхнього відео (а то з того коротенького фрагмента я, наприклад, майже нічого спочатку не зрозумів)

(до речі, кому цікаво, ось більший фрагмент цієї пресконференції, 45хв)  
Hide  

 

У Черкасах набирає обертів публічний конфлікт між патрульними та їх керівництвом

Стаття  

13 ЧЕРВНЯ 2017, 18:30

У Черкасах продовжує набирати обертів скандал навколо внутрішнього конфлікту між начальником Управління патрульної поліції Олександром Кокобою та його підлеглими - патрульними поліцейськими. Конфлікт виник на грунті недовіри, яку поліцейські висловили начальнику Управління через начебто порушення ним законну та відання злочинних наказів. Сьогодні ж патрульні скликали прес-конференцію, на якій оприлюднили свої претензії керівництву.

Як зазначила відсторонена від посади командир 3-ої роти Світлана Андарак, начальник Управління Олександр Кокоба систематично надавав вказівки щодо транспортних засобів, на порушення яких пітрульні не повинні були реагувати.  Також, стверджує Світлана, з боку керівника надходили вказівки щодо переслідування та притягнення до відповідальності депутатів Черкаської міської та обласної рад.

19126062_1369826419765944_908448601_o-50

- Ми хочемо щоб громада і керівництво Національної поліції звернули увагу на поведінку нашого начальника. Він безпосередньо давав вказівки, за будь-що зупиняти автомобіль Шевченка (заступник міського голови Черкас Генадій Шевченко – ред.), інші транспортні засоби з конкретною вказівкою притягати до відповідальності. Був перелік автомобілів депутатів обласної та міської ради, тих, що належать різним громадським організаціям. Саме ці автомобілі були недоторкані, - розповіла вона.

За словами патрульної вона, як командир роти, такі накази навіть не доводила підлеглим. Саме це, на її думку і стало причиною адміністративного тиску на поліцейських. Слова офіцера підтверджує ще один патрульний Сергій Казановський.

19182138_1369826466432606_906445431_o-50

- Був випадок, коли я помітив автомобіль, що стояв з порушенням ПДР. Як виявилося, це був автомобіль Миколи Булатецького, я тоді склав протокол, а пізніше мені начальник казав, давай іще штрафуй депутатів, в тебе вже досвід є, - зазначив він в коментарі «Про все».

Власні докази про незаконні вказівки Олександра Кокоби наводить і колишній командир 4-ої роти Олег Романов.

19179445_1369826436432609_2050123404_o-5

- Були незаконні усні вказівки і по телефону, і у «Вайбері» – певних депутатів зупиняти та виписувати постанови. Перший факт незаконної вказівки стосувався Булатецького – усіляко за ним слідувати, ловити на порушеннях і виписувати постанови. Друга вказівка по Шевченку – його автомобіль «Ніссан» зеленого кольору за вказівкою начальника вимагали зупинити таким чином та віднайти таке порушення, яке б дозволило поставити машину на штрафмайданчик, - розповідає він, зазначивши, що відмовився виконувати цю вказівку.

Поліцейські розповіли, що ще 15 травня ними було написано рапорти про виявлені порушення Олександра Кокоби та направлені керівництву Національної поліції. Наразі жодної реакції "з гори" не було.

Сам начальник Управління патрульної поліції у м. Черкаси Олександр Кокоба категорично спростовує подібні звинувачення та називає їх плітками.

19125435_1369826416432611_1819656357_o-5

- Коментувати різні плітки, викривлену інформацію, висмикнуту з контексту, не маю бажання. Якщо у цих працівників є конкретні докази, вони можуть написати відповідні рапорти на компетентні структури. Жодних злочинних або неправомірних наказів я не віддавав, - вказав він.

Також Олександр Кокоба повідомив, що не бачив рапортів, які подавались патрульними на керівництво Національної поліції та додав, що стосовно поліцейських, які скликали прес-конференцію, проводиться службова перевірка щодо перевищення ними службових повноважень та неправомірного застосування спецзасобів. Одразу після завершення перевірки наявні матеріали буде направлено до прокуратури для притягнення винних до відповідальності.

Саме це, на переконання головного патрульного, і є причиною демаршу поліцейських, які намагаються захиститись за допомогою публічних виступів та залучення засобів масової інформації.

- Наразі ці працівники відсторонені від виконання службових обов'язків, у них вилучено службові посвідчення та зброю, - повідомив поліцейський.

Як наслідок усієї цієї історії Управління патрульної поліції Черкас очікує днями перевірку з центрального апарату Національної поліції. За результатами цієї перевірки вже будуть зроблені відповідні висновки та прийматимуться рішення щодо співробітників.

Нагадаємо, 9 червня патрульні 3-ої роти Патрульної поліції Черкас намагались висловити недовіру начальнику Управління Олександру Кокобі, нібито через допущені ним порушення законодавства та незаконні накази.

Hide  

 

Відсторонені поліцейські розповіли, чому вони незадоволені своїм начальником

Стаття  
 13.06.2017
енг

Сьогодні в Черкасах відбулась прес-конференція співробітників Управління патрульної поліції м. Черкаси, у ході якої вони розповіли про факти зловживань та перевищення посадових повноважень керівництвом й саботування ними роботи поліції. Проте у відповідь зіштовхнулись із недовірою громадськості.

Керівник 3-ї роти Світлана Андарак розповіла, що керівництво неодноразово видавало їм злочинні накази, наприклад, не зупиняти автомобілі із певними номерними знаками, навіть якщо вони всіляко порушують правила дорожнього руху.

- Перелік цих номерів був у керівника. Ми мали йому телефонувати і погоджувати, чи маємо ми право їх зупиняти, чи ні, — розповідає Світлана Андарак.

За словами працівників Патрульної поліції, начальник Олександр Кокоба також надавав перелік автомобілів та їх власників, водії яких були депутатами обласної та міської рад. Їх, навпаки, патрульні мали будь-що притягувати до кримінальної відповідальності. Серед тих, хто нібито входять у цей список, Світлана Андарак назвала заступника міського голови Черкас Геннадія Шевченка та депутата Черкаської облради  Миколу Булатецького.

Також, за їхніми словами, видавалися накази про те, щоб перекрити рух для супроводження чи руху колони. Жодного такого злочинного наказу, запевняють патрульні, вони не виконували.

Крім того, як розповідають патрульні, Кокоба також давав накази не зупиняти автомобілі осіб певних громадських організацій. Декілька працівників поліції навели такі приклади, проте доказів не надали, окрім командира 4-ї роти Олега Романова, який розповів, що йому неодноразово дзвонив Кокоба особисто та давав вказівки затримати певного водія. Він надав фотоповідомлення із Viber, де нібито Кокоба просить про цю послугу. Проте свідків цього немає.

На наполегливе прохання присутніх на прес-конференції назвати представників організацій, автівки яких нібито заборонено зупиняти, поліцейські відмовились. Це обурило присутніх представників ГО, адже, на їхню думку, якщо вони у добрих стосунках із Патрульною поліцією Черкас, тінь автоматично падає і на них.

19114821_782734051888010_1081945179_n

- На даний час наш керівник намагається усіляко тиснути на незадоволених або на тих, хто не хоче виконувати його вказівки, а також залякує своїх підлеглих. Ми вимагаємо, щоб дійсно припинилися злочинні накази. Я вважаю його поведінку та накази неприпустимими. Тому ми хочемо, щоб керівництво було змінене, — сказала Світлана Андарак.

Цікаво, що рапорти Світлани Андарак, Віктора Качура та Дмитра Брюшкова, в яких було повідомлено про неправомірні вказівки та накази керівництва Патрульної поліції Черкас, були надіслані 15 травня начальнику департаменту патрульної поліції Євгену Жукову. Результатів розгляду рапортів патрульні ще не отримали.

Із критикою та недовірою до поліцейських виступили представники громадських організацій, а також  батальйону «Айдар», звинувачуючи їх самих у непрофесійному виконанні обов’язків із рядом порушень.

Зокрема, обурення викликало факт про побиття «айдарівця» саме Віктором Качуром та Дмитром Брюшковим у присутності Світлани Андарак. Водій-«айдарівець», який був свідком спроби затримання, розповів, що на власні очі бачив, як Андарак тричі вдарила затриманого кулаком у голову.

Нагадаємо, нещодавно керівник Патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба коментував нашому виданню власну позицію конфлікту, заявивши, що «все це плітки, наклеп і брехня».

- На мене ображені конкретні працівники, стосовно яких я проводжу дисциплінарні розслідування та стягнення. Вони можуть наговорити дуже багато наклепу. Якщо є конкретні факти, які вони можуть підтвердити доказами — будь ласка, — сказав Олександр Кокоба.

Начальник Патрульної поліції Черкас розповів, що деякі інспектори, які незадоволені його роботою, мають не одне дисциплінарне стягнення, які є небезпідставними. Стосовно Світлани Андарак, Олександр Кокоба розповів, що він незадоволений її роботою через те, що вона не справляється із посадовими обов’язками та неспроможна тримати під контролем особовий склад, тому їй теж було висунуто ряд дисциплінарних стягнень.

Hide  

 

 Але є й інший бік медалі

 

Цитувати

Поряд з тим на прес-конференції були представники громадських організацій, зокрема, «Самооборони майдану», які заявляли про факти затримання поліцейськими парушників з грубим порушенням порядку. І виступаючі від критики керівництва поліції перейшли до критики самих поліцейський-скаржників. Представники батальйону «Айдар» стверджують, що мають навіть відео, де було зафіксовано як били людину.

Розмова відбувалася на підвищених тонах.

Самого начальника патрульної поліції на заході не було.

Але в коментарі виданню «Прочерк» Олександр Кокоба повідомив, що нині проводиться розслідування через примінення деякими працівниками 3 роти безпідставної фізичної сили до громадян. «Дані співробітники наразі відсторонені від своїх службових обов’язків. І думаю, вони публічними заявами намагаються тиснути на мене, дискредитувати мене. Я сказав їм, якщо вони мають конкретні факти, то можуть звертатися в відповідні органи і в разі підтвердження фактів я нестиму відповідальність. А вони в свою чергу нестимуть відповідальність за наклепи і свої порушення. На цьому все. І нині по озвучених фактах проводиться перевірка і з усіма фактами і доказами ми передамо матеріали в прокуратуру», - зазначив Кокоба.

За його словами, всі мають діяти за законом. А в разі виявлення порушень саме прокуратура має розібратися в справі.

 

Цитувати
Николай Сташук
11 червня о 15:30  

Ну дуже цікава стаття, а ще цікаво хто її замовив? (мова про оцю)
Це все сторона однієї медалі, а є ще одна історія свідком якої був змушений стати дякуючи не професійним діям керівника роти Світлани Андарак та її безпосереднім підлеглим. Зателефонували мої бойові побратими і попросили під’їхати, так як вони були зупинені на розі вулиць Благовісна-Університетська. Так от за 7 хвилин вже під'їхали на місце де став очевидець повного непрофесіоналізму цього екіпажу під чітким керівництвом Світлани Андарак.

продовження  
Мого бойового командира –«Лєшого», що з 2014 року в складі добровольчого батальйону Айдар приймав участь в бойових діях отримав декілька поранень у вигляді контузії та є інвалідом, в рідному місті та на мирній землі, провокував саме той хто повинен всіляко обходити конфлікту з громадськістю, служити та захищати...
Замість того, щоб пояснити водію причину зупинки та надати докази, після чого скласти відповідний адміністративний матеріал – крапка. Кожен поїхав займатись своїми справами, але у цього екіпажу та їх керівника інша мета, і перед зупиненим авто з боку пасажира з'явилась людина в цивільному із камерою в руках та почала зйомку, на всі прохання про припинення та на яких правах він це робить, підійшов інший патрульний провокатор, та через те він погано чує пасажира запропонував йому вийти, так і не пояснивши що то за людина і замість того щоб не накаляти ситуації все навпаки, словесні перепалку та образи, зневагу. Як результат, емоції матюки обіцянка засунути камеру у «футляр» людині у цивільному, одним словом- конфлікт, який доречі міг через прості слова командир звести до мінімуму, замість того щоб діяти в рамках чинного законодавства штучно ситуацію розкачали то того пішли звинувачення в тому що він матюкається в суспільному місці, тим самим показували свою некомпетентність та незнання нормативно правових актів, далі злісна непокора працівникам поліції та намаганні надіти кайданки. Сам момент затримання, цими недополіцейськими з яким непрофесіоналізмом та приниженням, при тому що побратим просто стояв і тримав руки в кишенях і ніякого опору не чинив. На хвилинку поясню що він бойовий офіцер і інструктор і якби він хотів чинити опір, то той РЕМБО зі своїми напарниками нічого не встигли зрозуміти, ті хто знають як може діяти «Лєший» в таких ситуаціях знають що то це голі слова, але то не суть. Той патрульний якому явно не вистачало ні ваги, ні навиків, просто почав бити ногою по ногах та в пах. Потім вдвох вони таки збили з ніг при тому що він не чинив опір, РЕМБО наступив коліном на горло, а на прохання припинити бо він задихається не реагували. Не можу передати чого вартувала нам не кинутись на допомогу і як важко дивитись на це свавілля, все могло закінчитись резонансом, а можливо і жертвами нікому непотрібними, бо в нашому розумінні поліція не ворог. І ще раз наголошує що це лише через те що там працюють люди яким там не місце. Хто може відчути те що відбувалось у нас побратимами в середині ті емоції і розчарування. Результат= 1матеріал за не включення вказівника повороту (не факт-докази?) , 2 матеріал за сіточку на номерний знаках (не факт – ніхто не спинив свідка і не перевірена 30м), це матеріали на водія. Далі більше після того як викликали швидку, бо через «професійне» затримання у «Лєшого» тиск 260 на 180, але «професіонали» задню не вмикали і вже в приміщенні 3 лікарні склали 1 матеріал за хуліганство (не факт, бо все відбувалось не в приміщенні а в авто) 2матеріал злісну непокору (не факт, опору не чинив, а от владу хтось привищив), от такий фінал. 
Це і є робота поліцейських? Я не за всіх, а конкретно про цей екіпаж і їх безпосереднього керівника Світлани Андарак яка могла все припинити і повернути от початку в інше русло.
Чи це така подяка моїм побратимами і мені, за те що дали час провести реформу і набрати туди таких «орлів», чи тим платникам податків що платять їм зарплату, нові авто та Форма не змінять суті людини. Вони давали присягу служити народу України, а не знущатися над ним!
До речі що до дії керівника патрульної поліції Черкас - Кокоба Олександр, то він через день особисто вибачився за непрофесійність своїх підлеглих, а саме після перегляду відео з боді камер та людини у цивільному, яке не попало до суду як доказ, чи підтвердження неправомірних дій або бездіяльності командира роти Світлани Андарак. Може тому в цій цікавій статі та коментарях льють на нього бруд.

P.S в коридорі 3 лікарні куди доставила швидка «Лєшого», мав цікаву розмову з тим горе РЕМБО неполіцейським, він чітко розумів і спеціально виманив пасажира з авто хоча могло бути все інакше якби на його місці був професіонал. А те як замітали сліди, складають ці безглузді матеріали щоб прикрити свій зад, якщо командир роти так робить, а вона була безпосереднім учасником, то що будуть робити підлеглі? Ні така поліція нас не захистить і не буде служити людям. Цьому екіпажу не місце в поліції і командиру роти 100% також. 
Вибачте що спортив таку красиві історію і коменти.

Hide  

 

Це йдеться про ось цей конфлікт

У середмісті Черкас патрульні конфліктували із бійцем батальйону "Айдар" (+ВІДЕО "пакування" айдарівця)

Стаття  

 

У середмісті Черкас патрульні конфліктували із бійцем батальйону "Айдар"
У середмісті Черкас патрульні конфліктували із бійцем батальйону "Айдар"
 

У мережі розмістили відео кофлікту між інспекторами 3 роти патрульної поліції на чолі із її керівником Світланою Андарак та колишнім бійцем батальйону "Айдар" із позивним "Лєший", що стався 27 березня 2017 року на перехресті вулиць Благовісна-Університетська у Черкасах.

Бойовий побратим "айдарівця"  Микола Сташук на своїй сторінці у Facebook розповів деталі того інциденту, свідком якого він став особисто.

"Зателефонували мої бойові побратими і попросили під’їхати, так як вони були зупинені на розі вулиць Благовісна-Університетська. Так от за 7 хвилин вже під’їхали на місце, де став очевидцем повного непрофесіоналізму цього екіпажу патрульних. 

 Мого бойового командира – "Лєшого", що з 2014 року в складі добровольчого батальйону "Айдар" приймав участь в бойових діях (та отримав декілька поранень у вигляді контузії та є інвалідом), в рідному місті та на мирній землі, провокував саме той, хто повинен всіляко обходити конфлікту з громадськістю, служити та захищати. І це замість того, щоб пояснити водію причину зупинки та надати докази, після чого скласти відповідний адміністративний матеріал – крапка. 

Перед зупиненим авто з боку пасажира з’явилась людина в цивільному із камерою в руках та почала зйомку, на всі прохання про припинення та на яких правах він це робить, підійшов інший патрульний, та через те він погано чує пасажира, запропонував йому вийти, так і не пояснивши, що то за людина. Як результат, емоції, матюки обіцянка засунути камеру у "футляр" людині у цивільному, одним словом - конфлікт, який, до речі, міг звети до мінімуму командир роти своїми поясненнями", - зазначив Микола Сташук.

За його словами, особливу увагу заслуговує момент затримання патрульними його побратима, який ніякого опору не чинив.

"На хвилинку поясню, що "Лєший" бойовий офіцер та інструктор, і якби він хотів чинити опір, то патрульні не встигли б нічого зробити. Але патрульний, якому явно не вистачало ні ваги, ні навиків, просто почав бити АТОвця ногою по ногах та в пах. А потім військовому, якого все ж збили з ніг, патрульний ще наступив коліном на голову", - повідомив Сташук. 

*Увага! У відео присутня нецензурна лексика.

За інформацією джерела Zmi.ck.ua, cаме ця ситуація стала, ймовірно, причиною конфлікту між начальником Управління патрульної поліції Черкас Олександром Кокобою та деякими інспекторами 3 роти та її керівником Світланою Андарак.

Нагадаємо, що ці патрульні 9 червня офіційно висловили недовіру Кокобі. Мовляв, його методи керівництва є неефективними та командно-адміністративними, які не завжди відповідають діючому законодавству.

Сам начальник УПП в м. Черкаси вважає, що ці патрульні були обурені його рішенням відсторонити від посади командира 3 роти Світлану Андарак (її було понижено до інспектора іншої роти)  через те, що вона не справляється із посадовими обов’язками та неспроможна тримати під контролем особовий склад, а також є особисті невдоволення конкретних інспекторів роти (деяких із них було відсторонено від посади).

Hide  

 

і пояснення самого айдарівця

Боєць батальйону «Айдар» розповів, через що у нього виник конфлікт із патрульними

Текст  

13.06.2017

19141979_1185955514866091_569859592_n

Під час сьогоднішньої прес-конференції декого з інспекторів 3-ї роти Патрульної поліції м. Черкаси боєць батальйону «Айдар» Валерій Холод розповів про свій конфлікт із патрульними цієї роти, який, на його думку, став каталізатором подальшого конфлікту всередині патрульної поліції.

За словами «айдарівця», зупинили його за не ввімкнений поворот, а потім вже просто шукали причину, за що ще затримати.

- Коли я вийшов і побачив, що водія трохи затискають, то втрутився в ситуацію, сказав, що перед ними два офіцера: один майор, а другий полковник, і що не треба так себе вести, на що я побачив не зовсім адекватну реакцію, — розповів боєць батальйону, зауваживши, що він попереджав патрульних, що він інвалід війни.

Далі, за його словами, він поклав руки до кишень, а у відповідь отримав стусани. Натомість він так і не зміг почути чітко причину його затримання, протокол йому так і не виписали.

Читайте також: У патрульних виник конфлікт із бійцем батальйону «Айдар» (ВІДЕО)

Підігріло конфлікт ще й те, що все це знімали на телефон.

- На що підбігла Андарак разом із Брюшковим і почали казати, що це представник їхньої прес-служби, але ж вибачте, що він представник прес-служби на лобі у нього не написано. Ви або підведіть і скажіть, що це представник нашої прес-служби, або якось по-іншому. В принципі, через це і почався конфлікт.

Потім, за словами «айдарівця», патрульний Брюшков почав провокувати його на конфлікт.

Відзначимо, самі ж патрульні, зокрема Віктор Качур, Дмитро Брюшков та їх командир Світлана Андарак (які й були тим патрулем, що зупинив бійців «Айдару») на сьогоднішній прес-конференції називали дії керівника Патрульної поліції Олександра Кокоби незаконними й злочинними, нібито він неодноразово давав їм злочині накази і чинив тиск на патрульних.

Перед цим вони хотіли висловити йому недовіру.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я не знаю, хто правий чи неправий рейдер в фермерському конфлікті в Кропивницькому, але таке немає права отримувати зарплату з наших податків

 

Нацгвардієць тикає середній палець мешканцям Бережинки. Це учора, 27 червня, під час затримання "донбасівців" на Кіровоградщині. https://m.facebook.com/story.php…
Не буду загалом оцінювати самі вчорашні події, але оці жести... Він не має служити у Нацгвардії! Він бидло і нахаба. 
Artem Shevchenko Національна Гвардія України Петро Порошенко, Arsen Avakov

Показати прихований контент  

Світлина від Дмитра Васильєва.Світлина від Дмитра Васильєва.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 1 місяць потому...

На всі керівні посади в Національній поліції України будуть запрошувати лише офіцерів, які брали участь у підрозділах у зоні проведення антитерористичної операції

Цитувати

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, передає прес-служба відомства.

"За рішенням міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції всі керівники поліції областей повинні пройти через зону проведення антитерористичної операції. На всі керівні посади Нацполіції ми запрошуємо офіцерів, які брали безпосередню участь у підрозділах у зоні проведення АТО", - зазначив Яровий під час робочої наради у Маріуполі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цієї неділі функції ДАІ перебирає на себе патрульна поліція

Цитувати
Починаючи з 17 вересня, усі послуги у сфері безпеки дорожнього руху надаватиме патрульна поліція

Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв під час робочої наради, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зокрема, до компетенції департаменту патрульної поліції відійде функція надання господарських та адміністративних послуг у сфері безпеки руху на дорогах. Також до компетенції патрульних буде відноситись контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супроводження та оформлення усіх необхідних на це документів.

Окрім того, патрульна поліція надаватиме послуги з розроблення і видачі в установленому порядку дозволів та погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів. Контроль за такими перевезеннями у обласних центрах здійснюватимуть патрулі у містах, а під час міжрегіональних перевезень - департамент патрульної поліції.

"Ми маємо чути підприємців, які надають послуги з перевезень, але у той же час ми повинні суворо контролювати дотримання закону підприємцями, аби забезпечити безпеку на дорозі для усіх громадян", - наголосив Князєв.

Для якісного надання окремих адміністративних та інших послуг для населення, на офіційному веб-сайті Департаменту патрульної поліції з’являться нові розділи з необхідною інформацією, додав він.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо конкретного сєпара взяли начальником і нагородили, про які подальші кадрові рішення може іти мова і чому дивуватись у діях простих патрульних? Нормальні люди звідти йдуть.

(http://racurs.ua/1515-kazus-golubana-i-nezrelost-ukrainskogo-obschestva)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-patrulnyy-zrobyv-poperedzhennia-patrulnomu-cherez-bolt/

 

Цитата

За словами поліцейського Дмитра Штурми, водій «Мерседеса» перетнув подвійну суцільну смугу і патрульні зупинили його, аби оголосити йому усне попередження.

 

 

От тобі і подвійні стандарти від нових мєнтів: простим смертним протокол, а якщо ти член ОДА на мерсі S-класу, то тільки усне попередження

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Savage сказал:

https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-patrulnyy-zrobyv-poperedzhennia-patrulnomu-cherez-bolt/

 

 

От тобі і подвійні стандарти від нових мєнтів: простим смертним протокол, а якщо ти член ОДА на мерсі S-класу, то тільки усне попередження

 

 

Простого смертного лицем в асфальт :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
 
Спойлер

 

Світлина від Інни Білецької.
Світлина від Інни Білецької.
Світлина від Інни Білецької.
 

 

Інна Білецька додала 3 нові світлини  почувається v axue разом з Dmytro Bondar.
3 год · 
 

Саша Волошин поновлений на роботі!
http://reyestr.court.gov.ua/Review/69463312
Саша Волошин, який лікував колінко, коли йшла атестація. 
Саша Волошин, який бився в Луцьку. 
Саша Волошин – автор афоризму «хто мене затримав, відморозок в кєпкє».
Саша Волошин повинен стояти на захисті економіки поряд з своїм начальником В‘ячеславом Єфтенієм. 
Бо поки вони на сторожі з нею (економікою) точно нічого не станеться, вирішив адмінсуд. Нічого хорошого, це точно.
Вітаємо Сашу Волошина. УЗЕ повернуло собі ще одне своє справжнє обличчя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Спойлер

 

Світлина від Евгенії Закревської.

 

 

 
 
Евгения Закревская разом з Roman Sinicyn та 28 іншими особами.
6 год · 
 

#цюприк #поліграф #позовцюприка

"ЦЮПРИК ИГОРЬ ВЛАДИМИРОВИЧ, заместитель начальника управления Департамента противодействию незаконного оборота наркотиков. В ходе тестирования было установлено следующее: за оказание услуг по линии профессиональной деятельности от участников процесса (потерпевшие, адвокаты) получал ценные подарки ,мобильные телефоны, бензин, а также проводил ремонты служебных кабинетов"

Гляньте, плз, це результати проходження поліграфа дійсного заступника прокурора Луганської області в той період, коли він ще видавав себе за полковника поліції - Ігоря Цюприка:

Цей документ було оголошено сьогодні в ході відкритого судового засідання за позовом Цюприка до мене, Pavel Dykan 112.ua і "Українська правда" про спростування інформації. 
В нас ще виник спор з адвокатом Цюприка - чи можна вважати, що цей мєнт (тоді він видавав себе за мента) заслуговує на довіру... чи не можна... І чи доречно використовувати слово "мєнт"?

А Ви як думаєте Юрій Луценко??

Доречі тут актуальна декларація І. Цюприка вже на новій посаді 1f642.png:)
https://declarations.com.ua/…/nacp_b376893e-293c-4ea2-80c5-…

А на засіданні взагалі було багато цікавого. (Нарешті розпочали слухати по суті). Буде час - напишу докладніше.

Наприклад стало відомо, що згідно висновку службового розслідування нацполіції, яке встигли провести ще за дорученням Khatia Dekanoidze , за "довіру" Цюприку могли поплатитись керівники і працівники департаменту протидії наркозлочинності включно з Ківою... але... спливли строки притягнення до дисциплінарної відповідальності. Але до кримінальної - ні 1f642.png:) не хвилюйтесь.
Розслідування, доречі, встановило, що дійсно ці працівники нехтуючи своїми посадовими обов'язками склали документи і допустили проходження Цюприком атестації всупереч інструкції. Брехню Цюприка також було офіційно встановлено.
Чи буде встановлено також злочинність цих дій - покаже (?) розслідування.

Якщо ви думаєте, що це спонукало Ігора Володимировича або його адвоката відмовитись від позову, то ви не знаєте, істинного значення слова "упоротість"... А я знаю 1f642.png:)

Наступне засідання 27.11 о 14-30.
Приходьте, у нас весело 1f642.png:))

 

 

міграція мєнта в прокурора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...