jack74

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?

861 повідомлень в цій темі

загрузка...

Красаучеки! Пацани широким кроком ідуть в сторону бидло-даї (тобто назад).  З перевищенням повноважень, погрозами, і хамством.

6

Поділитися цім повідомленням

Як на мене, то оператор бидлюк.... Як то кажуть: "Який привет, такий ответ...."

2

6 годин тому, gyry сказано:

Як на мене, то оператор бидлюк.... Як то кажуть: "Який привет, такий ответ...."

"паддержал" (с)москалі

хоче бути "звєздой_ютюба"

але й поліцейським НЕ треба давати "причини" для найменшого сумніву в своїх діях

0

мене приколює, як поліцаї завжди починають кричати (часом навіть голосити): "ААА, ти провокатор, ти нас провокуєш, перестань нас провокувати" - дуже нагадує московьких попів із їхнім отим "образа почуттів віруючого". Яке вам нафіг із злочинністю боротись, якшо звичайна людина із камерою визиває у вас стільки адреналіну і емоцій, що ви справитись не можете?! Чуть тільки закон процитуєш - ти провокатор. Окай, а якшо реальний провокатор, що ти блін, тіпуля у формі можеш зробити, не переступаючи закон і не перевищуючи повноважень? Чи повноважень мало? Та дофігіща, просто не вміють (і не хочуть вчитись) ними коистуватись. І це стосується багатьох ситуацій, а не тільки цього ролика.

1

11 хвилин тому, itax сказано:

Чуть тільки закон процитуєш - ти провокатор.

"цитувальники" ще ті провокатори,

запам'ятали один абзац з закону - і "дартаньяни"

0

On 19.10.2016 at 11:32 PM, Ooops said:

Реформа дії. Киньте хто є у фейсбук це відео міністру чи деконаїзде

друже, ти геть такий наївний. ти думаєш міністр про це не знає? або Хатія? да вони це і культивують, альо! скидайте вже з очей рожеві попони.

0

1 хвилина тому, itax сказано:

друже, ти геть такий наївний. ти думаєш міністр про це не знає? аоб Хатія? да вони це і культивують, альо! скидайте вже з очей рожеві матеріали.

ці якраз знають :(

0

4 minutes ago, Zevs_Isver said:

"цитувальники" ще ті провокатори,

запам'ятали один абзац з закону - і "дартаньяни"

да і фіг з ним, що провокатори. що, коп не взмозі адекватно відреагувати? P.S. не бажаю тобі встряти в таку ситуацію, коли коп порушуватиме твої права, ти йому цитуватимеш закон, а він тебе пакуватиме, бо "ти провокатор".

P.P.S. Нажаль часто "провокатори" краще знають закон за "порядних громадян", чим копи теж залюбки користуються.

1

1 хвилина тому, itax сказано:

да і фіг з ним, що провокатори. що, коп не взмозі адекватно відреагувати? P.S. не бажаю тобі встряти в таку ситуацію, коли коп порушуватиме твої права, ти йому цитуватимеш закон, а він тебе пакуватиме, бо "ти провокатор".

P.P.S. Нажаль часто "провокатори" краще знають закон за "порядних громадян", чим копи теж залюбки користуються.

не надто налягаю на вивчення законів

я більше покладаюсь на свій здоровий глузд

як захотіти то в будь-якому законі можна знайти дірку і використати її в своїх цілях

0

щодо відео з Ковеля від@Ko3bMa: думаю тут декілька моментів.

1) ніколи не кажіть копам, що поспішаєте. І хоч @Zevs_Isverнаполягає "на здоровому глузді", тут виходить дуже часто навпаки - копи починають використовувати це проти тебе.

2) - нема копа 5 хв - допобачення. Поспішаєш - взяв і поїхав. Оце я думаю дійсний здоровий глузд. Це буквально 1 хв відео. Зара побачимо що далі буде.

3) Дозволив переписати дані полійцеському "кудась" - ніколи. Тільки в бланк постанови, якшо вже така складається.

4) Людина даже не переконалась, що це поліцейський - тобто дав переписати свої дані хз кому, і шукає потім хз кого...

5) 9-та хвилина - "місце реального проживання" - 63ст. Конституції України

Далі звичайно можна писати багато, там повний цирк, але відео дає хорошу уяву тим, хто ще не стикався із поліцією, що вони собою являють.

Автору респект за те, що зняв все до кінця і те, що показав, які "молодці" наші копи.

Було би файно побачити подальшу долю постанов.

1

41 minutes ago, itax said:

нема копа 5 хв - допобачення. Поспішаєш - взяв і поїхав.

давайте так зробите, потім розкажете, що було, плюс обгрунтуєте по якій статті і де вказано час 5 хв

по відео, ще першого копа в шапочці, можна хоч якось зрозуміти (виправдати), він хоч по людські говорить,

а коли коротко-стрижений, сказав про протокол за перехід в неналежному місці(маразм), і почав на ти, девочка і всі діла, то вже звичайно перебор,

так водій не ангел, трішки форсив (особливо при монтажі відео=), але так втупу і на камеру приколупуватись, це тупо, а достатньо було потратити 5-10 хв на засвідчення, або ж просто відпустити водія...

з одного боку, полісмени втомились від начитаних і хамовитих, і набрались від них же.

з іншого все-одно це порушення з їх сторони, може тільки етичних норм, а може і перевищення повноважень...

0

Оця Деєва - заступниця Авакова, це ж повний звіздєц. Призначення геть в стилі "папередників". Вже і в британських та інших зкордонних новинах бачив обговорення цієї події.

0

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Оця Деєва - заступниця Авакова, це ж повний звіздєц. Призначення геть в стилі "папередників". Вже і в британських та інших зкордонних новинах бачив обговорення цієї події.

поклонська до неї недотягує?

0

1 минуту назад, alexvvv сказал:

поклонська до неї недотягує?

До чого тут Поклонська?

0

нарешті переглянув відео... :D ПалісМени як в тому анекдоті про "чому мєнти патрулюють парами? - бо один вміє лише читати, а інший лише писати!:D

0

3 годин тому, jack74 сказано:

"чому мєнти патрулюють парами? - бо один вміє лише читати, а інший лише писати!:D

а з ними має бути ще один щоб наглядати за тими двома інтелігентами

0

В 16.10.2016 at 19:32, nickel сказал:

Тендери на ремонт і обслуговування Пріусів оголошені в Прозоро деякі в червні 2016року. деякі в липні і значна частина у вересні. Але не була б це Україна... Пріуси нам дісталися за продаж квот на викиди по Кіотському протоколу, тобто даром. Тому й стоять вони розвалені, а тендери тільки зараз проводяться, бо й не всі пройшли успішно. Беруть Пріусами, бо навіть не знають куди ті гроші подіти. Хочеться як завжди скомуніздити, але не завжди вдається.

Кіотські гроші можна використовувати на любі цілі. які допоможуть зменшити викиди в атмосферу (грубо). Дали б людям на утеплення, на лічильники, на автономне опалення, на металопластикові вікна. Їх навіть повертати не треба було б. Так ні, віддамо японцям аби не українцям.

Знову кіотські гроші і знову схеми-схеми-схеми.

1

Цитата

«Моя стара міліція»: Як скандальні та скомпрометовані кадри перейшли працювати в поліцію

Реформа українських органів внутрішніх справ закінчилася тим, що більшість міліціонерів просто перевдягли кашкети з синіх на чорні і стали інакше називатися. У квітні цього року керівниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе обіцяла звільняти всіх недостойних через суди і в ручному режимі.

«Я думаю, що ми будемо подавати апеляцію, і я сподіваюся, що ... досі, ви знаєте, якось віра поки що не зникла, я сподіваюся, що ми виграємо ті суди. Щоб непорядні люди просто не опинилися в лавах Національної поліції України. Якщо не вийде, ми будемо в ручному режимі виганяти непорядних людей», — обіцяла Хатія Деканоїдзе навесні

«Слідство.Інфо» більше ніж пів року спостерігало за перебігом атестації в Національній поліції.

Весною ми розповідали про керівника управління захисту економіки Рівненщини В’ячеслава Єфтенія, який засвітився в майнових скандалах і «кришуванні» контрабанди. Попри все, він продовжує працювати в новій поліції.

«Я не боюсь атестаційної комісії. Я ще раз сказав. Я прийду на атестаційну комісію, приведу себе до ладу. Прийду і пройду атестаційну комісію, я її не уникаю. Я все одно в будь-якому разі потраплю на атестаційну комісію», — обіцяв В’ячеслав Єфтеній членам однієї з атестаційних комісій.

Після неявки його рекомендувала звільнити місцева комісія. Скарги до суду та до апеляційної атестаційної комісії. П’ять разів він не з’являвся на засідання комісії, де раз за разом викликали його на співбесіду. Поліцейському щоразу ставало зле. Інколи навіть в дорозі до Києва.

«Він подав апеляційну скаргу, на той момент, наскільки мені відомо, він також вже подав позов про поновлення. Такий трішки нонсенс. Він не з'являвся декілька разів, там навіть вже була така ситуація, що він відзвонюється, що він їде чи нам відзвонюються, що він їде, а потім наче як з півдороги йому стає погано і він повертається, не приїжджає на комісію, – розповідає учасниця апеляційної атестаційної комісії, адвокатка Євгенія Закревська.

Євгенія тривалий час працює в атестаційних комісіях. Пише та розповідає про проблеми атестації. 

Відомий волонтер Роман Сініцин, на відміну від Євгенії Закревської, з галасом покинув роботу в атестаційних комісіях пів року тому. Він та його колеги пішли з комісій через втручання в підбір громадськості з боку радників міністра Арсена Авакова. Попри те, що представники Нацполіції відкидають можливість будь-яких маніпуляцій та намагань вплинути, оприлюднені ними ж дані підтверджують слова активістів. 

3a022dda8901d7781587176240eb52c5.jpg?148

Ось так виглядає динаміка звільнень у різних областях. На початку атестації комісії звільняли до двадцяти відсотків. Потім, коли представники громадськості почали йти з комісій, звільняли не більше шести відсотків. На графіку добре видно той момент, коли замість незалежних активістів, громадськість почали представляти, зокрема, люди Арсена Авакова.

Заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв каже, що все було прозоро:

«Можу сказати, що відбір представників громадського суспільства проводився відкрито і до роботи по відбору залучались усі охочі, хто відповідним чином реєструвався на ресурсі Національної поліції. З усіма проводилась співбесіда, ці співбесіди тривали, часто були об'єктом висвітлення в тому числі в ЗМІ і так казати про якісь системні намагання вплинути на хід проведення атестації чи формування комісій на сьогодні не приходиться».

За кілька днів після цієї розмови комісія викликала В’ячеслава Єфтенія знову і він знову пішов на лікарняний.  Поліцейський приїздить до Києва, коли необхідно йому, а коли кличуть на атестацію – йде на лікарняний. Таким чином В’ячеслав Єфетній зухвало уникає атестації і продовжує працювати в новій поліції. Таких як він, тих хто не йде на співбесіду, близько трьох сотень. Їх не звільняють в обіцяному «ручному режимі». Ще одна категорія нових поліцейських – це поновлені судами. Один з них – екс-підлеглий В’ячеслава Єфтенія – колишній керівник Сарненського райвідділу поліції Ігор Харитонов. 

Цей правоохоронець вимагав у підлеглих покинути місце нелегального видобутку бурштину, залишивши знаряддя старателів – помпи. Через цей інцидент справу за обвинуваченням Ігоря Харитонова у перешкоджанні працівникам поліції тепер розглядають у Сарненському районному суді.

18 жовтня на посаді Ігоря Харитонова поновив інший суд  – Житомирський адміністративний. Спілкуватися зі «Слідством.Інфо» Харитонов не захотів.

Попри такі поновлення, під час презентації результатів атестації керівництво Нацполіції поправку на це не враховує. Приміром по Рівненській області звітують про 130 поліцейських, які не пройшли атестацію. Про те, що більшість з них поновилися, – мовчать.

Станом на кінець листопада у Рівненській області – 76 поновлених, 73 – у Київській, 42 – у Хмельницькій, 84 – у Волинській та 172 – у Миколаївській.

Три сотні тих, хто не йде на співбесіду зовсім та ті хто поновилися після звільнення. Вони – продовжують працювати або ховаються на  лікарняних – і їх не звільняють «в ручному режимі». І та, яка обіцяла це робити – звільнилася сама – Хатія Деканоїдзе пішла у відставку. 

Чинний міністр не відповів на наш запит про інтерв’ю. Втім, без його коментарів, не менш зрозуміло, те, що ніякого докорінного очищення системи не відбулося.

«Дивлячись взагалі на цю всю ситуацію, я впевнений в тому, що міністр, його зами і люди, які його оточують, вони не зацікавлені у будь-якій реформі. Їм цікава от фасадна реформа. Там відчитатись за витрачені кошти, сказати – от все, ми провели, у нас поліція тепер, – каже Роман Сініцин.

Фасадна реформа поліції  розтягнулася на довго і коштувала чимало грошей, адже тільки зарубіжні донори дали на це понад 20 мільйонів доларів. І головне – вона остаточно поховала віру в те, що міліцію можливо докорінно змінити. Як би не реформували, все одно в її лавах залишається напівкримінальне-напівкорупційне озброєне угрупування. І нинішнє керівництво, судячи зі всього, це цілком влаштовує.

Дмитро Бондар, Рівненське агентство журналістських розслідувань для Слідства.Інфо

http://hromadske.ua/posts/moia-stara-militsiia-yak-skandalni-ta-skomprometovani-kadry-pereishly-pratsiuvaty-v-politsiiu

Реформа міліції в Україні найбільше нагадує реформу міліції в Росії 2009 року (тоді під час переатестації звільнили 5% особового складу і перейменували міліцію в поліцію). Під час реформи міліції в Грузії звільнили 2/3 особового складу і весь керівний склад.

1

7 годин тому, yura2281 сказано:

КОРД - переіменований беркут

п.с. до речі прикольний ІТ-шний офіс. на робочих столах тільки клави і мишки )))

0

21 хвилин тому, rl72 сказано:

п.с. до речі прикольний ІТ-шний офіс. на робочих столах тільки клави і мишки )))

На ноутах працюють. На офісі для зручності під'єднуються до великого монітора та зручної клави - бачив таке вже.

0