Перейти до змісту

Забудькуватість. І, як з нею боротись. (Подади форумчан)


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Маю проблему, може хтось ще стикався і знає, як з цим боротись?

Memory-hand.jpg

Часто гублю/забуваю всяке: телефон, гаманець, окуляри, ключі….

З суботи я два рази забувала телефон, 1 раз ключі та 1 раз картку. Вчора дівчина 100 метрів бігла за мною з «Нової пошти» з моїм телефоном в руках. І це добре, що в мене, нікому не цікава, «лижа»… А було б яблуко надкушене? Не бачила б його, як своїх вух.

Проте, дату народження мами колеги чи хто по гороскопу президент України, я памятаю.

Коли виходжу з дому, читаю під носа свою мантру: «гроші, окулярі, ключі, телефон». Коли з роботи йду та ще й з кимось балакаю, точно щось забуду.

Маю купу сумок до різних гардеробів, але взяти зранку іншу – не ту, що вчора, означає «втратити» мінімум 10% корисностей(((.

Якийсь дурдом. Хочу новий модний телефон, але боюсь купляти, бо провтикаю)))))

Може порадите якусь методику для усунення трабла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Якось читав,що один бізнесмен постійно губив ручки,тоді він купив золотий паркер і він з ним вже кілька десятків років.

А один мій знайомий,щоб розвинути концентрацію уваги,робив вправу-спостерігав вранці як розпускають пелюстки квіти.Це займало трохи часу,але результат дало феноменальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ранішу дуже часто забував чи відключив праску, і придумав штуку - я хлопав тричі, чи стукав по стіні,чи якесь прислів'я говорив в голос, головне,що кожного разу інше, і тепер не біжу назад перевіряти, чи виключив =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, швидше вього, не забудькуватість, а неуважність від перевтоми чи надлишку інформації. Спробуйте кожен раз, наприклад, коли виходите з дому інших мість, перед виходом зупинятись на мить і проаналізувати попередні декілька хвилин, похлопати себе по кишенях, чи чогось не вистачає. :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку повикидайте всі сумки, залишіть одну, велику із хорошим замком)

тренувати пам'ять, уважність і не базікати попусту )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно "затуркана" потрібно щось змінювати,голова чимось "забита", мож хтось, чи щось вас напрягає, пошліть його, або забудьте про щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перегляньте свій раціон на вміст йоду і інших корисних складових, які впливають на память

хімія це все, а не психологія , имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проста порада: бути тут і зараз саме в тому, що робите. очевидно у вас зараз неслаба "каша" у голові - тому треба намагатись концентруватись на конкретній справі, дії та думці - тобто якщо збирати сумку - то думати про збирання сумки, а не про те, як їхати на роботу, що далі робити протягом дня і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинстві так рукавички пришивали до пальта, щоб не губилися :)

А у одного знайомого працівника "органів" посвідчення було приковане до стального тросика на поясі:) принцип один і той же, рекомендаю привязувать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось читав,що один бізнесмен постійно губив ручки,тоді він купив золотий паркер і він з ним вже кілька десятків років.

Про ручки я мовчу - весь офіс страждає)))

Мені вищезгаданий спосіб імпонує! Де в Луцьку Parker продають?)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звикнути до того що речі в сумці/по кишенях мають лежати в певному місці і час від часу себе постукувати по кишенях/перевіряти сумку, змінюючи "локацію". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така думка що ця забудькуватіст ь чи то розсіяність з"являється від постійної і частої зміни об"єкта уваги.

Від великої кількості інформації малими уривками.

Я так само постійно щось забуваю) А найбільше смішит ьколи я дивлюсь скілкьи годин і через 5 секунд я не пам"ятаю скілкьи годин і дивлюсь ще раз)

По порадах, все має мати місце. щоб не забути - треба раз глянути чи все на своєму місці.

Поспішати повільно. Це в мене не виходить)) може в когось вийде?)

По вимкненні чи закритті квартири тут порада вже була.якщо взявсь закривати квартиру то після закриття завжди смикнути ручку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була така сама ...

Просто перестала поспішати

Перелаштувала ритм життя з вічного поспішаю,нема часу ... на ,як би то правильно сказати, розмєрєний ,вальяжний

І проблема вирішилася сама собою

Якось читав,що один бізнесмен постійно губив ручки,тоді він купив золотий паркер і він з ним вже кілька десятків років.

Про ручки я мовчу - весь офіс страждає)))

Мені вищезгаданий спосіб імпонує! Де в Луцьку Parker продають?)))))))

Світ канцелярії на пр.Волі

Не знаю,на скільки оригінальний ,але паркер продають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку повикидайте всі сумки, залишіть одну, велику із хорошим замком)

Як таке радити жінці? :D Та я ладна губити мобілки, аби мати можливість мати не одну сумку. Вартість усіх сумок разом взятих може рівнятись з ціною одного надкушеного яблука.

MOTOROLLLA, якщо чесно, завжди вважала, що подібна забудькуватість притаманна творчим і талановитим особистостям.

Тому, думаю, невиліковно. Краще мати надійну людину поруч (рідного чи помічника) хто любляче проконтролює чи нагадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, як каже моя дружина, думайте вголос!

Запитайте себе вголос перед виходом з дому "Що я забула?"

Це заставить вас усе перевірити.

Перед виходом звідікись - так само"Я нічого не забула?"

І саме головне - не забувати це говорити :)

Якщо хочу зранку щось згадати - ставлю крапку / хрестик ручкою на руці між вказівним та великим пальцем. Мені допомагає. Думами повертаюся до того, ЩО я мав запам'ятати.

Ну і вітаміни. Попийте не шкідливі пігулки (забув як називаються, потім згадаю напишу... :) (Пірацетам) ) Їсти горіхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, як каже моя дружина, думайте вголос!

Запитайте себе вголос перед виходом з дому "Що я забула?"

Все це так, але після цього, іноді, дивляться інші і думають - Ох, втратили людину, уже розмовляє сам з собою... :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо сумки то я вирішила проблему таким чином (не люблю процес перекладання з однієї сумки в іншу) - купила спеціальний органайзер. І тепер процес перекладу речей з однієї сумки в іншу займає пару секунд)))

отака штука post-10815-0-64915300-1413378919_thumb.jpost-10815-0-88377100-1413378924_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливі речі треба записувати (хто тобі чи ти кому скільки винен грошей й т.п :) ), важливі моменти, звязані з датою чи часом писати в календар (в телефоні) з нагадуванням, речі, які треба взяти (купити) потрібно перерахувати, наприклад йдеш в магазин, потрібно купити сіль, хліб, молоко, чай, ковбасу. Перед виходом, порахува - треба купити пьять речей, в магазині вже кладеш в корзину й рахуєш по кількості, має допомогти згадати, навіть якщо не згадаєте, то ще не виходячи з магазину, вже ТОЧНО будете знати, що щось забули купити :) :) :) А так, про це згадаєте лише вдома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ага, і буде як в анекдоті - дві речі, дві речі. І додому з клюшкою і шайбою))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось читав,що один бізнесмен постійно губив ручки,тоді він купив золотий паркер і він з ним вже кілька десятків років.

Про ручки я мовчу - весь офіс страждає)))

Мені вищезгаданий спосіб імпонує! Де в Луцьку Parker продають?)))))))

я в маршрутках забував парасолі,купив велику,майже до пояса і вже вона в мене років 15,бо її нема куди всунути,вона звідусіль стирчить))).

Але маю схожу проблемку,часом забуваю мобілку,ключі,барсєтку,документи тощо.Маю схильність програмувати в голові сценарії(тобто те,що роблю частіше за все) і голова діє автоматично.Але,якщо сценарій ламається,то йдуть збої.Наприклад,я двічі за день(на обід і після роботи) їзжу додому з роботи одним і тим самим маршрутом. Якщо мені потрібно їхати в інше місце,але частина шляху проходить тим самим маршрутом,то можу приїхати на автоматі додому.Руки самі кермо крутять згідно встановленого сценарію,як автопілот.)))

Я ото якось був у горах і бачив як на верхівках гір(метрів 800-1000 угорі) стоять будинки.І подумав:"Ото тим мешканцям треба уважними бути,бо то скільки карябатись назад додому,якщо щось забув."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна проблема. Колись радили таблетки «Танакан» спробувати. Але я не пам'ятаю, чи мені допомогло :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...