Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

14 минут назад, WebTraveller сказал:

Так Пєтя все-таки барига? Не батько нації?

Добре хоч визнав накінець це

Барига, але який звільний 2/3 донбасу.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

13 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Барига, але який звільний 2/3 донбасу.;)

і віддав Дебальцеве 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Барига, але який звільний 2/3 донбасу.;)

Який допустив захоплення того ж Донбасу.

Хоча, там ще трупчинов постарався.

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Electronshik сказано:

всі президенти, що були з початку незалежності є баригами, хтось більше хтось менше. Це зрозуміло?

 

Чому, коли я це пояснюю, всі дратуються?

 

Зараз президент України - Зеленський, нічим не кращий за попередника, Порошенко. Я ж пишу про це постійно а мені кажуть, що Бубачка - хороший а у всьому, що відбувається - винен Порошенко. Але Зеленський вже 2 роки президент. 3-й рік іде. А змін на краще - немає :(

  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

Який допустив захоплення того ж Донбасу.

 

А що Порошенко міг зробити? Коли захоплювали Донбас, він президентом не був. Він був таким самим громадянином, як ви. Ви так само допустили захоплення Донбасу, як і Порошенко.

 

Але коли Порошенко став президентом, він звільнив 2/3 захоплених територій. І звільнив би все, якби не увійшли регулярні війська РФ.

 

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

Який допустив захоплення того ж Донбасу.

 

Це якийсь ефект Мандели?

Чи вас хтось обманув? 

 

Адже, коли Росія захоплювала Крим і Донбас, Порошенко ще не був президентом України.

 

Чи у вас якась інша версія?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zelensky сказал:

 

А що Порошенко міг зробити? Коли захоплювали Донбас, він президентом не був. Він був таким самим громадянином, як ви. Ви так само допустили захоплення Донбасу, як і Порошенко.

 

Але коли Порошенко став президентом, він звільнив 2/3 захоплених територій. І звільнив би все, якби не увійшли регулярні війська РФ.

 

 

Ну звичайно, що вони з Трупчиновим мали робити, той же був виконуючим обов"язки президента? Традиційно робили те що всі попередні президенти - жували соплі, недаром путін потім жав руку-абнімав по телефону.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zelensky сказал:

 

Чому, коли я це пояснюю, всі дратуються?

 

Зараз президент України - Зеленський, нічим не кращий за попередника, Порошенко. Я ж пишу про це постійно а мені кажуть, що Бубачка - хороший а у всьому, що відбувається - винен Порошенко. Але Зеленський вже 2 роки президент. 3-й рік іде. А змін на краще - немає :(

@Zelensky бо читаєш ваші пости... По буквах та словах ніби все правильно, а складаєш у речення, та фрази щось не тойво. Я розумію Ваше відношення до діючого президента, я думаю що всі це зрозуміли, але коли читаєш далі, то складається враження що попередній президент то свята людина. І дивно що його не вибрали ще раз. Чи може ми всі не розуміємо вашу позицію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.06.2021 at 15:50, Basil сказано:

Бойовому генералу не знайшлось посади. І це під час війни...

Досить цікаве інтерв'ю...

Сергій Кривонос: «Я називаю чинну владу декабристами. Пам’ятаєте у Леніна: „Вузьке коло цих революціонерів, страшно далекі вони від народу“?»

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.06.2021 at 22:43, jurgen007 сказано:

 жав руку-абнімав по телефону.

 

Хто кого обнімав?

Порошенко обнімав Путіна по телефону? :blink:

Пруф є?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.06.2021 at 07:25, Electronshik сказано:

@Zelensky бо читаєш ваші пости...  складається враження що попередній президент то свята людина. Чи може ми всі не розуміємо вашу позицію?

 

То ви просто моїх постів не читали, коли Порошенко вибрали в 2014 р.

А позиція моя така: якщо людина якій довірили керувати державою на благо народу, робить щось таке, що не на благо народу.

Народу треба про це сказати. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби саме таких прихильників Петі було б побільше, то Зе не було б сенсу витрачатися на ботів у соцмережах , щоб підтягувати рейтинг :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vampirich сказано:

якби саме таких прихильників Петі було б побільше, то Зе не було б сенсу витрачатися на ботів у соцмережах , щоб підтягувати рейтинг :)

 

його боти тільки обвалюють йому рейтинг 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, nickel said:

Що, на Борді ніхто не помітив Дефендера?

Russia says warning shots deter UK warship; London denies it

https://www.washingtonpost.com/politics/russian-ship-fires-warning-shots-at-uk-warship-in-black-sea/2021/06/23/523ffdbc-d415-11eb-b39f-05a2d776b1f4_story.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ko3bMa сказал:

А можна це на кирилиці? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, weldermaster сказано:

А можна це на кирилиці? 

Руссиа саыс wарнинг шоц детер УК wаршип; Лондон дениес ит

  • Ха-ха 5
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Що, на Борді ніхто не помітив Дефендера?

 

Та най Королівський Флот її Величності ним переймається, ми ще свої дві моторні лотки не привели в порядок після Пєтіної  славної баталії за протоку, у нас є свій адмірал Нельсон хоч і шоколадний.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jurgen007 сказал:

Та най Королівський Флот її Величності ним переймається, ми ще свої дві моторні лотки не привели в порядок після Пєтіної  славної баталії за протоку, у нас є свій адмірал Нельсон хоч і шоколадний.

Значить не розумієш важливості цієї події...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, jurgen007 сказано:

London denies it ....:excl:

https://www.bbc.com/news/world-europe-57583363?fbclid=IwAR2lSFeT0u2wJCwWf-f8q0ReN4Wv48xO6odAL1RrJP1bysBeOMrNnH508J0

Цитувати

На борту HMS Defender
Джонатан Біл, оборонний кореспондент

Я на борту військового корабля в Чорному морі.

Екіпаж вже знаходився на бойових станціях, коли наближався до південного краю окупованого Росією Криму. Системи зброї на борту есмінця Royal Navy вже були завантажені.

Це було б навмисним кроком, щоб вказати Росії. HMS Defender збирався плавати в межах 19 миль від територіальних вод Криму. Капітан наполягав, що він лише шукає безпечного проходу через міжнародно визнану транспортну смугу.

Два російські кораблі берегової охорони, які стежили за військовим кораблем Королівського флоту, намагалися змусити його змінити курс. На одному з етапів одне з російських суден закрилося приблизно на 100 метрів.

По радіо висловлювались все більш ворожі застереження, в тому числі й те, що "якщо ви не зміните курс, я звільню". Ми справді чули стрілянину вдалині, але, як вважали, вони були далеко за межами дальності.

Коли HMS Defender пропливав судноплавну смугу, його гуділи російські літаки. Капітан Вінсент Оуен сказав, що судно виявило поблизу понад 20 військових літаків. Командор Оуен заявив, що його місія була впевнена, але не конфліктна.

 

Певно Лондон трохи потролив москалів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, sergkots сказал:

https://www.bbc.com/news/world-europe-57583363?fbclid=IwAR2lSFeT0u2wJCwWf-f8q0ReN4Wv48xO6odAL1RrJP1bysBeOMrNnH508J0

 

Певно Лондон трохи потролив москалів. 

Чего в Грузию поплыли, а не Бердянск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romanc сказано:

Чего в Грузию поплыли, а не Бердянск?

Був я в Бердянску - в Грузії кажуть краще. Шашлики, вино, хачапурі, фрукти - і ціни низькі. А в Бердянську що?

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Чего в Грузию поплыли, а не Бердянск?

Минулий заплив наших моторок закінчився безповоротними втратами - кацапи так і не повернули 2 унітази, щей геройським екіпажам які здалися в полон довелось на квартири розкошелитись. Королівський Флот її Величності не може допустити такої наруги над своїми унітазами. А з житлом у них ітак все ОК.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jurgen007 сказал:

Минулий заплив наших моторок закінчився безповоротними втратами - кацапи так і не повернули 2 унітази, щей геройським екіпажам які здалися в полон довелось на квартири розкошелитись. Королівський Флот її Величності не може допустити такої наруги над своїми унітазами. А з житлом у них ітак все ОК.

Ну да, квартиры в Бердянске их бы не устроили))), хотя на сдаче их в сезон можно заработать...

2 часа назад, Cherman сказал:

Глибоководне Азовське море занадто небезпечне для такого кораблика.

В Бердянск проходная осадка 7,9м. У Дефендера 7,4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...