Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, zaHARE сказано:

Ага,я її буду співати,доки країна буде рухатись в правильному напрямку.Так, повільно,зі скрипом,хитаючись зі сторони в сторону,повзти,але в правильному напрямку. Бо,на відміну від тебе,я добре вчив історію і не хочу повторення Центральної Ради.

Щось ти не всю історію враховуєш - вже була одна месія після майдану, ця нова ще більш жадібніша, підступніша і хитріша  і наслідки для країни фатальніші.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не бачу я сенсу зі сторони мордору так довго тримати заручників - профіту нуль. Зате "наші" починають набирати електоральних балів перед виборами.

Жодної зради - лише сухий аналіз фактів.

П.С. Меседжі геращенко не на нас спрямовані - дуже простий, "тупий" контент. За її висловами можна прослідкувати хто є ворогом їхньої влади - постійне "обсир@ння" самопомочі. Хоча не розумію - маленька фракція а такий інформаційний срач проти неї ):.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Не бачу я сенсу зі сторони мордору так довго тримати заручників - профіту нуль. Зате "наші" починають набирати електоральних балів перед виборами.

Жодної зради - лише сухий аналіз фактів.

П.С. Меседжі геращенко не на нас спрямовані - дуже простий, "тупий" контент. За її висловами можна прослідкувати хто є ворогом їхньої влади - постійне "обсир@ння" самопомочі. Хоча не розумію - маленька фракція а такий інформаційний срач проти неї ):.

ти це скажи тих кого визволили. побачим як твоя рожа-ліца витримає дякую

Змінено користувачем la20
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, la20 сказано:

ти це скажи тих кого визволили. побачим як твоя рожа-ліца витримає дякую

Повторюю: на мою думку заручників, наша влада могла б виміняти швидше - на чекаючи так довго. Бо таке затягування часу вигідне лише нашій владі. За що моя "рожа-ліца" має страждати? Визволили то дуже добре. Не добре, що це зайняло стільки років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

DUFWtw9WsAAXRCT.jpg

Зараз будуть багато співати, аби тільки про відпустку Петра Інкогніто забули.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sergkots сказал:

Повторюю: на мою думку заручників, наша влада могла б виміняти швидше - на чекаючи так довго. Бо таке затягування часу вигідне лише нашій владі. За що моя "рожа-ліца" має страждати? Визволили то дуже добре. Не добре, що це зайняло стільки років.

О, екперд-переговорщік! Мабуть в тебе і яблуня 3 відра яблук вже на другий рік після посадки родить. 
 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

Повторюю: на мою думку заручників, наша влада могла б виміняти швидше - на чекаючи так довго. Бо таке затягування часу вигідне лише нашій владі. За що моя "рожа-ліца" має страждати? Визволили то дуже добре. Не добре, що це зайняло стільки років.

Швидше наші не визволяли чи мордор заблокував будь-який обмін полоненими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Зараз будуть багато співати, аби тільки про відпустку Петра Інкогніто забули.

а що він немає права на відпустку?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, la20 сказал:

а що він немає права на відпустку?

Ти зараз про яке право: моральне, юридичне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, la20 сказал:

Швидше наші не визволяли чи мордор заблокував будь-який обмін полоненими?

Я також думав, що мордор, бо нам про це скрізь казали і в неті по тв. Тільки перед самим обміном, в новинах сказали, що українські суди в авральному порядку пачками виносять рішення сєпарам, щоб їх можна було обміняти. А до цього чому рішень не виносили? Хто мозок має, той висновок зробить.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Я також думав, що мордор, бо нам про це скрізь казали і в неті по тв. Тільки перед самим обміном, в новинах сказали, що українські суди в авральному порядку пачками виносять рішення сєпарам, щоб їх можна було обміняти. А до цього чому рішень не виносили? Хто мозок має, той висновок зробить.

НЕ виносили до цього бо не було нічого вирішено. А коли вже було визначено і дату і списки тоді і почали виносити. А то винесли, а мордор би дав задню як завжди і що тоді, випускати їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ти зараз про яке право: моральне, юридичне?

будь-яке

Ти в тому році у відпустці був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, la20 сказал:

Ти в тому році у відпустці був?

ні

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, la20 сказал:

НЕ виносили до цього бо не було нічого вирішено. А коли вже було визначено і дату і списки тоді і почали виносити. А то винесли, а мордор би дав задню як завжди і що тоді, випускати їх?

Я думав ми правова держава... А взагалі їм реальні сроки давали, за реальні злочини і після цього обмінювали, при чому тут "відпускати"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, la20 сказал:

будь-яке

Ну тобто, по твоєму, це нормально коли по телевізору крутять записи виступу гаранта, що у нас війна, що треба молитися за хлопців (вояків), де б ми не були, а сам в цей час миє ноги в індійському океані, за бюджетні кошти?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ну тобто, по твоєму, це нормально коли по телевізору крутять записи виступу гаранта, що у нас війна, що треба молитися за хлопців (вояків), де б ми не були, а сам в цей час миє ноги в індійському океані, за бюджетні кошти.

а де пруф що бюджетні?

Коли бачу як працює През і ВРУ, то претензій за тиждень відпочинку в мене немає. А депутатам я б паспорти реально раз в рік давав, а далі здавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, la20 сказал:

а де пруф що бюджетні?

:) Петя так шифрувався, що фамілію змінив, а ти хочеш пруфів. Ну і тепер, коли все гівно всплило, заднім числом будуть все переписувати, що він за свої кровні це робив і в декларації включати. А якби не всплило, то він би все-рівно це зробив, ага-ага, знаю, вірю.

Тебе лише це торкнуло в моєму коментарі? Воно й не дивно

Цитата

Коли бачу як працює През і ВРУ, то претензій за тиждень відпочинку в мене немає.

А в мене чомусь навпаки - коли бачу як працює През (нравиться мені, що ти його так називаєш :) ), то в мене виникають претензії.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну така в Преза посада, що до нього постійно різні претензенти мають діло.

Навітьякби на його місці і святий Петро був би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

:) Петя так шифрувався, що фамілію змінив, а ти хочеш пруфів. Ну і тепер, коли все гівно всплило, заднім числом будуть все переписувати, що він за свої кровні це робив і в декларації включати. А якби не всплило, то він би все-рівно це зробив, ага-ага, знаю, вірю.

А в мене чомусь навпаки - коли бачу як працює През (нравиться мені, що ти його так називаєш :) ), то в мене виникають претензії.

От ти пишеш що він шифрувався і літав за бюджетні гроші (без пруфів).

Для польоту використовувався борг номер один? Ні. Тобто замовлявся літак. Витрату бюджетних коштів шукай на є-даті, раптом знайдеш :)

Якщо він за свої бабки (а він може собі таке дозволити, уявляєш?) наймає літак, і хоче відпочити то чому він не може відпочивати так як хоче тиждень з сім"єю, а не день з блядями, хоч інкогніто, хоч містер паліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ну така в Преза посада, що до нього постійно різні претензенти мають діло.

Навітьякби на його місці і святий Петро був би.

якби святий Петро, став би на його місце, він вже був би далеко не святий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, la20 сказал:

Якщо він за свої бабки (а він може собі таке дозволити, уявляєш?) наймає літак, і хоче відпочити то чому він не може відпочивати так як хоче тиждень з сім"єю, а не день з блядями, хоч інкогніто, хоч містер паліво.

Бо це президент країни, в якій, з його слів, йде війна, де в пенсіонерів до недавнього часу з пенсії на війну збирали податки, це президент який ходить по світу з протягнутою рукою. ТАКИЙ відпочинок не зрозуміють ні жителі його країни, ні кредитори з МВФ, ні інші світові політики. Це жлобство, яке з бариги не виведеш нічим. Це лицемірство. Це аморально. Але вам не зрозуміти.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки УАЗиків, які, напр, Ді шукав, інші хлопці допомагали їх ставити на колеса, скільки таких УАЗиків можна було б закупити і спорядити на фронт за гроші, на котрі відпочив змучений ХАрант?! Скільки купити якісних джгутів-турнікетів, справжніх натівських аптечок?! Скільки купити балаклав, на які теж тут скидались по копійках і дівчата шили своїми руками?! Скільки якісних стельок закупити, котрі діти в школах вирізали?!! Скільки закупити маскувальних сіток, котрі жіночки з дітьми в'язали?! Скільки касок закупити, які тут теж хлопці самі клеїли?!!

Так, можливо він не афішуючи теж багато дає своїх коштів на війну, але дозволяти собі такі "відпочинки" в такий час - це блюзнірство і наплєватєльське відношення до звичайних українців. Якби не війна, якби не жертви простих людей, ті люди теж могли б багато куди поїхати, але не можуть собі такого дозволити. А багато хто вже взагалі ніколи не зможе...

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, la20 сказано:

От ти пишеш що він шифрувався і літав за бюджетні гроші (без пруфів).

Для польоту використовувався борг номер один? Ні. Тобто замовлявся літак. Витрату бюджетних коштів шукай на є-даті, раптом знайдеш :)

Якщо він за свої бабки (а він може собі таке дозволити, уявляєш?) наймає літак, і хоче відпочити то чому він не може відпочивати так як хоче тиждень з сім"єю, а не день з блядями, хоч інкогніто, хоч містер паліво.

Думаю тут діло навіть не в тому може собі дозволити фінансово чи ні.. В один момент він влаштовує клоунаду вдягаючись в військову форму і бєрєтік, а хулі.. війна.. а в другий - полетів собі на острів відпочивати, війна на сьогодні закінчилась.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Скільки УАЗиків, які, напр, Ді шукав, інші хлопці допомагали їх ставити на колеса, скільки таких УАЗиків можна було б закупити і спорядити на фронт за гроші, на котрі відпочив змучений ХАрант?! Скільки купити якісних джгутів-турнікетів, справжніх натівських аптечок?! Скільки купити балаклав, на які теж тут скидались по копійках і дівчата шили своїми руками?! Скільки якісних стельок закупити, котрі діти в школах вирізали?!! Скільки закупити маскувальних сіток, котрі жіночки з дітьми в'язали?! Скільки касок закупити, які тут теж хлопці самі клеїли?!!

Так, можливо він не афішуючи теж багато дає своїх коштів на війну, але дозволяти собі такі "відпочинки" в такий час - це блюзнірство і наплєватєльське відношення до звичайних українців. Якби не війна, якби не жертви простих людей, ті люди теж могли б багато куди поїхати, але не можуть собі такого дозволити. А багато хто вже взагалі ніколи не зможе...

а ти не хочеш назвати суму на яку як ти виразився ХАрант дав допомогу?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...