Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

не так, чи згодятся орки на введення миротворців без кацапських миротворців. Хоча, мабуть, якщо розібратися, якщо миротворці без кацапів, то це збереження *статус кво* непідконтрольних територій з заморожуванням конфлікту на довгі роки, якщо ж миротворці з кацапами, то це вже майже офіційна окупація кацапстаном й знову ж таки збереження теперішнього стану речей в ордло

звісно без кацапів! Миротворці -це крок вперед до повної деокупації. Є план по якому все рухається. Помалу,але рухається.  Мордор-сильний суперник,який з кожним роком слабне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 минуты назад, zaHARE сказал:

Є план по якому все рухається

Серйозно? Думаю, що інфа про цей план лише для ізбраних. Але хотілось б знати хоча б кінцеву мету цього плану і якісь приблизні часові рамки.

Змінено користувачем volks
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Серйозно? Думаю, що інфа про цей план лише для ізбраних. Але хотілось б знати хоча б кінцеву мету цього плану і якісь приблизні часові рамки.

План простий - 2019 рік і другий термін. Все навколо цього крутиться і боти невпинно працюють над цим. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

 В принципі піля цього закону АТО вже не зовсім АТО. Джавеліни підуть на протязі 2-3 місяців.Але остаточно це буде залежати від того,як пройде зустріч Волкер-Сурков. Чи згодяться орки на введення миротворців.Якщо ні,тоді нас будуть готувати до "Бурі" і приїдуть джавеліни і не тільки.

Хлопче , яка Буря , які Джевеліни... Ти хоч уявляєш собі що таке бої в міській герильї , мільйонному мегаполісі , де з кожного кутка будуть стріляти в українців ??? Чи ти хочеш щоб нашу армію там спалили всю , яку з такими складнощами відновлювали ? Чи надіїшся що "сєвєрнова вєтра" не буде ??? Один Донбас більший за всю сербію по населенню , не кажучи про підтримку росії !

 

Все буде , всіх ворогів поставимо на коліна ! Але треба укріпитись зараз! Сподіваюсь ти не провокатор а патріот просто в якого кров кипить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, case_l сказано:

План простий - 2019 рік і другий термін. Все навколо цього крутиться і боти невпинно працюють над цим. 

Який другий термін? Ти в яку сосну втаранився?

Вже давно всі "некуплені рейтинги" кажуть що презом стане (по списку, відповідно хто більше заплатив):

вана

воно - рабінович, анатолє і ще там купа хто не зміг дати бабки на перше місце

вони - всі інші що не змогли дати бабки на друге і на перше, тим більше місце

 

а Порох він навіть в рейтинг не попадає.

та й взагалі а що його не повісять разом з порохоботами на стовпах там всякі гебешні едорасти і гастарбайтери?

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, snouden сказал:

Хлопче , яка Буря , які Джевеліни... Ти хоч уявляєш собі що таке бої в міській герильї , мільйонному мегаполісі , де з кожного кутка будуть стріляти в українців ??? Чи ти хочеш щоб нашу армію там спалили всю , яку з такими складнощами відновлювали ? Чи надіїшся що "сєвєрнова вєтра" не буде ??? Один Донбас більший за всю сербію по населенню , не кажучи про підтримку росії !

 

Все буде , всіх ворогів поставимо на коліна ! Але треба укріпитись зараз! Сподіваюсь ти не провокатор а патріот просто в якого кров кипить :) 

З одної сторони звісно бої в місті це найгірший сценарій. Але якщо місто оточити та взяти в облогу... Ніхто не буде так воювати, головне взяти під контроль кордон, а тоді капець ордло. Інше питання що ніхто не дасть аби ми контролювали кордон з ясних причин.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, snouden сказано:

патріот просто в якого кров кипить :) 

В кого кипить на передку, а не за монітором на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, snouden сказал:

Хлопче , яка Буря , які Джевеліни... Ти хоч уявляєш собі що таке бої в міській герильї , мільйонному мегаполісі , де з кожного кутка будуть стріляти в українців ??? Чи ти хочеш щоб нашу армію там спалили всю , яку з такими складнощами відновлювали ? Чи надіїшся що "сєвєрнова вєтра" не буде ??? Один Донбас більший за всю сербію по населенню , не кажучи про підтримку росії !

 

Все буде , всіх ворогів поставимо на коліна ! Але треба укріпитись зараз! Сподіваюсь ти не провокатор а патріот просто в якого кров кипить :) 

Хлопче,я все в курсі. Ніхто не збирається завтра йти в наступ.Цей закон робить "Бурю" і Джавеліни( хоча там не тільки Джавеліни,а й протиснайперські комплекси, ескадра безпілотників  і ще багато ніштяків) реальністю.Не факт,що до цього дійде,але від одного цього в орків рвуться пердакі. Після цього закону вже немає ЛНР і ДНР,а є окуповані території України,при чому окуповані агресором і цей агресор чітко визначений-Росія.Немає тероризму,терористів і АТО,а є окупант і війна.Відповідно до міжнародного права вся відповідальність,все матеріальне забезпечення окупованих територій і відшкодування нанесених Україні і її громадянам збитків(а вони дуже ретельно фіксуються Україною) на раші. І орки,а з ними і їхні посіпаки чудово розуміють,що Аннушка вже розлила масло і тому буде дуже багато вбросів,воні і розхитування всередині України(слідкуйте за полемікою окремих партій і депутатів,а також за їхнім голосуванням).Кацапам кров з носа-треба Майдан.Їхній Майдан. А от гомна їм!

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, case_l сказал:

План простий - 2019 рік і другий термін. Все навколо цього крутиться і боти невпинно працюють над цим. 

 Тобі є що сказати по цьому закону,він поганий чи просто блєснув? Якщо хочеш моє імхо ,то да,я не фан пороха,яле я за 2-й термін. Порох блискуче справився із зовнішньою політикою,що власне і входить в обов'язки президента. Альтернативи немає.Чи може є? Озвуч!
 А якщо тобі тре долар по 8, зарплата по 500-770 Єврів і т.д. і т.п,то жми яйця своїм депутутам,за яких голосував,щоб відкрили ринок землі,зробили податок на виведений капітал, зняли депутатську недоторканність і т.д. Я на свого жму і він поки справляється. 

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, zaHARE сказал:

Після цього закону вже немає ЛНР і ДНР

А коли в українській політиці чи ЗМІ називались ДНР і ЛНР?

14 минут назад, zaHARE сказал:

Я на свого жму і він поки справляється

А ж прямо цікаво стало з чим саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, volks сказал:

А коли в українській політиці чи ЗМІ називались ДНР і ЛНР

 Та постійно в ЗМІ кажуть "так звані  ЛНР,ДНР". Мацква каже ЛНР,ДНР.Тепер всьо! Нема лнр днр.

 

10 минут назад, volks сказал:

А ж прямо цікаво стало з чим саме.

 Своєю безпосередньою роботою.Ходить на засідання,голосує за реформаторські закони,подає законопроекти і поправки,працює в комітеті  і т.д.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

Мацква каже ЛНР,ДНР.Тепер всьо! Нема лнр днр.

О да. Особливо Москва тепер так їх називати перестане.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Якщо хочеш моє імхо ,то да,я не фан пороха,яле я за 2-й термін. Порох блискуче справився із зовнішньою політикою,що власне і входить в обов'язки президента. Альтернативи немає.Чи може є? Озвуч!

Такої ж думки , причому я був проти пороха в 2014.

Але якщо вже вибрали цей шлях треба йти до кінця. 1 срок це мало щоб закріпити якісь надбання. А от після другого вже буде складніше все злити на ноль + там путін теж не вічний і його рока теж підходять, має бути легше.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

О да. Особливо Москва тепер так їх називати перестане.

що буде робити мордор взагалі пофігу.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

О да. Особливо Москва тепер так їх називати перестане.

Ми говоримо про офіційну площину,коли вони пробували втулити це на міжнародній арені..А як вони там називають в себе на расії-до дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

 ...Якщо хочеш моє імхо ,то да,я не фан пороха,яле я за 2-й термін. Порох блискуче справився із зовнішньою політикою,що власне і входить в обов'язки президента. Альтернативи немає...

 Не зовсім згоден, наскільки Порох справився з зовнішньою політикою, лише ходить з протянутою рукою, дайте грошей, але ряха уже в монітор не влазить не тільки у нього (судді, прокурори та інші борці за справедливість, подивіться на маєтки чинуш). Приїде в Україну Євродепутат чи комісія, гляне на статки наших можновладців і ще подумають, чи надати допомогу. 

 Лише шоколад дешевий Рошенівський, хоче витіснити інших виробників, поробив собі зелені коридори на закупівлю какао.

 Альтернатива завжди є, святе місце порожнім не буває.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, snouden сказано:

Такої ж думки , причому я був проти пороха в 2014.

Але якщо вже вибрали цей шлях треба йти до кінця. 1 срок це мало щоб закріпити якісь надбання. А от після другого вже буде складніше все злити на ноль + там путін теж не вічний і його рока теж підходять, має бути легше.

Та я думаю що і двох термінів буде малувато.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО d.u.a.l  : мені начхати на рейтинг і твої мінуси,,але прокоментуй хоч один свій мінус.
Тобі не сподобалось що ЛНР і ДНР всьо чи несподобалось,що депутат,за якого я голосував,робить свою роботу на благо України і реалізовує те,за що ми стояли на Майдані і при цьому звітує своїм виборцям? Чи  в тебе теж(як у вати) рве пукан від закону про Донбас?  Чи ти плачеш за доларом по 8 грн при тотальному виведенні бабла з України сотнями банків,в тому числі 5,5 млрд доларів з Приватбанку? Муркни хоч щось.

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

Ми говоримо про офіційну площину,коли вони пробували втулити це на міжнародній арені..

Тим, хто вважає, що там ДНР, до сраки той закон. Для них там і далі буде ДНР, а не окуповані території України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, zaHARE сказано:

Якщо хочеш моє імхо ,то да,я не фан пороха,яле я за 2-й термін.

Стара як світ порохоботська пісенька.

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

ТО d.u.a.l  : мені начхати на рейтинг і твої мінуси,,але прокоментуй хоч один свій мінус.
Тобі не сподобалось що ЛНР і ДНР всьо чи несподобалось,що депутат,за якого я голосував,робить свою роботу на благо України і реалізовує те,за що ми стояли на Майдані і при цьому звітує своїм виборцям? Чи  в тебе теж(як у вати) рве пукан від закону про Донбас?  Чи ти плачеш за доларом по 8 грн при тотальному виведенні бабла з України сотнями банків,в тому числі 5,5 млрд доларів з Приватбанку? Муркни хоч щось.

 

його комент буде: бариги, порохоботи, срібняки

 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.01.2018 at 17:12, MANJAK11 сказано:

не так, чи згодятся орки на введення миротворців без кацапських миротворців. Хоча, мабуть, якщо розібратися, якщо миротворці без кацапів, то це збереження *статус кво* непідконтрольних територій з заморожуванням конфлікту на довгі роки, якщо ж миротворці з кацапами, то це вже майже офіційна окупація кацапстаном й знову ж таки збереження теперішнього стану речей в ордло

товарооборот то зріс з кацапами, то що вже там ті миротворці кацапські змінять.

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.01.2018 в 18:12, volks сказал:

Тим, хто вважає, що там ДНР, до сраки той закон. Для них там і далі буде ДНР, а не окуповані території України.

Ну,зачекаймо трохи до вступу закону в дію,бо ж опоблок заблокував(ДУАЛ мабуть радіє),тоді побачимо.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.01.2018 в 20:03, case_l сказал:

Стара як світ порохоботська пісенька.

Ага,я її буду співати,доки країна буде рухатись в правильному напрямку.Так, повільно,зі скрипом,хитаючись зі сторони в сторону,повзти,але в правильному напрямку. Бо,на відміну від тебе,я добре вчив історію і не хочу повторення Центральної Ради.

  • Дякую! 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.01.2018 at 22:39, sergkots сказано:

Про премію в курсі, головне аби людей тримали - бо такі кадри часто потрібно не просто шукати а переманювати. 

 

Не для нашої країні. https://www.pravda.com.ua/news/2017/08/21/7152788/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...