Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, bublik007 сказано:

Хлопці, стидаюсь спитати, а тема точно - війна, а не ПОрошенко і таке інше?))) В колишні часи б вже банили....)))

В президента України з повноважень - дві функції: представництво країни на міжнародній арені і верховний головнокомандувач, так що як раз в тему про війну. От дехто про це забуває і приплітає суди, поліцію і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, GTR сказано:

Порошенко і війна це суцільне питання, за скільки він казав кінчиться війна(ато)?  Але справді за початок війни, судити треба кінченого турчинова, він дав наказ відступати з криму  бо йому позвонили з РФ,  як там дали відсіч нічого б небуло, і булоб видно реального агресора а не потім це переросто і війну брехні і пропаганди, Турчинов це найгірша і брехлива тварюка, сектант.

Прошу вибачення за офтоп.  Для цього є тема, нафіга флудити ?)) Та фіг з ним з цим Порохом, ця тема_ВІЙНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

В президента України з повноважень - дві функції: представництво країни на міжнародній арені і верховний головнокомандувач, так що як раз в тему про війну. От дехто про це забуває і приплітає суди, поліцію і т.п.

Дякую, ДІма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@GTR карамба, ти поки не зрозумієш, що не важливо, хто піде, а важливо - хто прийде, будеш дурачком. Але це по-ходу навіки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Призначає голову НБУ, СБУ, генпрокурора, затверджує кожного суддю, кожен законопроект, має найбільшу фракцію в ВР,  прем'єр є його шісткою. А так споавді повнлважень тільки два: міжнародна арена і армія.

самі понавибирають спочатку,а потім ниють.

Нічьо ще 2,5 роки і підеш вибереш іншого, щоб було зручно срати.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, la20 сказано:

самі понавибирають спочатку,а потім ниють.

Нічьо ще 2,5 роки і підеш вибереш іншого, щоб було зручно срати.

На твою думку потрібно мовчати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

На твою думку потрібно мовчати?

ну чого мовчати? можна тут соплі по екрану розмазувати. тупо розмазувати і жодної цікавої ідеї.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, la20 сказано:

ну чого мовчати? можна тут соплі по екрану розмазувати. тупо розмазувати і жодної цікавої ідеї.

А що ти пропонуєш? Нагадай власну цікаву ідею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даному етапі Порох як Президент України мене влаштовує.

Прийшовши до влади він під себе Конституцію не змінював, а працює при тих можливостях, що має.

Чи вже народу хардкору тра? забули лєгітімного

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

На даному етапі Порох як Президент України мене влаштовує.

Прийшовши до влади він під себе Конституцію не змінював, а працює при тих можливостях, що має.

Чи вже народу хардкору тра? забули лєгітімного

?

Я запитав, що ти пропонуєш? А не влаштовує чи ні тебе порох.

То які у тебе ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

?

Я запитав, що ти пропонуєш? А не влаштовує чи ні тебе порох.

То які у тебе ідеї?

Пропонувати повинні ті хто соплі маже про бариг узурпаторів і ми всєумрьом.

В мене на даний час одна пропозиція. візовий режим з свинособакією і забрати паспорти в тих кому вони були надані з 2014р. і відправити їх нах назад до свинособак, хай там учать як правильно жити

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

Пропонувати повинні ті хто соплі маже про бариг узурпаторів і ми всєумрьом.

В мене на даний час одна пропозиція. візовий режим з свинособакією і забрати паспорти в тих кому вони були надані з 2014р. і відправити їх нах назад до свинособак, хай там учать як правильно жити

То тебе не хвилюють продажні суди та судді? 

Поліція ловить п'яниць за кермом - суди їх відпускають.

НАБУ ловить хабарників - суди їх відпускають.

Тобі байдуже це?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

То тебе не хвилюють продажні суди та судді? 

Поліція ловить п'яниць за кермом - суди їх відпускають.

НАБУ ловить хабарників - суди їх відпускають.

Тобі байдуже це?

судова реформа розпочата і буде закінчена, і вже потім по результатах побачим.

набу нікого ще не зловило. і все що воно може доведе це насірова і то може. всі інші справи висмоктані з пальця.

не дарма набу бояться призначення аудитора, бо там є за що ситника посадити і на довго.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

судова реформа розпочата і буде закінчена, і вже потім по результатах побачим.

набу нікого ще не зловило. і все що воно може доведе це насірова і то може. всі інші справи висмоктані з пальця.

не дарма набу бояться призначення аудитора, бо там є за що ситника посадити і на довго.

Про Ситника не вкурсі. Розкажи детально за що його потрібно посадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

То тебе не хвилюють продажні суди та судді? 

мене хвилюють. Але я розумію, що суддівська каста - не по зубам Порошенку, отак на "раз-два". Я відходив по судах над суддями більше, ніж ви в цій темі постів написали і трішки розуміюсь. 

 

3 годин тому, romaxa11 сказано:

Призначає голову НБУ, СБУ, генпрокурора, затверджує кожного суддю, кожен законопроект, має найбільшу фракцію в ВР,  прем'єр є його шісткою.

Про суддів і законопроекти ти зря написав, бо це слєгка піздьож. Про прем'єра - теж неправда. Про найбільшу фракцію - теж смішно, бо не він її має, а вона "має" його.

А на рахунок голів НБУ, СБУ - а що тобі не подобається? Прокурора опустимо, бо там я не в темі. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Про Ситника не вкурсі. Розкажи детально за що його потрібно посадити?

почнуть садити сам побачиш. це всього лиш мої думки

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, la20 сказано:

почнуть садити сам побачиш. це всього лиш мої думки

В загальному опиши, що він вже встиг наробити кримінального.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найменше аналітична перевірка, аналітична, Карл (немає такого в КПК) без внесення даних до ЄРДР як того вимагає КПК

а потім 100500 справ висмоктаних реально з пальця, без будь-яких доказів.

Вже забули справу айварас побудовану по скрінах з вайберу?

кричать сильно як когось "візьмуть" і потім дуже тихо справа закривається і це не афішується.

ситник як голова набу обісрався до німагу і дискредитував саме набу.

Останні перли ситника разом з детективами ФБР на території України когось там взяли. Здоровомисляча людина відразу подумала яке нафіг ФБР на нашій території, що це зав брєд і за кого він має людей.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

мене хвилюють. Але я розумію, що суддівська каста - не по зубам Порошенку, отак на "раз-два". Я відходив по судах над суддями більше, ніж ви в цій темі постів написали і трішки розуміюсь

Я певно теж трохи знаю про суди - бо якщо ви громадське об'єднання, маєте підтримку серед людей (і ворогів теж), то ми воюємо проти свавілля суддівської та мусорської системи лише сім'єю. То я бачив всі прояви - і як нищаться докази, і як "мусорки" під замовлення працюють навіть у свята, і які рішення може приймати суд. І я бачив динаміку ставлення суддів до справ від 2011 року. Найкращий час, це березень-квітень 2014 року - коли судді не посміли відібрати у неповнолітньої квартиру, зате зараз вже забирають.

І це не лише ми під таким катком - розмовляв із луцьким адвокатом, каже, що дурдом, вже землі геть не відчувають під ногами, творять, що хочуть і як хочуть. 

А тут @la20 пропонує ще почекати закінчення реформи. А у мене питання просте:  а що вже зробили з тієї реформи? Які пункти пройшли?

 

1 година тому, la20 сказано:

кричать сильно як когось "візьмуть" і потім дуже тихо справа закривається і це не афішується.

Скільки справ дійшло до суду?

 

1 година тому, la20 сказано:

Здоровомисляча людина відразу подумала яке нафіг ФБР на нашій території, що це зав брєд і за кого він має людей.

Тут контакти:

https://www.fbi.gov/contact-us/legal-attache-offices/eurasia/kyiv-ukraine

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

Скільки справ дійшло до суду?

 

Тут контакти:

https://www.fbi.gov/contact-us/legal-attache-offices/eurasia/kyiv-ukraine

Не знаю скільки до суду. Останні новини чим вони пишались це 2000 твітів. це ж переможенька як на мене.

До чого тут контакти? З якого часу в України можуть без перешкод спецслужби інших держав можуть гоцати. це ж не американські бойовики.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, la20 сказано:

З якого часу в України можуть без перешкод спецслужби інших держав можуть гоцати

 

Рівно з того, як був підписаний меморандум між НАБУ та ФБР про співпрацю у антикорупційній сфері, - з 29.06.2016 р.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rabzy сказано:

 

Рівно з того, як був підписаний меморандум між НАБУ та ФБР про співпрацю у антикорупційній сфері, - з 29.06.2016 р.

і? співпраця коли ФБР по своїм каналам дивиться як наші бабки ганяють і коли ФБР працює на нашій території безпосередньо різні речі.

Є заборона.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20 , ну це ти написав, що Ситник на території України разом з ФБР і далі по тексту... А він говорив про співпрацю з ФБР, яка саме вона була не уточнював.

І яка заборона ? Тут детальніше будь ласка з пруфом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rabzy сказано:

@la20 , ну це ти написав, що Ситник на території України разом з ФБР і далі по тексту... А він говорив про співпрацю з ФБР, яка саме вона була не уточнював.

І яка заборона ? Тут детальніше будь ласка з пруфом

читай Конституцію ст. 17.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...