Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, MANJAK11 сказано:

он ще пару *євреїв* походу http://fakeoff.org/history/stalinskie-palachi-rekordsmeny

жутковаті таварісчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А це як розуміти:

Цитувати

Що ж це твориться таке? Чому так сепаратистів вони не "пакують"???
Ветеранів батальйонів "Донбас" та "Айдар" жорстоко запакували нацгвардійці, у багатьох серйозні травми - вибиті зуби, травми голови і тд.
Село під Кропивницьким, місцеві фермери звернулися за допомогою до добровольців через те, що рейдери не давали селянам проводити підготовку до жнив.
На захист фермерів стали добровольці, через деякий час на боці рейдерів стали загони поліції та Нацгвардії, які без пояснення причин накинулися на ветеранів.
UPD: Стало відомо, що до рейдерства має пряме відношення депутат Юрій Береза від "Народного фронту". Затриманих добровольців намагалися вивезти до ... Умані (Черкаська область), але автобуси нацгвардії зупинили місцеві жителі. На місці подій знаходиться губернатор області.

https://www.facebook.com/time.ukr.news/videos/1424227477658663/?pnref=story

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sergkots сказано:

А це як розуміти:

Вам за роки правління порошенка ще щось не ясно :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, case_l сказано:

Вам за роки правління порошенка ще щось не ясно :) ?

То було риторичне запитання :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, sergkots сказал:

А це як розуміти:

Вітання Пороха з Днем Конституціїї України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, sergkots сказано:

і що все так було як на відео?

Чи була передісторія, яку звичайно "наші доблєсні змі" фактично не висвітлили, коли мордою в землю поклали 30 чол. рейдерів. тут А поліція стала на охорону.

І зараз на розбор приперся донбас-охорона, той що  на рєдут тітушню привозив Приватна охоронна фірмочка насіння.

 

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, case_l сказано:

Вам за роки правління порошенка ще щось не ясно :) ?

приватна охоронна фірма бере участь у рейдерському конфлікті на боці однієї із сторін

 

10 годин тому, Savage сказано:

Вітання Пороха з Днем Конституціїї України.

ага, а ще Порошенко привітав усіх з днем Конституції вірусом Петя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

приватна охоронна фірма бере участь у рейдерському конфлікті на боці однієї із сторін

 

ага, а ще Порошенко привітав усіх з днем Конституції вірусом Петя

ну ти що не бачив там Пороха? Він там в автобусі був щоб не палитись сильно :)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

РІШЕННЯ ВІЧЕ У БЕРЕЖИНЦІ
Майже дві години тривало віче селян і фермерів у Бережинці Кіровоградської області. На ньому були обговорені болючі питання та прийняті важливі рішення, запропоновані керівником обласної ради Кіровоградщини, а саме:
1. Керівник обласної поліції Кіровоградської області має піти у відставку.
2. Підрозділи поліції та нацгвардії мають покинути межі села. В разі необхідності підтримки громадського порядку ті підрозділи, що були задіяні у вчорашньому побоїщі мають негайно покинути село, а прибути інші службовці.
3. Громада села висловлює повну довіру ГО "Внутрішній корпус батальйону "Донбас"" та наполягає на присутності її членів в межах села для підтримки порядку.
4. Створити робочу групу з представників громади села, місцевої самооборони, депутатів, фермерів та нардепів для притягнення до відповідальності:
- осіб, що здійснили озброєний напад на майно фермерів та вчинили махінації щодо прав власності на землю
- співробітників силових структур, які вчинили озброєний напад на селян, фермерів та ветеранів АТО, що встали на їх захист, викрадення та нищення їх особистого майна.
В разі невиконання або незадовільнення вимог громади, місцевої самооборони та фермерів буде скликатись позачергове засідання обласної ради Кіровоградщини, а також вживати заходів для оборони селища від рейдерів і злочинців в погонах
Правда на нашій стороні!
З Днем Конституції!

 

Відео віче:

https://www.facebook.com/shtab.blokady/videos/1882400862085726/?pnref=story

 

Тут більш детально

 

Я хочу подивитись що заспівають порохоботи коли у них прийдуть майно забирати. До кого вони по допомогу побіжать? 

Підказка: в Криму, за остані три роки, прикладів повно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Відео віче:

https://www.facebook.com/shtab.blokady/videos/1882400862085726/?pnref=story

 

Тут більш детально

 

Я хочу подивитись що заспівають порохоботи коли у них прийдуть майно забирати. До кого вони по допомогу побіжать? 

Підказка: в Криму, за остані три роки, прикладів повно.

насіння перший буде гребти в ростов до курченка без підказок. В кого хто і що забирає ще треба розібратись. Я давав посилання це все почалось 26.06. 31 рило було носом покладено на землю.

Скільки реальних АТОвців пов"язали? тільки реальних.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

насіння перший буде гребти в ростов до курченка без підказок. В кого хто і що забирає ще треба розібратись. Я давав посилання це все почалось 26.06. 31 рило було носом покладено на землю.

Скільки реальних АТОвців пов"язали? тільки реальних.

І п@хуй, що люди проти? Те що людей побили теж побоку. Влада наше все.

Читай:

Цитувати

Після того, як 26 червня попередня охоронна фірма найнята Трибиненком просто залишила охорону об’єктів, а інша охоронна фірма, найнята іншою стороною конфлікту не змогла зайти на підприємство і була затримана співробітниками Нацполіції, фермер найняв чергову фірму – цього разу «Донбас - Безпека».

 

Всіх затриманих поліцією, а це 31 чоловік, вчора, 28 червня, з зали Кіровського райсуду відпустив всім відомий суддя Галаган. Після того до Бережинки заїхали кілька спецпідрозділів поліції: «КОРД» та «Святослав» військовики «Нацгвардії».

 

28 червня у Бережинці, де триває земельний конфлікт, відбувається віче через побиття людей правоохоронцями.
На місці подій перебуває голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко, керівник поліції області Сергій Кондрашенко, представники внутрішнього корпусу батальйону «Донбас», нардепи Семен Семенченко та Олександр Горбунов.
Перед людьми виступив Олександр Чорноіваненко, який засудив дії правоохоронців і наполіг на тому, щоб поліція, якої, за його словами, на місці подій більше, ніж представників громади, покинула село. Він зазначив, що незважаючи на те, що питання вдалось врегулювати частково (представників батальйону «Донбас» повернули назад у село), ситуація продовжує бути напруженою.

Чому для транспортування активістів використали службовий автобус батальйону – невідомо, так само і чому його скерували на трасу в бік Малої Виски. Як з’ясувалось, транспорт навіть не був заправлений для далеких відряджень, саме тому і заїхав на заправку.
В самому «Святославі» пояснюють, що отримали наказ виїхати на місце подій та фактично не втручались в хід подій, забезпечуючи охорону периметру. При собі не мали спецзасобів, лише – вогнепальну зброю: пістолети «ПМ» та автомати «АК». Вони мали втрутитись в конфлікт лише у випадку коли з іншого боку була б застосована вогнепальна зброя.
На заправці «RUR» під Кропивницьким автобус заблокували кілька автівок громадських активістів. На місце подій підтягнулись правоохоронці, громадські активісти, журналісти. «Розрулити» ситуацію намагались на всіх рівнях і зрештою з’ясувалось, що ніхто не затриманий і всі можуть вільно пересуватись. Просто на заправку під’їхала слідча група, яка відібрала пояснення у представників внутрішнього батальйону «Донбас». Перед тим, всім, хто потребував медичної допомоги її було надано.

 

Це правова держава? Все нормально і відповідно до чинного законодавства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

І п@хуй, що люди проти? Те що людей побили теж побоку. Влада наше все.

Читай:

 

Це правова держава? Все нормально і відповідно до чинного законодавства?

донбас-безпека це тупо рейдери і все. вже вони багато де засвітились. люди кажуть? а хто ті люди і чиї інтереси вони представляють?

Там де з"являється донбас-безпека гал і стирчить живіт і щоки насіння там немає нічого простого, все робиться на замовлення і за великі бабки.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, la20 сказано:

донбас-безпека це тупо рейдери і все. вже вони багато де засвітились. люди кажуть? а хто ті люди і чиї інтереси вони представляють?

Там де з"являється донбас-безпека гал і стирчить живіт і щоки насіння там немає нічого простого, все робиться на замовлення і за великі бабки.

Що вони вже рейдернули? Можна пруф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй погуглити. а то взагалі інфу розлінились шукати. Запостили відос однієї тьолки, яка з самонеміччю співпрацює і кричать караул. і тіпа джерело інфи нормальне.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, la20 сказано:

спробуй погуглити. а то взагалі інфу розлінились шукати. Запостили відос однієї тьолки, яка з самонеміччю співпрацює і кричать караул. і тіпа джерело інфи нормальне.

Ти ж ляпнув, що вони рейдери. Давай пруф. Інакше балабол.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, la20 сказано:

 Запостили відос однієї тьолки, яка з самонеміччю співпрацює і кричать караул. і тіпа джерело інфи нормальне.

Я крім того ще дав посилання на місцеве видання. Є інша інфа - давай посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

Ти ж ляпнув, що вони рейдери. Давай пруф. Інакше балабол.

а що так? взагалі поганий?

Якщо буде моя ласка і мені буде не впадло і якщо добре відпочину то гляну в себе в закладках щось.

а відосік пішов від такої собі волини о.

шукай хоч щось а то вяздє пороохоботи але вони інфи мають більше, ніж не порохоботи.

Все я спати.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

Все я спати.

Даю установку - нехай присниться Донбас та Самопоміч. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, la20 сказано:

спробуй погуглити. а то взагалі інфу розлінились шукати. Запостили відос однієї тьолки, яка з самонеміччю співпрацює і кричать караул. і тіпа джерело інфи нормальне.

От інше відео. Ці тітки теж з Донбасу?

https://www.facebook.com/nikolaj.savcuk2/videos/1935275803165326/?pnref=story

Ще відео:

https://www.facebook.com/nikolaj.savcuk2/posts/1935301979829375

На людей із вівчарками - як фашисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

Даю установку - нехай присниться Донбас та Самопоміч. 

 

https://site.ua/maksim.drozdenko/4869/

 

Була в мене ще десь вишенька на торт але не можу знайти.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

 

https://site.ua/maksim.drozdenko/4869/

 

Була в мене ще десь вишенька на торт але не можу знайти.

 

І нікого не посадили?

І який зв'язок із Донбасом чи Самопоміччю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, la20 сказано:

Була в мене ще десь вишенька на торт але не можу знайти.

На тобі таку бубку:

https://www.facebook.com/shtab.blokady/videos/1883169092008903/?pnref=story

Де тут Донбас та Самопоміч? Вони цих жіночок і бабусь били? Чогось місцеві хочуть мусорів вигнати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохоботи замовкли бо нема чим крити? 

Я розумію, що є досягнення певні, але те все розбивається вщент коли Діма збирає крохи на нову тачку а вгодовані, екіпіровані ушльопки тикають факуни. Кому потрібен той безвіз та відкриті реєстри коли ти живеш у державі де є верховенство президента, депутата, судді, прокурора, мусора, але немає верховенства права.

 

По Україні пішло гасло - "створи загін самооборони в кожному населеному пункті від набігів поліції і нацгвардії"!
Дожилися!

Я не випадково це пишу в темі "Війна" - це теж війна, тільки ворог внутрішній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, sergkots сказано:

Порохоботи замовкли бо нема чим крити? 

 

порохоботам надоїло всяким ушльомкам щось доказувати, так як гівно завжди знайдеться.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...