Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

В районе Логвиново Донецкой области 30 бригада сил АТО взяла в плен 15 боевиков во время выхода из окружения под Дебальцево.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил волонтер Родион Шовкошитный, передаетЦензор.НЕТ.

По его словам, вывел бригаду из окружения боец с позывным "Дождь".

"Вывел свой отряд из окружения в Логвиново. Вывел через минное поле, в тыл врагу. "Навстречу сепарский отряд. Говорю пацанам: не пригибайтесь, идите спокойно. За нами солнце было, они нас плохо видели. Мы махнули, типо свои. Подпустили ближе и взяли в плен 15 человек. Вот такие три хреновины забрали. Танк херячит с одного выстрела, что-то типа мини-птурса. 2014 года выпуска, РФ", - процитировал бойца Шовкошитный.

600x337.jpg

По словам некоторых комментаторов, оружие на фото - это РПГ-29 "Вампир"- ручной противотанковый гранатомёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як виглядають розбиті російські танки під Логвиновим (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Американське видання BuzzFeed опублікувало фотографії російського фотографа Макса Авдєєва з табору терористів під Логвиновим

im578x383-640x427%20(13).jpg

im578x383-640x427%20(11).jpg

im578x383-640x427%20(1).jpg

im578x383-640x427%20(2).jpg

im578x383-640x427%20(3).jpg

im578x383-640x427%20(8).jpg

im578x383-640x427%20(9).jpg

im578x383-640x427%20(15).jpg

im578x383-640x427%20(20).jpg

im578x383-640x427%20(23).jpg

im578x383-640x427%20(25).jpg

im578x383-640x427%20(26).jpg

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По словам некоторых комментаторов, оружие на фото - это РПГ-29 "Вампир"- ручной противотанковый гранатомёт.

В топку таких коментаторів, це точно не РПГ-29, це скоріш за все РПО Шмель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна думка,що ПОП використає Дебальцеве,як останній аргумент для необхідності надання Україні військової допомоги.Бо виходить що на Оланда з Меркель ВВХ ложив товсте себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і повертаючись то теми генштабу:

Ігор Савчук

26 хв. ·

40-й батальон Кривбасс без потерь выведен из окружения. Сейчас они на новых позициях рашисты не подозревая ничего лупят по старым позициям. В батальоне один 300-й. Вывод батальона произошел только когда информация поступила в Генштаб. Генштаб успешно спланировал и осуществил операцию. Ни командующий сектором «С» полковник Таран, ни командующий сил АТО генерал-лейтенант Сергей Попко, ничего не сделали для решения проблемы. Похоже они вообще ничего не делают. Подразделения либо координируются между собой, либо непосредственно генштабом. Зачем тогда вообще они нужны эти «командующие»?

Да...... Тепер рашисти перестануть лупити по старим позиціям і будуть шукати нові. Завдяки інфо..

Змінено користувачем Shulc
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна думка,що ПОП використає Дебальцеве,як останній аргумент для необхідності надання Україні військової допомоги.Бо виходить що на Оланда з Меркель ВВХ ложив товсте себе.

Ложив він на всіх, бо рейтинг в раші росте, а що йому власне ще треба?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

Щойно ·

У меня стойкое дежавю... и херовое настроение. Дежавю многослойное, как луковица.

iPhoto на ноутбуке услужливо помогает - закладка "Фотографии за последние 12 месяцев" показала мой день, 12 месяцев назад. Как же тогда было тоскливо и страшно. Как вылечил тогда? Да как и сейчас - нырнул с головой внутрь событий. И старался не читать ФБ, тогда, как и сейчас, там был сплошной ‪#‎всепиздецвсепропало‬.

И еще один слой дежавю - вывод 79й бригады из Изваринского котла в начале августа. Такая же картинка - какие-то истерики под МО, какие-то перекрытия трассы, вопли-стоны в ФБ. Я тогда еще не был ни советником, ни помощником. Но уже тогда знал - ВСЕ эти вопли и паники, все крики СОСПИЗДЕЦРЕПОСТ ничерта не помогают. Ни в чем, ни на грамульку, ни на капельку. Вообще. И да, если у нас Президент или Министр будут принимать решения по анализу среза воплей ФБ - вот тогда то у нас и наступит пипец. Планирование вывода осуществлялось в ГШ без учета общественного мнения. Бригады (28, 72, 79 - в основном)вышли, без существенных потерь. Много тысяч человек. Хотя я паниковал. Хотя я бесился. Как вылечил тогда? Да как и сейчас - нырнул с головой внутрь событий. И старался не читать ФБ, тогда, как и сейчас, там был сплошной #всепиздецвсепропало.

И вот сегодня в Николаев возвращается 1й батальон 79й бригады, на отдых и восстановление боеспособности. И как тогда - техника вся в хлам. Из 35 штатных БТР-80 на ходу 10. Такое себе дежавю...

И вот сегодня начат вывод наших войск с Дебальцевского плацдарма (не котла, нет). Вывод разрабатывался несколько дней, уже вчера днем о нем были отданы приказы. Такое себе дежавю...

ГШ делает ошибки, много и часто. Да, не тайна. Секрет Полишинеля. А что, у нас есть полководцы, готовые сейчас возглавить ГШ? И не просто поменять Муженко на __________ (подставляйте фамилию), а и имеющие достаточный уровень опыта, слаженную команду, авторитет? Да? Увы, нет...

Что мы имеем в сухом остатке?

Наш контингент выходит из Дебальцево. Ж/Д узел вчера был уничтожен, на его восстановление уйдут многие-многие-многие месяцы. Это одна из причин, многих причин, по которым вывод из района задержали.

Западные партнеры зафиксировали факт нарушения Минских договоренностей Россией. Это упрощает все дальнейшие шаги по обсуждению поставок вооружения. Это одна из причин, многих причин, по которым вывод из района задержали.

Какой ценой все это достигнуто? Стоит ли жизнь одного бойца всех этих многоходовок? Не знаю... Знаю, что Украина - превыше всего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, все правильно ти пишеш, за виключенням деяких моментів: ГШ, припустимо, володіє повною ситуацією - планує операції та антикотли. Але по факту - пшик: котли є, операції - провалюються (не всі, але більшість). І з добре підготовленою армією можна довоюватись до поразки. Але коли зверху - зрада та бездарність, то просто не знаю... Не варто в такому випадку звинувачувати бойові підрозділи. Ніхто не заважає ГШ запросити радників, але ти що, які радники - лампаси з папахами (тобто, банальна пихатість) не дозволять цього зробити.

За звичай - на помилках вчаться. ГШ не вчиться. Приводи для нестабільної ситуації в суспільстві сам ГШ і створює. Невже так важко було зробити відповідні висновки по іловайську? Я роблю висновок: воюють політично. інших аргументів/доказів наразі не бачу.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ска 3,14дун:

"Зараз я вже можу повідомити, що сьогодні вранці Збройні сили України разом з Нацгвардією завершили операцію з планового та організованого висновку частин підрозділів з Дебальцевого", - сказав Порошенко, додавши, що відвід свідчить про те, що жодного котла в районі Дебальцевого не існувало.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ска 3,14дун:

Не треба все валити на пороха, відповідальність мають нести також ті хто за нього голосував.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ще сказав "Як я і обіцяв, дали їм по зубам" (3 хвилина 55 секунда)

http://youtu.be/IfZk6IrMKkg

"зараз я вирушаю на фронт" (5:22)

і щось типу "ми будемо готувати організовані скоординовані дії" (5:10)! Ці дії вже ДАВНО мали бути організовані і скоординовані! Ця ситуація ну аж ніяк не є несподіваною, неочікуваною, непередбачуваною!

"сьогодні ми маємо вдало завершену операцію" ....!!!! то от які операції вони планують!!! Сидіти, чекати, поки ті уроди натренуються в стрільбі по наших солдатах, а потім "вдало" виводити залишки!

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-суті порох лажає як на дипломатичному так і на військовому фронті, шкода що платять за те життям наші хлопці. І якщо США дасть зброю то це не його заслуга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебальцевская операция нужна была для Минска, - Порошенко - взагалі, ноу коментс. Показали світу, що рашка бяка. А за рік цього не видно?

В ходе дебальцевской операции было ранено 30 бойцов сил АТО, погибших нет, - Порошенко - а в мене, Петро Олексійович, троха інші дані, зокрема, по 128 бригаді. І я не в Муженка з ГШ питав. А ввечері, гадаю, будуть оновлені дані, коли переговорю з хлопцями.

Бійці зі 128 (які зараз в Артемівську) кажуть: "їде ПОП". Питаю: "і що?". Відповідь: "да і х.й з ним, спати хочеться".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дебальцевская операция нужна была для Минска, - Порошенко - взагалі, ноу коментс. Показали світу, що рашка бяка. А за рік цього не видно?

В ходе дебальцевской операции было ранено 30 бойцов сил АТО, погибших нет, - Порошенко - а в мене, Петро Олексійович, троха інші дані, зокрема, по 128 бригаді. І я не в Муженка з ГШ питав. А ввечері, гадаю, будуть оновлені дані, коли переговорю з хлопцями.

Бійці зі 128 (які зараз в Артемівську) кажуть: "їде ПОП". Питаю: "і що?". Відповідь: "да і х.й з ним, спати хочеться".

Тут ще така штука що тепер меркель і олланд взяли на себе відповідальність за то. Тепер хай відповідають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер хай відповідають.

Хочете чергову порцію їх стурбованості почути?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете чергову порцію їх стурбованості почути?

І не тільки. Ще і заклики до путлера до негайного виконання Мінських угод, повпливати на сепарів, імплементація угод та резолюції Радбезу ООН.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете чергову порцію їх стурбованості почути?

І не тільки. Ще і заклики до путлера до негайного виконання Мінських угод, повпливати на сепарів, імплементація угод та резолюції Радбезу ООН.

Заглянь в ПП. Є розмова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

План Меркель і Оланда разом з радбезом ООН: розсмішити Моль настільки, щоб вона лопнула від сміху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одного таке відчуття ,що Україна ,це країна де тільки один закон ,,закон Мерфі,,

якщо якась херня має невелику ймовірність відбутись ,вона обовязково відбудеться .

1.10 кілометрова зона біля кордону з хуйлостаном .

порубали ту ,,ковбаску,, на дрібні шматочки и зажарили

2.Іловайськ

3.Дебальцево

4.Мариуполь ?

Ой не каркай чоловіче.... і так оптимізму мало...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що я і казав:

Загиблих під Дебальцевим звозять до Артемівська

В морг Артемівська, станом на 14:00 середи, 18 лютого, привезли кілька десятків тіл загиблих при виході українських військ з Дебальцевого.

Про це "Громадському ТБ" повідомив завідувач моргу Руслан Федонюк.

За його словами, інформація про 40 загиблих не відповідає дійсності, наразі їх менше.

Проте, тіла продовжують привозити "швидкими".

Також, в Артемівськ переправляють багато поранених, важких - вертольотами відправляють у шпиталь в Харків.

Як відомо, президент Порошенко повідомляв, що при виведенні сил АТО з Дебальцевого поранено 30 українських військовослужбовців.

В той же час "Радіо Свобода" повідомляє, що до лікарні Артемівська вже доставили понад сотню поранених різного ступеня тяжкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх нада було виводити раніше, ще до мінських-2 угод. Тепер троха запізно..

о, копєтан очєвідность прийшов. Ми тут з десяток сторінок про це в тій чи іншій мірі говорим, а ти взяв й обламав всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх нада було виводити раніше, ще до мінських-2 угод. Тепер троха запізно..

о, копєтан очєвідность прийшов. Ми тут з десяток сторінок про це в тій чи іншій мірі говорим, а ти взяв й обламав всіх

може у нього крутилася така думка в голові тоді, просто не встиг написати :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому всьому є тільки 1 позитив, добре що поп допер, що тягнути далі нікуди і дав наказ виходити з Дебальцево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх нада було виводити раніше, ще до мінських-2 угод. Тепер троха запізно..

о, копєтан очєвідность прийшов. Ми тут з десяток сторінок про це в тій чи іншій мірі говорим, а ти взяв й обламав всіх

Якби я це написав 2 тижні назад - мене тут замінусували і назвали панікером. Вангую - далі посунуться в сторону Славянська/Лисичанська.

Краще напишіть звідки саме треба виводити військових?

в цьому всьому є тільки 1 позитив, добре що поп допер, що тягнути далі нікуди і дав наказ виходити з Дебальцево.

він це вже своєю шкурою почав відчувати - спрацював інстинкт збереження
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...