Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

Якось так вийшло, що практично одночасно мені два різних джерела "підігнали" білоруське згущене молоко.

Чи дійсно обидва білоруські?

MmRZO.jpg

RMwqd.jpg

F6wd5.jpg

ohy4T.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так вийшло, що практично одночасно мені два різних джерела "підігнали" білоруське згущене молоко.

Чи дійсно обидва білоруські?

MmRZO.jpg

RMwqd.jpg

F6wd5.jpg

ohy4T.jpg

Одна з них точно білоруська))) Таке враження, що одна вироблена для продажу в Білорусі, а друга для ракішкі)))) На білоруському варіанті нагород нагород на дві менше..... Дивна загадка виробника?)))))

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це продукція одного виробника: ГОСТ Р 53436-2009 - продукція виготовлена для експорту, а ГОСТ 2903-78 - продукція для внутрішнього (білоруського) ринку.

Але залишається відкритим питання:

На білоруському варіанті нагород на дві менше..... Дивна загадка виробника?)))))

Далі.

Дурять "нашого брата")

Спеціально відкрила сьогодні дві банки.

Білоруське (Б) - світліше - жовтуватого відтінку.

Для Росії (Р) - темніше, коричнувате.

Прошу вибачення за якість фото. Не захотів мій фотік зловити макро(((

hPXel.jpg

Б густіше за Р.

Смак мені важко пояснити, бо поганий з мене дегустатор.

Як каже моя мама: "ти - як погана свекруха, знаєш що не добре, а ЩО не добре не знаєш".

Так от Б - просто дуже солодке, а Р солодке, аж до гіркоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурять "нашого брата")

Так і є. Білоруси швидко "просікли тему" - і поїхали в Україну білоруські спреди про ціні вищій, ніж українське масло, і "сметанка" дорожче за сметану. Колись звернув увагу тещі на написи на білоруській сметані - білоруси чесно написали, що це сметанний продукт з вмістом тваринного жиру не менше 30%. Але теща платила як за білоруську сметану...

Так що треба уважно читати. Бо перекупщику вигідніше купити дешевий спред і продавати його як масло.

Не думаю, що ситуація в РФ кардинально відрізняється. Особливо на фоні банального дефіциту продуктів в них останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора.Питання? чи хтось знає , буде достатньо потужності пилосмока :_07: щоб нормально функціонувала універсальна турбо щітка.В кого є народ!? що скажете про турбо щіткі?

Хто не в курсі і власне чому я запитую.Начитався багато чого і ось що взнав,коли пилесмок :_07: тягне в себе то турбо щітка крутиться і підбирає шерстяку,пиляку іт.д.,але багато хто пише, що не всі пилесмоки :_07: добре тянуть(справа в потужності) і відповідно щітка слабо крутиться і результат "0" от я не знаю чи купувати, в мене LG 1500вт.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі ті завжди добре підбиратимуть всяке волосся, які мають окремий двигунець на те все. А ватти - то таке, від забитості мішка/циклона залежить, в мене сьогодні після прочистки циклона і фільтра "малютка" 1100 ватт втягнула тряпку грубу, як 2 носових хустинки за мілісекунди. Одним словом - міряти треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Zelmer 1.6кВт з аквафільтром. Там Турбощітка була в комплекті. Вона без свого двигуна - розганяється потоком повітря.Візуально як на неї дивитися - швидке обертання, коли на килимі-ну рази в 2-2.5 повільніше, якість збирання не 100%, десь 80. Більш коротке волосся може не зібрати. Є можливість - брать однозначно

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Zelmer 1.6кВт з аквафільтром. Там Турбощітка була в комплекті. Вона без свого двигуна - розганяється потоком повітря.Візуально як на неї дивитися - швидке обертання, коли на килимі-ну рази в 2-2.5 повільніше, якість збирання не 100%, десь 80. Більш коротке волосся може не зібрати. Є можливість - брать однозначно

Дякую! за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливе доповнення. Як на мене то самостійно ТЩ не годиться. Я килим спершу проходжу "класичною" насадкою. Інакше більше сміття буде від високої швидкості обертання вдарятися в стінки, буде хруст чутно, може залишатися ітп. ТЩ годиться тільки для накручування на неї і малого пилу .

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сайту акції Луцьк вул Ковельська, 40 Наш Край 3,4,5 січня 3 січня: 15:00-20:00, 4,5 січня: 12:00-15:00,

7 січня - вихідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає де міняють кришечки з Кока-коли на стакани?

На відділеннях нової пошти, четвер, пятниця, субота... з якого числа і до якого не знаю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи спалять, якщо посилку з пів кг муки відправити закордон, чи краще так не шуткувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти

цікаво чи спалять, якщо посилку з пів кг муки відправити закордон, чи краще так не шуткувати?

це над собою так вирішили пожартувати? чи над ким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ні, одній людині хочу посилку відправити, ну і от думаю, якби пооригінальніше

говорила щось українське, але кусок сала не відправиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ні, одній людині хочу посилку відправити, ну і от думаю, якби пооригінальніше говорила щось українське, але кусок сала не відправиш

а півкіло муки - то оригінаьно і по-українськи? Більш українське ніж сало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пучок калини запакуй в коробочку і відправ.

справа в тому, що пучок калини (та і будь-якої іншої рослини) не відправиш закордон ні в свіжому, ні тим паче в засушеному до гербарію стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а півкіло муки - то оригінаьно і по-українськи? Більш українське ніж сало?

ні, але якщо правильно запакувати, отримувач може дуже здивуватись :_16:

отримувачів декілька, вони творчі люди, вишиванка це було б дуже круто, але тратити 200-300 грн на людей, яких я зовсім не знаю, трішки жирно, як для бідного студента. Не знаю, знайду щось в сувенірній лавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді дешевий альтернативний варіант - листівки (открытки) зі світлинами Луцька чи на українську тематику в цілому, можеш щось сам дописати - дешево і адресату приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант - зателефонувати в кінотеатр Телефон: 0673345088 +38 (332) 78-78-01

та уточнити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Holy, в "Порт-Сіті" недалечко від гол. входу є магазин "Дарунок". Там дуже красиві магнітики зі зображеннями, напр. Луцького замку. Об"ємні. Взагалі, різні. Я був здивований, дуже недорого. Дивлячись на такі магнітики, напр. на холодильнику, люди кожного разу вас будуть згадувати. :)

Змінено користувачем Miro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...