Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка (дуже туго пояснюю, сподіваюсь, донесу думку) виходжу з Борди через кнопочку вихід (браузер опера, якщо це важливо).

Коли натискаю "вхід" видає таку табличку

post-8000-0-69281900-1420978655_thumb.jp

Суть: відразу є і логін і пароль. Причому на компі є два юзера, вони відразу є два на вибір, коли вибираєш якийсь - відразу автоматично вибирається і його пароль. Пробувала вводити неправильний пароль - не пускало. При наступній спробі - все гарненько саме автоматом видавало правильні паролі. Хочу завжди сама вводити свій пароль.

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. не став галочку в пункт "Запомнить меня"

2. видалити пароль з Опера

3. при повторному заході на сайт вибрати пункт "Не запоминать пароль для этого сайта"

хоча має вистачити і п.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. не став галочку в пункт "Запомнить меня"

2. видалити пароль з Опера

3. при повторному заході на сайт вибрати пункт "Не запоминать пароль для этого сайта"

хоча має вистачити і п.1

Пункт 1 відразу пробувала - не проходить.

Пароль з Опера як видалити? Де? В мене ж більше не питає, чи запам'ятовувати його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

настройки -> удалить личный данные -> управление паролями -> там буде перелік сайтів, для яких збережний пароль, виберете Борду -> удалить. Після цього виконувати п.1 з поста вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня проблемы были в командировке в Виннице, то там у ОксфордМедикал к Гастроэнтерологу обращался, пока тьфу-тьфу у нас не приходилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання по Microsoft Office 2013.

Як в 15-тому офісі зробити автопідбір таблиці по вмісту або по ширині вікна? в раніших версіях офіса була кнопочка коли клацнеш по таблиці правою кнопкою миші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавило питання: навіщо заклеювали стару рекламу на бігбордах? Не краще просто здерти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавило питання: навіщо заклеювали стару рекламу на бігбордах? Не краще просто здерти?

її клеять в декілька шарів - нову на стару.

якщо колись віддирав старі радянські шпалери, чи може бачив в старих фільмах - раніше шпалери клеїли не на голу стіну, а на шар газет, щоб краще трималося.

так само і реклама, важкий глянцевий папір краще приклеїться до іншого паперу ніж до листа нержавійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От допустим мені треба на 2години букально, 2000грн. Маю дорогий телефон. Можу я його здати в ломбард і забрати за 2 години і що з мене візьмуть? Бо не хочеться втратити телефон:) (ніколи ломбардами не користувався).

Змінено користувачем Kompolom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи реально купити нову/б.в. норм відеокамеру з:

- Цифрова;

- Запис на внутрішню пам'ять або на картку пам'яті, бажано SD/*SD;

- Розширенням мінімум 720пі;

- Запис хоча б години на на флешку у 8 гіг;

- Батарея на ту ж годину аби тримала;

- Ціна до 100 баксів.

Чи все ж таки страждати і дивитись у сторону мильниць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за кіт завжди сидить на зупинці навпроти податкової?

Тут 2 варіанти:

1) Його власник зайшов в податкову здавати звіти так і не вийшовши бідолашний звідти...

2)Це кіт-сторож, контролює територію....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от щодо гастроентеролога в Луцьку мене теж цікавить. Порадьте хорошого

В обласній шукайте. Але, якщо просто гастрит, гастродуоденіт, ерозії чи просто болі в шлунку - імхо достатньо купити ранітидин (3-тє покоління), чи фамотидин (слабший, але вже 4 покоління, без побічних) Якщо поможе - його і приймайте в міжсезоння. З часом взнаєте про омепразол та пентапразол (Проксіум), але не варто пришвидшувати події (міняти слабші "костилі" на "моцніші" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от щодо гастроентеролога в Луцьку мене теж цікавить. Порадьте хорошого

В обласній шукайте. Але, якщо просто гастрит, гастродуоденіт, ерозії чи просто болі в шлунку - імхо достатньо купити ранітидин (3-тє покоління), чи фамотидин (слабший, але вже 4 покоління, без побічних) Якщо поможе - його і приймайте в міжсезоння. З часом взнаєте про омепразол та пентапразол (Проксіум), але не варто пришвидшувати події (міняти слабші "костилі" на "моцніші" ))

А ще класний і простий засіб - обліпихова олійка (чайна ложечка на голодний шлунок) + легка їжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавило питання: навіщо заклеювали стару рекламу на бігбордах? Не краще просто здерти?

її клеять в декілька шарів - нову на стару.

якщо колись віддирав старі радянські шпалери, чи може бачив в старих фільмах - раніше шпалери клеїли не на голу стіну, а на шар газет, щоб краще трималося.

так само і реклама, важкий глянцевий папір краще приклеїться до іншого паперу ніж до листа нержавійки.

Водостійкий папір краще клеїться до зворотньої (сірої чи голубої) сторони такого ж паперу, вона більш шершава. Лицева сторона не те щоб глянцева, але досить гладенька (порівняно), а задрукована фарбою ще більше гладенька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, то гастроентеролог потрібен для мами. Етапи з ранітидином, дієтами, обліпиховою олією і льоном вже пройдені(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до бордівців, яких знаю особисто.

Треба купити системник і, напевно, ще шнури та мишку. Б/в, робоче.

Скласти комп, який буде тягнути простесеньку малесеньку 1С(сімку) та інтернет.

Я в цьому ніц не розумію.

Особисте знайомство потрібне, щоб потім було кому пред'явити претензію)))

Отож, хто може допомогти - дайте знати. Будь ласка.

Також цікавить орієнтовна ціна питання на комплектуючі та за послуги (хочу дуууже дешево).

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до бордівців, яких знаю особисто. Треба купити системник і, напевно, ще шнури та мишку. Б/в, робоче. Скласти комп, який буде тягнути простесеньку малесеньку 1С(сімку) та інтернет. Я в цьому ніц не розумію. Особисте знайомство потрібне, щоб потім було кому пред'явити претензію))) Отож, хто може допомогти - дайте знати. Будь ласка. Також цікавить орієнтовна ціна питання на комплектуючі та за послуги (хочу дуууже дешево).

На 1с 77 якщо не багато користувачів (1-3) піде будь який компютер - по мережі або локально працювати буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна користуватись металошукачем, наприклад у полі, лісі тощо?

Чув, що колись у далекому листопаді 2011р був зареєстрований в ВР відповідний закон про заборону їх використання. А як зараз? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до бордівців, яких знаю особисто.

Дякую MaestroA. Питання закрите.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...