Перейти до змісту

Різні питання


Рекомендовані повідомлення

Таки зупинився на екселі, різні фільтри і сортування значно полегшують користування базою.

Але є нове запитання: треба навпроти кожного пункту робити позначки (олівець, крокодил і т.д.), щоб можна було фільтрувати "крокодилів" окремо від "олівців", але навпроти деяких пунктів може бути декілька позначок. Як це реалізувати, щоб при фільтрації по "олівцях" ці пункти відображалися в "олівцях", а при фільтрації по "крокодилах" в "крокодилах". Треба щось типу тегів, бо якщо пишу олівець+крокодил, то при фільтрації по "олівцях" чи "крокодилах" вони не відображаються, лише при фільтрації по "олівець+крокодил".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, а додати ще стовпчиків під ті пункти де позначок кілька? Кожній позначці по клітинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, а додати ще стовпчиків під ті пункти де позначок кілька? Кожній позначці по клітинці.

Не саме зручне рішення, тегів може бути багато, зросте кількість стовпчиків, але поки що мабуть так і зроблю.
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо хтось має час і натхнення хай грається файнрідером чи брутом паролів.

 

ну, для рядового юзера - згоден. Не буде гратися. Але якщо хоч трохи має тяму - то є проги типу Pdf-to-XLS(DOC)

Щодо праолів на ексель - там не брутфорс. Просто програмуліна "бачить" його і показує юзеру. Можна ввести і редагувати.



Не саме зручне рішення, тегів може бути багато, зросте кількість стовпчиків, але поки що мабуть так і зроблю.

А "крокодила" / "зайчика"  позначити кольором? Щоб сортувати по кольорам. Ніби можна ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо праолів на ексель - там не брутфорс. Просто програмуліна "бачить" його і показує юзеру. Можна ввести і редагувати.

Що за програмуліна?

 

А "крокодила" / "зайчика"  позначити кольором? Щоб сортувати по кольорам. Ніби можна ж.

В 2003 офісі здається ні.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Що за програмуліна?

На приклад

або

 


В 2003 офісі здається ні.

не пам'ятаю. Гляну на роботі. там 2003. але здається по кольору можна сортувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2007 та 2010  вміє сортувати по кольору. 2003 також повинен. Це не нове. Тобто, якщо ячейка жовті, і в ній "крокодили" (вставка картинки) А червона, відповідно "бегемоти" - то повинно відсортувати. Я так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2007 та 2010  вміє сортувати по кольору. 2003 також повинен. Це не нове. Тобто, якщо ячейка жовті, і в ній "крокодили" (вставка картинки) А червона, відповідно "бегемоти" - то повинно відсортувати. Я так зрозумів?

Так це мені нічого не дає, я ж і написати можу в клітинці крокодил чи бегемот і відсортувати по слову. Наведу простий приклад є клітинки-бегемоти і є клітинки-крокодили, а є клітинки-бегемоти-крокодили. Треба зручний і простий фільтр, щоб коли вибираю крокодилів то залишалися клітинки-крокодили і клітинки-крокодили-бегемоти, бо там також є тег крокодил, а коли виберу бегемотів, то залишалися клітинки-бегемоти і клітинки-крокодили-бегемоти, бо там також є тег бегемот. Я ж одну ячейку в два кольори не викрашу, а фільтр по словах показує або крокодилів, або бегемотів, або крокодилів-бегемотів.

Програмуліну завтра гляну.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за програмуліна?

На приклад

або

Обидві програми брутять пароль, обидві не змогли підібрати, не знаю чому, але вони навіть не пробували. Пароль стояв на редагування.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм.

може я просто забув конкретну назву.

Бо була у мене на озброєнні програмка. Вона його знімала за 5 сєк.

Згадаю - викладу

 

Щодо твоїх крокодилів, то мені на думку нічого не спадає.

Можливо,  хтось із програмістів підкаже. Ексель - потужний інструмент. Там із програмуванням - все гаразд. Об'єкти візуал бейсік і ще там щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є настінний годинник з механізмом, який станом на сьогодні виглядає ось так:post-8000-0-75793400-1449663071_thumb.jp post-8000-0-18291500-1449663080_thumb.jp

Питання до тих, хто стикався з таким добром: якщо припустити, що механізм в середині сірої коробочки робочий - чи є можливість ввімкнути годинник, не розбираючи коробочку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо припустити, що ті два стерженьки - це контатки для живлення, то взяти батарейку, два дротики і попробувати подати на них живлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо припустити, що ті два стерженьки - це контатки для живлення, то взяти батарейку, два дротики і попробувати подати на них живлення.

Дякую. Завтра пошукаю дротики)

Я думаю, що батарейка просто не потягне таку роботу і я навіть не зможу зрозуміти - робить/не робить...

post-8000-0-27840700-1449684650_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна взяти тоді дві батарейки АА і з'єднати їх послідовно.

зазвичай такі годинники живляться 1-2 батарейками "пальчиками" АА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто може пошити чохол для телефона за індивідуальним замовленням?

Суть в тому, що потрібно скомбінувати наступне:

Фліп, який буде відкриватися до низу

4109157_6.jpg

Щоб були функційні отвори

For-Doogee-X6-font-b-Case-b-font-View-Wi

Та позаду щось на зразок цього
chehol-chlepok-iphone-4-iphone-4s-chernu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Підкажіть чи можна десь в центрі Луцька (взагалі в Луцьку) купити прапор України, Волині чи Ямайкі? Впринципі підійдуть будь якого розміру, але треба "вертикальні"

unipole-flags.jpg

Також цікавить легкий, гнучкий флагшток до півтора метри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, VojinSvitla сказал:

прапор України, Волині чи Ямайкі?

Типу тобі все-рівно чий прапор на ровері?

ПП Геральдика.

 

2 часа назад, VojinSvitla сказал:

Також цікавить легкий, гнучкий флагшток до півтора метри

Вудка... люба...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

Типу тобі все-рівно чий прапор на ровері?

 

Ну Український точно буде, інші за смаком) Та й прапори є не лише теориторіальних одиниць, наприклад  я б хотів мати прапорець Борди)

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Потрібна людина для консультації, яка розбирається в PR кампаніях і акціях, або просто хто цим цікавиться. Деталі в приваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно треба створити окрему тему, але спробую ще тут, не хочу засмічувати форум.

Отже задача така: потрібний приклад PR акції, яка могла б відбуватися в центрі Луцька, першого вересня. Яка була б помітна і впадала в око. Це може бути будь що, PR послуг, товарів, закладів, заходів, концертів, але крім політики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...