Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, jack74 сказано:

прикалуєшся?! :) Я якраз впевнений, що в тебе лише твої фантазії і передвзяте відношення :)  як я й написав :) Ти ж нічого нового не вкидуєш, лише свої какашки на вентилятор.

так, в мене предвзяте відношення до людини (не до пересічної людини, а до чиновника високого рангу) як поводить себе як бидло

тут може бути 2 варіанти, 1й і 2й...

1. він такий як є

2. він грає на публіку

 

і те і те є погано

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

45 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

так, в мене предвзяте відношення до людини (не до пересічної людини, а до чиновника високого рангу) як поводить себе як бидло

тут може бути 2 варіанти, 1й і 2й...

1. він такий як є

2. він грає на публіку

 

і те і те є погано

погоджуюсь, не можна сказати що значно кращий попередника 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора на Сході під час обстрілів загинув волинянин із села Вовчецьк -  Колбун Олександр. 20 років. Сирота, мати відмовилась ще від маленького, ростили і виховували тітка з дядьком.

Контракт підписав після строкової, лише місяць був на передку. Вічна пам'ять захиснику. 

Крім нього на позиції ще шість поранених. І ще в Данилюка рот відкривається казати, що перемир'я досягнуто.

 

  • Cумний 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Вчора на Сході під час обстрілів загинув волинянин із села Вовчецьк -  Колбун Олександр. 20 років.

Щирі співчуття рідним! Вічна пам'ять Герою!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l, можеш мені поставити ще хоч сотню мінусів, мені насрати, але від цього ти не перестанеш бути кінченим самозакоханим придурком. Хлопець жив за кілька хат від хати моєї бабусі і його життя вже не повернеш.

  • +1 9
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Віталій СК сказано:

кінченим

 

1 година тому, d.u.a.l сказано:

кінченим

Не вистачає навіть мізків мене іншим словом обізвати? 

 

І перестань писати про мене у множині -  я відповідаю лише за свої слова і вчинки, а не за усіх міфічних "нас".

Може ти покажеш мої повідомлення, де я перепощував висери повні гніву? Чи може мою істерику від якоїсь там поразки? Чи може я десь писав, що я за нього голосував? Чи я його ідолом називав?

У нас свобода політичних поглядів і я можу підтримувати кого хочу, але я вже писав на форумі, що я не голосував за Порошенка ні  в цьому році, і не вибирав його у 2014. Так що можеш кидати свої пред'яви добрій половині форуму, які його обирали. Він мене влаштовував, як президент протягом 2016-2018 років і я цього не приховував. 

 

Може ти вже дозрів зустрітись, чи все ще пісяєш? Майже два роки пройшло, як ти після моєї пропозиції пішов обпісяний у підпілля і тихенько мінусиш усіх неугодних?

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Віталій СК сказано:

І перестань писати про мене у множині -  я відповідаю лише за свої слова і вчинки, а не за усіх міфічних "нас".

Давно помітив, що  люди типу @d.u.a.l люблять проектувати власні нездорові схильності на інших. Ще скоро почне заявляти, що порохоботи всіх мінусують з-підтишка...  Ненависть, висери... Я в фейсбуці мусив поставити "не відстежувати" доброму шматку друзів (їх у мене небагато), бо в стрічці лізли якраз "висери" і "ненависть". Нізащо не вгадаєте, за кого вони голосували. 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:

Давно помітив, що  люди типу @d.u.a.l люблять проектувати власні нездорові схильності на інших. Ще скоро почне заявляти, що порохоботи всіх мінусують з-підтишка...  Ненависть, висери... Я в фейсбуці мусив поставити "не відстежувати" доброму шматку друзів (їх у мене небагато), бо в стрічці лізли якраз "висери" і "ненависть". Нізащо не вгадаєте, за кого вони голосували. 

Щойно помітив? Та тут уже ледь не флеш-моб був: отримай мінус від упоротого дуала.

(Можеш отримати його і в темі про котиків ;) ) Бо ж упоротий!

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Надіюсь, що цей пост буде моїм останнім, що адресований порохоботам.

тепер тільки дізлайки, всім дізлайки

ти хоч повідомляй людей за що

 

9 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Ще більше надіюсь, що скоро всі порохоботи згинуть, як роса на сонці. Слава Україні!

скоро якщо так піде то скоро будеш  "Союз нєрушімий..."

 

 

 

p.s. "ми" тут не порохоботи.... "ми"  тут Зе!Білохейтери....

 

 

 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий раз виявилось, що  Україна не росія і проплачені боти на виборах петру не допомогли. "Допоміг" свинарчук :)

Але навіть ідейні боти зізнавались, що не голосували за петра :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, case_l сказано:

Черговий раз виявилось, що  Україна не росія і проплачені боти на виборах петру не допомогли. "Допоміг" свинарчук :)

Але навіть ідейні боти зізнавались, що не голосували за петра :D

Не так давно сам Біхус сказав що вони фактично ніц не рішили, рейтинги показували практично ті ж цифри що і до рослідування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Черговий раз виявилось, що  Україна не росія і проплачені боти на виборах петру не допомогли. "Допоміг" свинарчук :)

100 днів пройшло вже?

Свинарчук сидить?

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

100 днів пройшло вже?

Свинарчук сидить?

Я не думаю, що петро може виправдовуватись тим, як вели себе попередники чи наступники  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

Я не думаю, що петро може виправдовуватись тим, як вели себе попередники чи наступники  

та причому тут петро....

 

питання по Зе!

посадить Свинарчука чи спустять все на гальмах?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

та причому тут петро....

 

питання по Зе!

посадить Свинарчука чи спустять все на гальмах?

питай у тих, хто за нього голосував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

питай у тих, хто за нього голосував

та ніхто не признається....  :(

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

100 днів пройшло вже?

Свинарчук сидить?

Тож пояснювали вже - поки генпрокурором є затичка петра нічого цікавого не буде.Майте терпіння, панове:).

Змінено користувачем iiron
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки свинарчук відпочиває з "помічницею" в Іспанії взялись потроху за петра і інших його затичок - Гримчак вже дає покази, петя теж, а там і до свинарчука черга дійде, від екстрадиції можна заховатись хіба в росії чи КНДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, d.u.a.l сказано:

то міг би за розумного видатись, але коли відкрив рота, то вже пізно...

Ох вже ці поради... Переходь на особистості, а потім пиши "порохоботи засирають теми, лаються, обливають брудом...". Як я тобі скажу, дурнику: я до тебе жодного слова не писав, ніразу в обличчя не бачив, разом не пив - на Ти називай і обзивай свого батька. Мінуси мені ти почав ставити в темі політика, де я виражав свою думку, але от твоєї чомусь досі не чути, крім "висерів" і "ненависті" до порохоботів. Краще вже сидів би і мінусував і далі, аніж отак виліз і смердиш.

 

6 годин тому, d.u.a.l сказано:

Тому про цю істерику я дізнався надто пізно

Пише людина, яка шерстить щодня по темах, щоб вліпити мінуса. Хоч би вже мовчав, дурнику, то міг би за розумного видатись, але коли відкрив рота, то вже пізно...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, d.u.a.l сказано:

...

Надіюсь, що цей пост буде моїм останнім..

А як ми всі на це сподіваємось!

7 годин тому, d.u.a.l сказано:

...Ще більше надіюсь, що скоро всі порохоботи згинуть, як роса на сонці.

І тобі не хворати ;)

7 годин тому, d.u.a.l сказано:

Слава Україні!

Після твоїх постів, це звучить дико

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zevs_Isver сказано:

100 днів пройшло вже?

Свинарчук сидить?

зате

СБУ закрила справу про держзраду, в якій фігурував Портнов

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l, гей, дупал, давай виведи мене, проплаченого порохобота, на чисту воду. Розкажи всім, як я за 1600 днів на форумі наботив аж 1400 повідомлень, та ще й половина з них не в політиці. Ото я заробив - третю квартиру в новобудові взяв на днях.

А на рахунок, того, що я тебе не процитував, щоб ти побачив мою пропозицію набити тобі морду лиця, то не корч дурника, твоя відповідь є у мене. Хоч ти тоді і повидаляв свої повідомлення, та скріншоти не горять:

Спойлер

20190818_003515.thumb.jpg.8fdf7c7dbe4f547fc68605109ea1ba9a.jpg

 

І я тоді був абсолютно тверезий, коли ти спочатку пропонував мені "спиляти мушку", а потім засцяв зустрітись. 

Витри ляжки, протікло щось.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Volyniaka сказано:

 

Після твоїх постів, це звучить дико

Навчіться розрізняти Слава Україні і слава порошенку...  

Змінено користувачем case_l
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...