Перейти до змісту

Стрілянина поблизу Юванта


fedot

Рекомендовані повідомлення

Легалізація зброї, як варіант вирішення обстановки, не? (Європейська партія здається пропонувала, Катеринчук вроді їхній).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Було біля 9 години..., здали зміну, поверталися додому. Чую в рацію шухер.. на розворот і до Юванта.

Прибувши, надали допомогу 1-му постраждлалому затуливши рани, другий сидів з пробитою ногою, у третього, по ходу був серцевий напад + поранення.. не впевнений.. бо погнали прочісувати вокзал і навколишні території. Нажаль марно.(

Помив руки від крові біля точки з квасом десь в годині одинадцятій... забагато крові за останні 3 дні мля.((((

З.І. Прошу вибачення у тих кого може злякав, ганяючи з пістолетом по вокзалу.. був без броніка, тому привів зброю у бойовий стан і зняв з запобіжника. Сорі ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі менти козли, і не всі міліціонери менти - це факт, якби так було, то Луцк бувби самим кремінагенним містом в Україні.

Думаю якби там не було, бігати по вокзалу де купа людей зі зброєю яка зняти з запобіжника, хіба якщо ви не профі в стрільбі по бігаючим мішеням де поряд ходить купа мирного населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причом тут хороші люди чи погані мєнти. Ви осбмоктуєте тему але ніхто не згадав як в Ківерорах зловили нападників на валютчика.як на Дубенській пробували грабанути валютчика. І це на протязі якогось року можу помилятись.Просто валютчики вибрали собі таку небезпечну професію і це так буде поки не стане валютчиків так як наприклад в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від пострілу постраждав приватний підприємець, який займався обміном валют.

Тепер бариги-валютники он як називаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і да ще............ прості люди Наші мало того що заступились за валютчика той ще збирали гроші на операцію пострадалим людям в мене таке запитання то що у валютчика(його колег) не має такої можливості фінансової щоб допомогти людям які пострадали при обороні тих же .??????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо погнали прочісувати вокзал і навколишні території. Нажаль марно.

Чоловік на відео (один з тих що гнались, за оцим мордатим), сказав що під мостом,перелазячи над чи під забором, утікач скинув штани. Якщо в нього під низом не було ще одних, значить далі він побіг в трусах. Цей момент, висвітлюється "вскольз", хоча він основний.

1. В кого залишились штани, чи були там документи, телефон?

2. Куди він далі подівся? Здорового мужика який бігає по місту в трусах не можна не помітити.

Варіанти

1. Його забрала машина (але для цього треба домовитись про точку зустрічі або мати зв'язок). Найближча точка куди може підїхати авто це під мостом біля гуртожитку. В принципі людей там майже нема ніколи.

2. Своїм ходом -див. вище

Екзотичні

1. Перестрів бомжа під мостом, відібрав штани

2. Заховався на даху в якомусь будинку.

Усі ці варіанти малоймовірні. Імхо, по розповіді щось не сходиться.

Правда ті 2ое, які втікли слід за ним, могли мати авто. Але знову ж таки, пишуть що купили квиток на паспорт- тоді сенс? Можливо авто місцеве, значить є ще спільники.Дуже багато запитань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та без нводки не сунулись би.... У Валютчика могло і не бути багато грошей. Десь є криса !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі пишуть, що правопорушень стало більше, жити треба обережніше.

Я хочу вас запитати, це лише ваші особисті спостереження?

На скільки я памятаю, щодня в УМВС формується звіт про кількість правапорушень за минулу добу, ці дані складаються в місяці, квартали, і тд

От давайте спробуємо знайти цю інфу на держ сайтах, і побачемо реальну картину. Думаю це буде усім корисно.

повна версія тут http://oblstat.kiev....p3?c=424〈=1

рік Всього зареєстровано злочинів

1995 --17238

2000 -- 15856

2005 -- 13489

2010 -- 16573

2013 - 17469

А статистика каже , що в 2013-тому було зареєстровано на 231злочин більше ніж у 1995-му () - хай комусь ці цифри не подобаються, але для мене вони мають більшу вагу, ніж те, хто там щось ляпнув

2 Revolver, якщо впіймаєш хто сере у ліфті, то і вікна в тебе бити перестануть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та без нводки не сунулись би.... У Валютчика могло і не бути багато грошей. Десь є криса !

Гуано це, а не наводка....Людне місце, мінімум варіантів нормального відходу, невдалий час, "крива" спроба....Думаю, самі вичисляли. Тим більше, що не треба багато розуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянте статистику засуджених осіб в 1996 і 2013 роках! колись сиділи всі хто був злочинцем, а зара той хто не має чим відкупитись! во з чим треба боротись, наша багаторічна система!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає формування міліцейських зведень тільки по тому, що набирає адмін на сайті - в топку ваші знання!!! Формування міліцейських зведень має перманентний "приписувальний" характер. Є звітність (колись заводилась форма №4 при порушенні кримінальної справи), яка визначає, що в цьому періоді було крадіжок менше ніж в попередньому. В керівництва одне пояснення: тоді підрозділи на місцях херово спрацювали. Так само, розкриття злочинів. тут багато писати не треба, бо всі знаємо як МВС розкриває злочини: вмовлянням, вішанням злочинів, що не скоював, "ласточка", мандарини в мокрому рушнику і т.д. Так що не треба тут оперувати статистикою з сайту МВС. Хто не знає системи зсередини, той не може чітко уявляти що це таке.

Пи.Си. Реальна розмова двох прокурорів (підлеглого і начальника); Чого в тебе протоколів про корупцію менше ніж в І кварталі? - Так не було більше. Немає в мене в районі корупціонерів. - Тоді так: зменши дані за цей квартал на один протокол, а той, що лишиться - перенеси на ІІІ квартал. Ти мені всю статистику по області псуєш. Хочеш, що б до мене наглядовий з Генпрокуратури дзвонив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає формування міліцейських зведень тільки по тому, що набирає адмін на сайті - в топку ваші знання!!! Формування міліцейських зведень має перманентний "приписувальний" характер.

Шановний, ваші здогади лишаються тільки здогадами (без образ). Оперувати потрібно цифрами, а не припущеннями \здогадками.

Я колись працював при УМВС. І у нас щоранку приходила "сводка" із детальним описом, про місце \ обставини скоєних злочинів, про усі ДТП і кількість загиблих. Ці "сводки" і відображають реальну картину по області, і вони жодним чином не залежать від адміна на сайні!

на скільки я памятаю, щодня по області праплялось близько 23 подій в яких гине близько 5-х осіб. і на цю статистику жоден прокурор не вплине!

ще раз пропоную, усім напрягтись і пошукати в інеті цю статистику!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, "нехай буде гречка". ))))

7lito7, я не хочу ні з ким сперечатись з даного приводу. Дон Кіхот ... Млин.. І всьо такоє... Якщо ти працював "при УМВС", а не "в УМВС", і не в слідстві, і не в оперативних підрозділах. То... Знаєш, залишайся при своїй думці - яка б вона не була, ця думка, вона твоя. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причом тут хороші люди чи погані мєнти. Ви осбмоктуєте тему але ніхто не згадав як в Ківерорах зловили нападників на валютчика.як на Дубенській пробували грабанути валютчика. І це на протязі якогось року можу помилятись.Просто валютчики вибрали собі таку небезпечну професію і це так буде поки не стане валютчиків так як наприклад в Європі.

А щоб не стало гвалтівників- то треба ліквідувати всіх дівчат у коротких спідницях?

Є стійкі злочинні угруповання, котрим все одно кого грабувати.Це люди , які вибрали собі такий стиль життя, завтра вони можуть грабувати і просто тих, хто їздить на авто.

Ліквідувати цих виродків можна лише організованою роботою міліції , ну і ще я став підтримувати продаж зброї населенню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас прості люди знають більше чим МВС та СБУ разом взяте, хоть там шифруйся чи там ще що, всеодно десь хтось "світане" тебе хочеш чи не хочеш цього.

В нас не треба довго ходити, зайшов в контакти чи одкласники, і бачиш хто де відпочиває, в кого яка хата і так далі, інше, це справа техніки, і не треба ставити "наружку" щоб вичислити і так далі, просто треба дружити з новими технологіями.

Колись біля ЦУМУ могли зібрати за пару годин чемодан американьских грошей, без особливих проблем, зараз не знаю, може вже трохи обніщали.

Статистика то те саме як "середня температура по лікарні", або випадок з життя одного начальника жеку, він збирав всіх сантехніків наприклад і перевіряв скільки в кого нарядів по території, в кого було найменше, тих преміював, ті в кого було найбільше дивувались, сканадли, мол чому, а він аргументував це так "в кого менше нарядів, значить там робота робиться на сосівть, тому менше ламається".

В нас і перевіряти немає чого, просто треба прийти до прокуратури зранку побачити хто на яких авто приїзжає, співставити їхні доходи й так далі, думаю зразу під кінець робочого дня спокійно більшість можна пресувати в бобік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 23 трьох треба носити документи, або сидіти вдома - нічого поганого в цьому немає.

...

а "сімпотні тьолочкі в мініюбках" після 23 нехай сидять вдома та вчать уроки, або книжки читають, у батьків спокійніші будуть нерви.

А що робити тим "сімпотним тьолочкам в мініюбках", які вже своїх дітей мають? Тухнути перед телевізором через трьох довбо_обів, які навіть не здатні без палєва пограбувати валютчика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm- ви якось все перкручуєте поняття "тьолка це молода дівчина яка ще не має дітей", тому нехай сидить вдома а не шукає пригоди на свій може й нехай гарний зад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте що може не в тему. Мінуси сприйму. Створювати нове - воно все про те ж саме.

Ситуація:

Куупує тесть продукти на Старому ринку, продавщиця розказує "історію":

Приютила моя родичка в Львьвській обл. "біженців". Мала дачу- там й поселила. Приходить раз (господарка) тишком-нишком й почула розмову по інету "біженки" з кимось зі Сходу: (не цитата, приблизно): "Тут так добре бандерівці приймають, я живу на дачі, трохи врємєніі і, МОЖЕ, ми дачу собі заберем"

ПС. За що купив за те продав, но базар не збреше.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте що може не в тему. Мінуси сприйму. Створювати нове - воно все про те ж саме.

Ситуація:

Куупує тесть продукти на Старому ринку, продавщиця розказує "історію":

Приютила моя родичка в Львьвській обл. "біженців". Мала дачу- там й поселила. Приходить раз (господарка) тишком-нишком й почула розмову по інету "біженки" з кимось зі Сходу: (не цитата, приблизно): "Тут так добре бандерівці приймають, я живу на дачі, трохи врємєніі і, МОЖЕ, ми дачу собі заберем"

ПС. За що купив за те продав, но базар не збреше.....

Читав цю історію вже раз десять, весь час зявляються нові подробиці але ніхто даже Львівські волонтери провівши велику роботу по встановленню реальності її не підтвердив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зокрема в Луцьку давно не було таких зухвалих злочинів (ніби 90 р.р. повертаються) і з такими тяжкими наслідками. І ці злочини кваліфікуються як тяжкі. Крадіжки та хуліганство до них не мають стосунку.

Теж ніби як не зовсім по темі, та все ж ще одна невесела суботня історія.

Дружина з дитиною їхали маршруткою і вже мали виходити на зупинці біля РАГСу (навпроти «Гостинця»). В цей час маршрутку підрізає легкова автівка, сигналять, зупиняються. Водій маршрутки, не відчиняючи двері для пасажирів, виходить. З легкової виходять 3-4 чоловіків і за кілька секунд починають бити маршрутчика.

Зі слів дружини, вона вперше в житті бачила таку звірячу жорстокість на власні очі. Гамселили дуже сильно, у водія все обличчя розбите, багато крові. Після цього нападники ніби забрали (підібрали) його документи, сіли в машину і просто поїхали.

Моя дитина це все бачила. А потім довго плакала.

Де береться скільки жорстокості в наших волинян (звісно, якщо нападники місцеві)? І як сприймати таке «хуліганство» в нашому сьогоденні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не день нові прикрі історії, лад в голові і серці запорука стабільності в державі. Коли ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж ніби як не зовсім по темі, та все ж ще одна невесела суботня історія.

Дружина з дитиною їхали маршруткою і вже мали виходити на зупинці біля РАГСу (навпроти «Гостинця»). В цей час маршрутку підрізає легкова автівка, сигналять, зупиняються. Водій маршрутки, не відчиняючи двері для пасажирів, виходить. З легкової виходять 3-4 чоловіків і за кілька секунд починають бити маршрутчика.

Зі слів дружини, вона вперше в житті бачила таку звірячу жорстокість на власні очі. Гамселили дуже сильно, у водія все обличчя розбите, багато крові. Після цього нападники ніби забрали (підібрали) його документи, сіли в машину і просто поїхали...

Я тільки собі уявив що водій та ті люди мають вогнепальну зброю. Були б певно трупи.

А може б і нічого не було б, просто побоялись робити таке, під загрозою отримати кулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...