Перейти до змісту

Стрілянина поблизу Юванта


fedot

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, приблизно о 8-ій годині, на території Завокзального ринку була стрілянина. Є поранені, працює МВС, експерти, кілька карет "швидкої". Багато крові - є поранені. Інформація про вбитих відсутня. За неперевіреною інформацією в перестрілці брали участь охоронці, за тією ж інформацією є як мінімум один затриманий (нападник?).

В когось є більш детальна інформація?

П.С. На місці перестрілки відсутні "жирні" торгові точки, тож пограбування можна виключити. Хіба воно сталося в іншому місці, і була спроба втечі з місця події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось наші міняйли комусь "не дали"або

східні виродки пробують тут наладити свої сфери прибутку. 100 % "зальотні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку - напад на валютника. Чоловік із вогнестрілом у лікарні

Ранок 26 липня у Луцьку розпочався з надзвичайної ситуації - повідомлення про збройний напад на людину. На щастя, чоловік не загинув, а поранений, - розповів у коментарі виданню в. о. начальника МВ УМВС у Волинській області Ігор Муковоз.

За словами головного пправоохоронця міста, напад трапився приблизно о 9-ій ранку на вулиці Карпенка-Карого в обласному центрі Волині. Від пострілу постраждав приватний підприємець, який займався обміном валют.

Особу нападника встановлено. Це - мешканець Одещини. Наразі, уточнив Мукововоз, тривають заходи із виявлення його місця перебування та затримання.

Постраджалий - у лікарні. Його стан - не критичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але ця нічка і ранок були трагічними: вбили мера Кременчука, у Львові з гранотомета обстріляли будинок мера Садового, у Луцьку стріляли на базарі.

В мене дві версії: ми пожинаємо плоди того, що до нас поїхала всяка шваль зі Сходу; або дестабілізація ситуації росіянами. Хоча в Луцьку, мені здається, що це 100% кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підарюги зі сходу починають потихеньку виконувати прикази, щось останнім часом дуже почастішали погані новини в західніх областях! раніше було тихіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, що то дестабілізують обстановку, щоб було не до того, шоб збирати нові загони для АТО (принаймні, щодо Львова і Кременчука)

А щодо Луцька, то дійсно наслідки біженства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотелось бы но лихие 90-е могут вернуться (

Ліхіє 90-є повернулись з приходом ЯнукОвоча і його клану до влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, біженцям і так тошно від їх стану. Давайте не будемо стригти всіх під один гребінецьА раптом, не дай бог , нам прийдеться бути в їх ролі? Сильно приємно буде чути ,,панаєхалі тут,,?

Ну а те що криміногенна обстановка загострється- то варто всім бути уважнішими , зосередженішими, згуртованішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жена на Варшавке работает , говорит:

ранили валютчика и ещё двоих людей или охрана или прохожие не знаю а преступника люди повалили он выскочил из штанов и скрылся в трусах.

В ШТАНАХ БЫЛИ ДОКУМЕНТЫ ВРОДЕ С дОНЕЦКОЙ ПРОПИСКОЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Треба умовно закрити місто - поставити блок пости, щоб виявлали підозрілих людей і так далі...

2. Ввести комендантський час, людей які ходять після 23:00 групами більше 2 чоловік перевіряти документи...

3. Збільшити кількість патрулів по місту, щоб ходили в формі з певними ознаками (щоб було всім видно що це страж правопорядку).

Це жостко, але коли таке буде, то буде складніше когось підстрелити, або носити під плащем обріза...

Зараз час "не здоровий" тому треба щоб була якась перешкода для тих, хто хоче щось "замутити недобре".

Мера Львову думаю просто вирішили полякати, тому що якби хотіли вбити то від такої "цяцьки" важко вижити.

Жена на Варшавке работает , говорит:

ранили валютчика и ещё двоих людей или охрана или прохожие не знаю а преступника люди повалили он выскочил из штанов и скрылся в трусах.

В ШТАНАХ БЫЛИ ДОКУМЕНТЫ ВРОДЕ С дОНЕЦКОЙ ПРОПИСКОЙ.

Цікаві бандити "на справу" йдуть з документами, це щоб тіпа якщо зловлять щоб швидше встановили особу затриманого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Збільшити кількість патрулів по місту, щоб ходили в формі з певними ознаками (щоб було всім видно що це страж правопорядку).

А як збільшити, коли тут всі так плюсують, щоб міліція, прокуратура всі поїхали на Донбас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Донбас мають їхати ВСІ Начальники впершу чергу, а їхні зами нехай залишаються. Думаю по всій країні такого начальства можна навіть дивізію нашкребти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві бандити "на справу" йдуть з документами, це щоб тіпа якщо зловлять щоб швидше встановили особу затриманого :)

Ну чим же Ви таке придумали? :-)

Хтось вище писав, що злодій ймовірно був зі сходу, отже хотів відразу після скоєння ймовірно ~вбивства~ хотів повернутись додому, щоб відлежатись. А як без документів сісти на потяг, а якщо впаде до очей патрульним і тд..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі пишуть, що правопорушень стало більше, жити треба обережніше.

Я хочу вас запитати, це лише ваші особисті спостереження?

На скільки я памятаю, щодня в УМВС формується звіт про кількість правапорушень за минулу добу, ці дані складаються в місяці, квартали, і тд

От давайте спробуємо знайти цю інфу на держ сайтах, і побачемо реальну картину. Думаю це буде усім корисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зокрема в Луцьку давно не було таких зухвалих злочинів (ніби 90 р.р. повертаються) і з такими тяжкими наслідками. І ці злочини кваліфікуються як тяжкі. Крадіжки та хуліганство до них не мають стосунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже з перших уст.

О 9 ранку продавщиця газет розкладала товар. Поруч стояло двоє кремезних чоловіків, чекали хвилин 20.

Як тільки появився валютник В. -молодики кинулись бити його , били напевно кастетами, руки в нападників були обмотані.

Продавщиця зняла галас, вибігли сусідні продавці та й просто покупці, чоловік 10, почали відбивати валютника.

Нападники були дуже здорові, навіть удари лопатами по спині не допомагали, коли все ж перевага схилилась на наш бік,

підбіг третій нападник і почав валити з пістолета, вистріляв усю обійму, поранив трьох чоловік. Одному молодому продавцю повезло, бо нападник цілився йому просто в обличчя, але вже закінчились патрони.

Першою приїхала , до речі Самооборона.

Всім злорадам, злпихатєлям та заздрісникам валютників, я просто хочу нагадати- чи прийде їм хто на поміч у важку хвилину, чи ризикне за них хто своїм життям, за їхнє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу вас запитати, це лише ваші особисті спостереження?

м. Млинів Рівненська область (8 тисяч населення), нещодавно, просто посеред білого дня прийшли до дому людей, що займаються реставрацією меблів, і погрожуючи забрали цінності, 2 випадки за тиждень у Млинові , звичайно це все дуже суб"єктивно, звичайно нам це все здається,

у мене в підїзді за останній місяць, якась сволота (напевно знімають, врядчи зі сходу) зламали домофон, сміття лишають прямо в ліфті і на першому поверсі уже кілька разів, в підвал зламали замок.

і взагалі все життя сон, 7lito7, вам яку пігулку червону чи синю...

є така теорія розбитих вікон, почитайте у вікі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці вже роздруковані фото одного з них.

Хочу добавити до Вітіного посту..

Валютлючика в живіт, хлопчину в ногу і старшого дядька в район серця ранили.

Приїхали з Одеси на потязі. На паспорт був куплений білет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Ввести комендантський час, людей які ходять після 23:00 групами більше 2 чоловік перевіряти документи...

Це нічого не дасть. В нас вночі і так практично завжди досить спокійна обстановка.

Афігєть, це якщо я з двома корєшами буду йти тихенько з бару в 23-00, нікого не чіпатиму, то мені полюбе треба з собою тащіти паспорт, інакше на завершення посиденьок матиму гємор із встановленням моєї особи? Тобто привіт бобік і Грибоєдова, вивернуті (без свідків) кишені, як варіант - віджатий мобільник і пару гривень (знаючи наших мусарів). І це тільки через те що на годиннику 23-00, да?

Я не доганяю того хто вліпив "-" Cherman'у, очевидної неправоти не помітив.

Якщо вже братись за профілактику - то починати з автостанцій і жд вокзалу, вибіркові шмони підозрілих, то ж зрозуміло що місцеві так не чинять, значить треба братись за приїзджих. А не в 11 ночі починати шманати (зазвичай в пепеесніків перевіркою документів вистава не закінчується) всіх підряд, в тому числі сімпотних тьолочок в мініюбках (а хулє, камєндантскій час, ви не вкурсє?!). А ті кому треба, тим часом, будуть ходити по одному чи по двоє, і їх звісно мусара не чіпатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виходить відео вставити. Може модератор чи адмін виправить.

Відео ось тут Луцьк розбійний напад :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 23 трьох треба носити документи, або сидіти вдома - нічого поганого в цьому немає.

Автостнації та вокзали треба посилити патрулями, й частіше перевіряти людей, прсото ввічливо, якщо людині немає що приховувати вона нервувати й не буде, а людей в формі вчать виявляти саме таких.

Від супер профі це не вбереже, тому що в профі завжди всі паспорта легальні і тут не підкопаєшся, але всяку там шулушпень нашугати можна.

а "сімпотні тьолочкі в мініюбках" після 23 нехай сидять вдома та вчать уроки, або книжки читають, у батьків спокійніші будуть нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...