Перейти до змісту

Новини батальйону "АЙДАР"


ODZER

Рекомендовані повідомлення

це вже переходить межі розумного. надіюсь айдар розформують. нормальні бійці потраплять в ВДВ, а іншими таки займуться слідчі та психіатри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Розжуйте,знаючі.

К-ть,"Айдару". Хто головний нині?Які завдання виконують,де дислокуються?Це так,для загального розвитку.

ИМХО.Двоє,візуально знайомих,служать в "Айдарі". Лапіна знаю,трохи більше ніж досить.

Андрій Віталійович

що думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розжуйте,знаючі.

К-ть,"Айдару". Хто головний нині?Які завдання виконують,де дислокуються?Це так,для загального розвитку.

ИМХО.Двоє,візуально знайомих,служать в "Айдарі". Лапіна знаю,трохи більше ніж досить.

Андрій Віталійович

що думаєш?

Цілком природнє бажання небайдужої, патріотичної людини знати відповіді на ці питання, але ми розуміємо, що розкриття такої інформації (понад те, що відомо з відкритих джерел) нам користі мало принесе (так, швидше підніме дух), але може завдати школи військовим.

Тому, zigorko, користуємося і далі відкритими джерелами та вболіваємо за успіхи та життя і здоров"я військових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що думаєш?

батальйон розпустити. бійців переатестувати (багатьох з радістю заберуть ВДВ, та сама 80-та). "бійців" посадити. керівництво під трибунал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Іванов, блогєр, описав ситуацію з Айдаром, і до речі, з Донбасом, таким чином, що на керівництво призначили чуть не кадрових кацапських офіцерів. Тому і кіпіш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що думаєш?

батальйон розпустити. бійців переатестувати (багатьох з радістю заберуть ВДВ, та сама 80-та). "бійців" посадити. керівництво під трибунал.

Ну если Андрей Витальевич такое пишет, значит там действительно проблемы, а я не хотел верить во все, что пишут, думал наговаривают, пиар черный и т.д. Жалко, много хорошего слышал, но плохое легче запоминается и "отмыться" от него не возможно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко, много хорошего слышал, но плохое легче запоминается и "отмыться" от него не возможно.

так в тому й справа, там багато толкових, вправних бійців, що прийшли захищати Україну, але частина прийшла заробити "бонусів" й створила славу батальйону. серед моїх знайомих з айдару (а у мене їх вистачає) більшість самі розуміють, що ім'я батальйону уже не відмити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато уваги Айдару

В последние 3 месяца идут переговоры о сдаче этого особо важного объекта Луганщины. Руководителю охраны ТЭС, вернее, его командиру от «Айдара», охраняемому особо важный объект, звонил лично Ахметов с предложением выйти из занимаемого объекта, предлагая суммы от 1 млн. долларов США, и закончив на сегодня суммой в размере 25 млн. долларов США.

http://vchaspik.ua/region/301171deputat-severodoneckogo-gorsoveta-ahmetov-lichno-predlagal-sdat-schastinskuyu-tes-za-25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не будівля

lyashko-540x660.jpg

У Києві горить будівля Міноборони (фотофакт)

Опубліковано: 2 лютого 2015 о 16:46 | Переглянули: 897

Це горить Міністерство оборони. Підпалили його ті, хто називає себе айдарівцями. Підпалили тому, що колишній командир батальйону Сергій Мельничук, який на моєму горбу став народним депутатом України, вимагає поставити свою людину на посаду комбата. Це диверсія. Під час війни за таке розстріляли б. Про це у Фейсбуці пише нардеп Олег Ляшко

Справжні Герої зараз ціною власного життя захищають Україну на Східному фронті. А покидьки, користуючись складною ситуацією в Україні, вирішують свої шкурні питання. Не виключаю, що за спробами дестабілізації ситуації в Києві стоїть російська ФСБ і кремлівська агентура в наших політичних колах

Теги: Міністерство оборони України, МОУ, Олег Ляшко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін походу один з тих покидьків

Конкретизуйте, щоб ті бордівчани, які за нього голосували, зрозуміли чому допустили помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін походу один з тих покидьків

Чоловіче, аргументуйте ТАКІ обвинувачення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін походу один з тих покидьків

Чоловіче, аргументуйте ТАКІ обвинувачення.

ну за час роботи в ВР 2 законопроекти, притому таке Г..., якого світ не бачив, кому цікаво читайте на сайті ВР

в АТО він уже не їздить, навіть той Семенченко там буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін походу один з тих покидьків

Чоловіче, аргументуйте ТАКІ обвинувачення.

ну за час роботи в ВР 2 законопроекти, притому таке Г..., якого світ не бачив, кому цікаво читайте на сайті ВР

в АТО він уже не їздить, навіть той Семенченко там буває

І це аргумент, що б ображати людину.?))) До речі, він в мордокнизі є, і як що ви вважаєте його "таким" самим, аргуменгтовано прямо на загал там це питання підніміть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще ті хто мають діло з ВР знають, що депутатам виділяються кошти на які вони можуть набрати помічників)

так вот у всіх 3-4 помічника, а у Лапіна 1, ввивод, куди йдуть гроші)?

не подумайте я не його гроші рахую, а гроші платників податків, до яких я й відношусь

Лапін походу один з тих покидьків

Чоловіче, аргументуйте ТАКІ обвинувачення.

ну за час роботи в ВР 2 законопроекти, притому таке Г..., якого світ не бачив, кому цікаво читайте на сайті ВР

в АТО він уже не їздить, навіть той Семенченко там буває

І це аргумент, що б ображати людину.?))) До речі, він в мордокнизі є, і як що ви вважаєте його "таким" самим, аргуменгтовано прямо на загал там це питання підніміть.

а можна посилання?

це не аргументи, а факти, Лапін йшов від АЙДАРУ, тепер його не чути і не бачити, щось я не чую що він щось робить для свого міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще ті хто мають діло з ВР знають, що депутатам виділяються кошти на які вони можуть набрати помічників)

так вот у всіх 3-4 помічника, а у Лапіна 1, ввивод, куди йдуть гроші)?

не подумайте я не його гроші рахую, а гроші платників податків, до яких я й відношусь

Лапін походу один з тих покидьків

Чоловіче, аргументуйте ТАКІ обвинувачення.

ну за час роботи в ВР 2 законопроекти, притому таке Г..., якого світ не бачив, кому цікаво читайте на сайті ВР

в АТО він уже не їздить, навіть той Семенченко там буває

І це аргумент, що б ображати людину.?))) До речі, він в мордокнизі є, і як що ви вважаєте його "таким" самим, аргуменгтовано прямо на загал там це питання підніміть.

а можна посилання?

це не аргументи, а факти, Лапін йшов від АЙДАРУ, тепер його не чути і не бачити, щось я не чую що він щось робить для свого міста, хоча йомо міста яке його туди "всуноло"

Посилання на його сторінку?) Пишете в мордокнизі - Ігор Лапин, і все. Так за нього проголосували. От і карти вам в руку - як виборець( чи просто громадянин України), піднимайте це питання. Але я Вас дуже прошу, спершу отримайте відповідь на вашу претензію, а потім вішайте ярлик на людину.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на його сторінку?) Пишете в мордокнизі - Ігор Лапин, і все. Так за нього проголосували. От і карти вам в руку - як виборець( чи просто громадянин України), піднимайте це питання. Але я Вас дуже прошу, спершу отримайте відповідь на вашу претензію, а потім вішайте ярлик на людину.

да, вішати - хороше слово, їх багатьох треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вот у всіх 3-4 помічника, а у Лапіна 1, ввивод, куди йдуть гроші)?

та ну? Чоловіче, не вводь людей в оману байками про Лапіна. В нього тільки в Луцьку кілька помічників офіційних і щойно склавши присягу він поїхав у АТО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну? Чоловіче, не вводь людей в оману байками про Лапіна. В нього тільки в Луцьку кілька помічників офіційних і щойно склавши присягу він поїхав у АТО.

хтось чув дзвін, але не знає де він...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цей Мельничук від імені Айдару каламутить воду- давайте напишемо колективний лист, зберемо підписи тут , на інших форумах і передамо йому ,як волю народу.Хай знає, що люди думають про його радикальну партію, про його поведінку і про нього самого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну? Чоловіче, не вводь людей в оману байками про Лапіна. В нього тільки в Луцьку кілька помічників офіційних і щойно склавши присягу він поїхав у АТО.

хтось чув дзвін, але не знає де він...

В смислі? difoto не правий? Не до кінця зрозумів ваше речення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі? difoto не правий? Не до кінця зрозумів ваше речення.

та ні, Ді правий якраз.

п.с. я негативно ставлюсь до Лапіна, як політика, але це не привід писати відверту брехня чи тупі чутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Бывший командир добровольческого батальона "Айдар" Сергей Мельничук после эфира на "17-м канале" ударил бойца этого же батальона и общественного активиста Максима Козуба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...