Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, yu2007 сказал:

Про газ (можливо комусь буде корисним).

Теж побачив на сайті обчислювального, що по батьківській квартирі є заборгованість за газ. Але що мене здивувало більше, так це те, що вже 2ий місяць тарифікують не по діючому тарифові (4,4), а по граничній нормі (9,8). Зателефонував в контакт-центр. Дійсно, заборгованості по квартирі немає. А щодо тарифу - від власника квартири ніби то є відмова від встановлення загальнобудинкового лічильника (хоча насправді ніхто й не чув про нього). 

...

В мене була така історія. Написала лист (чи то скаргу чи вимогу) - відобразили переплату за всі місяці що рахували по 9.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За гарячу воду і стоки виставили в рахунку заборгованість, хоча плачу по лічильнику все. Минулого місяця все по нулям, цього місяця борг?

майже 600грн троха  жме

Хтось з таким стикався?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, natalka) said:

В мене була така історія. Написала лист (чи то скаргу чи вимогу) - відобразили переплату за всі місяці що рахували по 9.

 

Не зрозумів, що таке "відобразили"?

В сенсі "відмінусували"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Не зрозумів, що таке "відобразили"?

В сенсі "відмінусували"?

ну тіпа, після їх перерахунку - в мене з'явилась переплата. Що неясно :rolleyes:

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, natalka) said:

ну тіпа, після їх перерахунку - в мене з'явилась переплата. Що неясно :rolleyes:

 

 

Тепер ясно :) 

А в тому листі/вимозі/скарзі вказувалось, що власник "не проти встановлення загальнобудинкового лічильника"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, yu2007 сказал:

...А в тому листі/вимозі/скарзі вказувалось, що власник "не проти встановлення загальнобудинкового лічильника"?

Ні звичайно. Навпаки писала що мене ніхто не повідомив, і в них немає ніяких доказів моєї відмови. Ну і т.д.

Відписались вони канєшно інтєресно.... Але головне результат ;)

Можу скинути зразок.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

В червні була переплата за гарячу воду +2425, а в липні вже борг -766. Ніхто з таким не стикався?

а це була реальна переплата грошима? Чи зекономлено на соц.нормах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

а це була реальна переплата грошима? Чи зекономлено на соц.нормах?

З якого дива я б переплачував грошима? :) Зекономлена субсидія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може кому пригодиться виділений текст

Цитата

 

https://www.volynnews.com/ua/news/all/antymonopolnyky-potriasly-prat-volynoblenerho-/

Працівники порушення ПрАТ «Волиньобленерго» порушують права громадян, зловживаючи монопольним становищем на ринку постачання на ринку роздрібної реалізації приладів обліку електричної енергії для побутових споживачів.

Про це повідомили у прес-службі волинських антимонопольників.

В ході розгляду скарг побутових споживачів послуг електричної енергії на дії ПрАТ «Волиньобленерго» щодо встановлення необґрунтованих технічних характеристик для багато тарифних приладів обліку електричної енергії, Відділення виявило ознаки порушення у вигляді зловживанням монопольним (домінуючим) становищем на ринку роздрібної реалізації приладів обліку електричної енергії для побутових споживачів та запропонувало товариству вжити заходів, спрямованих на їх припинення шляхом:

- внесення змін до Рекомендації щодо технічних характеристик приладів обліку електричної енергії та вилученням вимоги щодо наявності функції керування навантаженням, яка програмується по ліміту потужності,

- оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті Товариства,

- надання послуги з облаштування обліку електричної енергії за обраним споживачами типом лічильника.

На виконання рекомендацій Товариство повідомило про їх виконання.

Економічний ефект від вжитих заходів для припинення порушення конкуренційного законодавства на ринку роздрібної реалізації приладів обліку електричної енергії для побутових споживачів, склав 450 тис. грн.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

виставили за липень 109 грн за газ. Це при тому, що півмісяця нікого у квартирі не було взагалі. Це які куби вони порахували і за яким тарифом?

( Щодо загальнобудинкового лічильника - ніби є. Хоча, невпевнений, можливо це сусіднього будинку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, mitsik сказано:

Якщо немає інд. лічильника, то немає різниці чи був хтось в квартирі чи ні.

Я розумію. Це було емоційне речення. Насправді 109 грн при тарифі 6,95 грн/куб . Це виходить понад 15 кубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, mitsik сказано:

Ось така класна схема з цими загальнобудинковими лічильниками, що твоя сума залежить в основному від того, скільки напалили сусіди.

і показники лічильника і щомісячні поквартирні розрахунки проконтролювати неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lekrey сказал:

Что творится с Волыньгазом. не понятно. Ни с того, ни с сего прилепили долг больше 100 кубов.Хотя газом ни дня не пользовалась. Труба и счётчик опломбированы и опечатаны уже несколько лет. Что делать?

Дышали в этом месяце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк – у четвірці міст, де найвищі тарифи на тепло

Тарифи на централізоване опалення житла в столиці України, а також в обласних центрах Рівне та Кропивницький, є найвищими в країні та становлять відповідно 1416,96 грн/Гкал, 1457,09 грн/Гкал та 1424,08 грн/Гкал. За ними у списку – Луцьк, де мешканці платять 1338,69 грн/Гкал.

Про це йдеться в Інформації про тарифи на послуги з теплопостачання для населення по базових підприємствах, оприлюднених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, пише Укрінформ.

https://www.volynnews.com/news/all/lutsk-u-chetvirtsi-mist-de-nayvyshchi-taryfy-na-teplo/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, justice777 сказано:

Луцьк – у четвірці міст, де найвищі тарифи на тепло

Тарифи на централізоване опалення житла в столиці України, а також в обласних центрах Рівне та Кропивницький, є найвищими в країні та становлять відповідно 1416,96 грн/Гкал, 1457,09 грн/Гкал та 1424,08 грн/Гкал. За ними у списку – Луцьк, де мешканці платять 1338,69 грн/Гкал.

Про це йдеться в Інформації про тарифи на послуги з теплопостачання для населення по базових підприємствах, оприлюднених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, пише Укрінформ.

https://www.volynnews.com/news/all/lutsk-u-chetvirtsi-mist-de-nayvyshchi-taryfy-na-teplo/

Журналюга - двієчник! :) Читайте уважно Луцьк зайняв лише 7-ме місце! Та й різниця в при 1300+-100грн (7,5%) відносно може бути обгрунтована  тим,  що віддстань від центральної ГТС різна,  + регіональні особливості, тощо

стаття - гівно! 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Журналюга - двієчник! :) Читайте уважно Луцьк зайняв лише 7-ме місце!

 

Щодо журналіста - маєш рацію.

Та дивись в суть - не дешево в Луцьку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, justice777 сказано:

Та дивись в суть - не дешево в Луцьку :(

Вірно підмічено. Я бував у різних містах, і все думав, чому в нашому нічим не примітному сонному провінційному Луцьку абсолютно все (починаючи від таксі та одягу і до нерухомості) дорожче, ніж в інших аналогічних містечках України? Є багато схожих міст із +/- однаковою кількістю населення, ще й індустріально більш розвинених, де не проблема знайти роботу із ЗП вищими ніж у нас, і де нижчі ціни на все. Чому так? Точно не знаю. Але є тільки декілька припущень.

№1 - місце розташування. Доставка усіх товарів, виробництво яких розташоване переважно на Сході/Півдні, в наш закуток буде дорожча. Напр, доставка кавуна із Херсонської обл. в Київ збільшує його ціну на 1 грн/кг. До Луцька відстань збільшується ще у стільки ж, тобто 1 кг коштує вже + 2 грн, і так з усім. Але це далеко не основна причина.

№2 - грошові потоки і "тіньова" економіка. Незважаючи на те, що зарплати у Луцьку та області нижчі, ніж загалом по Україні, у нас народ хитрозроблений, і на одну зарплату живуть далеко не всі. Ті ж самі заробітчани, які регулярно пересилають своїм рідним валюту; процвітаюча контрабанда в Польщу/ з неї; Волинська митниця, де крутяться шалені "тіньові" кошти, які треба якось "відмивати" і у щось вкладати; нелегальні вирубки лісу, інших ресурсів (є села на Волині, де майже в кожному дворі лісопилки працюють ледве не цілодобово); бурштин, словом, список можна продовжувати. І всі ці грошові потоки стікаються в Луцьк, витрачаються, вкладаються та легалізуються через різні схеми, тим самим тримаючи ціни досить високо в порівнянні із іншими областями.

Можливо є ще щось, але поки на думку спадає тільки це.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, mitsik сказано:

Тарифи завжди були одні з найвищих, але перекопаний під час ремонту тротуар хрєн хто заасфальтує. Вже і тариф економічно обгрунтований, але один чорт все розломане і після дощу місиво з глини. Гандони.

Ти давно певно був в Луцьку? :) 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, mitsik сказано:

Серйозно? А коли щось змінилось? Сьогодні якраз дощ, то можеш приїхати до мене в двір на Кравчука 7 і подивитись. А якщо не хочеш по  дворах шастати, то можеш подивитись яким гамном закидали розкопкопки біля ВОГа на дорозі, яка веде з Відродження в Липини.

Ну принаймі  з 2011р постійно щось ремонтують і десь кладуть нове покриття, з невеликою перервою 2013го року. Плани погодження даних робіт проходять через погодження на сесії ЛМР. Тому виникають зустрічні запитання: хто ваш депутат і як часто, і в якій формі ви до нього звертаєтесь? Бо якщо звертаєтесь, а він не реагує, то виникає питання: чого ви тоді його вибираєте? Бо перед винесенням на сесію раціональність того чи іншого ремонту, зміну приорітетів в плані капремонтів, тощо розглядають відповідні комісії ЛМР за запитами місцевих депутатів, або колективних звернень громадян.

Але якщо ВИ - мешканці будинку/вилиці/району, не "допрацювали" в даному напрямку, то картайте себе  за те, що "місите глину". :) 

Бо можливо бути таке, що дана вулиця запланована на капремонт, приміром на цей рік, але через постійні зміни приорітетів іншими більш активними "сусідами" з інших районів, які надають інфо,  що саме їх вулиця "найгірша",  то ваша черга буде постійно переноситься. :)  

Так воно ведеться, кормлять в першу чергу ту собаку, яка найбільше гавкає.  

І не вже так не помітно працюють? ДПЗ центр, Соборності, Волі, Львівська, і ще багато де! Де не де чую, що на 33му в дворах. Ну щоб заявляти, що не роблять треба бути реально незрячим, або не жити в місті.:sm128:

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, mitsik сказано:

До чого тут взага капремонту?

І я тобі назвав конкретні місця , де можеш побачити як за собою асфальтують.

За ким ким???

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене якраз все нормально.

Певно вони борду читають і до будинку всіляких довбнів кращу дорогу не апріорі кладуть. Але навіть цього року змилосердились  і таки засипали асфальтною крихтою на смолі. Нвіщо?! йому все одно не вгодиш, треба було й це не робити! 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні за день поклали кусок дороги від МКС на Вел. Омеляник, правда це не Луцьк по документах

+ в кінці Володимирської кусок дороги на Володимир, теж або на днях або сьогодні.

 

А що Луцьк - мікрорайон МКС весь повністю викладений, на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу пройти повз рідного району. Дорога і двори на Лермонтова чудесні, зате від неї відходить Супутника (цілком виправдовує космічну назву) - асвальту вулиця не бачила ніякого, під час дощу люди мало по парканах не лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, mitsik сказано:

Водоканал і Луцьктепло

Якщо вас щось не влаштовує...     

Інструкцію по діях в даній ситуації  вже вдруге переписувати не буду... див.вище

                                                                                                                                                    

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...