Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

165 млн на театр - афігєнно. І будувала його фірма? Правильно, також належить тому, кому і фабрика.

А те, що в Україні щодня помирають діти, яким потрібно 10-20-50 тисяч євро, а батьки не мають!

165 млн грн, це 5,5 млн доларів. А це, по 50 000 євро = 110 дітей могли б жити! Вирости і приносити користь іншим людям ...

 

Чому в сусідній БІлорусі із президентом, з якого сміються - всі ці операції - за рахунок держави?

питання риторичне.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, ну так від безкоштовного дивідендів же не отримаєш.

Шо ти як маленький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

165 млн на театр - афігєнно. І будувала його фірма? Правильно, також належить тому, кому і фабрика.

А те, що в Україні щодня помирають діти, яким потрібно 10-20-50 тисяч євро, а батьки не мають!

165 млн грн, це 5,5 млн доларів. А це, по 50 000 євро = 110 дітей могли б жити! Вирости і приносити користь іншим людям ...

 

Чому в сусідній БІлорусі із президентом, з якого сміються - всі ці операції - за рахунок держави?

питання риторичне.

Це можуть робити і Палиця, і Ахмєтов, і Тимошенко, і Коломойський... Але ж електорат так не заробиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, vaz75 сказано:

Але ж електорат так не заробиш...

театр типу більше елкторабельніший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Zheny@ said:

165 млн на театр - афігєнно. І будувала його фірма? Правильно, також належить тому, кому і фабрика.

А те, що в Україні щодня помирають діти, яким потрібно 10-20-50 тисяч євро, а батьки не мають!

165 млн грн, це 5,5 млн доларів. А це, по 50 000 євро = 110 дітей могли б жити! Вирости і приносити користь іншим людям ...

 

Чому в сусідній БІлорусі із президентом, з якого сміються - всі ці операції - за рахунок держави?

питання риторичне.

Щось нічого не зрозумів.

Комерційна структура отримала прибуток за свою діяльність. Сплатила до бюджету податки з цього прибутку. Все, далі вона може тратити гроші на власний розсуд. Хтось яхти купує, хтось театри будує. Це особиста справа бізнесмена, як і на що саме тратити свої гроші.

А з тих мільйонів, сплачених компанією до бюджету, і повинні виділятися гроші на лікування дітей.

Благодійність - особиста справа кожного.

Чи в Білорусі ці операції за спонсорські, а не бюджетні гроші?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дозволяє здоров'я то виграти максимум класних тьолок, купити собі пару класних тачок і виграти наступні вибори - це все що цікавить нашу політичну еліту. Просто це потрібно розуміти перед тим як ставити галочку наступного разу. Ну якщо баба, то пластика і сіськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

@rl72 @fenmix

шарій х*йло, мудак і брехун,сєпар, чмо і крємлєбот. А давайте по приколу, розберем це відео, похвилинно, по типу :шарій на такій хвилині сказав те то й те то, це брехня, насправді було те то й те то й ссилка, на такій то хвилині було вставлено таке то відео, це брехня, відео змонтоване або вирване з контексту, оригінал відео такий то й там говорится зовсім про інше й ссилка. Ну треба ж доказати, що шарій *х*йло, мудак і брехун,сєпар, чмо і крємлєбот*, а то раптом хто йому повірить. 

та подобається тобі шмарій, то й дивись його далі.

а мене він у ФБ забанив за одне питання: "Чи правда, що моторило вбив Ігоря Брановицького?"

я й до цього його не дивився, а після цього й поготів ні дивитись, ні коментувати його не буду

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

а мене він у ФБ забанив за одне питання: "Чи правда, що моторило вбив Ігоря Брановицького?"

Ти до нього додумався писати? Жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Благодійність - особиста справа кожного.

У тому то й річ! Що упор і де на саме слово "Благодійність".  Благо діяти. Допомагати.

Театр - це спонсорство. І ніяка не благодійність.

Якби це був благодійний фонд, і за його кошти вилікували (оздоровили) 50-100-1000 дітей, та ще й би висвітлили по ТБ, а ще й перед виборами, то і ББС спрацювало би!  Гарантована галочка в бюлетні!

Я не хочу розписуватися за себе ,як би поступив я, маючи 165млн грн. (Звісно, що житло, інші блага, бізнеси додаткові). Але дитячий біль не вартий ніяких грошей.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, MANJAK11 сказал:

@rl72 @fenmix

шарій х*йло, мудак і брехун,сєпар, чмо і крємлєбот. А давайте по приколу, розберем це відео, похвилинно, по типу :шарій на такій хвилині сказав те то й те то, це брехня, насправді було те то й те то й ссилка, на такій то хвилині було вставлено таке то відео, це брехня, відео змонтоване або вирване з контексту, оригінал відео такий то й там говорится зовсім про інше й ссилка. Ну треба ж доказати, що шарій *х*йло, мудак і брехун,сєпар, чмо і крємлєбот*, а то раптом хто йому повірить. 

 

 

А більше нам немає чим зайнятися? :)

Людина без каші в голові і яку менше всього цікавить, чи бухає порох або чи де місцеві ЗМІ аналізує власне сам, а не слухає чиюсь "аналітику".  І ця аналітика стосується насамперед економічних і військових питань. А шарій - це контент типу "розваги" для кацапів. Спочатку завоював довіру українців розвіянням міфів про розпятого хлопчика (шо й не треба було розвивати, бо маразм сам по суті), а потім почав лити лайно на нас. Там достатньо одного-два відео глянути, щоб усе зрозуміти.

 

Влада і геополітика - це більше, ніж бухічі, вирізані слова і пропаганда в ЗМІ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, rl72 сказал:

та подобається тобі шмарій, то й дивись його далі.

щоб бути обьєктивним, в першу чергу перед собою, не получится отримувати інформацію лише *з однієї сторони* , прийдется отримувати й з *іншої*, да ретельніше перевіряти, але всерівно прийдется. Але кому нахєр здалася та правда й обьєктивність ? Де та грань, коли ватна упоротість переростає в вишиватну упоротість ? Як скласти власне обьєктивне бачення картини, опираючись виключно на наші *чесні* *обьєктивні* *незаангажовані* *прозорі* засоби інформації ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

щоб бути обьєктивним, в першу чергу перед собою, не получится отримувати інформацію лише *з однієї сторони* , прийдется отримувати й з *іншої*, да ретельніше перевіряти, але всерівно прийдется. Але кому нахєр здалася та правда й обьєктивність ? Де та грань, коли ватна упоротість переростає в вишиватну упоротість ? Як скласти власне обьєктивне бачення картини, опираючись виключно на наші *чесні* *обьєктивні* *незаангажовані* *прозорі* засоби інформації ?

якщо хочеш бути обєктивним, то будеш вивчати інформацію з різних джерел, тут я з тобою згідний, але ні разу не можна брати за джерело інформації для аналізу таке "обєктивне" джерело, як шмарій або россмі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

якщо хочеш бути обєктивним, то будеш вивчати інформацію з різних джерел, тут я з тобою згідний, але ні разу не можна брати за джерело інформації для аналізу таке "обєктивне" джерело, як шмарій або россмі

Шарій брав інформацію із першоджерела - самого петра. Виклади свою аналітику діяльності петра у світлі його роботи в уряді януковича?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

якщо хочеш бути обєктивним, то будеш вивчати інформацію з різних джерел, тут я з тобою згідний, але ні разу не можна брати за джерело інформації для аналізу таке "обєктивне" джерело, як шмарій або россмі

коли шарій робить свої висновки й чеше різну лабуду, це одне, й мені його висновки до лапочки, в основному, але коли йде шматки офіційного відео, як тоді про яйценюка, де той обіцяв ціни на український газ дешеві, то при чому тут шарій ? Він просто нагадав, може хто забув про обіцянки цяцянки. В цьому відео все те саме, тільки про пороха й знову нарізки, що порох чесав в 2012 році, будучи міністром економіки й що чеше зараз й на кого валить всю провину. То при чому тут шарій ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, rl72 сказано:

хлопці, подобається вам шмарій, дивіться дальше.

Якщо мені не подобається порошенко, то це не означає, що мені подобається шарій та путін, чого в порохоботів така логіка?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, case_l сказал:

Шарій брав інформацію із першоджерела - самого петра. Виклади свою аналітику діяльності петра у світлі його роботи в уряді януковича?

 

Ось на прикладі мій одногрупник проаналізував новеньке відео шмарія:

 

Оскільки вчора тут нашуміли деяким відео п. Шарія, (пост було видалено, але, для тих хто в гумкорпусі, ось воно https://www.youtube.com/watch?v=59PQByNPlT8 ) я його трохи розібрав.
00:12 - дуже смішно. ахахахахах
01:11 - обидві країни по праву можуть вважатись першими через різницю часових поясів.
02:40 - вирвано з контексту. Малось на увазі, що українці вже зробили проєвропейський вибір, і назад в сторону совка не повернуться
03:13 - в країні ведеться бойові дії, а президент про армію розповідає. Він же мав про збільшення надоїв корів розповідати.
05:20 - тому, що в інтернеті купа тролів, що доводять, "які голодні, голі і босі хлобці на фронті. Держава нічого не робить, лише волонтерам і патріотам заважає одягати і годувати солдат". Про це Порошенко потім і говорив.
06:10 - ні про що
07:20 - логічно, він же головнокомандувач
07:55 - він, як і всі ми платить податки
08:30 - повернемось до 05:20
09:56 - і в Трампа, і в Клінтон в програмі є пункти про допомогу Україні
10:20 - а ще, замість фізики, вводять курс "Наш місяцеликий Президент"
10:48 - мається на увазі лише новостворені територіальні громади. Велика частина громад, маючи гроші на своїх рахунках, через некомпетентність свого керівництва, не створюють інструментів для освоєнні тих коштів. Про це багато писали. Наприлад:
http://vikka.ua/news/29160-gromadski-aktivisti-poyasnili-chomu-na-cherkaschini-ne-zapratsyuvala-detsentralizatsiya-video.htm
11:28 - хтось попутав прокуратуру і СБУ
12:30 - я хочу вдарити по його обличчю підручноком з економіки і показати статистику ЗВР за 2012 - 2014 роки
12:44 - а тепер покажітьйому статистику розміру держборгу України. О Богииии!! Борг був реструктуризований і зменшився!
13:11 - в Наталі Веляник завждит така посмішка. Тобі вона теж не вірить
13:50 - вершина цинізму
15:15 - тут погоджуюсь. Шикер - лох
16:14 - і що?
18:01 - він герой України за те, що було відновлена і розбудована Академія.

(Далі від себе ще додам), про те, що ректор завжди такий позитивний і постійно жартує в оточенні студентів або коли виступає, тому порох тут ні до чого.

P/S. За Президента люди голосували як за головнокомандувача і представника держави на міжнародній арені, а не вчителя історії і ведучого вечірніх новин. Не варто його звинувачивати в історичних неточностях чи в зайвому оптимізмі розповідей про стан в країні.
Те ж саме стосується ректора, він керує університетом. І, якщо, він і "має еластичний язик" то лиш для того, аби зверху виділили ще трохи ресурсів для розвитку Академії. Без цього, її б не було.

 

Тому менше дивіться шмарія і не кидайте сюди його дрісню. Хай собі сидить в теплій європці і годує кацапів лайном, він на тому добряче заробляє. Тільки не тягайте те лайно на наші форуми.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.10.2016 at 17:16, fenmix сказано:

Оскільки вчора тут нашуміли деяким відео п. Шарія, (пост було видалено, але, для тих хто в гумкорпусі, ось воно https://www.youtube.com/watch?v=59PQByNPlT8 ) я його трохи розібрав.

нове відео шарія не хочеться дивитись, на попереднє відео аналізу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі пам'ятають заяву "гаранта" про безвіз на минулому тижні, що у листопаді відмінять? Ну ось - свіжачок!!! Мабуть декларації чиновників переглянули... :)

Цитата

Голосування за скасування безвізового режиму України з ЄС не включено до порядку денного.

На пленарній сесії Європарламенту в листопаді не заплановано голосування щодо питання про скасування візових вимог для громадян України. 
Про це свідчить проект порядку денного наступної сесії законодавчого органу Євросоюзу, яка відбудеться 21-24 листопада в Страсбурзі. 
Голосування за скасування безвізового режиму України з ЄС не включене до порядку денного. 
Як повідомлялось раніше Президент Петро Порошенко заявив, що Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізового режиму з ЄС, і він розраховує на отримання українцями безвізового режиму до 24 листопада.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

дедлайн до кінця 2016 року

Дедлайн - саме зазначався листопад 2016 року!!! Більше засідань по цим питанням у цьому році не буде!!! І посилання вам не троле-брехливих-сайтів, а офіційного, Європарламенту! Чи вже і цього мало і скжете, що то знову хтось бреше?! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пощу тут, тому що Гонтарєва людина Порошенка.

Известный украинский журналист Александр Дубинский изучая электронные декларации украинских чиновников нашел грубые нарушения в декларации главы НБУ Валерии Гонтаревой.

Об этом он подробно пишет на своей странице в Facebook.

"Вот вам по настоящему громкий скандал с электронными декларациями.

Я проанализировал е-декларацию главы НБУ Гонтаревой, и нашел нарушение установленных Нацбанком же норм продажи валюты в одни руки.

А именно - пока вся страна бегала и покупала 200 долларов с паспортом, главе НБУ удавалось покупать в среднем по 3192 доллара в день!

Итак.По итогам 2014 года у Валерии Гонтаревой на депозите 15,8 млн. грн. https://goo.gl/FUBCZCПри этом 15,7 млн гривен были размещены на депозите в течение 2014 года. То есть, фактически, 1 млн. долларов (на 1 января 2015 - 15,76 грн/долл).По итогам 2015 года Валерия Алексеевна зарабатывает 26,8 млн гривен из которых 23,5 млн. грн. размещает на депозите (на 1 января 2016 года - 24 грн/долл).В гривне, согласно э-декларации, у главы НБУ размещено всего 62 тысячи гривен. А в долларах - 1,83 млн. https://goo.gl/3c9sWWТаким образом, даже если отталкиваться от предположения, что госпожа Гонтарева на начало 2015 года уже держала на депозите в банке 1 млн долларов, то в течение 2015 года ей нужно было купить 830 тысяч долларов, которые потом дополнительно оказались на депозите.В течение 2015 года действовали ограничения НБУ, которые позволяли простым гражданам купить 130-230 долларов в день (в зависимости от колебаний курса) в руки, по предъявлению паспорта. Кроме того, действовало постановление №540 от 29.08.2014 года, которое позволяло снять со счета не более 15 000 гривен в сутки в эквиваленте по официальному курсу НБУ на одного человека.То есть, чтобы купить 830 000 долларов даже при максимально действующей сумме понадобилось бы 3608 дней или 721 (!) неделя.Но в году недель только 52, за которые глава НБУ могла Э, руководствуясь своими же ограничениями, купить официально всего 59 800 долларов.Но каким-то образом смогла купить 830 000... 1f642.png:)Отсюда я делаю вывод, что глава НБУ нарушила установленные ею же для простых граждан ограничения. Что, как минимум, говорит о злоупотреблении служебным положением в личных целях.С радостью почитаю опровержение #NBUFactCheck по этому поводу 1f642.png:)" - пишет Александр.
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що щоб класти на депозит бакси треба їх купувати? Чому я можу прийти наприклад з 26тис грн і сказати я хочу їх покласти на депозит але в доларах і мені без проблем відкриють депозит на 1тис доларів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

годне розслідування. правда, про Іловайськ забули згадати

 

 

Журналісти відшукали іспанську віллу Порошенка, якої немає в декларації

10 листопада 2016, 20:52

 

Маєток Петра Порошенка на березі Середземного моря в містечку Аталая-Ісдабе в муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії



 

Іспанська вілла Петра Порошенка, оформлена на його фірму Feruvita SL, розташована поблизу містечка Естепона у провінції Малага. Віллу розшукали журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

Сама фірма Feruvita SL у декларації Порошенка є.

Приватна резиденція стоїть на самому березі моря в першій лінії в маленькому містечку Аталая-Ісдабе. «Це двоповерхова вілла на 1254 квадратні метри у середземноморському архітектурному стилі з басейном», – йдеться в сюжеті Наталки Седлецької.

Маєток Петра Порошенка на березі Середземного моря в містечку Аталая-Ісдабе в муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії

Фірма Порошенка придбала маєток влітку 2008 року. Тоді він очолював Раду Національного банку України, а також уже входив до двадцятки найбагатших українців як співвласник корпорації «Рошен» та «Укрпромінвест». У фінансових звітах фірми президента вказано, що вілла оцінена в 4 мільйони євро (наразі це близько 120 мільйонів гривень).

Маєток Петра Порошенка на березі Середземного моря в містечку Аталая-Ісдабе в муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії

Маєток Петра Порошенка на березі Середземного моря в містечку Аталая-Ісдабе в муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії

Цю віллу Петро Порошенко ніколи не вказував окремо у своїй декларації у розділі «нерухомість». У паперових деклараціях також неможливо було про неї дізнатись і з розділу про фірми, що йому належать, – адже там вказувався лише сукупний внесок до статутного фонду всіх цих фірм без деталізації.

Містечко Аталая-Ісдабе в муніципалітеті Естепона на півдні Іспанії

В електронній декларації, поданій 30 жовтня, Порошенко також не задекларував віллу як об’єкт нерухомості, що перебуває в його власності чи користуванні, окремо. Натомість серед довгого переліку юридичних осіб, тобто фірм, кінцевим власником яких є Петро Порошенко, він зазначив фірму Feruvita SL (Іспанія). «Отже, перечитавши декларацію президента своєї країни, пересічний українець не дізнається про існування вілли та її вартість», – мовиться в сюжеті «Схеми».

На запит Порошенкові програмі відповіла його адміністрація.

«У підприємствах, де Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром, є нерухомість за кордоном (фабрики, магазини, склади, адмінприміщення, будинки). Все це у вигляді юридичних осіб вказано у його декларації відповідно до Закону «Про запобігання корупції», – мовиться у відповіді.

При цьому в адміністрації Порошенка залишили без відповіді запитання, як часто він відвідував віллу поблизу Марбельї у 2015 році (році декларування) та коли там був востаннє.

Юристи розійшлись у своїх думках, чи повинен був президент окремо декларувати віллу у розділі «нерухомість», якщо вона оформлена на фірму. Так само суперечливі коментарі надали і в Нацагентстві з питань запобігання корупції.

Зокрема, голова НАЗК Наталія Корчак у коментарі «Схемам» повідомила: «Якщо ця вілла перебуває на балансі юридичної особи, значить, зазначається інформація про кінцевого бенефіціарного власника саме про юридичну особу. Тому що ідея нерухомого майна стосується саме тих випадків, коли в цьому нерухомому майні або проживає, або ним користується чи декларант, чи член сім’ї декларанта».

Водночас Руслан Радецький, заступник голови НАЗК, який до того ж очолює саме департамент контролю та перевірки декларацій, вважає інакше. «Він (декларант – ред.) повинен вказати це майно. Він зобов’язаний вказати все майно, що належить йому. Через юридичну особу чи як фізичній особі. Він зобов’язаний внести цю інформацію в електрону декларацію. Тобто якщо в нього є бенефіціарна власність або він є кінцевим бенефіціарним власником, то він зобов’язаний її внести», – зазначив він.

«Навіть попри впровадження електронних декларацій, дізнатись про елітне майно високопосадовців (вілли, яхти, літаки, авто) пересічному громадянинові буде непросто. Бо вони можуть приховуватись за численними, хоча й задекларованими фірмами, назви яких самі по собі українцю ні про що не скажуть», – резюмують журналісти програми «Схеми».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, rl72 сказано:

годне розслідування. правда, про Іловайськ забули згадати

 

 

Журналісти відшукали іспанську віллу Порошенка, якої немає в декларації

10 листопада 2016, 20:52

 

 

  Hide contents

 

 

 

Ну забув чоловік про рибальський шалашик на березі баюри... ;) От вчепились!

(Я так міркую, що в наших "Йо-Декларантів" ще сотні таких об'єктів знайти можна)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...