Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Жило-було собі ОУН котре дюже не любило поляків. Коли набридли поляки воно стало не любити совєтів, а згодом німак.

Але, холєра, виявляється більш за все ОУН не любило євреїв і видавало їх німакам (котрих також не любило, але, певно, менше за євреїв).

А ще знову згадало про поляків ( так виникла "Валынская Резня")

Видно тема Холокосту починає себе вичерпувати от і шукають свіжу щоб нагадати про себе.

 

БЛДЖ, що воно плете. Певно, якби хтось піднявся і сказав йому що в Бабиному яру окрім євреїв купа народу іншого похована (котрі до них і відношення не мали) то слиною б захлинувся.

 

ПС От виникає питання, а чого їх так всі не люблять?

ППС А Рада зхавала мовчки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти. А я і не знав, що ОУН також були визнаними антисемітами :).

А можна пруф на достовірне джерело для почитати. А то твоя відома триндьож на форумі довіри не викликає.

Що ОУН перерізало на Волині поляків в кількості значно більшій ніж їх тут насправді проживало то вкурсі, а от про євреїв не знав.

Думаю не мені одному буде цікаво.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, NightVision сказано:

Не знаю чи були вони ідейними антисемітами, але їх співпраця з німцями новодить на думку, що вони безпосередньо причетні до холокосту.

 

не знаю, чи були вони ідейними антисемітами, але їх співпраця з німцями (Евреи в Вермахте) наводить на думку, що вони безпосередньо причетні до холокосту.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roshen готова платить сотрудникам в России до 28 тысяч гривен

Цитувати

На российских сайтах по поиску работы появились вакансии – кондитерская компания Roshen, российское производство которой расположено в Липецке, ищет новых сотрудников. Компания ищет торговых представителей и супервайзерах в разных городах России. Уровень предлагаемой зарплаты весьма высок по украинским меркам – до 28 тысяч гривен. Об этом сообщает "Страна".

75620574c92624e73146294460ba0c81.png

2a0fa0f19144e523ee82d0157549946b.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото з математикою туго там, 45000 деревяних це десь 18500 грн, по нинішньому курсу, а не 28 як пишуть.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Lisovic сказал:

Шото з математикою туго там, 45000 деревяних це десь 18500 грн, по нинішньому курсу, а не 28 як пишуть.

Угумс, це окуєнно змінює суть справи.

До речі:

Рада хочет запретить меру пресечения в виде заключения в психбольницы

так що конченимботам порохоботам скоро змінять умови перебування праці.

Сосіть покращання.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MrFirst сказано:

Угумс, це окуєнно змінює суть справи.

До речі:

Рада хочет запретить меру пресечения в виде заключения в психбольницы

так що конченимботам порохоботам скоро змінять умови перебування праці.

Сосіть покращання.

тобі вже змінили, бачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Бути порошенком

 

 

продовжи

бути ромахою11 - це ...

 

напиши який ти кльовий хлопець і скільки зробив чудових справ. про те, що Порошенка обсираєш можеш не писати. це ми вже в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, rl72 сказано:

 

продовжи

бути ромахою11 - це ...

 

напиши який ти кльовий хлопець і скільки зробив чудових справ. про те, що Порошенка обсираєш можеш не писати. це ми вже в курсі

Я тобі нічого не обіцяв на відміну від порошенка. не захоплював всі ресурси для реалізації цього, тому не пукай в повітря і не підміняй понять. 

У нас чиновник пропихається до посади всіма можливими способами, починає красте і мутити а у виправдання завжди винуватий народ і тільки чимось дорікни, відразу:" а ти що робиш, а я хоч щось роблю". Почекай, тебе хтось впендюрив в це крісло чи сам заліз, якщо не можеш, звільни іншому і не смерди. Посада то не покута, а відповідальність і якщо ти на ній робиш гівно, то тогбі виправдення немає. Йди в сраку і дай робити іншим а не скавули.

  • +1 8
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romaxa11 сказано:

Я тобі нічого не обіцяв на відміну від порошенка. не захоплював всі ресурси для реалізації цього, тому не пукай в повітря і не підміняй понять. 

У нас чиновник пропихається до посади всіма можливими способами, починає красте і мутити а у виправдання завжди винуватий народ і тільки чимось дорікни, відразу:" а ти що робиш, а я хоч щось роблю". Почекай, тебе хтось впендюрив в це крісло чи сам заліз, якщо не можеш, звільни іншому і не смерди. Посада то не покута, а відповідальність і якщо ти на ній робиш гівно, то тогбі виправдення немає. Йди в сраку і дай робити іншим а не скавули.

ти сам підміняєш поняття. я тебе не питаю, що ти мені обіцяв.

і з чиновником ти в повітря пукнув. я не є ним.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman краще би запитав коли рошен продасться, бо це мабуть складніше за ато

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Таку думку висловив у своєму блозі на "Апострофі" Сергій Іванов

апостроф в перемішку з івановим це лютий пиз....ць

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Cherman сказано:

 

коли я у мами довбограй і не зміг нічого нормальнішого придумати.

-ребята вы неправильно строите дом

-а как ты предлагаешь?

-не знаю,я таксит по образованию. дети в АТО?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

Перший рядок - це, скоріше, про порохоботів.

тобі як порохоботу видніше. ти рахуєш що таке питання це нормуль? це ж рівень 1-го класу, перше півріччя.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СМИ узнали, как сын Порошенко воевал в АТО

Показати прихований контент  

Сын президента Украины Алексей Порошенко служил в зоне АТО под чужим именем и жил отдельно.

Об этом пишут Вести со ссылкой на источник в Генштабе, передает NewsOboz.org.

«Сын президента пробыл в зоне АТО месяца два. Его привезли под чужим именем. Помню, что в военном билете он был Алексей Алексеевич, а фамилия была другая. Его доставили в 40-й батальон, Кировоградский. Он был командиром миномета и служил в батарее, которая находилась буквально в 200 метрах от штаба в Краматорске. Жил он отдельно от остальных солдат в штабе, там, где был министр тогдашний Валерий Гелетей», - рассказал источник.

«Их с министром охраняли двадцать спецназовцев. Конечно, ни в каких боевых операциях он не участвовал», - отметили в Генштабе.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...