Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

В Киевский областной совет от провластной партии «Солидарность» идет владелец донецкой сети супермаркетов «Обжора», ярчайший представитель «донецких» Вячеслав Соболев, который известен своими симпатиями к сепаратистам.

Появление такого кандидата в рядах партии Петра Порошенко вызвало у патриотически настроенных дончан замешательство граничащее с шоком. Тем более, что Соболев решил идти на выборы не в Донбассе, где давно уже перестали удивляться таким людям в списках партий «патриотической» направленности, а в Киевской области, к которой он никакого отношения не имеет.

Ныне «Обжора» в Донецке торгует товаром за рубли, платит дань боевикам и сотрудничает с «министерством экономического развития ДНР». Об этом пишут на официальном сайте сепаратистов.

obzhora.png

Пожалуй, самая интересная часть его биографии началась в 2011 году. В апреле Соболев женился на бывшей жене российского певца Николая Баскова — Светлане Шпигель. Отец Светланы Борис Шпигель — влиятельный российский фармацевтический магнат и бывший сенатор. Об их свадьбе сообщила газета «Сегодня», принадлежащая Ринату Ахметову. В заголовке публикации Вячеслав Соболев был назван другом Януковича.

http://vlada.io/kak-...ve-russkiy-mir/

Змінено користувачем Volyniaka
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka то причом тут порох??? то що порох його на вибори засилає чи що???

так що не треба гнати на пороха!!!

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka то причом тут порох??? то що порох його на вибори засилає чи що???

так що не треба гнати на пороха!!!

І дійсно, яке відношення Порох має до "Солідарності" і БПП...

sobolev-bord.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то ж це цілий блок, а не один тільки порох!!!!!!!!! це так пороха підставляють, а порох це богом даний президент України і легітимний і народний бо обраний народом України!!!

А якщо щось не подобається то в сусідній темі про майдан писали, пиз....уй в батумі там все добре, квартири роздають майже даром і громадянство!!!

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь що не обмануть. Бо реально по регіонам такі кадрив вспливають що стидоба. АЛе солідарність це зараз + НФ +Удар

CRqzCTHVEAA4JIU.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь що не обмануть. Бо реально по регіонам такі кадрив вспливають що стидоба. АЛе солідарність це зараз + НФ +Удар

CRqzCTHVEAA4JIU.png

Прям сама чесність <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, не обіжайся, але я от такий самий порохобот, як і Тука :)

І хоч знайомі ми з ним лише віртуально, а справи я мав взагалі не з ним, а з Ромою Сініциним , але йому я вірю більше, ніж тобі.

George Tuka

17 год · Severodonetsk ·

Про останній візит до Президента.

Я розумію, мене можна поливати лайном, мене можна називати "гауляйтером", мене можна називати "вбивцею Калашнікова/Бузіни/Чечетова". Можна розповідати про те, що я "сів на потоки" і таке інше.

Але... Скажіть мені, якщо я на зустрічі з найвищою посадовою особою держави отримав позитивни відповіді, практично, на всі свої запитання/пропозиції щодо життя Луганщини, що я маю вам сказати, аби мені не приліпили тавро "порохобот"???

Хоча... "порохобот-вбивця Калашнікова" - це щось надто оригінальне...

Отже, про що я розмовляв з Президентом.

Попросив його домогти мені зруйнувати ідіотську практику надходження бюджетних коштів в останні дні року, коли їхнє цільове використання, практично, неможливе. Такий багаторічний дебілізм - коротший шлях до "освоения" бюджетних коштів, аби їх знову "не забрал Киев". Попросту - до розкрадання.

Отримав підтримку.

Розповів про кілька резонансних справ в області і про бездіяльність правоохоронців щодо їхнього розслідування.

Отримав підтримку.

Попросив підтримки щодо продовження процесу кадрових змін в області.

Отримав підтримку.

Попросив допомоги щодо погашення заборгованості бюджету перед підприємцями ще за програми "Швидка медична допомога".

Отримав підтримку.

Розповів про своє бачення розвитку вугільної промисловості Луганщини, яке, на мою думку, призведе не до закриття шахт, а до їхнього розвитку.

Отримав підтримку.

Розповів про необхідність внесення термінових поправок в Закон про ВЦА.

Отримав підтримку.

Доповів про проблеми з початком опалювального сезону.

Підтримка.

Розповів про своє бачення розвитку військового ліцею в Кремінній.

Підтримка.

Виклав свої ідеї щодо реформування ОблАвтоДору.

Підтримка.

Лише в одному питанні наші думки розділились. нажаль. На мою пропозицію про будівництво нового содового заводу в області, Президент, зітхнувши, відповів:

- Жора, з такими інвестиціями зараз до тебе ніхто не зайде...

То скажіть мені чесно: після ТАКОЇ зустрічі я маю право чесно казати про те, що я працюю в команді Президента?!! Чи, на угоду комусь, я маю все покинути і волати "бий Пороха"?!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову з петицією прокинув )

Порошенко не відправить Тимошенко в Гондурас

СтрайкUA4 24.10.2015

Президент України Петро Порошенко відповів на петицію українців з проханням відправити екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко послом України в республіку Гондурас.

Президент заявив, потреба у діяльності дипломатичного представництва у Гондурасі наразі відсутня

“Інтереси України в Центральній Америці та в Карибському басейні наразі представляють посольства в Мексиканських Сполучених Штатах та в Республіці Куба. Робота цих установ, сфера відповідальності яких також включає Беліз, Гватемалу, Венесуелу, Домінікану і Коста-Рику, дозволяє належним чином підтримувати розвиток політичної, торговельно-економічної і культурно-гуманітарної взаємодії з державами регіону, а також забезпечувати захист прав та інтересів наших громадян. Потреба у започаткуванні діяльності дипломатичного представництва у Гондурасі на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом України наразі відсутня”, – відповів Порошенко на вебсайті електронних петицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до того, пане, що пора б Юльці попуститись.......як і її партії. Час втрачено, хвиля популярності пройшла, адью і пенсія) в 2000 грн ...... :0165:

Чи пригадати як вона про газ "дешевий" з парашкою домовилась?І як грошики пропадали з бюджету

Змінено користувачем VovkleV
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля підписала найконченіший контракт по якому ми газу купляли скільки нам скажуть і по ціні в 450 баксів і більше. а зараз вже пишуть для нас газ по 146 баксів. От юля і верещить

Про дешевий газ http://businessviews.com.ua/ru/economy/id/deshevogo-gaza-ne-budet-15-otrezvljajuschih-faktov-o-gaze-kotorye-ty-dolzhen-prochitat-do-togo-kak-idti-na-vybory-879/

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки зараз платять підприємства за газ? Озвучувалась в розмові ціна біля 14000грн за 1000 кубиків. Стрьомна вона якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8970,24 грн за 1000м3

Вже дали в волиньгаззбуті нову додаткову угоду : з 1 жовтня 9005,32 грн за 1000м3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при юльці населенню газ дешевше продавали - бо населенню вистачає газу власного видобутку. Бо ціна 7 грн - це не ціна нашого газу :(

ой чи? звідки ж тоді Нафтогаз в боргах і чи не з бюджету різницю в ціні газу доплачували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телеканал Порошенко обвиняют в ведении "серой бухгалтерии"

На Украине разразился скандал в связи с выплатой "черных" зарплат журналистам на телеканале, которым владеет Петр Порошенко. Украинского президента обвиняют в двойных стандартах.

"Создание действенных стимулов для вывода из тени "фонда оплаты труда" - таким было одно из ключевых политических требований Петра Порошенко во время выступления в начале сентября в Национальном совете реформ. Однако, похоже, декларации президента не совпадают с его реальными делами.

Серые схемы и черная зарплата?

Нелегальные фонды зарплаты и нарушение социальных стандартов, вероятно, практикуются и в компаниях, принадлежащих Порошенко. Первым публично об этом заявил журналист президентского "5 канала" Роман Сухан. В частности, по словам ведущего, журналисты телеканала получают "черную" зарплату. Об этом Сухан накануне сообщил на своей странице в Facebook после того, как его уволили. Журналист говорит, что его "попросили уйти" после того, как он в очередной раз указал менеджменту телеканала на перегрузку журналистов работой, "которые работают за троих" из-за нехватки ресурсов на канале.

В беседе с DW Сухан отметил, что каждый журналист при приеме на работу получает две карточки: на одну бухгалтерия канала перечисляет официальную зарплату в тысячу гривен, из которой платят все налоги, а на другую ежемесячно работникам выплачивают неофициальную часть зарплаты, которая в разы больше официальной и не облагается налогом. "Это цинично выглядит, когда президент декларирует одно, а делает на самом деле совсем другое. У нас на канале абсолютно "серая бухгалтерия", незащищенные работники, потому что нет ни медицинского страхования, никаких социальных гарантий. Если ты будешь нелояльный к каналу, то тебя очень просто уволить", - рассказал Сухан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa, стаття ну дуже схожа на черговий "вброс", ні джерела, ні документів, навіть не вказуються звідки взялись ці цифри, ніякої конкретики. З таким же самим успіхом я можу тут написати що даний ресурс фінансується януковичем. Ну і далі іде фактично перепощування другої брєдової статті про брезентові двері.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припустим безкоштовно надані автомобілі дійсно розмитнювались, тільки не зовсім зрозуміло хто кому гроші платив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше 1,6 млн доларів США потрібно на розмитнення 40 Хаммерів

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється серед десятки найбагатших людей країни лише президент зумів збагатитись в цьому році.

http://www.pravda.co.../10/30/7086937/

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...