Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Після того, як Конституційний суд ухвалить рішення щодо відповідності Конституції України Закону "Про позбавлення Януковича звання президента України", оскаржити його буде неможливо

Про це в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник глави Адміністрації президента України Віталій Ковальчук, передає Еспресо.TV з посиланням на "Українську правду".

За його словами, президент Петро Порошенко свідомо підписав Закон "Про позбавлення Януковича звання президента України".

"Звернувшись же до КС з поданням щодо конституційності рішення Верховної Ради, президент зробив цілком очевидний юридичний хід, обґрунтований необхідністю бути упевненим, що у майбутньому цей закон не зможе бути оскарженим у будь-якому суді - ані в Україні, ані закордоном", - зазначив Ковальчук.

"Ми упевнені, що після рішення КС таке оскарження стане вже неможливим", - додав він.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Це все, що вони (адміністрація презер..президента) змогли придумати?! Яка гнила відмазка вийшла :)

То то він подав, начебто, щоб юридично закріпити Закон?! Тобто, він його підтримує?!?! Та нууу :) А він сам каже інакше ;)

«Оскільки закон, конституційність якого оспорюється, не має нормативного характеру, Верховна Рада, прийнявши його, діяла всупереч нормам Конституції України, а значить, це суперечить ч.2 ст.19 Конституції України, яка зобов'язує парламент діяти на підставі та в межах повноважень та способом, передбаченим Конституцією України... Прошу визнати закон України «Про позбавлення В.Януковича звання президента України» від 4 лютого 2015 року таким, що не відповідає Конституції України, тобто неконституційним», – йдеться у поданні пана Порошенка.
1434797638193.jpg

14347976486244.jpg

14347976595268.jpg

1434797672196.jpg

За його словами, Конституцією України, зокрема нормами її розділу IV «Верховна Рада України» та розділу V «Президент України», до відання Верховної Ради не віднесено вирішення питання про позбавлення звання президента України.

«Звання президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту (частина третя статті 105 Конституції України)», – зазначив глава держави.

Таким чином, підкреслив він, Конституцією встановлено єдиний випадок втрати звання президента України і не передбачено прийняття жодним органом влади окремого акта у будь-якій формі про позбавлення звання президента. Зміна або ж розширення такого підходу можлива лише шляхом внесення змін до Конституції України, адже винятки з конституційних норм встановлюються самою Конституцією, а не іншими нормативними актами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Петров

Почалась чергова порція зради: Порошенко "насзливає", тобто хоче залишити у Януковича звання Президента.

Перед тим, як щось бовкнути треба читати документи.

У конституційному поданні Президента щодо позбавлення звання Президента Януковича зацитовані всі необхідні документи.

Почнемо з юридичної бази.

Відповідно до частини третьої статті 105 Конституції України "Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту".

Крім того, відповідно до Рішення Конституційного Суду України № 5-зп від 30.10.1997 року існує лише єдиний випадок втрати звання Президента України - це імпічмент. Розширення цієї норми може бути лише шляхом змін до Конституції.

Також у поданні наводиться купа й інших юридичних аспектів, зокрема, щодо повноважень Верховної Ради України, принципу верховенства права, а також нормотворчості законів, які мають стосуватися широкого кола осіб і застосовуватись неодноразово, а не стосуватись окремої особи і застосовуватись лише одноразово.

Хронологія ухвалення закону така:

* Закон ухвалено Верховною Радою 4 лютого

* 9 лютого закон направленого на підпис Президенту. При цьому в Конституції зазначено, що Президент протягом 15 днів має або підписати, або накласти вето та повернути до Верховної Ради закон зі своїми пропозиціями (частина 2 статті 94 Конституції України)

* Станом на 18 травня (sic!!!) закон підписано ще не було, і про цю конституційну норму нагадав Гройсману Ляшко (http://www.theinside.../5559abdb59a39/)

* закон опубліковано в "Голосі України та "Урядовому Кур'єрі" 17 червня, набув чинності 18 червня.

Тепер перейдемо до формулювання.

У першому абзаці подання читаємо: "Відповідно до статті 150 Конституції України, статей 13, 40 Закону України "Про Конституційний Суд України" звертаюсь з клопотанням розглянути питання щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про позбавлення В. Януковича звання Президента України" від 4 лютого 2015 року № 144–VІІІ...". Отже, тут ми бачимо ЛИШЕ ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО РОЗГЛЯДУ ПРО КОНСТИТУЦІЙНІСТЬ ЦЬОГО ЗАКОНУ.

Наприкінці ми зустрічаємо таке формулювання: "З огляду на викладене прошу визнати Закон України "Про позбавлення В. Януковича звання Президента України" від 4 лютого 2015 року № 144–VІІІ таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним).

А тепер перейдемо до питання чи є тут зрада?

Для цього раджу ще раз прочитати частину третю статті 105 Конституції України. Там чорним по білому написано що і як. Тобто є лише один варіант - імпічмент.

Оскільки усунення Януковича відбулось через постанову Верховної Ради, а не відповідно до закону "про імпічмент", то з суто формальної точки зору (de jure) закон є неконституційним: імпічменту відповідно до закону не було... Відповідно до існуючої законодавчої бази Президент України, який є гарантом Конституції, по суті має зазначити, що такий закон є не конституційним.

Я просто нагадаю, що поряд імпічменту визначає стаття 111 Конституції України, де причиною для імпічменту зазначена державна зрада або інший злочин. Разом з тим, шоста частина цієї статті визначає: "Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину. " Тому імпічмент має бути ухвалений відповідно до визначеною процедури (комісія, висновки КСУ, затвердження висновків, ухвалення рішення) не менше 338 голосами.

А тепер моє резюме.

Закону про імпічмент Президента України досі немає. Усунення Януковича відбулось через Постанову Верховної Ради України "Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України" від 22 лютого 2014 року № 757-VII, де зазначено таке " Встановити, що Президент України В. Янукович у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов’язки" (328 голосів за).

Разом з тим, наші гімноньюси рознесли зраду, що от Порошенко такий-сякий хоче визнати неконституційним закон Єдиними ЗМІ, які не піддався на цю уловку виявились "Тиждень" та "Громадське" (особисто для мене це дивно, бо від "Громадського" такого не очікував smile emoticon ), зазначивши, що Порошенко просить перевірити конституційність цього закону.

Отже, де-юре імпічменту не було, де-факто є постанова Верховної Ради. Ситуація слизька, і щоби не було звинувачень в порушенні Конституції, то таке подання є просто необхідним, адже ми будуємо правову державу, де саме верховенство права є понад усе. А наразі цей закон створює низку правових колізій та проблем, через які, до речі, Янукович (як це не прикро) може подати на нас до Європейського суду з прав людини.

А тепер подумайте: Чому Порошенко вжив заходів саме після набуття чинності Закону? Чому він не накладав вето? Чому вжито саме таке формулювання наприкінці тексту документу? Чи помітили Ви, що Порошенко не завжди прямолінійно діє? А може таке формулювання спеціально вжите? Зрештою, Рішення ухвалює Конституційний Суд, який є незалежним органом і єдиним, хто тлумачить Конституцію, і тиск на нього просто неможливий.

Я пораджу поки не робити поспішних висновків. Може то виявиться не зрадою, а буде перемогою? Особисто я пораджу всім не шукати зраду, там де її немає smile emoticon А також, друзі, уважно читати Конституцію та закони України.

Змінено користувачем la20
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, прийнято посилання на пруф давати... Бо хто такий "Сергій Петров"?

адже ми будуємо правову державу

а хто такі "МИ"? ;) Бо ми, поки що, ніхєра не будуємо. А от ВОНИ поки і далі ловлять рибку в мутній воді. Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Це все, що вони (адміністрація презер..президента) змогли придумати?! Яка гнила відмазка вийшла :)

То то він подав, начебто, щоб юридично закріпити Закон?! Тобто, він його підтримує?!?! Та нууу :) А він сам каже інакше ;)

«Оскільки закон, конституційність якого оспорюється, не має нормативного характеру, Верховна Рада, прийнявши його, діяла всупереч нормам Конституції України, а значить, це суперечить ч.2 ст.19 Конституції України, яка зобов'язує парламент діяти на підставі та в межах повноважень та способом, передбаченим Конституцією України... Прошу визнати закон України «Про позбавлення В.Януковича звання президента України» від 4 лютого 2015 року таким, що не відповідає Конституції України, тобто неконституційним», – йдеться у поданні пана Порошенка.
1434797638193.jpg

14347976486244.jpg

14347976595268.jpg

1434797672196.jpg

За його словами, Конституцією України, зокрема нормами її розділу IV «Верховна Рада України» та розділу V «Президент України», до відання Верховної Ради не віднесено вирішення питання про позбавлення звання президента України.

«Звання президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту (частина третя статті 105 Конституції України)», – зазначив глава держави.

Таким чином, підкреслив він, Конституцією встановлено єдиний випадок втрати звання президента України і не передбачено прийняття жодним органом влади окремого акта у будь-якій формі про позбавлення звання президента. Зміна або ж розширення такого підходу можлива лише шляхом внесення змін до Конституції України, адже винятки з конституційних норм встановлюються самою Конституцією, а не іншими нормативними актами.

Як на мене, зроблено все цілком нормально.

Мета - не допустити реваншизму януковича та його посіпак.

Засіб - КСУ.

Форма - подання щодо визначення конституційності закону.

з.і. каже інше - щоб було підстава для розгляду КСУ.

Стаття 39. Конституційне подання

Конституційне подання - це письмове клопотання до Конституційного Суду України про визнання правового акта (його окремих положень) неконституційним

Тобто, не можна звертатися до КСУ з обгрунтуванням, "яка ВРУ молодець, а янукович мудак. Підтвердіть це".

Створюється видимість порушення Конституції України, а КСУ (сподіваюсь) скаже: "Президент, ти не правий. Закон конституційний. ВРУ - молодець, янукович таки дійсно мудак".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все стане зрозуміло, коли буде рішення КС. А те, що між чинною і попередньою владою є "договорняк" про те, що "ми вас особливо не чіпаємо, ну так для видимості пощипаємо інколи і в разі чого дамо змогу втекти", то це вже давно всім ясно і так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наливайченко передал правительству США секретные материалы по Порошенко — блогер

18.06.2015 Просмотров: 14902 Владимир Перекопский

Политика

Экс-глава СБУ Валентин Наливайченко передал правительству США секретные материалы, в которых содержится интересная информация о нынешнем президенте Украины Петре Порошенко.

Об этом сообщил блогер Олег Ярчук, передает «Пресса Украины».

«Заявление группы Олега Ярчука: Неделю назад в Службу безопасности Украины нами были переданы копии донесений источников Службы внешней разведки РФ в ВС Украины. Судя по характеру сообщений источники имеют прямой доступ к материалам ГШ Украины и принимают участие в непосредственном планировании операций украинской армии. Кроме того, некоторые коственные детали свидетельствовали о том, что потеря украинскими ВС стратегически важного транспортного узла н.п Дебальцево являлось результатом сговора высшего коммандования ВСУ и руководства ВС РФ.

Не имея доступа в секретной информации ВСУ и естественно, возможности точно и достоверно идентифицировать агентов СВР РФ мы посчитали , что СБ Украины справится с этим вопросом лучше нас.

Все что произошло потом не может быть расценено нами иначе, как попыткой Президента Украины Порошенко вывести из-под удара, очевидно, очень близких ему людей в ГШ ВС Украины, не допустив проведение контразведывательной операции по обнаружению и изоляции враждебной агентуры.

Г-н Порошенко, вы опоздали. Все документы по этому вопросу переданы личным предствителем г-на Наливайченко правительству США. И судя по реакции они получили должную оценку. Отставка, смерть, несчастный случай с г-ном Наливайченко уже ничего не изменят в вашей собственной судьбе», — сообщил он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну-ну.

До речі, Ярчука ніхто всерйоз не сприймає.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Президент и волонтеры готовят наступление на коррупцию и контрабанду в зоне АТО

06 Июля 2015 - 19:11

Президент Петр Порошенко провел встречу с волонтерами, на которой обсуждались вопросы волонтерского контроля в процессе борьбы с коррупцией и контрабандой в зоне проведения антитеррористической операции. Глава государства дал ряд задач, направленных на преодоление этого явления. «Волонтерский контроль должен стать реальным механизмом борьбы с коррупцией в зоне АТО. Уверен, что совместная и скоординированная деятельность с силовыми структурами поможет нам эффективно противостоять грязным дельцам, которые зарабатывают на горе украинцев», – отметил Петр Порошенко.

По словам Советника Президента Юрия Бирюкова, который принял участие во встрече, волонтеры акцентировали внимание Президента на проблемах, с которыми им пришлось столкнуться во время работы по обеспечению Вооруженных Сил. «Рентабельность контрабанды достигает уровня продаж наркотиков и приобретает впечатляющие размеры. Там «ходят» такие деньги, что легко подкупить любого. А волонтеры денег не берут, им за державу обидно», – сказал Юрий Бирюков.

Во встрече также приняли участие волонтеры Георгий Тука (группа «Народный тыл»), Роман Доник и Павел Кащук (группа «Комбат UA).

George Tuka

18 год · Змінено ·

Блин, у меня нет слов.

Неделю писал о том, что готовится новый масштабный проект, который в состоянии изменить жизнь государства.

- Конкретно?! - требовали работники клавиатуры.

Сообщение о прошедшей встрече с Президентом. По-моему, понятна и цель, и тема.

- Не верю! - кричат работники клавиатуры.

- Порох - барыга! Бирюков - сволочь! Тука - продался! ....

Господа! Ну, как вам объяснить по-мягче?..

Если все это так, то возьмите оторвите свои жопы от стульев и сами сделайте хоть что-нибудь!!!

Подниму некоторую завесу тайны. Ни для кого не секрет, что я не являюсь поклонником Президента. Так вот, хотите верьте, хотите нет, но разговор, в свое время, начался с того, что Бирюков мне сказал: "Жора! Есть настоящее Дело! От тебя никто не требует становиться "порохоботом"!

И скажите мне, пожалуйста: если я понимаю всю пагубность коррупции в зоне АТО, если я понимаю, что нужно срочно действовать (и действовать хирургическими методами), если я получаю полную поддержку такой позиции со стороны Президента, то я что, должен игнорировать такую возможность только лишь потому, что эту борьбу поддержал Порошенко?! Вы с ума сошли???

Да, когда я начал говорить о работе ФСБ в этой сфере, мне показалось, что такой ракурс для Президента был неожиданным. Но, он сразу "въехал" и задавал определенные вопросы.

Короче. Верите вы или не верите - мне плевать. Я вижу проблему. Вижу пути ее решения. И, если меня (нас) в этом поддерживает еще и Президент, то я только рад!!!

И не нужно рассказывать "вас подставят", "вас сольют"! Завалить - да, могут. А подставить? Купить? Да, хрен там.

Теперь, что касается Касьянова. Юра обязательно получит соответствующее предложение. И, я надеюсь, он согласится! Я уже разговаривал с ним на эту тему.

И самое секретное! Когда Президент сказал "... их", я заржал, а впечатлительный и нежный Паша К от неожиданности... сломал карандаш! Ну, и моментально нарвался нарвался на дружный троллинг "а-ля Янукович с ручкой"! )))

Вообще, как масштабный оптимист, я тихо мечтаю о том, что из этой инициативы может вырасти вообще что-то новое и масштабное... Что-то, типа новой честной патриотической власти, например...

Касьянова також за шоколадки куплять?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кортеж Порошенко в Одессе. ВИДЕО

Президент Петр Порошенко начал рабочую поездку в Одесскую область. Он подъехал к админзданию без кортежа. По маршруту президента впервые не перекрывались основные магистрали, машину президента и автобус сопровождал один экипаж ГАИ, соблюдая все ПДД.

У входа в ОГА президента встретили несколько сотен людей с украинскими флагами. Порошенко поспрашивал у них, довольны ли новым губернатором. Люди ответили, что довольны. С некоторыми одесситами Порошенко сделал селфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здивований! приємно здивований! хоч десь, хоч щось...

наївні)) впевнені що там був порох?

  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, передивився фільмів про джемсбондів? Чи "Бригаду"?

Он подъехал к админзданию без кортежа. ... У входа в ОГА президента встретили несколько сотен людей с украинскими флагами.
Чи це теж був двійник?

Порошенку ще далеко до Кенеді, щоб на нього робили замахи.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, передивився фільмів про джемсбондів? Чи "Бригаду"?

Он подъехал к админзданию без кортежа. ... У входа в ОГА президента встретили несколько сотен людей с украинскими флагами.
Чи це теж був двійник?

Порошенку ще далеко до Кенеді, щоб на нього робили замахи.

Я про відео а не про пороха!!! де на відео видно що він вийшов з цього кортежу????????

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти по одному короткому відео вже всіх "наївними" охрестив?! Певно, ти більше знаєш про такі справи...

Я думаю, що той кортеж супроводжувала не одна камера, не один журналіст. І якби він не під'їхав під ОДА і не вийшов би, а заховався б десь в підземний гараж, то про це вже б свистіли всі ЗМІ.

Тобто, я думаю, що той кортеж під'їхав під ОДА і Порох вийшов звідти. Без всяких шпіонських ігор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти по одному короткому відео вже всіх "наївними" охрестив?! Певно, ти більше знаєш про такі справи...

Я думаю, що той кортеж супроводжувала не одна камера, не один журналіст. І якби він не під'їхав під ОДА і не вийшов би, а заховався б десь в підземний гараж, то про це вже б свистіли всі ЗМІ.

Тобто, я думаю, що той кортеж під'їхав під ОДА і Порох вийшов звідти. Без всяких шпіонських ігор.

Тобто це твоя лічна думка така, а свою лічну я теж озвучив! Думаю що зрозуміло...

Змінено користувачем SanyaTT
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко не виконав багатьох своїх обіцянок!Як назвати людину, яка обіцяє і не виконує?Якщо не можеш=не обіцяй!Чи не так?І як назвати тих, хто вірить таким людям?Народ збіднів ще більше. Коррупція набрала захмарних висот. Армію волонтери як забезпечували, так й забезпечують. Владні чиновники збільшили свої статки в рази!!!!Хто прийшов з АТО, всі до єдиного кажуть, що по телевізору про війну одна БРЕХНЯ!!!!Так який дятел ще вірить в обіцянки влади?

Змінено користувачем seromaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко не виконоав, а от всякі нородні фронти, яроши, самопомочі і тому подібні виконали. І вони відкрито саботують те що треба державі.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко не виконоав, а от всякі нородні фронти, яроши, самопомочі і тому подібні виконали. І вони відкрито саботують те що треба державі.

І що ти рахуєш ,може слугувати їм виправданням? Чим можна виправдати брехню влади?Чим можна виправдати збільшення їх статків ,на фоні військових дій і збідніння нашого народу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЯКБИ ТОЙВО... ЖИТИ ПО-НОВОМУ!

Саме завдяки щирим обіцянкам, які почались ще з Майдану, Петрові Олексійовичу повірив народ – українці обрали свого "світоча" в пореволюційній пітьмі!

412_w_300.jpg

Приємно згадувати деякі з тих обіцянок і як вони були виконані:

1. "Я обіцяю, після нашої перемоги за одну добу відновити бруківку на Грушевського і відремонтувати стадіон "Динамо". – Так і сталось. Ще люди не встигли розійтися – на вул. Грушевського відновлено рух а стадіон "Динамо" як новенький!

2. "АТО не буде і не може тривати 2 – 3 місяці, вона має і буде тривати години". – Ну, за години не вдалось, але 1,5 місяці – теж не погано! Головне що люди, особливо мирні, не гинуть.

3. "Солдат України більше не буде голий, босий і голодний". – Виконано відразу, навіть потреба у волонтерах відпала!

4. "Ми забезпечимо армію – це буде першим пріоритетом. Солдат, котрий воює отримуватиме 1000 гривень в день, його життя і здоров'я буде застраховане на один мільйон гривень. Запишіть – це буде 26 травня!". – Дійсно, – з 26-го бійці почали отримувати обіцяне без затримань плюс премії!

5. "Це просто справа честі українських правоохоронців, прокуратури, судів в найкоротший термін притягнути до відповідальності не лише виконавців, не лише снайперів, чи бійця, який нажав курок, а командира, який віддав наказ і політичного керівника, який організував цю схему і несе повну і головну відповідальність за це (вбивства на Майдані)". – Блискавично керівництво та виконавці справедливо покарані та відправлені за грати! Навіть покарано злочинців зі спецслужб нашого північно-східного сусіда! А суд, що відбувся над Януковичем, Захарченком, Азаровим, Пшонкою та іншими – безпрецедентне верховенство права і торжество закону!

6. "Одразу після обрання я продам увесь свій бізнес". – Все виконано. А на продаж "5-го каналу" навіть ніхто не сподівався…

7. "Ми повернемо курс (гривні) як мінімум до економічно обґрунтованого, - курс не має бути вище десяти". – Виконано! 9,50 за долар – цілком прийнятний курс!

8. "Я людина, яка вміє і звик не брехати. Це означає жити по-новому, перестати брехати, перестати давати обіцянок, які на сьогоднішній день ніхто не збирається виконувати". – Безмежно вдячні вам, Петре Олексійовичу – всі сподівання українців виправдано!

Відстоюючи свої права на євроінтеграцію ще на Майдані зараз спостерігаємо, що за останні півтора роки Україна впритул наблизилась до ЄС – ми вже однією ногою там (тільки от "Правий сектор" на Закарпатті завадив безвізовому режиму...). А сталось це завдяки несподівано різкому зростанню стандартів життя, через послідовне здійснення всіх необхідних реформ та виконання всіх обіцянок слугами народу і нещадне знищення корупції. Щодня незалежне ТБ неупереджено висвітлює українцям як чесно працюють реформовані прокуратура і суди та нова поліція. Нарешті справедливо покарано всіх винних у злочинах на Майдані! Всі колись переслідувані патріоти на волі! На раніше окупованих територіях Донбасу люди готуються до місцевих виборів за новим законодавством! Запроваджено безвізовий режим з Євросоюзом – одразу по підписанню про інтеграцію. Крим повертається до складу України! Влада та президент впевнено ведуть нас до омріяної демократії та свободи. Нарешті українці зітхнули з полегшенням і повернулись до звичного мирного життя…

Не життя, а казка – все ПО-НОВОМУ!

Іван Птах

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єгор Соболєв

7 ч · отредактировано ·

У творенні держави нам треба розвивати як віру у власні сили, так і критичне мислення. Нас намагаються зневірити і заплутати водночас. Найгучніше "зрада" кричать ті, хто взяв цей гріх на душу.

Петро Порошенко у дискусіях часто таврує незгодних з ним як "агентів Москви". Пане Президенте, сьогодні не було більшого агента Москви, ніж Ваш ставленик Віктор Шокін. Очолювана ним Генпрокуратура за день ще глибше втоптала у багнюку ідею рівності перед законом ініціативою притягнути до відповідальності Андрій Лозовий. Парламентаря, який два місяці збирає підписи за недовіру генпрокурору. Це робиться при повному паралічі слідства проти львочкіних-бойко-бакуліних-єфремових і далі по списку! Так само заробітчани у погонах вчергове дискредитували боротьбу з корупцією класичним наїздом на керівників системи незалежного оцінювання у школах, на репутації яких не було плям навіть у часи Віктора Януковича.

Зникнення в цей день попередника нинішнього Президента зі списків Інтерполу є вкрай символічним.

Саботаж і маніпуляції людьми з боку керівників української держави найкраще допомагають Путіну тримати її у пригніченому стані.

Але тут, друзі, нам важливо не забувати головний урок останніх років. Усе в наших силах. У тому числі творення держави.

Для цього в парламенті мені особисто вкрай не вистачає і Дмитра Яроша, і Андрія Білецького. Повертайтеся, друзі. Ваш авторитет і справжність вкрай потрібні у найвищому державному органі влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валерій Харчишин

На зустрічі з паном Президентом я зламав олівець. Посміялись. Запитав чи не сидів на моєму місці "легітимний"?

- Може бути!

- Та він скрізь сидів...

Ще раз посміялись...Ми поділили олівець на двох, на пам'ять про зустріч і про те, що комунікація з народом не на вищому рівні. Дізнався багато нового. І наче є чим йому поділитися, але чи має президент публічно розповідати про те, що за останній рік, витратив 300 000 000 власних коштів на благочинність? Ну так, він жеж мільярдер...а не бідний президент Уругваю на Жуку...Ми обрали багатого. І я подумав, чи змігби я віддати хоча б половину з того, що маю? Чи повинен президент говорити про те, що відправив спецлітаком, за власний кошт скалічену львівську міліціянтку на порятунок до Ізраїлю, яку вже майже поховали і Садовий порадив просто молитися за неї... І навіть не пукнув, щоб допомогти! Про те, що він зціпивши зуби терпить такий уряд, аби не наробити помилок 2005року. І багато іншого позитивного, про що, дійсно варто не мовчати, а говорити, типу, про дуже ризикований і критикований хід із Саакашвілі та Згуладзе - вони ж з неба не впали! Але й про те, що 3000 прокурорів було звільнено і призначено 700 молодих. Про тих гандонів, що заважають впроваджувати реформи. Про те, що у війську шалена кількість самогубців! Про комбатів семенченків і франшизу ПС у Мукачево. Про свою військову тактичну помилку, коли намагався зімкнути східний кордон, а не пішов на Донецьк та Луганськ. Це ж нормально усвідомлювати свої помилки і говорити про це, але ж не тільки перед нами! Про те, куди вони намагаються загнати Путіна. Про Обаму, Європу та обіцяну зброю. Тощо.

Колись я був директором муніципального колективу.

Не тому, що дуже хотів ним бути, а так сталося, мене обрали колеги. І наче нічого поганого не зробив і не думав, та за кілька місяців, для багатьох друзів, я став гімном. Конкретним. Хоча рвав труси і сорочку, аби зберегти колектив і зробити щось добре. Я вже забув ті часи і ми залишилися друзями, але сьогдні ще раз зрозумів, що добрих директорів не буває, особливо, коли шось тихо робиш, а ще гірше, коли робиш і мовчиш.

Я хочу вірити і маю надію на чесність у обіцянках і відвертість у словах президента. Дякую, хоча б за те, що намагається бути в курсі того, чим народ живе. І попри прохання колег не робити цього, таки зустрівся з нами. Я розумію, що позитивно піднесений після зустрічі, тепер "справжніпатріоти" "всепропальщики та насзрадильщики" сміливо можуть записати мене у "порохоботи" чи у продажного музиканта, але якщо/коли моя ейфорія та надія на краще, не дай Боже, розвіється і я відчую себе обдуреним кугутом, я перший вибачусь перед вами за ці слова і звернуся до президента, але вже з іншим текстом.

Я не все запитав у гаранта, але те, чи усвідомлює він, що, або ввійде в історію, як перший народний президент-реформатор, чи складе список тих ублюдків, до яких звертався Кузьма - я запитав. А ще, про медичне страхування для військових і їх обіцяні заробітки. Колеги спитали і про Рошен... Дуже хочеться вірити, що він все розуміє, інакше, для чого ставати президентом країни, якої завтра може не бути?

http://espreso.tv/news/2015/07/22/quotpravyy__sektorquot_yde_na_referendum__poroshenko_i_mytci__dlya_chogo_kharchyshyn_zlamav_olivec_u_prezydentskiy_administraciyi_oglyad_blogosfery_vid_22_lypnya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодець, гарно підлизав, але якщо у такій обстановці яка зараз в Україні, порох не робив того мінімуму що робить, то довго би він був президентом? про 300млн, це за яким курсом він віддав?
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алексей Мочанов

Я НАСТАИВАЮ, ЧТОБЫ ЭТО КОРОТКОЕ ВЫСТУПЛЕНИЕ ПОСЛУШАЛИ И ПРОАНАЛИЗИРОВАЛИ ВСЕ МОИ ПОСЕТИТЕЛИ, ДРУЗЬЯ И ОППОНЕНТЫ.

ВСЕ. БЕЗ ИСКЛЮЧЕНИЯ.

Я НАСТАИВАЮ НА ТОМ, ЧТОБЫ КАЖДЫЙ ОБРАТИЛ ВНИМАНИЕ И ОТДАВАЛ СЕБЕ ОТЧЁТ: ЗИНЧЕНКО ОЗВУЧИЛ ЭТО 10 ЛЕТ ТОМУ НАЗАД. В 2005 году.

Попытайтесь сами себе дать честный ответ: на вопрос: что с тех пор изменилось?

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...