Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergey Marchenko

10 год · Kyiv ·

Когда Президент говорит, что внесет в Раду закон об усилении ответственности за раздачу гречки, мне хочется навернуть его чем-то тяжелым. Не надо ничего усиливать! Не надо никаких новых законов. Просто по старым законам примите автобус титушек и оформите им организованную преступную группу. Дайте лет по пять всем до единого и завтра во всех спортзалах страны будут знать, что лучше тихо качать бицепс и не быковать. По старым законам примите мусоров, не обеспечивших общественный порядок, когда ляшковцы метелили Дурнева. Дайте по пару лет, даже условно, и это адское племя перестанет отворачиваться, когда бьют людей. По старым законам снимите с регистрации Корбана и Березенко за день до конца избирательной кампании. Пусть они потратятся впустую и многим мажоритарщикам перехочется так нагло инвестировать в подкуп избирателей. По старым законам увольте судей не увидевших подкупа избирателей по искам Демальянса. И судьи больше не будут наблюдать "над схваткой", а станут судить за нарушения на выборах. И не надо никакой ужесточенной ответственности, достаточно всего лишь неотвратимости наказания. Неужели вам это не понятно??

Респект вам за все ништяки, господин Президент, но если так пойдет и дальше, мы будем ждать не новых законов, а нового президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://banderivets.org.ua/my-pomerly-zarady-peremyrya.html

Михайло СТУСАНЕНКО

“МИ ПОМЕРЛИ ЗАРАДИ ПЕРЕМИР'Я”

ill.preview.jpg

Вивчати світогляд осіб, які ще й досі підтримують Порошенка, — значить окунутися в світ, де не діють закони логіки, факти, здоровий глузд. Цей світ заснований на абсурді, тупості, безпринципності. На ігноруванні правди, запереченні реальності, поєднанні непоєднуваного...

Адже як інакше можна вірити в те, що стверджує офіційна порошенківська пропаганда? Як інакше за черговим плювком на інтереси нашої нації можна бачити ту чи іншу “многоходовочку”, “комбінацію”, “глухий кут, у який наш Президент поставив Путіна”?

Пошукайте статистику втрат з українського боку. Можна навіть офіційну, яка, м'яко кажучи, не дуже відповідає реальності. А тепер усвідомте, що всі ці тисячі — це не числа, не цифри. Це українські вояки, конкретні люди, які загинули на цій війні. Кожен із них — це окрема біографія, це мрії і плани на майбутнє, це коло рідних і друзів, їхній смуток і біль від втрати.

Тепер уявіть, що ви запитуєте у того чи іншого вояка: За що ти загинув? І уявіть їхні відповіді.

Наприкінці травня 2014 року я загинув під Волновахою, аби вже в червні наш Головнокомандувач надав наказ про одностороннє припинення вогню.

Я загинув в Зеленопіллі, аби СБУ за викуп відпускала заколотників.

Я загинув під Щастям, аби Геннадій Москаль мав заробіток з контрабанди.

Неподалік Амвросіївки осколок перебив мені артерію, щоб за півтора місяці могли відбутися переговори у Мінську.

Після катувань мене розстріляли у підвалі “сєпарів”, і я радо пішов на смерть заради того, щоби взимку 14-15 років моїм побратимам забороняли використовувати артилерію.

Я похоронений під завалами Донецького аеропорту, аби в лютому 2015 року відбувся Мінськ-2.

Я згорів у “бетері” під Дебальцевим, аби зустрічі у Мінську стали регулярними, і на них Україну представляли Кучма та Медведчук.

Я загинув при взяті села Широкине, бо дуже хотів бачити там демілітаризовану зону...

Я загинув за особливий статус Донбасу.

Я помер за зміни до Конституції.

Я пожертвував собою заради запропонованої нашим Президентом “програми децентралізації”.

А потім всі разом, в один голос додають: МИ ЗАГИНУЛИ ЗАРАДИ ПЕРЕМИР'Я.

Відповіді, які я щойно змоделював, звучать абсурдно, сумбурно, сюрреалістично. Зрештою, навіть моделювати їх цинічно. Але, якщо вірити адептам “життя по-новому”, саме за це гинули наші бійці.

Своїм дописом я жодною мірою не хочу посіяти якісь “пораженські” настрої (за них, на мою думку, під час війни потрібно жорстко карати). Війна не обходиться без жертв. Жертви, які складає народ під час війни, — це та ціна, яку необхідно сплатити заради реалізації національних інтересів. Але ці жертви мають сенс, коли їхня кінцева мета — отримання перемоги. Натомість Порошенко робить усе, аби українські вояки гинули за що завгодно, лиш не за перемогу над ворогом. Бо так вигідно йому, іншим олігархам, Заходу та Москві.

Я не можу пригадати іншого випадку із всесвітньої історії, коли люди воювали б не за перемогу, а за поразку, не за звільнення або приєднання земель, а за їхню здачу, не за здобуття незалежності чи збільшення геополітичної ваги, а за обмеження власного суверенітету. Побоююся, що Україна вписала занадто унікальну сторінку в історію війн.

Але все це стосується реального світу. А зараз серед деяких наших співвітчизників модно вірити в інший світ — той світ, де “мирний план Президента діє”...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВД завело уголовное дело против налоговиков за прессинг бизнеса Порошенко

В отношении сотрудников бывшего Министерства доходов и сборов открыли уголовное дело в связи с налоговыми проверками корпорации «Рошен» Петра Порошенко в 2013-2014 гг.

Об этом стало известно из определения Печерского суда Киева от 3 августа 2015 года, размещенного в Едином реестре судебных решений, сообщает Первая инстанция.

Как следует из судебных материалов, Главное следственное управление МВД расследует факты злоупотреблении властью должностными лицами Министерства доходов и сборов в 2013-2014 гг. Дело было открыто весной прошлого года. Якобы, налоговики «безосновательно назначали и проводили проверки соблюдения требований налогового и другого законодательства предприятиями группы «Рошен»».

В результате этих ревизий бизнесу нынешнего президента Петра Порошенко было доначислено налогов в размере 118,2 млн гривен, возбуждено 23 уголовных производства.

В материалах досудебного расследования против налоговиков указано, что все претензии против «Рошена» были сняты в феврале-марте 2014 года, как безосновательные. В результате «был нанесен ущерб интересам государства через подрыв авторитета и престижа органа государственной власти, по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 364 УК Украины», – сказано в выводах следователей.

3 августа 2015 года Печерский суд рассмотрел ходатайство МВД об отстранении начальника отдела контроля за декларированием НДС Переяслав-Хмельницкой налоговой инспекции на два месяца. Якобы, он был одним из причастных к прессингу на корпорацию «Рошен».

Правда, следователь МВД на суд не явился из-за чего в ходатайстве Главному следственному управлению было отказано.

Напомним, сразу после избрания президентом Петр Порошенко пообещал продать свой бизнес и подписал соглашение с инвестиционным банком «Ротшильд» о поиске покупателя на корпорацию.

Позже он уточнял, что его активами интересуются четыре потенциальных покупателя. Пока известно лишь об одном – транснациональной компании Nestle. От сделки продавца и покупателя отделяют разногласия по цене. По данным СМИ, Порошенко оценивает Roshen в $3 млрд, а Nestle готово заплатить $1 млрд.

Спустя год зампредседателя Администрации президента Дмитрий Шимкив заявил, что президент Петр Порошенко выполнит свое обещание и продаст Roshen, хотя это непросто. «Это как обратиться к Биллу Гейтсу продать Microsoft. Найдите, кто купит эту компанию сразу», пояснял он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бизнеса Порошенко

А те, що в президента є бізнес в них ніяких питань не викликало?

Пздц, це як з ригами-герегами, які публічно заявляли про тиск на епіцентри <_<

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пживьом!!!

Київський міський штаб БПП очолив одіозний екс-регіонал - джерело

Депутат Київради Вадим Столар очолив київський міський штаб "Блоку Петра Порошенка-Солідарність".

Про це "Українській правді" стало відомо з джерел, близьких до мера Києва Віталія Кличка.

"Кандидатуру Столара погоджено. Він займатиметься мажоритарниками, партією і Віталієм Кличко, як кандидатом в мери Києва. Офіційно ж штаб очолить Олег Гаряга (голова Шевченківської райорганізації УДАРу - УП) але він буде "весільним генералом". Реально керуватиме Столар", - каже джерело.

До того ж Столар виступає одним з переговорників щодо злиття між БПП і УДАРом напередодні місцевих виборів.

Як відомо, наприкінці липня київську організацію партії "УДАР Віталія Кличка" очолив голова Шевченківської адміністрації Києва Олег Гаряга.

Як відомо, у 2006 році Вадим Столар пройшов до Київської облради за списком "Нашої України".

У 2010 році став нардепом від Партії Регіонів, однак у серпні 2012 року вийшов з партії. З 2014 року є депутатом Київради, позафракційний.

Вадим Столар відомий як бізнес-партнер Вагіфа Алієва, разом вони зводили поряд зі станцією метро "Театральна" офісний центр, який під тиском киян віддали під Музей Києва.

Окрім того, родина Столара причетна до скандальної забудови на Микітській Слобідці. Його мати була співвласницею, а батько – директором фірми "Майк", на яку виводилася земля під вказане будівництво.

Також, за даними "Наших грошей", Столара пов’язують з будівельною аферою "Еліта-Центру": в середині 2000-х він був співвласником ТОВ "Еліта-Будінвест", через ТОВ "Марс-1" частку в цій компанії мали Інна Майструк та Олександр Волконський, якого вважають організатором афери "Еліта-Центру".

У цей же період, у 2004-2006 роках, згідно з даними кримінальної справи обидві фірми – "Еліта-Будінвест" і "Марс-1" – входили в групу компаній, котрі шляхом фіктивних договорів на інвестування в житлове будівництво заволоділи коштами понад півтори тисячі громадян на суму 382 млн грн.

За інформацією руху "Чесно", Столар з червня 2014 року по березень 2015 року пропустив 23% засідань Київради.

За законом "Про статус депутатів місцевих рад", пропуск понад 50% пленарних засідань протягом року є підставою для відкликання мандату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко збільшив витрати на оборону на 5,3 млрд грн

Мало ще накрали? У людей життя нижче плінтуса, а вони... знайшли чим прикриватись і за рахунок чого бюджет і наші податки дерибанити?!

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видатки на харчування, на заходи по мобілізації, компенсації сім'ям загиблих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вищий адмінсуд відмовився зобов'язати Порошенка оголосити воєнний стан

Вищий адміністративний суд України відмовився визнати протиправною бездіяльність президента України Петра Порошенка щодо прийняття рішення про введення воєнного стану в країні, а також відмовився зобов'язати главу держави невідкладно внести до Верховної Ради подання про оголошення стану війни. Про це повідомив у середу, 12 серпня, юрист Олег Швець, який судився з президентом з відповідною вимогою.

«Юрист намагався в суді довести протиправність бездіяльності президента і парламенту в питанні оборони країни. Також Швець вимагав визнати протиправною бездіяльність Верховної Ради України щодо розгляду питання про ініціювання конституційної процедури імпічменту президента, оскільки, на думку юриста, президент не зміг належним чином організувати оборону України», – передає «Дзеркало тижня».

Олег Швець просив суд зобов'язати Верховну Раду невідкладно розглянути питання про ініціювання процедури імпічменту.

У постанові суду, датованому 6 серпня, зазначено, що судом «були належним чином досліджені всі обставини справи», проте в задоволенні позову юристу було відмовлено.

14393748353981.jpg

14393718858879.jpg

14393718746455.jpg

Постанова може бути переглянута Верховним судом України.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Denys Bigus

4 год · Змінено ·

Сегодня будет история о совершенно беспрецедентной, охерительной просто, наглости. Такое редко происходит, а еще реже мы можем о таком рассказать. Банковская тайна. Сегодня - о Минфине и Нацбанке. И том: как прикрываясь банковской тайной распилить 5 лямов евро международного кредита. Пристегнитесь, на виражах будет заносить: https://youtu.be/Xhg6McRhXGc

Начинается всё за пару дней до Майдана. Украина договаривается о получении 5 лямов евро кредита на реконструкцию ЛЭП. Хранить и выплачивать эти деньги должен банк Артема Пшонки - БГбанк. Потом Майдан. Пшонка сбегает, Махницкий от Свободы становится Генпрокурором. БГбанк дышит на ладан, туда заходят люди спонсора Свободы - Кривецкого-Пупса.

В июле 2014 года БГбанк состоит из стола-стула и папки документов. В нем уже сидит куратор от НБУ. Новости написали, что банк не выдает деньги по картам. Короче, все понимают, что банку кранты. В этот момент чиновник Минфина Виталий Лисовенко (опытный банкир, кстати) направляет на счет в БГбанке 5 лямов евро кредитных денег. А чо, по документам полугодичной давности у банка всё в порядке же. Нет, конечно ПОСЛЕ того, как поставить подпись, Лисовенко шлет письмо вежливости в НБУ. Типа - а там всё нормально с банком-то? Всё зашибись, полет нормальный - отвечает Нацбанк. Хотя в банке уже несколько месяцев сидит его куратор. И через неделю после этого ответа - запрещает БГбанку привлекать депозиты, а еще через 3 месяца вводит туда временную администрацию. В этот момент денег в банке уже ни копейки.

Из 5 миллионов евро Укрэнерго, которой предназначался этот кредит, выцарапала только миллион. Хотя проценты платит за всё, да и возвращать нужно будет всю сумму. Теперь ее попытаются вытянуть из бюджета. А Виталий Лисовенко теперь занимается - оцените иронию - вопросом внешнего госдолга Украины. Ездит на переговоры с кредиторами. Объясняет, что страна в сложном положении. Война, вот это всё.

Но вернемся в БГбанк. После получения подарка от Минфина он дает миллион Укрэнерго (щедро, чо), а на остальные деньги после ряда операций покупает пакет валютных гособлигаций. Владельцы и менеджмент банка меняются на всяких "прокси-людей" - один из них на картинке. Этот пакет гособлигаций стоимостью 61 миллион гривен продают неизвестной фирме за 8 тысяч 800 гривен. Проникнитесь. Пакет ценных бумаг стоимостью 61 миллион продают сами себе за 400 долларов. В присутствии куратора от НБУ. И кто покупатель - никто не знает. Сделку провели через государственный расчетный центр. В бухгалтерии временная администрация, введенная НБУ видит эту сделку приблизительно так: "Мы отправили 61 миллион в государственный расчетный центр, от них получили 9 тысяч гривен. От кого получили, кому отправили - знает только расчетный центр".

Расчетный центр такие мягко говоря подозрительные операции должен блокировать. Но сделочка прошла на ура. И теперь Расчетный центр - скрывает покупателя. От всех, включая госадминистрацию в банке.

- Скажи, Расчетный центр, а кто купил у нас 61 миллион ценных бумаг за 9 тысяч гривен?

- Идите нахер пионеры, банковская тайна.

- Расчетный центр, ты упоротый, мы же и есть банк-продавец.

- Тогда идите нахер, потому что у нас поломался принтер. И вообще - не нервируйте.

В конечном счете при плотно закрытых глазах Минфина БГбанк получил деньги. При плотно закрытых глазах НБУ - "менеджмент" вывел эти деньги. Может быть прямо сейчас кто-то обналичивает эти гособлигации и складывает пачки в дипломат, чо.

Ой, забыл же рассказать - чьи люди провернули эту очаровательную сделку. Чтобы пилить гособлигации туда на 2 недели зашли менеджеры структур, связанных с Сергеем Шаховым. Офис Шахова - по соседству с бывшим офисом Пшонки, в головном здании БГбанка. Раньше они считались партнерами. А теперь господин Шахов партнер новой власти. По его же словам, он организовывал предвыборный штаб Порошенко в Луганской области. Руководил этим штабом еще один "пшонковец" - нардеп Мищенко, люди которого в БГбанке времен Пшонки тоже засветились.

Вся президентская рать.

П.С. Реально, когда подконтрольный Нацбанку Расчетный центр не рассказывает администрации Нацбанка кто спилил у них 61 лям - я даже не знаю, что сказать.

11201818_10204413009676578_7021747924148415163_n.jpg?oh=81908f6b5f3b18e9fef72818e8ca28f7&oe=56706E27

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я даже не знаю, что сказать

А що тут казати? Піпл читає, дивиться... і мовчки хаває :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я даже не знаю, что сказать

А що тут казати? Піпл читає, дивиться... і мовчки хаває :(

...і голосує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ПОП крокує шляхом Кучми? Вангую, що Портніков (автор статті) скоро стане неугодним з різними епітетами в його сторону.

Есть и такая партия. Чьи ошибки повторит Порошенко

Петр Порошенко, объединяя мелкие партии и кланы, пошел по пути Леонида Кучмы

В апреле 2005 года новоназначенный секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Петр Порошенко посещал российскую столицу и встречался сВладимиром Путиным, Сергеем Ивановыми Борисом Грызловым. Среди тем, затронутых во время консультаций, был и вопрос партийного строительства - гость из Киева заметил, что в украинской столице с интересом присматриваются к российскому опыту партийной консолидации. Российские собеседники в этот интерес Порошенко к "Единой России" не поверили, сочли, что один из организаторов оранжевой революции просто говорит им приятные слова. Однако, став президентом, Петр Алексеевич продемонстрировал, что действительно интересуется партийной консолидацией. Исегодняшний деньэто со всей очевидностью доказал.

Впрочем, пока что речь идет об объединении двух небольших организаций, которые никогда не имели развитых партийных структур и были скорее авторскими проектами. Гораздо интереснее то, что будет происходить потом. Сможет ли новая партияПорошенко и Кличко вобрать в себя Народный фронт, формально отказавшийсяот участия в местных выборах? Батькивщину? Каким образом будет функционировать этот демократический монстр? И сможет ли он функционировать вообще?

Пока что речь идет об объединении двух небольших организаций, которые никогда не имели развитых партийных структур и были авторскими проектами. Гораздо интереснее то, что будет потом. Сможет ли новая партия Порошенко вобрать в себя Народный фронт? Батькивщину?

На самом деле препятствий к объединению украинских политических партий гораздо меньше, чем кажется. Это где-нибудь в Германии невозможно себе представить объединение христианских демократов и социал-демократов - просто потому, что у них разные взгляды на будущее страны. Поближе к украинским границам, в Польше, мы увидим уже достаточное количество политиков, которые успели побывать в соперничающих партиях - при всей борьбе польских партий, идеологические различия между ними не столь велики. И, наконец, мы дома. Есть ли вообще у наших партий какая-то осмысленная идеология? А если нет - то проблемой для объединения оказываются исключительно личные амбиции.

Впрочем, это вовсе не означает, что у нас может получиться “Единая Россия”. Кстати, стоит вспомнить, что сама российская правящая партия получилась не просто так, а в результате объединения “Единства”, (слепленного Борисом Березовским из разного политического хлама для поддержки нового ельцинского фаворита Владимира Путина), партии московских начальников “Отечество” и партии региональной номенклатуры “Вся Россия”. Но изначально между “Единством” и “Отечеством”- Всей Россией” шла непримиримая борьба за власть, так как в “Отечестве” были уверены в крахе семейства Ельцина, избрании новым президентом страны Евгения Примакова и формировании правительства Юрием Лужковым. После первых же парламентских выборов путинское “Единство” вошло в коалицию вовсе не с “Отечеством”, а с коммунистами Зюганова - и с ними же поделило все руководящие должности в Госдуме. Понимание необходимости объединения пришло только тогда, когда номенклатуре стало ясно, что семью Ельцина оттеснить от финансовых потоков не удалось, а Путин - это надолго. Но соперничество между “Единством” и “Отечеством” в рамках одной партии продолжается даже сегодня, швы так и не исчезли. И это при том, что никто не покушается на авторитет соправителей, Путина и Медведева.

А у нас?

А у нас любая общая партия немедленно станет очередной ареной для борьбы амбиций. И совершенно неважно, где эти амбиции будут реализовываться - в рамках одной партии или в коалиции. Важно, что единого центра, равно авторитетного для всех, в украинских условиях создать все равно не удастся - соперничество политиков, олигархов и их групп поддержки продолжится - объединяй ты партии или нет. Через понимание этого прошли все украинские президенты - и только один из них попытался закатать всех в асфальт. Чем это для него закончилось, мы хорошо знаем.

Порошенко, вне всякого сомнения, не будет повторять ошибок Януковича. Объединяя партии и кланы, он попытается стать арбитром - и тут у него непаханное поле для повторения ошибок Кучмы и совершения своих собственных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Засуха

Стежити · 21 серпня · Змінено ·

«Троянського коня» Партії регіонів було свідомо втілено в опозицію

Тільки лінивий не читав міф про те, як греки взяли Трою. Тільки сліпий не бачить те, як «риги» взяли Україну. Мені заперечують: при чому тут регіонали - наш президент Порошенко!?

Почнемо з того, що Петро Олексійович заплив у політичну гавань на баркасі Віктора Медведчука, «рішали» дуже великого масштабу. В кінці дев’яностих саме у Медведчука Порошенко драїв палубу та лизав … В тодішній Кучмівській СДПУ(О) він зміг прогнутися під кумом Путіна, розвинув круг знайомств та набув вагомості.

Перші спроби заснувати партію Солідарність не дали Порошенку нічого крім збитків, тому не довго думаючи Петро Олексійович разом з друзями, серед яких був і тодішні головний налоговик Микола Азаров і мер Донецька Володимир Рибак, заснували Партію Регіонів. Співпраця з "донецькими рішалами» зміцнила погляди Порошенка. Віктор Янукович, Микола Азаров, Арбузов жили однією «сім’єю» з Петром Олексійовичем, робили разом одну сумнівну справу.

На цьому тлі, вихід Порошенка з Партії Регіонів був несподіваним, але на подив, спокійним : ні резонансних заяв, ні викриттів злодіїв злодійського блоку – майже нічого. Зміна прапору і подальша робота вже у штабі Ющенка не вартувала Порошенку особливих зусиль. Вміння домовлятись - природна риса Петра Олексійовича притаманна членам родини Вальцманів.

Працюючи у Ющенка, Петро Олексійович вирішував всі питання гранд боса, які стосувались "Партії регіонів". Петро Олексійович настільки вжився в роль, що навіть встиг стати кумом Ющенка, депутатський мандат і посада в бюджетному комітеті – стали приємним бонусом, та відкрили нові горизонти перед Петром Олексійовичем.

Як ув’язнений спілкується зі слідчими через адвоката, так Ющенко через Порошенка «спілкувався» з «регіоналами». Петро Олексійович був потрібен Ющенку більше за повітря, і це часто використовували. Чого стоїть згадати Ющенка, стоячого на сцені Майдану зі спотвореним отрутою обличчям, та помаранчевий «шарфік» Азарова на цій же сцені.

Надірване, речівкою «Бандитам-тюрьми», горло патріота Порошенка не стало на заваді, щоб Петро Олексійович у 2012-тому знову вскочив у лодку бандита Януковича, та обійняв посаду міністра економіки.

І все по новому: заводи, пароходи… Не заради себе - заради багатостраждальної України.

PS:Тільки лінивий не читав міф про те, як греки взяли Трою. Тільки сліпий не бачить те, як «риги» взяли Україну.

11895960_1478150035819240_1916846525880157366_n.jpg?oh=d37a0e1bbef68b2d395d886e8bcca88d&oe=5680BAC5

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS:Тільки лінивий не читав міф про те, як греки взяли Трою. Тільки сліпий не бачить те, як «риги» взяли Україну.

Так де ж були ці сліпі і глухі під час виборів-то? :_09:<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову "дурне " питання- а кого вибирати? До виборів всі патріоти, які рвуть на собі бюстгальтери, обіцяючи, що ось як тільки вони прийдуть до влади, от тоді країна заживе і розквітне. Всі ж знали, хто такий Порох ще до виборів. Знали, ким він був, і ким є. І що, той момент( бляха, дурна асоціація -Лєнін на броньовику, Порох на бульдозері), викликав загальну довіру?)) Чи знову спрацював принцип - з 2 зол, вибираємо менше? Я не голосував за нього, це на той випадок, якщо виникне питання, чи я не "фанат" Петрика)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову "дурне " питання- а кого вибирати? До виборів всі патріоти, які рвуть на собі бюстгальтери, обіцяючи, що ось як тільки вони прийдуть до влади, от тоді країна заживе і розквітне. Всі ж знали, хто такий Порох ще до виборів. Знали, ким він був, і ким є. І що, той момент( бляха, дурна асоціація -Лєнін на броньовику, Порох на бульдозері), викликав загальну довіру?)) Чи знову спрацював принцип - з 2 зол, вибираємо менше? Я не голосував за нього, це на той випадок, якщо виникне питання, чи я не "фанат" Петрика)).

Порох людина повністю із старої системи був разом із Медведчуком, Януковичем і Ющенком :) Здається, що у нас парламентсько-президентська форма правління, про те йому вдалося повністю узурпувати владу, а це не є добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко передумав змінювати Конституцію до виборів - депутати

http://gazeta.ua/articles/politics/_poroshenko-peredumav-zminyuvati-konstituciyu-do-viboriv-deputati/644858

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову "дурне " питання- а кого вибирати?

І знову та ж відповідь - прийти на вибори, як громадянин, і обирати із запропонованих.

Немає з кого? Дописав знизу "не підтримую жодного" - і в урну.

Але для цього потрібно, щоб в законі прописали мінімальну кількість голосів, після яких вибори будуть вважатись дійсними.

Пояснюю коротко:

На останніх виборах за пп проголосувало 55% громадян з правом голосу, тобто ~9.5 мільйонів українців, тобто всього маємо ~18 мільйонів громадян з правом голосу.

Якщо на вибори прийшли всі 18, а голосів за кандидатів віддано було тільки 5 (менше третини), то це говорить про відсутність підтримки діючих кандидатів і необхідність їх заміни. Грубо кажучи, владі можна буде сказати "вибори, вибори - кандидати п*дори". Влада ж любить ховатись за перевиборами і кивати на папєрєднікав. А так доведеться розгрібати власні купи, які вони понаносили за час роботи. Плюс, відповідно, тиск від громади з вимогами продовжувати роботу.

Але, повторю, це потрібно "вшити" в закон про вибори РАЗ і в голови громадян ДВА. Що є майже нереально <_<

p.s. дана думка є власною та не призначена для одностайного прийняття як стовідсотковий метод.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЫ ВАС НЕ ЖДАЛИ, НО ВЫ ПРИПЕРЛИСЬ(С)

Смайлик «smile» гарно опустили цього індика, пишаюсь Вами, вільні Українці!

І ТАК...

Прес-служба АП повідомила:

04 Вересня 2015

"Президент Украины во время своей речи на торжествах по случаю юбилея выхода фильма «Тени забытых предков», вспомнил современных украинских художников, таких как Мирослав Слабошпицкий и Лесь Санин, которые продолжают дело старшего поколения и выразил уверенность в новых успехах украинского кино".(С)

Із коментарів Смайлик «smile» :

Nina Fedorenko-Seletska: До відома реформованих фахівців прес-служби АП: Мирослав Слабошпицький і Лесь Санін - не художники, а всесвітньо відомі українські кінорежисери(С)

Смайлик «smile»

Смайлик «smile»

- Цікаво, на кого це українське бидло батон крошить? На ПЕРШОГО інтелегента країни? Ну, яка різниця - художник чи кінорежисер? Здуріли зовсім, бєрєга попутали, хом"яки,- думав напевно пєтя

-------------------

А тепер про справжній зашквар)

На фото в яскравому вбранні Лариса Кадочникова, заради якої і відбувався цей урочистий показ та в льняній сорочці Іван Драч.

Центр Довженка за власні кошти 3 місяці готував сценарій урочистості. Планували зробити захід динамічним і сучасним, свідомо уникаючи етнографізму, зокрема й у візуальному рішенні промоматеріалів.

Але в останню мить відвідати захід "від нє хрєн більше дєлать" вирішив порошенко. Протокольна служба порізала все напрацьоване раніше і винесла вердикт:

- винуватцям урочистого показу - Ларисі Кадочніковій, Івану Драчу, Мирославу Скорику, - виступати взагалі не треба, адже ж буде виступати Президент!..Згода, по 2 хвилини і стисло...

Смайлик «smile»

Дійсно, йому мінпіСдеці скільки промов написали, треба ж звідкись їх штовхати. А тут художники тусу затіяли в кінотеатрі... Смайлик «smile» Смайлик «smile» Смайлик «smile»

Далі ще веселіше.

Натреновані бики порошенко (служба охорони) з собаками та металошукачами заполонили весь простір навколо та в середині кінотеатру, вимагаючи всіх заткнути пельки та виконувати військові накази.

І тут крихка, але смілива менеджер кінотеатру продемонструвала справжній приклад самоповаги, коли заявила, що виконує лише накази свого начальства, а не невідомих людей, які навіть не представились.

ЗАЦІНІТЬ!!!!

- "Вибачте, - сказала дівчина, - але ми його не запрошували, він до нас їде, а не ми до нього"(С)

Це повний мінстець)))))))))))

Це ще не все.

Ця шобла заради вигуляти першу пику банкової зі своєю бабою, подарувала 1,5 години приниження винуватцям урочистості, спонукаючи їх топтатись біля будівлі без можливості навіть присісти, не те, що зайти в середину та підготуватись до довгоочікуваного дійства.

За що татарин-непрошений гість отримав по заслузі. Від поважного віку творчих людей це подвиг реальний!

Іван Драч скористався 2 хвилинами та святкову промову присвятив порошенку:

! Смайлик «smile»

- ви наплодили сотні і тисячі служб і агентств, але нічого не робиться, нема волі до реформ, тому і кіно нема!

БРАВО!

Низько кланяюсь в знак поваги!

Країна змінилася, люди розправляють згорблені спини та починають давати опір!

Сумно, що це Х..ло так і подохне, не розуміючи суті Украіни, які б вишиванки не натягував.

Слава УКРАЇНІ!

Героям слава!

ТУТ все описано:

http://uainfo.org/…/1441523713-poroshenko-na-pokazi-tiney-z…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко возглавит войну олигархов против Порошенко

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власти Севастополя национализировали завод Порошенко (ВИДЕО)

Сегодня, 17:00

Политика » Экономика » ВЫБОР РЕДАКЦИИ » ВИДЕО

Севастопольский судоремонтный завод, ранее подконтрольный украинскому президенту Петру Порошенко, стал филиалом завода «Звездочка», передает РИА «Новости» со ссылкой на заявление гендиректора предприятия Николая Калистратова.

"Севастопольский морской завод имени Орджоникидзе стал нашим филиалом. Он будет специализироваться на обработке древесины, огранке алмазов и, если будут заказы от Минобороны, судоремонте", — отметил гендиректор.

Он также добавил, что в Севастополе на сегодняшний день работают несколько заводов, специализирующихся на ремонте кораблей Черноморского флота: 13-й и 91-й судоремонтные заводы Минобороны России.

а ще як заберуть Ліпецьку фабрику, то вже говорити не буде про що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...