Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Виявляється серед десятки найбагатших людей країни лише президент зумів збагатитись в цьому році.

http://www.pravda.co.../10/30/7086937/

він мабуть більш легально веде свій бізнес і більше світить :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там автор ідіот (не вміє читати) - "Українська сторона заплатила за розмитнення 130 машин, наданих їй в рамках допомоги США - 578 тисяч грн з ПДВ",

або пост проплачений для розхитування ситуації

71520449.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він мабуть більш легально веде свій бізнес і більше світить :)

А можливо це пов'язано зі сферою ведення бізнесу. В мінусах більшість з металургії, а він один з харчової промисловості.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марина Велика, на попередній сторінці

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нагадаю

"Я людина, що не бреше"

Ой не нада гнать на президента, причому тут він га???? в країні війна це поперше, і не в його компетенції збільшувати з/п військовослужбовцям а це уряд робить!!! Він тут зовсім не причому!!! Йому мішають,,, даже ті укроповці, та і інші зрадники Ляшковці свободівці та ін.

Він хоче, я це серцем відчуваю, але не може йому мішають і він не монарх і в нас не монархія!!!!!!!!!!!

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, я розумію, що в тебе то іронія, але йому дійсно все заважає і все проти нього... Я б не хтів бути на його місці і досі не впевнений, чи хтось інший (з тодішніх кандидатів, а голосував я за Гриценка) міг би розрулити ситуацію краще... Яйценюк гандон, але Порох мусить його тримати, бо того забажала Європа. Погнати Яйценюка - розсердити ЄС, а це кредити, допомога і т.д... Тому він змушений бути хорошим і тим, і сим, наскільки це можливо...

От єдине, що мені в ньому не подобається, це оця вада - балабольство... Ну от для чого ляпати те, що тебе ніхто не просить, а потім не могти цього виконати?! Яник в цьому відношенні був хитрішим, він ніколи не обіцяв прямо... "Ми над цим працюємо", і все!

Тому й Пороху потрібно було б давно це зрозуміти, і менше ляпати, а більше діяти, і пояснювати народу свої дії. Але НЕ ОБІЦЯТИ! Бо народ від тих обіцянь вже верне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не хтів бути на його місці і досі не впевнений, чи хтось інший (з тодішніх кандидатів, а голосував я за Гриценка) міг би розрулити ситуацію краще... Яйценюк гандон, але Порох мусить його тримати

Цар хороший, бояри погані. На Русі з покон віків так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до чого тут цар і Русь? Намагаєшся примітивно утрирувати? Чи спрощуєш для себе, полегшуєш собі розуміння речей?

Ніхто не каже, що він хороший. Він хороший бізнесмен, але це не означає автоматом, що він і президентом успішним буде...

А бояри? Так, ті, що зараз в "боярах", ті дійсно погані. І от його вина в тому, що ВІН себе оточив саме ТАКИМИ боярами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запис старенький, можливо й був тут, якщо так то буде як нагадування

Порошенко Я раком по барикадам лазил а вы это не показали в ярости материт директора 5 канала
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

На Майдані встановили “йолку” для Пороха

Сьогодні, 19 листопада, праві активісти встановили на Майдані Незалежності символічну “йолку”, адресовану Порошенку, Гройсману та іншим представникам режиму внутрішньої окупації.

Акцію очолили один із лідерів “Правого сектора” Андрій Тарасенко (“Пилипась”), командир добровольчого батальйону “ОУН” Микола Коханівський, Степан Хмара.

Взимку 2013-14 років українці так і не реалізували своєї мрії побачити “хама на йолці”. Будемо сподіватися, що однотуровий “гарант” допоможе їм реалізувати не здійснені мрії.

 

Качаймо човен

12227832_849144395153932_209390074646620

12122507_849144245153947_549792236579043

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охорона президента не пропустила вдову Джеймса Мейса Наталію Дзюбенко-Мейс до Меморіалу жертв Голодомору на відкриття виставки «Люди правди». Про це сама Дзюбенко-Мейс написала на своїй сторінці у Facebook у пості із назвою «Як я не запалила свічку».

 

«Мене туди взагалі не запрошували і навіть у сам музей мене сьогодні не пропустила президентська охорона і дивні заклопотані людці із стосами списків, в яких моє ім’я навіть шукати відмовилися. Я принижено тупцяла перед ними добрих півгодини, показувала паспорт, показувала на плакат свого чоловіка і намагалася пояснити, що я його дружина, що, зрештою редактор-упорядник його книг, що редактор книги Лідії Коваленко і Володимира Маняка, що я щойно з відрядження, де проводила вечори пам’яті у школах, бібліотеках, що я мушу там бути, бо мене чекають журналісти і взагалі я маю право… Наївна», — написала вдова Мейса.

 

http://socportal.info/2015/11/29/ohorona-prezidenta-ne-dala-vdovi-vidomogo-doslidnika-golodomoru-zapaliti-svichku.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Глава государства наложил вето на закон, который предоставляет гражданам Украины право ловить чиновников на коррупционных преступлениях.

Так, в понедельник в Парламенте был принят Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления роли гражданского общества в борьбе с коррупционными преступлениями».

Как отмечает Президент Украины, предоставление украинцам возможности ловить чиновников при совершении ими коррупционных преступлений может спровоцировать нарушения норм Основного закона, а также других нормативно-правовых актов.

Также данный закон, по мнению Петра Порошенко, может привести к ухудшению ситуации относительно соблюдения прав и свобод граждан в Украине. Кроме того, Глава государства считает, что закон может поставить под угрозу нацбезопасность, «чем нивелируется потенциальный позитивный эффект от его принятия».

Петр Порошенко отметил наличие противоречий между гарантиями прав и свобод человека, предусмотренных Основным законом, и подходом к сбору и оценке доказательств, который закреплен обсуждаемым законом.

 

http://antikor.com.ua/articles/77669-poroshenko_nalohil_veto_na_zakon_kotoryj_pozvoljaet_grahdanam_lovitj_chinovnikov_na_vzjatkah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сів читати статтю Олівера Керола в Політіко яка нещодавно наробила стільки шуму. От люблю я коли Коломойський говорить :) Його слова про Порошенка:

 

 

The only difference between Poroshenko and Yanukovych, he says, is “a good education, good English and lack of a criminal record.” Everything else is the same: “It’s the same blood, the same flesh reincarnated. If Yanukovych was a lumpen dictator, Poroshenko is the educated usurper, slave to his absolute power, craven to absolute power.”

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


От люблю я коли Коломойський говорить
Так пишуть вже що Колома того інтерв'ю не давав і буде судитись :)Чи як завжди...бовкне, а потім думає...?! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор статті стверджує протилежне. Опублікував навіть свою переписку з Коломойським коли він домовлявся з ним про інтерв'ю. За словами Керола він представився журналістом Політико та ще якось видання (здається Телеграф), тому у Коломойського формально є можливість сказати що він не давав в'ю Політико. Хто його знає, тих євреїв, може він дійсно думав що дає інтерв'ю Телеграф :) ? В будь-якому випадку автор статті готовий надати аудіоматеріали його бесіди з Беньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да Парашєнка маладєц!

У новому випуску програми "ЦРУ" – як київська влада звільнила від земельного податку один із заводів Петра Порошенка та чому підприємство досі торгує з Росією.

"Ленінська кузня" – столичне промислове підприємство із потужним потенціалом. За два роки завод збільшив свої активи у 5 разів. Продукцію цього заводу продають у десятки країн, а прибутковість заводу стрімко йде вгору. І за таких обставин, Київська влада звільнила бізнес від земельного податку.

Після розпаду Радянського союзу "Ленінську кузню" викупила група компаній "Укрпромінвест". З часом вони відходять до корпорації "Прайм Ессетс Кепітал".

Викуплена фондом Петра Порошенка, "кузня" стає одним із ключових підприємств холдингу. Найстаріше та найпотужніше у галузі машинобудівної та металообробної промисловості України. Серед основної діяльності "Лєнкузні" – суднобудування, ливарне виробництво, виробництво засобів для нафтопереробної промисловості, а також морозильне та котельне обладнання.

"Ленкузня" експортує свою продукцію до десятка країн. Але найцікавіше, що і досі більшість продукції йде на експорт до Російської Федерації.

Підприємство виробляє також і військові катери. А віднедавна ще й зброю. Та це далеко не все, що "кують" на верфі. суднобудування підприємство поєднує й з військовим автопромом.

У складні для країни часи "Ленінська кузня" не просто залишається на плаву. За час війни, який збігся із президентством власника, підприємство неабияк примножило свої статки.

З 2014 року "Ленінська кузня" за дивних обставин виграє тендери і на постачання бронеавтомобілів Збройним силам України. Хоча до цього автотехніку взагалі не виробляла.

Завдяки чому стало можливе економічне диво на підприємстві та чому завод позбавили земельних податків – дивіться у розслідуванні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До президента...

"Петро Олексійович, давайте приймемо бій!
Давайте 1-го січня, в 0 годин 00 хвилин відкриємо вогонь з усіх гармат і підемо в атаку.
Чому першого в 00:00? Тому що закінчуються терміни з «мінським угодами» і формально наша совість чиста. Ніхто не зможе нам нічого пред'явити.
Петро Олексійович, Ви говорите -будуть жертви? Так, будуть. І великі. І можливо в числі загиблих опинюся я та мої друзі на фронті. Але зате ми не отримаємо свою Абхазію і Придністров"я. Ми вирішимо проблему раз і назавжди.
росія піде в наступ? Петро Олексійович, ми з вами знаємо, що вона давно вже там. І нехай там немає дивізій в повному складі, але за майже два роки війни там побувало «на стрільбах» стільки «відпускників», що якщо всіх їх поховати на одному полі, то площа цього поля буде рівна Люксембургу. Ми з вами бачили цих відпускників. Ви - тих у кого здоров'я в порядку. Я – тих у кого було слабке серце. Ми з вами знаємо – росія воює на донбасі, а не «ополченці». Але крім цього, я знаю, що військова доблесть України – це хоробрість і відвага, а у росії – це горілка і телевізор. І в бою один українець коштує десятки росіян. А ви про це знаєте?
Петро Олексійович, нам дуже потрібно це наступ і перемога! Увійдіть в історію, як Президент і Головнокомандувач, а не як власник кондитерської фабрики. Ви – чудовий дипломат. Так візьміть і дипломатично проінформуйте наших «західних партнерів», що ви змушені звільняти наші землі, оскільки та сторона не виконує угоди. Всі. Крапка. І, повірте, пацани в окопах просять про це. Вони буквально кричать – дайте наказ!
Я впевнений, що в далекі дев'яності ви, як і всі коммерси, платили міцним хлопцям, щоб вони не чіпали ваш бізнес. І я також впевнений, що одного разу ви їм перестали платити, а хлопці ті або загинули при затриманні, або сидять. Ось і в України той самий момент, коли пора перестати платити. Розумієте?
Петро Олексійович, досить боятися! У вас найкращий народ в світі! Дайте наказ і ми переможемо! Але дайте ж вже цей блядский наказ!"
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...