Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Ви забуваєте, що Порошенко ще до президентства це все мав. Шість років тому, працюючи у Козині, я рибалив зліва, від його маєтку, якщо дивитися з води. Там де білий автомобіль стоїть на березі. І його маєток був не самим шикарним у селищі.

При чом тут до призиденства, подивіться з якого року він у великій політиці))))

Був і головою рнбо і міністром економіки і т.д.

А в яника діти були підприємцями і напевне любили сильно татка і подарили йому на старість багато грошей і він купив собі міжегіря)))))

Це ж пиздець як ви одного хвалете і находите 1000 способів його оправдувати, а іншого навпаки.

А між іншим у Сталіна нібуло нічого, все було державне)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, так це відео виклав Ігор Луценко, як доказ того, що порохчмо і взяв собі дешево землю, бо він през і йому все можна.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Крыму продают конфеты Roshen в упаковках без логотипа

В крымских магазинах можно найти леденцы «Рошен», которые продают в упаковках без логотипа компании.

Об этом написал в Facebook журналист Александр Билинский.

«Маркетинговый ход. Видимо, чтобы не раздражать крымчан, липецкая рошеновская фабрика решила выпускать конфеты без опознавательных знаков. Леденцы вроде рошеновские, но сразу и не скажешь», — написал он, опубликовав фотографии упаковки конфет.

При этом на обратной стороне пакета указаны данные производителя — Липецкая фабрика Roshen в России.

Напомним, Липецкая фабрика «Рошен» в июле выиграла суд у налоговой службы РФ, обвинявшей предприятие в хищении 180 миллионов рублей через получение незаконного возмещения налога на добавочную стоимость.

5618386cef66a.jpeg56183893efbba.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бирюков

9 год ·

Он не слышал. Может оглох?

Недели три назад Петр Алексеевич показал мне один отчет, по благотворительной деятельности. Суммирующая сумма там была миллионов 350. На проекты ВСУ. Мой вопрос "Почему Вы об этом не разрешаете говорить?" так и остался без ответа.

Группа Крылья Феникса на проект стиральных кунгов получила больше 3 000 000 гривен.

Natan Chazin, может и ты расскажешь?

12140802_1660450647557079_8857076731539766617_n.jpg?oh=bd04d4fa8191b5f91edcd66c49bc895b&oe=56CAD1F1&__gda__=1453035261_412cf37a3f040d19768690e2ea4fdb8a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мельниченка э компромат на пороха

https://ru.tsn.ua/politika/melnichenko-zayavil-chto-imeet-kompromat-na-poroshenko-502917.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мельниченка э компромат на пороха

https://ru.tsn.ua/po...nko-502917.html

Та воно й не дивно, в нього є компромат на всіх, тільки до сіх пір нікого не покарали))) А я вже запереживав, де то Мельниченко пропав, вибори вже на носі)))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нього є компромат на всіх

От тільки дивно, що він досі... зі своїм компроматом!:) Інші вже давно...Кірпа, Кравченко...да багато з тих хто "багато знав" вже давно... А цей як тільки вибори або треба увагу розпорошити, так відразу цей "спец" на арену виходить. Не дивно?:)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже й забув про такого дядька як Мельниченко. Цікаво його касети ще не розмагнітились досі. У наливайчека теж є компромат. але щось тихенько сидить і інчого не оприлюднює. мабуть компромат більше на нього самого як на когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нього є компромат на всіх

От тільки дивно, що він досі... зі своїм компроматом! :) Інші вже давно...Кірпа, Кравченко...да багато з тих хто "багато знав" вже давно... А цей як тільки вибори або треба увагу розпорошити, так відразу цей "спец" на арену виходить. Не дивно? :)

Значить той компромат, такий компромат як я космонавт)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

image.png

Logo_23.png

WAIT! OH SHI--

На початку 2000 залишив СДПУ(О) і створив фракцію «Солідарність», згодом — партію «Солідарність». Остання восени того року увійшла до Партії регіонального відродження «Трудова солідарність України» (згодом — Партія регіонів).
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....І був її членом до 2015 року?...................

Не те що членом був, а працював в уряді міністром економіці у кровосіса покі кровосіс не втік!!!!

....І був її членом до 2015 року?...................

Тобі цього мало?????????? що ще треба??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не мало цього. я в обіцянки вже давно не вірю. ТА і не підтримував я його на виборах. Ти мені краще по обіцянкам скажи хто виконав свої передвиборчі обіцянки. може ювт, вона ж в політиці з цих всіх найбільше. крім гарного контракту по газу що зробила. нє ну дала лазаренку нормально грошей цей ображатись канєха не буде.

і найголовніше назви мені хоч одного політика з бездоганим минулим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не мало цього. я в обіцянки вже давно не вірю. ТА і не підтримував я його на виборах. Ти мені краще по обіцянкам скажи хто виконав свої передвиборчі обіцянки. може ювт, вона ж в політиці з цих всіх найбільше. крім гарного контракту по газу що зробила. нє ну дала лазаренку нормально грошей цей ображатись канєха не буде.

Пдивися тепер ось це відео, і порівняй ювт, зека, і т.д., і задумайся...........

http://www.youtube.com/watch?v=-jLYCmio2ls

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі скажу так поки серед всіх тих главнюків політичних. як на мене Порох зробив і старається зробити більше, ніж, ювт, ляшко, бєня і всі ініші разом взяті.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі скажу так поки серед всіх тих главнюків політичних. як на мене Порох зробив і старається зробити більше, ніж, ювт, ляшко, бєня і всі ініші разом взяті.

Ого!!!! знившивши стільки еліти нашої положити молодих хлопців тисячами, в тих котлах і не тільки і порох зробив більше????

Як казав покійний Кузьма кров не вино, вона грошей не коштує.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а да котли робив особисто Порох. Це пофіг що такі довбойби як семенченко, білецький взяти по триста штук зелених завалились в Іловайськ, побаичвши що буде звзідец цим абасрацца героям. білецький бабки віддав і звалив. сьома звалив і бабки забрав і пацанів своїх поклав. Але ж то винен Порох.

Змінено користувачем la20
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто значних досягнень пороха не бачу, вже і західні політики мало не в какахи макають за дуже повільні реформи

Шо? Хто макає? Жовтою пресою підтиратись треба, а не читати!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох - це вчорашній день, це і є ті любі друзі ющенка, тільки хитріші за ющенка.

а хто день завтрашній чи хочаб сьогоднішній?

CRC74DqVAAAkJo2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім гарного контракту по газу що зробила

Та через неї все і почалось в Україні!!! Який-би там не був Ющенко, але він після "помаранчу" прийшов до влади з дуже великим кредитом довіри від народу і якби не ті Юлькіни чвари, то і не було б і Яника президентом і може зовсім по іншому Україна розвивалась, а так... пішло-поїхало і... тепер от маємо, а ті всі "обіцяльники" з одної когорти і однаково до корита лізли тільки хтось більш наглий і спритний, підтримку хто америки, а хто рашки отримав, а ми, прості люді, як завжди як... сливка в дупі! :(

шо бєня, шо петя, шо юля - це одне й теж, коли ви вже зрозумієте?

Тільки ще не забудьте звернути увагу на те, що більша кількість інших партій чисто сателіти ціх всіх вищеперерахованих "недополітиків-олігархів" (бєня, пєтья, юлья - всі олігархи), тільки косять про "самостійних" і гарно з екранів ТБ і білбордів "співають" :) А обирати треба не по обіцянкам, а по справах - зробив, люди побачили - проголосували, а так обіцяти... Вже треба припиняти ту всю )(уйню, тільки по справах!!! Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порох - це вчорашній день

Нічого особистого але "класно" у тінь Сєня звалив і всі стріли отримують ну всі хто при владі, хто тільки пнеться, а от він "білий-пухнастий" теж наворчав и зараз тихенько сопить собі у тряпочку... як він всіх надурив?:) От люди сліпі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба забувати що юля і привела юща до влади

Та ну?:) А не навпаки?!!! Не кажіть такого більш ні кому!!!

бо порох так само вміє солодко говорити як і юля

А не занадто ви тут за цих двох взялись? А більше нікого немає в українському політикумі і лише вони винні? А гоп-кампанія Сєні (Турчинов, Аваков, Парубій...) тихенько відсидітись думають? Всі на сцені Майдану стояли і волали, а з Турчинова багато спитати після Майдану треба!!!
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юля привела Ющенка ну бля що воно меле. юля мандавох тоді могла привести. а через її непероборну жагу до влади пішла куйня з яником а потім вона з яником які папери про піпец коаліцію малювала.

Ти чувак краще напиши хто наше сьогодні і макйбутнє мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...