Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Діду, в тебе склероз - я безпартійний.

З гумором товаришувати не пробував і сарказм сприймати? :) Захищаєш-то і виправдовуєш одну "партійну" лінію і їх "вождя", так що не віднекуйся, таких "безпартійних" 25% і всі так кажуть :)

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.05.2019 в 20:05, Barugan сказал:

Можеш підтвердити, що хліб відпускаеться по 6 грн?

Можу підтвердити ,що зерно власного видобутку. А скільки накручують фірми-прокладки,то покриває хлібна мафія. А простий нарот змушений в чергах за вчорашнім хлібом стояти.Ну нічо, "шостий" наведе порядок.Забере в бариг і роздасть нароту!

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мінфін провів провальний аукціон з продажу цінних паперів

Продажі гривневих облігацій внутрішньої держпозики на аукціонах 28 травня впали до рекордно низького для останніх місяців рівня в 1,23 мільярда гривень, і Мінфіну довелося підвищити ставку 3-місячних паперів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Попит на 3-місячні ОВДП впав в 14 разів – до 46,5 млн грн (за номіналом), а на довгі, 2-річні, раніше популярні серед нерезидентів, – в 16 разів, до 29 млн грн.

У той же час попит на 6 і 12-місячні папери збільшився в 1,6-1,7 рази, відповідно до 500 млн грн і 836,8 млн грн, що дозволило Мінфіну трохи компенсувати втрати.

Що стосується валютних паперів, то основний обсяг розміщення (73,86 млн) забезпечили ОВДП з можливістю дострокового погашення, на які традиційно був лише один покупець.

Продажі 8-місячних і 17-місячних доларових паперів становили відповідно 13,2 млн доларів і 3,9 млн доларів, а ставки за ними залишилися на рівні 7,25% річних.

«Очікуваного раніше припливу нерезидентів в зв’язку з запуском «лінку» з депозитарієм Clearstream 28 травня не відбулося, так як ця новина померкла на тлі коментарів екс-співвласника Приватбанку Ігоря Коломойського FT про доцільність дефолту», – зазначає агентство.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, igorgame сказано:

нарешті, бо порох неосилив введення

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, case_l сказал:

нарешті, бо порох неосилив введення

А Порох тут до чого? Може тобі ще туалетний бачок має Порох поремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, igorgame сказал:

Ага, ще в міський транспорт треба внести хаосу :unsure:

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Harvester сказал:

Ага, ще в міський транспорт треба внести хаосу :unsure:

А оте, що зараз відбувається вміському транспорті - то порядок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, volks сказал:

Троха темою помилився.

Вказівок і поправок давно не чув :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Harvester сказал:

Ага, ще в міський транспорт треба внести хаосу

До цивілізації вас привчити хочуть, але он як впираються... все не так, хаос для них... :) Не дивуюсь, ох не дивуюсь після таких дописувачив чому ми так живемо... :(

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, igorgame сказал:

Вказівок і поправок давно не чув :D

Тема про державну владу, а не місцеву, і її вже можна взагалі закрити. 2014-2019 RIP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, volks сказал:

А оте, що зараз відбувається вміському транспорті - то порядок?

Так :)

Називається "спонтанний порядок".

Оплата за проїзд здійснюється найбільш ефективним в даних  умовах способом, котрий склався стихійно.

 

Введення електронних білетів змусить тратити додатковий час на покупку білетів. В автобусах з’явиться ще один вид сміття - використані білети. Уже в автобусі буде виявлятись, що білет забули, не купили, чи просрочений. Апарат зіпсований/не працює/ не спрацьовує. Приводів для недовольства й скандалів з’явиться ще більше.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Harvester сказал:

Оплата за проїзд здійснюється найбільш ефективним в даних  умовах способом, 

Угу. За допомогою передастів і відрахуванням водієм решти підчас руху. Просто супер.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшлося 5 днів побути з дитиною в дитячій лікарні. В лікарні появилася безкоштовна глюкоза і пластирь ))). Тепер я бачу куди йдуть налоги пересічного. Покращення.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я позаминулого тижня в другу поліклініку ходив зі своїм пластирем і рукавичками. Це ж, ска, елементарне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ходив в полінклініку, і мене відмовились оглянути,  бо моя дільнича була у відпустці :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Одного разу прийшов квітникар до перукаря постригтися. Коли прийшла черга платити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Квітникар подякував йому і пішов. На наступний ранок, коли перукар прийшов відкрити свій заклад, перед дверима він знайшов лист подяки і дванадцять троянд.

Потім прийшов постригтися пекар, але коли він хотів заплатити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Пекар, задоволений, пішов. На наступний ранок перукар виявив біля дверей лист подяки і дванадцять тістечок.

Прийшов стригтися сенатор і коли зібрався платити, перукар знову- таки сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Сенатор зрадів і пішов.

На наступний день, коли перукар прийшов на роботу, біля дверей стояло дванадцять сенаторів, десять депутатів, п'ятнадцять радників, мер і кілька міністрів, дружина мера і шість дітей - все на безкоштовну стрижку.

У цьому, дорогий мій друг, і полягає різниця між звичайними людьми і членами групи «чесних» людей, які нами керують.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

У цьому, дорогий мій друг, і полягає різниця між звичайними людьми і членами групи «чесних» людей, які нами керують.

так і квітникар перший смерті побажав перукарю, так що все норм :) все як в Україні :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ото тепер заживемо

Кабмін схвалив безвіз із Колумбією та Еквадором

Спойлер

Кабінет міністрів 24 грудня затвердив міжнародні угоди з урядами Колумбії та Еквадору про взаємне скасування візових вимог.

Про це в Telegram повідомив премʼєр-міністр Олексій Гончарук.

«Українці зможуть подорожувати без віз на 90 днів упродовж 180 днів», — зазначив премʼєр.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Basil сказал:

ото тепер заживемо

Кабмін схвалив безвіз із Колумбією та Еквадором

  Скрыть контент

Кабінет міністрів 24 грудня затвердив міжнародні угоди з урядами Колумбії та Еквадору про взаємне скасування візових вимог.

Про це в Telegram повідомив премʼєр-міністр Олексій Гончарук.

«Українці зможуть подорожувати без віз на 90 днів упродовж 180 днів», — зазначив премʼєр.

 

Коли забанять вас в Нідерландах, то ще подякуєте Гончаруку за безвіз з Колумбією )

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2019 at 19:17, Harvester сказано:

А я ходив в полінклініку, і мене відмовились оглянути,  бо моя дільнича була у відпустці :(

Хз, я теж пішов в поліклініку (№2) виявилось що сімейний лікар у відпустці...декретній (воно і не дивно, я сам, вперше як її побачив - чуть не при"№;їв)

...Сказали - тепер всіх хто підписав угоду з нею, буде обслуговувати інший лікар, але, думаю що також не надовго )))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"За 6 лет со времени революции в стране многое изменилось, но ничего не поменялось."

 

:g25:

  • Ха-ха 1
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
В 26.12.2019 в 08:35, paksivatova сказал:

"За 6 лет со времени революции в стране многое изменилось, но ничего не поменялось."

 

:g25:

яку гарну цитату я запостила )

ще довго це буде для нас актуально ... 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

яку гарну цитату я запостила )

ще довго це буде для нас актуально ... 

так ото ж то.... нажаль:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...