Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, weldermaster сказал:

Ні. Ви мусите передати півбудинку у власність дружині. Тоді все буде по закону. Але, одне но. При розлученні жінка забере цю половину собі. І питати вас не буде, бо це вже буде її власність. 

Ні-ні. Краще я заплачу податок :D

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще перепишіть на маму. Пенсіонери ніби не платять. Але інфу треба перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, weldermaster сказал:

Ні. Ви мусите передати півбудинку у власність дружині. Тоді все буде по закону. Але, одне но. При розлученні жінка забере цю половину собі. І питати вас не буде, бо це вже буде її власність. 

Зачем передавать, можно сдать за 1 грн.,

Пільги з податку для фізичних осіб не застосовуються до:

  • ;

  • Об'єкт оподаткування використовується з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

Зачем передавать, можно сдать за 1 грн.,

Пільги з податку для фізичних осіб не застосовуються до:

  • ;

  • Об'єкт оподаткування використовується з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності). 

Точно

Треба жінці в оренду здати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Точно

Треба жінці в оренду здати

А я думаю, что это депутаты все живут в арендованных квартирах, чуть ли не друг-дружке сдают.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, WebTraveller сказал:

Точно

Треба жінці в оренду здати

Губу закатав. Тоді жінка заплатить податок. А якщо ще й під підприємницьку діяльність, то заплатить за всі м2. І буде це все оподатковуватися по іншій ставці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, weldermaster сказал:

Губу закатав. Тоді жінка заплатить податок. А якщо ще й під підприємницьку діяльність, то заплатить за всі м2. І буде це все оподатковуватися по іншій ставці.

Так вона ж заплатить, не я :D

Це мене влаштовує))

 

А то сімейний бюджет він такий.

Її гроші то її, а мої на Наші))

Змінено користувачем WebTraveller
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, weldermaster сказал:

Губу закатав. Тоді жінка заплатить податок. А якщо ще й під підприємницьку діяльність, то заплатить за всі м2. І буде це все оподатковуватися по іншій ставці.

Податок на властність. И по 120кв м впишуться в закон. Тай ще житлової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, romanc сказал:

Податок на властність. И по 120кв м впишуться в закон. Тай ще житлової.

Прийдеться тоді оформляти офіційно, потім платити податки з оренди. Не факт що прокатить за 1грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, weldermaster сказал:

Прийдеться тоді оформляти офіційно, потім платити податки з оренди. Не факт що прокатить за 1грн.

Судя по декларациям "можновладців" прокатывает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, romanc сказал:

Судя по декларациям "можновладців" прокатывает

Можновладцям можна трохи більше чим звичайному пересічному.

Щоб здати в оренду жінці більше всього їй прийдеться для початку виписатися з хати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходила інфа, що будуть міняти механізм - будуть відштовхуватися від вартості житла, а не м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

 

Щоб здати в оренду жінці більше всього їй прийдеться для початку виписатися з хати. 

Зачем? Регистрация места жительства сейчас ни на что не влияет. Хозяин может как прописать кого хочет, так и выписать без согласия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romanc сказано:

Зачем? Регистрация места жительства сейчас ни на что не влияет. Хозяин может как прописать кого хочет, так и выписать без согласия.

Не все так просто. Спробуйте виписати неповнолітнього без згоди опікуна для прикладу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, romanc сказано:

и выписать без согласия.

так, але - через суд ))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, bormotuha сказал:

Не все так просто. Спробуйте виписати неповнолітнього без згоди опікуна для прикладу.

С неполнолетними чуть сложнее, а обычного точно без проблем. Можно продать квартиру с жильцом, а покупатель его выпишет без согласия. Проверено лично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, WebTraveller сказал:

Хіба цьому закону вже не кілька років?

Правда платіжки ще ні разу не приходили

Можу організувати :rolleyes:

А коли останній раз повідомляли податкову про своє місце реєстрації?  Коли останній раз заяву 5ДР подавали?

Ніколи? - то це я до чого, знаю реально багато випадків коли людям шлють ППР-ки по нерухомості по старій адресі реєстрації, там ніхто не отримує і в результаті - в людини борг про який вона нічого не знає. А коли взнає і заплатить - то ще й потім на пеню попадає.... Не знанання Законів не звільняє від відповідальності.

В нас ніби і діджиталізація вже скрізь - но, коли Ви міняєте місце прописки, то саме Ви зобов'язані подати заяву форми 5ДР в податкову, а не ЦНАП наприклад...

І ще один момент - податкова має право нараховувати зобовязання протягом 3 років (тобто за 2018 ще в цьому році можуть нарахувати). Но там бардак - може і повезти...

 

І на рахунок дружини і оренди. Ви не правильно читаєте фразу про пільгу. 60 чи 120 кв. це і є пільга. Якщо Ви здаєте в оренду квартиру чи будинок - то Ви не маєте права на пільгу і сплачуєте податок зі всієї площі квартири чи будинку що здається в оренду.

 

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, natalka) said:

коли взнає і заплатить - то ще й потім на пеню попадає.... Не знанання Законів не звільняє від відповідальності.

Мені минулоріч не приносили ППРку. Може через ті всі карантини. Якось в розмові зі знайомим юристом кажу: не принесли, хоча минулі два роки приносили. Сказав: забий, нічого не буде, якщо особисто не отримував листа.

ХЗ, як насправді буде. Але йти в податкову і казати «дайте мені заплатити вам трохи грошей» я щось не маю бажання))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

Мені минулоріч не приносили ППРку. Може через ті всі карантини. Якось в розмові зі знайомим юристом кажу: не принесли, хоча минулі два роки приносили. Сказав: забий, нічого не буде, якщо особисто не отримував листа.

Передай йому що дуже непрофесійна відповідь (бо без врахування нюансів)  :rolleyes: Не хочу зараз розписувати чому з посиланнями на ПКУ, якщо треба то пізніше напишу

 

Тобі  ж в позаминулому році нараховували і платив, то якщо з того часу адреса реєстрації не мінялась, то ніби і можеш "забити", але потрібно враховувати "роботу" Укрпошти...

Зараз (через ковід) особисто ППР-ки майже не вручаються, все поштою з повідомленням про вручення. І от тут саме цікаве - ти можеш 100% гарантувати що укрпошта виконала добре свою роботу?

В мене, саме в минулому році був, прецедент: судову повістку мають вручити протягом 5 днів. Я на сайті судової влади побачила що вона є, но з пошти реально нічого не приходило. Якось після роботи біля 19-ої години заїхала на відділеня перепитати чи мені випадково нічого немає, ніякого листа і сюрприз - за годину до мого візиту його відправили назад до суду відміткою що я не отримала, і там же я взнала що до мене протягом цих 5 днів двічі ніби приходила листоноша і залишала повідомлення про те що для мене є лист. Реально в квартирі в той період завжди хтось був, і ніяка листоноша не приходила і нічого не приносила... А як це доказати? Це її слова проти моїх слів.

 

Аналогічно, в минулому році колезі нарахували податок на нерухоме майно і випадково в ППР помітили фразу про борг. Почали виясняти, написали заяву про надання доказів вручення ППР-ок в попередніх періодах. Податкова надала копію повідомлення про вручення від Укрпошти з відмітками про відсутність адресата за місцемзнаходження. Як доказати що до тебе ніхто не приходив і нічого не вручав? В такому випадку, коли податкова отримує таке повідомлення, ця ППР-ка ще ніби місяць має висіти на дошці оголошень в податковій а далі по закону вона вважаєть належним чином врученою. І все, виходить що ти лох - тобі вручили офіційно, а ти не заплатив. 

Це реальні випадки.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, natalka) said:

випадково в ППР помітили фразу про борг

 

Борг цьому випадку - це відповідна сума нарахування податку за 2019? Чи ще й пеня за несвоєчасну сплату була?

 

Юристу передам, хоч він ще й поки не кудєснік, лише учиться  ))

 

Є в мене родичка, має переліміт по квадратурі (нерухомістю володіє давним-давно). Так от їй ні разу нічого не приходило за минулі роки. Абідна, слюшай)) 

 

То, виходить, мені тепер треба пертися чи телефонувати в податкову і просити надати ППРку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, natalka) сказано:

коли Ви міняєте місце прописки, то саме Ви зобов'язані подати заяву форми 5ДР в податкову

 

Щось вона через кабінет платника податків не подається. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yu2007 сказано:

Є в мене родичка, має переліміт по квадратурі (нерухомістю володіє давним-давно). Так от їй ні разу нічого не приходило за минулі роки. Абідна, слюшай)) 

 

Абідна це коли вони додають площу гаража до площі квартири і вважають, що це зайва площа, за яку треба платити податок.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...