Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Ех, чомусь понадіявся, що податкова перейшла також в 21 століття і можна хоча б через bank.id зайти і свідомо перевірити відсутність заборгованостей..

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, xc90 сказано:

Ех, чомусь понадіявся, що податкова перейшла також в 21 століття і можна хоча б через bank.id зайти і свідомо перевірити відсутність заборгованостей..

 

А хіба не можна? Я заходжу в електронний кабінет і дивлюсь на стан взаєморозрахунків. А в Дії можна подивитись наявність виконавчих проваджень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yu2007 сказал:

Борг цьому випадку - це відповідна сума нарахування податку за 2019? Чи ще й пеня за несвоєчасну сплату була?

Приблизно так як на фото Вона була впевнена що сума Всього, це сума податку за поточний рік. Насправді "Сума" - це поточний рік,  а "Борг" - це попередні. Ну і "Усього" це все разом з боргом.

Спойлер

1.thumb.jpg.07b8f7f6ddd24d76c72bd05871b3c35e.jpg

Ще одна дуже поширена помилка з пенею. Людина отримує ППР, платить по ній і думає що на цьому все. А от і не все, лише після сплати по ППР, нараховується пеня, бо для нарахування пені потрібна дати сплати. Пеня в ППР не зазначається (лише в окремих випадках), перед сплатою її можна самому приблизно розрахувати по формулі.

7 часов назад, yu2007 сказал:

Є в мене родичка, має переліміт по квадратурі (нерухомістю володіє давним-давно). Так от їй ні разу нічого не приходило за минулі роки. Абідна, слюшай)) 

В мене інша історія... Півроку "спілкувалась" з податковою щоб правильно нарахували шефу податок (ну хотів він по чесному - а це мало бути на 10 тис. більше ніж в отриманих ППР). Є проблема з отриманням інформації від держреєстраторів (якщо вони з інших регіонів України) і є реально тупі інспектора. А моїй колезі, в якої квартира 67 кв. і частинка хати 50 кв (але в документах на право власності оформлена як кімната) нарахували за 3 роки по повній програмі. Як то кажуть - справедливості немає, "Багатим і чорт дітей колише...".

7 часов назад, yu2007 сказал:

То, виходить, мені тепер треба пертися чи телефонувати в податкову і просити надати ППРку?

Клієнти Приватбанку можуть дистанційно зробити електронні ключі. За інші банки не знаю (в Моно ще не можна). Все робиться дуже швидко. З цими ключами можна заходити в електронний кабінет  https://cabinet.tax.gov.ua/login Там буде видно всі нарахування і борги на поточну дату.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, natalka) сказал:

Клієнти Приватбанку можуть дистанційно зробити електронні ключі. За інші банки не знаю (в Моно ще не можна). Все робиться дуже швидко. З цими ключами можна заходити в електронний кабінет  https://cabinet.tax.gov.ua/login Там буде видно всі нарахування і борги на поточну дату.

Зайшов

Все по нулям у мене. Ніяких податків не нараховували на нерухомість

Виходить все-таки треба йти і казати "Нарахуйте!"?)))

Та ну їх

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Все по нулям у мене. Ніяких податків не нараховували на нерухомість

 

Яка загальна площа нерухомості оформленої на вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zelensky сказал:

 

Яка загальна площа нерухомості оформленої на вас?

240

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, WebTraveller сказал:

Зайшов

Все по нулям у мене. Ніяких податків не нараховували на нерухомість

Виходить все-таки треба йти і казати "Нарахуйте!"?)))

Та ну їх

Значить у Вашому випадку все ок, якщо і нарахують за попередні роки, то це буде поточне нарахування без штрафів і пені.

Але враховуючи Ваше попереднє повідомлення, перепитаю: в документах про право власності яка записана власність: приватна, спільна сумісна, часткова сумісна?

Спойлер

 

Прописано троє людей це значить що у власності 3-х людей чи ні?))

Так то власником записаний я один.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватна. Будинок оформлений повністю на мене.

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, natalka) сказал:

Значить у Вашому випадку все ок, якщо і нарахують за попередні роки, то це буде поточне нарахування без штрафів і пені.

 

Зате побачив шо з 16-го року нараховують податок на доходи ФО згідно декларації. Висить заборгованість

А якої декларації незрозуміло. Ніколи ніяких декларацій не подавав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Приватна. Будинок оформлений повністю на мене

Так, в такому випадку точно Ви єдиний власник.

Перепитала, бо дуже багато людей, особливо після приватизації квартир, думають що вони єдині власники, а по факту зовсім інша картина (стикнулась з цим при зборі голосів по ОСББ). В тих формах власності молода освідчене людина ледве розбереться, що вже казати про старшеньких...

Ну і бувають всяки перли (в результаті схем) і в документах про право власності...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, WebTraveller сказал:

Зате побачив шо з 16-го року нараховують податок на доходи ФО згідно декларації. Висить заборгованість

А якої декларації незрозуміло. Ніколи ніяких декларацій не подавав

це може бути з 1ДФ, який подавав податковий агент. Це разове нарахування в 2016-му і переноситься в наступні роки, чи регулярне?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, natalka) сказал:

це може бути з 1ДФ, який подавав податковий агент. Це разове нарахування в 2016-му і переноситься в наступні роки, чи регулярне?

Кожного року, починаючи з 16-го однакова сума висить. 320 грн

Ні. Трохи збрехав. 16,17,18 рік. А далі немає

 

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, WebTraveller сказал:

Кожного року, починаючи з 16-го однакова сума висить. 320 грн

Ні. Трохи збрехав. 16,17,18 рік. А далі немає

 

Ну правильно, 3 роки пройшло і списали ))) Якщо податкові  борги не погашаються 3 роки - їх мають списати як безнадійні. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, natalka) сказал:

Ну правильно, 3 роки пройшло і списали ))) Якщо податкові  борги не погашаються 3 роки - їх мають списати як безнадійні. 

Тобто вже можна їх не оплачувати?))

Я вже настроївся заплатити)) Як чесний платник податків)

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, WebTraveller сказал:

Тобто вже можна їх не оплачувати?))

Я вже настроївся заплатити)) Як чесний платник податків)

Обовязково треба заплатити. Це ваш громадський обовязок ). Якщо відмовляться брати гроші - подавайте в суд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, WebTraveller сказал:

Тобто вже можна їх не оплачувати?))

Щоб точно дати відповідь на це питання мені потрібно побачити.  В розрахунках з бюджетом станьте на пдфо і оберіть 2021 і вигрузіть в ексель. Далі з екселівської таблиці зробити скрін і або сюди, або в приватні повідомлення. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

Щоб точно дати відповідь на це питання мені потрібно побачити.  В розрахунках з бюджетом станьте на пдфо і оберіть 2021 і вигрузіть в ексель. Далі з екселівської таблиці зробити скрін і або сюди, або в приватні повідомлення. 

А в 2021-му все по нулям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

А в 2021-му все по нулям

саме в екселівської файлі? Якщо так - то 100% платити не потрібно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Тобто вже можна їх не оплачувати?))

"безнадійний податковий борг" - якось так це називалось, років 10 назад...мож помиляюсь, але - мені списали таким чином невелику суму, хоча я і був готовий її заплатити...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Через 3 роки спишуть

якщо не подадуть до суду ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, WebTraveller сказал:

Вобщім можна нічого не платити

Через 3 роки спишуть :D

Ага, як кому повезе. 

Якщо все працює і всі виконують свої обовязки (держслужбовці я маю на увазі), то через місяць після появи боргу, Вам має прийти податкова вимога, якщо по ній не оплатите вчасно - то прийдуть описувати і продавати майно ))).  Там сума для вимоги зароаз здається 1 тис.грн.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, natalka) сказано:

Ага, як кому повезе. 

не всі борги - підлягають списанню...

що стосується податку на нерухомість - потрібно самому контролювати, не прийшла платіжка - зверніться в податкову, так написано... інакше - штраф.

(с) не я - придумав.

P.S. Хоча, ніби і це - "списується", поки не заморочиться виконавець, а якщо, термін минув - "сушите вёсла", тобто - раз Державі не потрібно...))

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Bliksss сказал:

що стосується податку на нерухомість - потрібно самому контролювати, не прийшла платіжка - зверніться в податкову, так написано... інакше - штраф.

Недостовірна інформація. Можем посперечатись, покажіть де написано, зокрема про штраф.

Звернення для звірки, це право платника а не обовязок. пп 266.7.3 ст.266 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#Text

Боргом не може бути те що ще не нараховано.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...