Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, natalka) сказано:

Недостовірна інформація.

значить, я не правильно зрозумів

Цитувати

Якщо Ви не отримали повідомлення-рішення через невідповідність податкової адреси із фактичним місцем проживання, слід негайно звернутися до податкового органу за місцем реєстрації для сплати належної суми податку.

от дві квартири, прописаний - в одній....платіжок - нема.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення надсилають за місцем податкової адреси фізичної особи (місцем реєстрації). Але якщо платник змінив місце реєстрації і не сповістив про це податкову, не мешкає за місцем реєстрації, повідомлення він не отримає. 

 

Штрафи за несвоєчасну сплату:

при затримці до 30 календарних днів (включно), що настають за останнім днем терміну сплати грошового зобов’язання, – 10% суми податкового боргу;
при затримці понад 30 календарних днів – 20% погашеної суми податкового боргу.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/podatok-na-neruhomist-yaki-shtrafi-za-prostrochennya-694950.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

значить, я не правильно зрозумів

от дві квартири, прописаний - в одній....

ППР-ки по 2-ох квартирах (не по кожній окремо) будуть йти по місцю реєстрації яке є в базах податкової (як правило то адреса яка була в Вас коли Ви  отримували довідку про іпн - і якщо в подальшому не подавали зміни з заявою 5ДР).

В наведені Вами цитаті і пише: через невідповідність податкової адреси фактичній. Це те, про що я писала в попередніх повідомлення: що людині податок нараховується, але вона про це не знає, бо не отримує ППР-ки. 

У Вебтревелера не так - йому взагалі ще ні разу не нараховували.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

бо не отримує ППР-ки. 

так, але - це звільняє від сплати податку? якщо я - не отримав платіжку, це ж не звільняє від сплати податку? Адреса - є, але - я там не проживав, вкинули повідомлення, і що з цим робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

ППР-ки по 2-ох квартирах (не по кожній окремо) будуть йти по місцю реєстрації яке є в базах податкової (як правило то адреса яка була в Вас коли Ви  отримували довідку про іпн - і якщо в подальшому не подавали зміни з заявою 5ДР).

 

Якщо у 1 власника, нерухомість у різних населених пунктах але кожен окремий об'єкт не перевищує норми для нарахування податку. 

Але якщо скласти площу разом, вийдуть "зайві" квадратні метри.

 

У такому разі податок на нерухомість нараховувати будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Штрафи за несвоєчасну сплату:
при затримці до 30 календарних днів (включно), що настають за останнім днем терміну сплати грошового зобов’язання, – 10% суми податкового боргу;
при затримці понад 30 календарних днів – 20% погашеної суми податкового боргу.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/podatok-na-neruhomist-yaki-shtrafi-za-prostrochennya-694950.html

Штрафи за невчасну сплату є. Але це не штрафи за те що: "не прийшла платіжка - зверніться в податкову, так написано... інакше - штраф."

Витяг про штрафи не  підтверджує Ваші припущення.

Це спір бухгалтера/податкового консультанта з айтішником на тему ПКУ, точно бажаєте продовжити далі? :D

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zelensky сказал:

 

Якщо у 1 власника, нерухомість у різних населених пунктах але кожен окремий об'єкт не перевищує норми для нарахування податку. 

Але якщо скласти площу разом, вийдуть "зайві" квадратні метри.

У такому разі податок на нерухомість нараховувати будуть?

будуть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 хвилина тому, natalka) сказано:

Це спір бухгалтера/податкового консультанта з айтішником на тему ПКУ, точно бажаєте продовжити далі? :D

зовсім ні ))) навіть не намагався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

так, але - це звільняє від сплати податку? якщо я - не отримав платіжку, це ж не звільняє від сплати податку? Адреса - є, але - я там не проживав, вкинули повідомлення, і що з цим робити?

Якщо Ви не отримали ППР-ку, бо податкова її не сформувала (так як у вебтревелера), то звільняє.

Якщо Ви не отримали ППР-ку, бо не подали відомості в податкову про зміну своєї адреси за якою Ви отримуєте кореспонденцію чи через помилку Укрпошти  - то не звільняє. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, natalka) сказано:

Якщо Ви не отримали ППР-ку, бо податкова її не сформувала (так як у вебтревелера), то звільняє.

в минулому році не отримав, в цьому - ще ні, сума - копійки, просто хотілось розібратись в ситуації. Дякую, Ви - допомогли.

8 хвилин тому, natalka) сказано:

Якщо Ви не отримали ППР-ку, бо не подали відомості в податкову про зміну своєї адреси за якою Ви отримуєте кореспонденцію чи через помилку Укрпошти  - то не звільняє. 

адресу не міняв, але, мали б через "дія" надсилати повідомлення, щось таке чув...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, weldermaster сказано:

Будемо скидатися на жовту фарбу для труб.

Будемо платити за те, що приїдуть перевірити тех стан труб - і я так думаю, що регулярно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкурі будуть задоволені. + ще один пункт у платіжці, за який можна здерти комісію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Electronshik сказал:

Банкурі будуть задоволені. + ще один пункт у платіжці, за який можна здерти комісію.

 

Це особливий вид мазохізму - платити комісію, коли можна не платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція платити ці дрібні нарахування в квитанції раз на півроку-рік, вже буде економія на комісії банка яка часом дорівнює самому нарахуванню, як говориться: "З вовками жити - по вовчому вити."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Це особливий вид мазохізму - платити комісію, коли можна не платити?

Я не плачу. Багато хто платить, особливо пенсіонери, які за звичкою йдуть у сберкасу, тобто ощадбанк, а він дере з них три шкіри.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Electronshik said:

Я не плачу. Багато хто платить, особливо пенсіонери, які за звичкою йдуть у сберкасу, тобто ощадбанк, а він дере з них три шкіри.

 

Був на днях у відділенні що на Грушевського. І вперше за сім років не побачив там звичних черг. А вони там завжди були ого-го! Так що пенсіонери не такі вже і недолугі як вам здається :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось казав, що гірше вже не буде. Виявляється буде:

 

https://ain.ua/2021/07/02/pochemu-vse-govoryat-o-zakonoproekte-5600/
 

https://ain.ua/2021/07/02/zakonoproekt-5600-oczinka-yurista/
 

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.facebook.com/anton.an.shvets/posts/1374224576283177

 

 

ДОВИБИРАЛИСЯ?

 

Змінено користувачем dobeck
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, dobeck сказал:

вже 5 число, що там з апокаліпсисом в нацбанку і температурою?

Змінено користувачем trionix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.07.2021 в 16:32, sergkots сказал:
  • повышается ставка акциза на железную руду;
  • повышается ставка экологического налога за выбросы вредных веществ в воду, в 8 раз с 2029 года;
  • за выбросы СО2 с 10 грн до 30 грн за тонну;
  • ставка налога за размещение отходов ГОКов повышается с 0,49 грн до 1,5 грн за тонну, и т.д.

    Я тоже переживаю за Ахмєтова, фонд Ахмєтова реально допомагає людям, і так з ним поступити!
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.07.2021 в 16:32, sergkots сказал:

Хтось казав, що гірше вже не буде. Виявляється буде:

 

https://ain.ua/2021/07/02/pochemu-vse-govoryat-o-zakonoproekte-5600/
 

https://ain.ua/2021/07/02/zakonoproekt-5600-oczinka-yurista/
 

 

Звичайно, що буде, Ахметов просто так не здасться:

Операція реанімація
Тільки що (так в 22:20 у неділю) завершилось екстрене засідання енергетичного регулятора, НКРЕКП, проведене задля реанімації обваленого ринку електрики.
Ринок обвалив, за даними НКРЕКП, ДТЕК Ахметова. Мета обвалу - шантаж, вже традиційний для нашого енергетичного «немонополіста».
Завтра буде багато «розборок» з цього приводу.
Поки комісія прийняла рішення про:
- низку адміністративних обмежень поведінки учасників ринку, щоб зупинити обвал та підтримати штучно ринок найближчими днями;
- початок розслідування обставин обвалу, перш за все оцінки дій ДТЕКу;
- звернення до АМКУ, щоб відомство провело своє розслідування.
Так Велику деолігархізацію замінила Велика реанімація.
І поки у олігархів залишається монополія на таких стратегічно важливих для країни ринках - ніякі реєстри, обмеження, декларації та звіти на них не подіють.
Монопольний шантаж - саме він взламує для найвпливовіших двері, ключи від яких в силу різних причин їм не продали.
В коментарях посилання на деталі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, trionix сказано:
  • повышается ставка акциза на железную руду;
  • повышается ставка экологического налога за выбросы вредных веществ в воду, в 8 раз с 2029 года;
  • за выбросы СО2 с 10 грн до 30 грн за тонну;
  • ставка налога за размещение отходов ГОКов повышается с 0,49 грн до 1,5 грн за тонну, и т.д.

    Я тоже переживаю за Ахмєтова, фонд Ахмєтова реально допомагає людям, і так з ним поступити!

 

3 годин тому, nickel сказано:

Звичайно, що буде, Ахметов просто так не здасться:

Операція реанімація
Тільки що (так в 22:20 у неділю) завершилось екстрене засідання енергетичного регулятора, НКРЕКП, проведене задля реанімації обваленого ринку електрики.
Ринок обвалив, за даними НКРЕКП, ДТЕК Ахметова. Мета обвалу - шантаж, вже традиційний для нашого енергетичного «немонополіста».
Завтра буде багато «розборок» з цього приводу.
Поки комісія прийняла рішення про:
- низку адміністративних обмежень поведінки учасників ринку, щоб зупинити обвал та підтримати штучно ринок найближчими днями;
- початок розслідування обставин обвалу, перш за все оцінки дій ДТЕКу;
- звернення до АМКУ, щоб відомство провело своє розслідування.
Так Велику деолігархізацію замінила Велика реанімація.
І поки у олігархів залишається монополія на таких стратегічно важливих для країни ринках - ніякі реєстри, обмеження, декларації та звіти на них не подіють.
Монопольний шантаж - саме він взламує для найвпливовіших двері, ключи від яких в силу різних причин їм не продали.
В коментарях посилання на деталі

Ви хоч читали посилання що я дав? Там є хоч одне слово чи обмовка про ахметова?

Статі не великі, можна прочитати і відповідати по суті наведеного а не ліпити про те за що мови не було.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, sergkots сказал:

 

Ви хоч читали посилання що я дав? Там є хоч одне слово чи обмовка про ахметова?

Статі не великі, можна прочитати і відповідати по суті наведеного а не ліпити про те за що мови не було.

Звісно читав. І Ахметов читав, тому й протестує таким чином проти цього закону. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...