Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Це саме казали 10 років назад ... як касета зажована. Але тоді братались на вокзалі голубі і помаранч. Задумайтесь.

Я не знаю чи доводилось тобі спілкуватись із східняками, і якщо так то якого соціального статусу ці люди, але ті з якими спілкувався я - освідчені люди із досить небідних сімей, бо усі закінчили Харківський національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, а це є досить недешевим заняттям, тому сумніваюсь що ці люди заробляли гроші на мітингах.

Натомість ми звикли до східняків на екранах - типовому безробітному то лі бидлу, то лі люмпенам, то лі алкашам. Вони там не всі такі.

дописано:

я маю на увазі що на екранах східнякі одні, але в реалі я зіткнувся із зовсім іншими, вони не відповідають нашим негативним стереотипам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Натомість ми звикли до східняків на екранах - типовому безробітному то лі бидлу, то лі люмпенам, то лі алкашам

відео ніяке не підставне, знімає іноземець. Але чомусь дуже часто в кадр трапляються такі персони 00:49 , як це пояснити , я не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве інтерв'ю Гриценка - http://news.liga.net/interview/politics/1747081-gritsenko_putinu_vse_ravno_odin_ili_dva_tura_vyborov_v_ukraine.htm

Погоджуюсь з ним, що заклики обрати Президента в 1-у турі - виборча технологія.

Не вірю, що Порошенко має такий рейтинг. Це як в анекдоті - "Соціологія наука точна - скільки заплатив, такий рейтинг і отримав".

І технологія простежується - начебто високий рейтинг, а потім месидж - обираймо в 1-у турі, бо прийде птн-пнх.

Щодо Порошенка особисто:

1) як бізнесмен - поважаю. "Рошен", "Богдан" - браво!

2) як політик - не вірю (принаймі, зараз). При всіх був при владі. Головою РНБО - "валив" Тимошенко, при янику - очолював мінекономіки, був головою Ради НБУ.

Хотілося б помилитися, але інтуїтивно в 1-у турі за нього голосувати не буду.

Цікаве інтерв'ю Гриценка - http://news.liga.net/interview/politics/1747081-gritsenko_putinu_vse_ravno_odin_ili_dva_tura_vyborov_v_ukraine.htm

Погоджуюсь з ним, що заклики обрати Президента в 1-у турі - виборча технологія.

Не вірю, що Порошенко має такий рейтинг. Це як в анекдоті - "Соціологія наука точна - скільки заплатив, такий рейтинг і отримав".

І технологія простежується - начебто високий рейтинг, а потім месидж - обираймо в 1-у турі, бо прийде птн-пнх.

Щодо Порошенка особисто:

1) як бізнесмен - поважаю. "Рошен", "Богдан" - браво!

2) як політик - не вірю (принаймі, зараз). При всіх був при владі. Головою РНБО - "валив" Тимошенко, при янику - очолював мінекономіки, був головою Ради НБУ.

Хотілося б помилитися, але інтуїтивно в 1-у турі за нього голосувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосування в першому турі - сильний загон. Ще до першого туру Путін зможе протримати війська на кордоні, хоч це нереально дорого. А до другого, коли кацапи відійдуть, от тоді і розберемось хто такий Порошенко і куди спішити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент, який выдштовхує - Порошенко реально боїться дебатувати із Тимошенко.

"Ось така фігня, малята".

Нагадаємо, кандидат в президенти Юлія Тимошенко неодноразово закликала свого конкурента на публічні дебати. Проте вже втретє Порошенко відмовляється від можливості дискусії з опонентом.

http://espreso.tv/news/2014/05/16/poroshenko_znovu_vidmovyvsya_vid_debativ_z_tymoshenko

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би це не звучало, голос кожного дійсно може стати 25 числа вирішальним.

Час подумати ще є, але однозначно треба йти всім та голосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко і порожнеча

Організація виборів Петра Порошенка висвітила слабкі місця найбільш вірогідного переможця президентських перегонів. Уже сьогодні видно проблеми, з якими він зіштовхнеться в разі обрання на посаду керівника держави.Організація виборів Петра Порошенка висвітила слабкі місця найбільш вірогідного переможця президентських перегонів. Уже сьогодні видно проблеми, з якими він зіштовхнеться в разі обрання на посаду керівника держави.

Далі

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав цю новину і мені якось пох... на того Симоненка:

Симоненко заявив про напад на нього

Лідер Компартії Петро Симоненко заявив, що в п'ятницю ввечері під час повернення з ефіру на ''Першому національному'', трапилася гонитва і напад на автомобіль, в якому він їхав.

Про це політик розповів ''Українській правді''.

За словами депутата, після ефіру його помічники по інформаційній службі попередили, що йому намагаються заблокувати виїзд з території каналу.

''Ми спробували виїхати через інші ворота, все було заблоковано'', - розповів Симоненко.

''Далі за нами гналися автівки по місту. Кілька машин, набитих бойовиками з битками, та інше. В одному місці, де ми були змушені зупинитися, на світлофорі, вони оточили наш автомобіль своїми автівками, вийшли і битками почали бити машину'', - додав він.

Політик розповів, що коли йому і соратникам ''вдалося вискочити з цього мішка'', нападники ''кинули в автівку пляшку із запальною сумішшю''.

''Гонитва тривала по всьому місту'', - стверджує він.

Симоненко заявив, що гонитва закінчилася тим, що йому вдалося сховатися в деякому приміщенні, де він зараз знаходиться.

Він також не зміг сказати, з чим може бути пов'язаний напад.

Як відомо, у п'ятницю ввечері під час дебатів на "Першому національному" Симоненко заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симоненко заявив про напад на нього

Невдалий напад, якщо він після того ще може говорити <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши статтю про Тигіпка на "Волинських новинах", була дуже здивована великій кількості позитивних коментарів до неї. Я, звісно, маючи свою кардинально-протилежну думку, висловила її. І яким же було моє здивування, коли, вдруге знайшовши цю статтю, я помітила, що негативні коментарі просто видаляються...

http://www.volynnews.com/news/policy/volynski-zhurnalisty-pospilkuvalysia-z-serhiyem-tihipkom/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dorothy, "Джинса" це не тільки стаття, це і коментарі які пишуть самі продажні автори статті, все оплачено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши статтю про Тигіпка на "Волинських новинах", була дуже здивована великій кількості позитивних коментарів до неї. Я, звісно, маючи свою кардинально-протилежну думку, висловила її. І яким же було моє здивування, коли, вдруге знайшовши цю статтю, я помітила, що негативні коментарі просто видаляються...

http://www.volynnews...hiyem-tihipkom/

волинські новини волинські тільки по назві) там просто мега кількість фільтрованих тролів в коментарях до замовних статей... а як по іншмоу?? жити то за щось треба. люди їсти хочуть)

всі добре памятають як тігіпко з екрану кричав що треба збиратись і голосувати в раді в лютому...депутати прийшли а тігіпка зі своїми карманними депутатами не з"явився)) такє воно нає....лово вищого гатунку)

вєчна маладой і пєрсєктівний лідєр)) як майкл щур казав на нього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хомячкі всеодно за нього проголосують) треба ж швидше отримати нового олігарха на посту президента)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже бачили президентом партійного іделога, червоного директора, бугалтера і просто злодюгу.Тепер хай буде олігарх.Навідміну від Януковича він свої статки нажив уже.

Сподбалось, як в Коломиї здається претендент на місце тамішнього мера (їздить на бентлі до речі), ПЕРЕД виборами запросив до себе додому(багатоміліонному) на екскурсію місцевих вчителів, бюджетників.

Сказав, ось дивіться, як я вже живу, щоб потім ніхто не казав, наче це мені посада дала.

В результаті на виборах 85% голосів.В першу чергу ,звісно через особисті якості, він ще в часи Януковича відкрито посилав тамтешнього губернатора(члена ПР тоді).

Але жест дуже красномовний та доречний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко збудував чи переробив 4 фабрики. Люди там працюють із задоволенням, легальна пристойна зарплата, соц.пакет. Він мені давно сподобався тим, що на конкретні питання відповідав чітко. Дуже сподобалась передача на Інтері, де на питання ведучого коли ви придбали мобільний телефон (ведучий зауважив, що гості багаті люди і можуть собі позволити баго чого) майже всі почали гадати коли і як купили-подарували, а Порошенко чітко так - 37-ий, ведучий глянув, а він додав - тридцять сьомий теелефон в Україні. Я плакать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко збудував чи переробив 4 фабрики. Люди там працюють із задоволенням, легальна пристойна зарплата, соц.пакет. Він мені давно сподобався тим, що на конкретні питання відповідав чітко. Дуже сподобалась передача на Інтері, де на питання ведучого коли ви придбали мобільний телефон (ведучий зауважив, що гості багаті люди і можуть собі позволити баго чого) майже всі почали гадати коли і як купили-подарували, а Порошенко чітко так - 37-ий, ведучий глянув, а він додав - тридцять сьомий теелефон в Україні. Я плакать.

ви вкотре розказуэте цю історію, а я вкотре не можу збагнути, які емоції й чому викликає в вас ця історія. Імхо це просто созвучно з *такая только у меня и Майкла Джексона*, тобто понти й все. Що тут такого дивного й вражаючого ? От якби він памьятав номер свого автомата в армії, то да, я б принаймні здивувався, бо це цифри, які по суті ні для кого нічого не варті, зате характеризують власника, як сумлінно виконуючого свій військовий обовьязок й людину з хорошою памьятю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 травня 2014 р. кандидат в Президенти України Ольга Богомолець у Луцьку

Програма зустрічей у Луцьку.

10.00-12.30 Відвідання Кафедрального собору Святої Трійці. Божественну Літургію проводить Митрополит Луцький і Волинський Михаїл Волинська єпархія УПЦ КП Театральна площа

13.00-14.00 Зустріч з громадськістю м. Луцька Майдан Театральна площа

15.30-16.00 Екскурсія. Зустріч з представниками УПЦ і УПЦ КП. Музей Волинської ікони вул..Ярощука,5

16.10-16.50 Відвідування особового складу бійців ВВ. в/ч 1141

17.00-17.20 Покладання квітів до могили Героя «Небесної сотні» Василя Мойсея. Зустріч з ветеранами війн і Самообороною Меморіал пр-т Перемоги

17.30-19.00 Зустріч зі ЗМІ. Круглий стіл за участю підприємців, представників ЗМІ з прямою трансляцією в режимі он-лайн. Також неформальне спілкування без фото і відеокамер «Волинь-медіа» вул. Ковельська, 2

4-й поверх, офіс 7

10347809_702781433094010_7910159591946353187_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка, що якщо у другий тур вийдуть Порошенко і Тимошенко, то на Порошенка буде скоєно замах і Юлька просто і легко стає президентом.

Вона вже вчора ц Запоріжжі заявила, що замах готується на неї.Потроху підготовує громадкість.

Так що кожен, хто не обирає Порошенка в першому турі-сприяє приходу Юльки на пост президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...