Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Одним клоуном менше

Да ви шановні вже до такої степені "політиками" поставали, що вже взагалі почуття гумору втратили! Печалька...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ВАНОю ще грішок з потягами Хюндай, опельками купленими для сільських медзакладів, по дуже завищених цінах. Ну і цього могло взагалі не бути, достатньо укласти договір на газ, що й було зроблено на вигідних Пухіну і ВАНІй умовах. А пачєкала б ВАНА ще хоч деньок-другий і Пухін сам би відкрутив вентіль, бо газопровід вже почав прориватись. Нагнали істерії і героїчно розвели Україну.

Можна багато кидатися словами про потяги Хюндай і Жопелі для сільської медицини, але напевно варто згадати троха хронологію подій (стосовно Хюндаїв).

Чемпіонат відбувся в 2012 році, перший Хюндай вирушив в перший рейс по Україні десь так в квітні-травні 2012 року. При чому на той момент Юля була вже 2 роки як екс-прем'єр.

То може шановний romaxa11 не полінується і наведе докази своїх слів, як Юля не будучи при владі "замутила грішок" з потягами Хюндай? І чого цей грішок не був предметом розгляду в судах проти Юлі? Ну щоб не вважати його балаболом.

Також було б цікаво дізнатися наскільки була завищена ціна за Опелі Комбо, бо детективні якості Ромахи11 викликають певні сумніви ;), так як ані круті аудитори, ані найняті круті американські детективи Януковича ніякої завищеності в ціні не виявили, а виявили лише напис на автах "падгон від Юлі, голосуйте за неї". Але ж наш Ромаха кручє америкосів, він ТОЧНО ЗНАЄ. Чи все-таки балабол?

А з приводу газових контрактів - ну да, не вигідно, ну да, аж на 10 років, ну да, підписала щітай Юля, але Ромаха тут кагбе забуває що після Кучми газ для України підвищувався в ціні кожен рік, навіть коли Яник був прем'єром в Юща, кожен січень з цим був гемор, кожен січень Міллєр кидався какашками що Україна знову дофіга заборгувала за газ. А ще Ромаха забуває що навіть мєгапроросійський Яник ніфіга не зміг зробити з ціною на газ, окрім як не поступившись державними інтересами. Виходить Юля винна тому що не здала держінтереси в обмін на ціну, так? Уєнно виходить, Юля винна була б або за здачу інтересів, або за високу ціну, вопшем цука як не крути, да?

Воно то виглядає так ніби я тут роспинаюсь і агітую за Юлю, але це не зовсім так. Просто не люблю коли кидаються гавном просто так, бо є в кого. Ну не те щоб вона геть свята, але і не воплощєніє диявола. З таким успіхом я можу звинуватити пана romaxa11 у згвалтуванні великої рогатої худоби, мені про то сусід розказував, а він то ЗНАЄ ТОЧНО!!!111одинодин.

Одним клоуном менше.

Дарма ти так. Якби він все ж брав участь у виборах, українці дізналися б - який клоун круче - справжній, Дарт Вейдер, чи чмо типу Допи, чи мудаки типу Цушка і Бойка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну щоб не вважати його балаболом.
З таким успіхом я можу звинуватити панаromaxa11 у згвалтуванні великої рогатої худоби, мені про то сусід розказував, а він то ЗНАЄ ТОЧНО!!!

Слухай Вадік, а ти не хочеш мені розказати деталі того процесу, я дуже хочу уважно послухати. От мені важливо чи не балабол ти кончений. Якби перевірити? Може хтось з адмінів закине мені перехід на особистості?

Що характерно юлькотроль тупо гонить в образливій формі, замість навести щось позитивне від присутності Багіні на посадах. Хтось заважав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стараюсь межу не переходити. Завжди пишу свої думки і не проти почитати інші. Знахожусь не в суді, а на форумі, тому не зобов'язаний сюди приходити з адвокатом. Якого милого ти так заганяєшся? Які тобі докази потрібні? Оригінали? Копії? Ти ідіот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З гумором туго... ну що ж.

Я розмістив таку ж саму неперевірену інформацію як і ти. Вимикай говномьот, Рома.

Можеш скаржитись, якщо я заслужив РО - то нехай банять.

Тільки не забудь що отут Торік заборонив розміщати завідомо неправдиву інформацію, тому логічно було б РО дати за компанію і тобі. Бо якщо то був не наклеп, то не бачу доказів.

Оригінали будеш в реалі показувати, на форумі достатньо лінків на поважні ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам тут всім, гарячим політикам, варто було б зустрітись в центрі, за термосом чаю і печивом "Марія".

Давненько борда фейсами не світила, імхо.

Всім надобраніч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ти так. Якби він все ж брав участь у виборах, українці дізналися б - який клоун круче - справжній, Дарт Вейдер, чи чмо типу Допи, чи мудаки типу Цушка і Бойка.

Після всього, що сталося, і, враховуючи, в якому стані країна, це просто безпардонно таким займатися... Не місце і не час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мустафа Найем

Вчера после заседания Печерского суда Михаил Добкин вышел к прессе в сопровождении двух охранников

Журналисты, которые регулярно освещали деятельность Виктора Януковича или хотя бы несколько раз были на мероприятиях с его участием, без труда смогли бы узнать в них бывших сотрудников УДО, сопровождавших президента. Одного из них удалось идентифицировать по старым фото, второй тоже до боли знакомый молодой человек. Как это случилось, не очень понятно. Теоретически Михаил Добкин сам мог их выбрать. Ему как кандидату в президенты положена охрана УДО, от которой (вопреки враждебности новой власти) он мог и не отказаться. И по стечению обстоятельств его теперь будут охранять те же люди, что и Виктора Януковича.

Но могло случиться и так, что бывшие охранники Януковича ушли из службы, а Михаил Добкин, опять-таки, чисто случайно, мог нанять их в качестве частной охраны.

В любом случае, это символично. Не стану вдаваться в детали кармы, преемственности и не совсем позитивного имиджа, который таким образом создает себе возможный будущий глава государства. Все и так очевидно.

Задамся только вопросом: а допрашивали ли этих двух охранников правоохранительные органы в рамках розыска Виктора Януковича? Насколько я понимаю, они могли быть среди тех, кто сопровождал Виктора Януковича в его последнее путешествие по Харьковской, Донецкой областям и Крыму.

c1ba1-4.jpg1c32a-3.jpg8f300-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим страшна ВАНА. Для неї політика - театр. гра. Жодних справжніх емоцій. Та гра була дуже чітко виявлена при розводії-пандемії. Відбулось пару загадкових смертей. Дійсно легені при вскритті були схожі на желе. Жодне лікарство не допомагало. Хто інфікувався - вмирав. Це було схоже на якусь хімзброю. Мій брат анастезіолог в реанімації бачив все на власні очі. Паралельно запустився штамп грипу і вже на ньому почався піар. ВАНА відкрито створила таку паніку. що більшість населення взагалі боялась вийти на вулицю, ті хто виходили вдягали маски. Суцільне божевілля і комедія. Апофеозом стала закупівля рятівних таміфлю на мільярд. Таблеток. які у всіх цивілізованих країнах заборонені до вживання, бо здатні викликати щось схоже на СНІД. Не знаю хто їх продавав, але більшість рада була просто спекатись тої зарази. Таблетки в медзакладах практично не використовувались. Брат казав, що жоден адекватний лікар ту гадость б не дав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Хюндаях на старті домовлялась ВАНА, тільки заробили на них післярєднікі. Скасування єдиного податку - її ініціатива, до того ніхто не відважувався. ВАНА б змогла, тільки на виборах "всьопропало". Короче, я не хочу щоб політика України перетворювалась в ігру одного актора, я не хочу цирків і комедій. Я не хочу щоб мене рятували від неіснуючих пандемій, відключень газу. Не хочу щоб саме ВАНА рятувала мене від Путіна. Хто пам'ятає коли Раіся напала на Грузію, як довго вся Україна чекала реакції на подію від ВАНОї? Коли мовчання виходило за всякі межі, ВАНА розродилась жидєньким спітчом про неприпустимість застосування зброї. Бжежинський назвав ВАНУ - жіночкою на 11 мільярдів. Думаю, він в курсі.

Я говорю негатив, бо він залишає осад надовго, а ти Вадік, можеш щось хорошого сказати про ВАНУ? Якщо не можеш, то чого тягнешся до неї? Зомбі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читаю форум, ставлю плюсики, якщо так само думаю, за кого буду голосувати ще не вирішила, можливо за Юльку, хоча на неї і дуже зла, за те що вона не підтримала Гриценка, коли потрібно було рішуче діяти, але з іншого боку подивилась фото виставки "одна секунда войны", і думаю слава Богу, що не було кровопролиття.

В неї є команда, опозиційні депутати під час революції чергували в лікарнях, на майдані, підтримували людей, рахую це плюсом.

Коли Юлька була прем'єром була програма розвитку села, фермерам давали кредити на купівлю техніки, починали вони їх виплачувати тільки через два роки, а на Україні 40% світових чорноземів.

Хоча програми дій не бачу.

Не знаю чому так багато людей готові голосувати за Порошенка, для мене він хитрий лис, якому при любій владі жилось добре.

Богомолець- в політиці нова людина, хоча вона хороша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому так багато людей готові голосувати за Порошенка, для мене він хитрий лис, якому при любій владі жилось добре.

Богомолець- в політиці нова людина, хоча вона хороша.

Вибір, на жаль, не великий -або Тимошенко , або Порошенко( каламбур якийсь вийшов) :_02: А вже хто за кого проголосує, вибір кожного, як той казав- власне уподобання. Відносно Богомолець. Хороша людина це не професія. :_02: Особисто не маю нічого проти неї, але. однієї цієї якості( хороша людина), на жаль, не достатньо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже в нас є дві великі групи виборців.

Одна свято вірить ,що можна знайти претендента, котрий за місяць після виборів зробить тут Швейцарію.Підрозділяється на тих, хто вірить, що такий кадидат є тут , і тих хто не вірить у його наявність в Україні, але допускає таких у різних ,,добре там, де нас нема,,

Друга просто люто ненавидить того, чи іншого кандидата(чимось нагадує росіян, котрі так само люто ненавидять піндосів, гейропейців ніу і всіх інших по ходу)

Схоже є ще проплачені ( дуже професійні) вбивці претендентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже є ще проплачені ( дуже професійні) вбивці претендентів.
чого скромнічаєш, кажи зразу бандформування, фашисти.

- вибачте за вираз, але це йоб...й пі...ць. Cherna-facepalm.gif
хлопчик, в подруги моєї рідної сестри померла донька-підліток, мій брат анестезіолог в реанімації був при вскритті. Ти всю інформацію отримав з ящичка, а я від лікаря з реанімації.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже підозріло ставлюсь до таких стрибків рейтингу, як у Порошенка.

Схоже на таку саму істерію, як у нас в Луцьку з Палицею, де кожна бабуська біля під'їзду знала, який він благодійник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Vadimm Дай я вгадаю - ти мабуть що член партії Батьківщина?

Ви знаєте, я, наприклад, в більшій мірі підтримую користувача Vadimm, при цьому я не член вказаної вами партії, і навіть її прихильником мене складно назвати (на минулих виборах за Батьківщину не голосував). Але пан romaxa11 реально заганяється, а ось цей його пост

Чим страшна ВАНА. Для неї політика - театр. гра. Жодних справжніх емоцій. Та гра була дуже чітко виявлена при розводії-пандемії. Відбулось пару загадкових смертей. Дійсно легені при вскритті були схожі на желе. Жодне лікарство не допомагало. Хто інфікувався - вмирав. Це було схоже на якусь хімзброю. Мій брат анастезіолог в реанімації бачив все на власні очі. Паралельно запустився штамп грипу і вже на ньому почався піар. ВАНА відкрито створила таку паніку. що більшість населення взагалі боялась вийти на вулицю, ті хто виходили вдягали маски. Суцільне божевілля і комедія. Апофеозом стала закупівля рятівних таміфлю на мільярд. Таблеток. які у всіх цивілізованих країнах заборонені до вживання, бо здатні викликати щось схоже на СНІД. Не знаю хто їх продавав, але більшість рада була просто спекатись тої зарази. Таблетки в медзакладах практично не використовувались. Брат казав, що жоден адекватний лікар ту гадость б не дав.

- вибачте за вираз, але це йоб...й пі...ць. Cherna-facepalm.gif

Якщо пройтися по іншим його постам - це збірка казок, що роками вкидувала ПР проти Тимошенко. Всі зібрання чорного піару осіли в головах людей, видно регіони недарма старались

Ось про Хюндай

О возможном сотрудничестве Украины с корейцами в железнодорожной отрасли впервые заговорили еще при правительстве Юлии Тимошенко.

В июле 2009 года в Сеуле был подписан ни к чему не обязывающий меморандум о сотрудничестве между "Укрзализницей" и Hyundai Corporation. Тогда стороны договорились "изучить возможность предоставления корейской стороной кредитных средств под гарантии Кабмина Украины для приобретения 10 межрегиональных электропоездов".

С украинской стороны документ подписывал тогдашний руководитель "Укрзализниці" Михаил Костюк. Сейчас этот человек является губернатором Львовской области. Костюка называют близким к олигарху-регионалу Василию Хмельницкому и экс-спикеру Владимиру Литвину.

Такие меморандумы "об изучении возможностей" появляются едва ли не каждый день, и часто ничем не заканчиваются. Тем более что в Украине как раз сменялась власть.

Но после "воцарения" Виктора Януковича Костюк сохранил свою должность. А вице-премьер Борис Колесников сделал организацию скоростного ж/д сообщения одной из топ-тем подготовки к Евро-2012.

В ноябре 2010 года бывший Минтранс (ныне Мининфраструктуры) сообщил о состоявшемся в Южной Корее заключительном этапе переговоров по приобретению 10 скоростных поездов. Korea Eximbank согласился дать кредит под это дело.

"Для организации ускоренного движения мы искали производителя, который устраивает украинские железные по техническим характеристикам и параллельно с этим предложит механизм привлечения кредита под проект", - заявлял тогда Костюк.

Колесников же не уставал обещать "качественные перевозки европейского уровня по доступным украинским ценам".

9 декабря 2010 в Вестнике госзакупок было официально объявлено о закупке 10 поездов Hyundai за 307 миллионов долларов США. Примечательно, что именно в этот день Янукович добавил к вице-премьерской должности Колесникова еще и портфель министра инфраструктуры.

Договор с Hyundai Corporation был подписан через 15 дней – 24 декабря. Согласно документам, поезда должны были поставить в Одессу в 2012 году. Вместе с этим Korea Eximbank дал Украине кредит под эту закупку, который благополучно лег в госдолг.

Про авто швидкої допомоги навіть коментувати нема чого - згадайте, яка ситуація була в селах з медициною. А тут держава закупила для сіл нові сучасні авто. Так, це був піар проект Тимошенко. Але навіть продажні українські прокурори за допомоги закордонних аудиторів не змогли з цього зробити кримінальну справу. Навіть такий фарс, який був у газовій справі, не допоміг би (хоча, наше "правосуддя" все змогло б, он Югіка взагалі посадили, маючи одного "свідка" проти півтори сотні свідків захисту, більшу частину яких навіть не викликали до суду, плюс тиск на свідків, що висвітлював тоді ТВі)

Треба просто бути обєктивним, а не кидатись г...ом, у romaxa11 ще з початку майдану якась хвороблива реакція на політиків (будь-яких), аби то не переросло в шизофренію (процитований його пост - це вже півдороги до неї)

Шановний d.u.a.l, я трішки вибачаюся за своє слідуюче, не скромне порівння. Якщо я, надягну собі на голово Юліну косу і буду обіцяти людям, що посажу в тюрму всіх олігархів, підніму всім людям зарплату до 10000$ і "ваабще" всю Україну золотом вимащу - ТІЛЬКИ ОБЕРІТЬ МЕНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ Ви мені повірите? Юля обіцяє те саме, тільки в менших маштабах. Чи може ви вірите, що друг депутат дав її просто так покористуватися своїм шикарним, елітним загороднім маєтком????? :sq_ye: :sq_ye: :sq_ye: :sq_ye: Тоді, давайте всі колективно повіримо халявний сир в мишеловці, або те, що в ковбасі за 20грн. є мясо.....

Взагалі, говорячи про "достовірність інформації" яку викладують на форумі, потрібно розуміти що це міф. Неможливо перевірити серйозні оборутки будь кого, депутати вміють чудово "шифрувати" свої доходи. Ми тільки може догадуватися, якщо в депутата часи за 50000$ чи сорочка за 5000$ це означає, щоб дозволяти собі такі дорогі речі, за спиною мають бути суми з дев"ятизначнеми нулями. Я не можу, собі дозволити купити часи, навіть за 500$ хоча маю в резерві чотирьох значні нулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно,що люди ,які мають доступ до гугля,пишуть,що Богомолець тільки хороша людина і не більше. Вона чесним шляхом змогла збудувати хороший бізнес і створити професійну команду,яка готова була включитись в роботу КМУ. І мабуть єдина готова пройти через детектор брехні.

Впевнений,що рейтинговий Порошенко відмовився б від детектора,бо цікаво було б послухати,що за чудо боби йому допомогли розбагатіти,почути чи допоміг йому тато(директор кондфабрики і партійний бос),чи послухати що то за офшорні компанії в основі його фірм та й про його стосунки з Лазаренком теж цікаво було б почути. Тільки він розвіяв би всі чутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, Vadimm і dual, хтось з вас крім обгаджування критики може щось хороше сказати про урядування ЮВТ і обов'язково підкріплене реальністю. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZaHARE, згідний з тобою за Богомолець. Якщо нічого поганого на неї немає, це вже хороша людина. Вона б була гарним Президентом наприклад Естонії - маленької країни з монолітним населенням без купи конкуруючих за ресурси олігархічних груп. В ній набагато б важче після повалення режиму в владні крісла всілись старі кадри. У нас на наступний день вже були сформовані креатури, які до останнього саботували, контрали революційний процес, підставивши купу людських життів своєю аморфною позицією. Як Богомолець розрулить питання з Ахмєтовим і ПР? Чи здатна вона взагалі стати авторитетом для олігархів? Щось схоже й по Гриценку. Вони не є "альфа". Юля - альфа, Петрусик не зовсім альфа, але найближче підходить до цього визначення (дуже схожий з Тігіпком). В них має бути вага в суспільстві, щоб відбулась легітимна зміна влади. Порох зараз стабілізуючий фактор (компроміс всіх олігархів). З ВАНОю ніхто не домовлявся, бо з нею не можливо домовитись, тому реакція Сходу на її прихід - загострення сепаратизму і можливий розвал, "всьопропало".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, коли мова йде про країну і життя мільйонів людей, то просто "хорошою людиною", як Богомолець, бути мало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільству України весь час нав"язували штучний вибір - або Вона або ПР, мов нічого кращого бути не може. Ця маніпуляція має свою чітку ціль - тримати народ в тому гівні, в яку він перебуває 23 роки. Як результат, чесні, незаплямовані люди не змогли навіть підібратися до влади, їх бояться до сих пір, оскільки вони принесуть не відворотні зміни. І зараз нарешті Україна отримала шанс, щоб побудувати абсолютно нову ефективну модель взаємодії між громадянським суспільством і владою.

Юля відслужида накрала своє, ХВАТИТЬ, треба дати можливість новим чесним людям діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суспільству України весь час нав"язували штучний вибір - або Вона або ПР, мов нічого кращого бути не може. Ця маніпуляція має свою чітку ціль - тримати народ в тому гівні, в яку він перебуває 23 роки. Як результат, чесні, незаплямовані люди не змогли навіть підібратися до влади, їх бояться до сих пір, оскільки вони принесуть не відворотні зміни. І зараз нарешті Україна отримала шанс, щоб побудувати абсолютно нову ефективну модель взаємодії між громадянським суспільством і владою.

Юля відслужида накрала своє, ХВАТИТЬ, треба дати можливість новим чесним людям діяти.

а народ хоче життя у шоколаді ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...