Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Порошенко, варіантів не лишилось.

Спочатку вагався, бо якщо ВОНА не стане владичицей морськой президент-шею, то має всі шанси стати ПМ (з найпотужнішою фракціюєю в ВР)

І велкам ту Граблі-II: Пеця VS Люля (вже було). Краще вже президент, як менше з зол.

Але потім подумав - війни всеодно не минувати, бо-ж фракція нікуди не дінеться.

Тому голосую за "баланс сил", це по-нашому, по-махновськи по-українськи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кличко закликає Тимошенко зняти свою кандидатуру.Якщо вона дослухається-є шанс перемоги Порошенка в першому турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian

Тимошенко зніме себе з кандидатури? Да не смішіть мої тапочки. Вона скоріше зробить все, щоб був військовий стан, якщо побачить, що програє, ніж зніме кандидатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому турі турі буду за Богомолець, або Гриценка у кого рейтинги більші будуть за того і буду голосувати може хтось пройде у другий тур. А якщо ні то у другому буду дивитись по обставинах, але на них тоді піду без ентузіазма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко закликає Тимошенко зняти свою кандидатуру.Якщо вона дослухається-є шанс перемоги Порошенка в першому турі.

Імхо не буде вона ні президентом, ні прем'єром. А буде сірим кардиналом, який буде смикати за потрібні ниточки в потрібний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже викладав тут аналітичну статтю, якщо Тимошенко програє другий раз вибори -мало того, що стане політичним трупом, посипеться і вся її партія.

А поскільки вона далеко не дура, буде просто торгуватись з Порошенком, щоб ефектно та ефективно зняти свою кандидатуру на його користь.

Голосувати у першому туріза завідомо непрохідного кандидата вважаю лишньою тратою часу та грошей, які зараз дістаються всій країні ой як нелегко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian

Я думаю, вона буде дуже по грязному грати, коли побачить, що програє, але коли вже програє. Наприклад - зробить все, щоб почалась війна, щоб показати, який Порошенко поганий, а от вона хороша. Це тільки думка, побачимо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я послухав лише пару фраз Йулі з її недавньої прес-конференції і відразу згадав технології 2008 року. Тоді б може народ і повірив їй, но зараз... коли народ виріс, дехто лишився в минулому нажаль.

Мені найбільше імпонують Ляшко (не клоун, як виявилось, а справжній патріот) і Гриценко (військовий, офіцер, людина з твердими переконаннями).

P.S. Але кого б висунув у кандидати Майдан? Щось ця тема мало висвітлюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mondialeі

Згідний, мислення в людей змінилось, на заході за Юлю дуже надіюсь, що вона не багато із-за цього відсотків набере, а про схід тут немає що говорити, вона була на противагу ВФЯ, так що люди там за неї не проголосують, того я надіюсь дуже, що вона пролетить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувати у першому туріза завідомо непрохідного кандидата вважаю лишньою тратою часу та грошей, які зараз дістаються всій країні ой як нелегко.

Це ви так вважаєте. А для мене є якісь переконання свої. І бажання підтримати того кандидата, який мені цікавий, аби він знав що його програма, харизма, дії і тд. подобаються людям і що треба боротись далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Юлька їздила лікуватись у Німеччину два тижні тому, їй там натякнули відкрито, що краще не висовуватись.

Так що грязі не повинно бути.

З мого враження на віче Майданівському найбільше оплесками підтримували саме Порошенка.

Голосувати у першому туріза завідомо непрохідного кандидата вважаю лишньою тратою часу та грошей, які зараз дістаються всій країні ой як нелегко.

Це ви так вважаєте. А для мене є якісь переконання свої. І бажання підтримати того кандидата, який мені цікавий, аби він знав що його програма, харизма, дії і тд. подобаються людям і що треба боротись далі.

Для цього йому можна написати.І він тоді буде знати, кому конкретно дякувати.

Можна і побажання свої висловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаємось до старого вибору яник ющ чи яник юлічка? вибираємо менше зло?) Нафіга тоді взагалі ті вибори..

Давайте всі голосувати за олігарха порошенка, він свій писок засвітив в потрібних місцях і в потрібний час завдяки чому моментально став фаворитом(прохідним)....Це людина якій плювати на всіх крім себе і свого бізнесу.

Ніколи не перестану дивуватись забудькуватості і недалекоглядності нашого доброго і терпимого народу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Царьова теж хтось голос віддав, тут, на Борді. Для мене це більший 3,14здець, ніж голоси за Дарта Вейдера

Тільки зробили голосування анонімним - получітє і распішитєсь. А як було відкритим - то сцяли, вибачте за мою французьку. Хоча ні, був одни товариш, що голосував за Добкіна. А ще був один, який спочатку люто був проти асоціації та майдану, нещодавно каявся, що він все зрозумів (панять і пгастіть), а голос віддав за Тигіпка :_14: Потім, правда, його видалив звідти, певно просік, що його всі бачать.

Добре що хоч зараз більш менш адекватний список.

Хоча якщо вірити офіційному сайту ЦВК там 14 офіційних кандидатів на пост президента.

Я зараз голосував за Богомолець, проголосую за неї і якщо вона стане офіційним кандидатом.

Тигіпко..., подумав ще раз, певно ні, все ж таки олігарх, який здав свій результат Януковичу, не заслуговує такого посту. Хоча спочатку думав за нього d.u.a.l :_08:

Порошенко... Бувши одним з любих друзів Ющенко, вічним опонентом Юльки, не думаю що він не почне плутати державну казну та свою власну.

Це все моя і тільки моя думка.

Якщо не помиляюсь то 4 квітня закінчиться реєстрація кандидатів у президенти. Тоді і побачимо весь список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка обиратиметься Президентом повинна бути авторитетом в усіх куточках країни. Головне - консолідація. Країну потрібно підготувати до реформ, вступу в ЄС. Вона повинна стати монолітом. Зараз це все абсолютно реально. Сьогодні я не бачу хто краще справиться з задачкою, як Петрусик. Гриценко міг бути максимум міністром ЗСУ, він занадто сіра мишка і достатньо невиразний, а те що казав правильні речі, так хто не казав, якщо відповідальності за них жодної і найближчим часом не передбачається. От і Соскін і Ляшко, та всітакож правильні речі говорять, навіть Шустер і що з того, Луценко поки за Юлю не вписався, також все правильно казав. Ну не той рівень, що в Пороха. До виборів ще побачимо, але зараз картинка ніби така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка обиратиметься Президентом повинна бути авторитетом в усіх куточках країни.

Чисто поржать, може такий кандидат буде авторитетом для усієї України як на цьому відео?

А взагалі кого Ви, окрім Порошенка, бачите на цій посаді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухав сьогодні Гриценка - ще раз впевнився, що його я хочу бачити президентом, і Порошенка прем'єром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат від Партії Регіонів:

А якщо серйозно, то вибір Допи ще раз підтверджує місцезнаходження ПРшних роботодавців <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію з коментів ,що переважна більшість обирає вухами. Мда,все-таки ми мавпи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в першому за Дарт Вейдера (Зоряні війни взагалі не дивився ніколи, жодної хвилини), в другому за будь-кого тільки не за Тимошенко ну і Добкіна, якщо він туди потрапив би. В разі, якщо вони потрапили б обоє, то вписав би 3 варіант :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться будь ласка цей виступ до самого закінчення, потім робіть висновки - https://www.youtube.com/watch?v=naIKxShlAsU&feature=youtu.be

Рахую найкраще буде так:

Президент - Анатолій Гриценко

Прим'єр - Петро Порошенко

========================

і ще дуже важливо - зайдіть за посиланням і уважно почитайте - https://www.facebook.com/prapor.info

Дякую всім, хто подивиться і почитає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще дуже важливо - зайдіть за посиланням і уважно почитайте - https://www.facebook.com/prapor.info

Дякую всім, хто подивиться і почитає!

Надавайте, як що можливо, альтернативні посилання :_02: , не всі ж зареєстровані на facebook. Дякую
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...