Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Почему одни украинцы могут говорить на русском, а другие украинцы не могут говорить на украинском?

Ну, и есть такие, которые не имели возможности выучить в свое время, как я, например.

Моє дитя теж не вчить російської, але розуміє її, розмовляє і пише російською. Знаєте чому? Може тому, що я їй не забороняю мульти\фільми з російським перекладом, російські книжки та ігри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

уже месяц не заходил на yaplakal.ru сегодня решил зайди для разгрузки и офигел сколько там политического говна против Украины, а комментарии это просто пи...ц, 95% зомбированный и озлобленный народ, а это юмористический сайт, больше туда ни ногой

Таке лайно в РФ майже на всіх сайтах. Якщо в них тон новин в основному завдає Киселев, то особливо немає чому дивуватись.

Зазомбовані до неможливості.

Коли розмовляв з одним зі своїх російьких родичів через скайп був неприємно вражений відверто ворожим ставленням до майдану причому аргументація була проста: "бомжи,наркоманы, убивают невинных беркутят" тощо. Коли я скинув

з проханням просто подивитись це і потім прокоментувати, то тон разюче змінився. Спочатку шок, недовіра. а потім обережне "если это правда, то таких беспредельщиков надо остановить".

Якщо російський пересічний громодянин бере інформацію з телека по якому ллється однобічна інформація то немає чому дивуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 1+1 був сюжет з Сергійом Асавелюком і ще якимось хрєном (здається керівником Альфи), то вони чітко сказали що були в них снайпера, що сиділи там-то й там-то, але (!!!!) - МИ НЕ СТРІЛЯЛИ.... третя сила була.... ахрєнєть... ну да, як ви так сказали то канєшно... чи я щось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво:

Усереду, 26 лютого, на Майдані Незалежності відбудеться народне віче, на якому буде запропоновано і затверджено склад "уряду народної довіри".

Початок о 19:00, повідомляє прес-служба ВО "Майдан".

Рада організації запрошує всіх українців взяти участь у народному віче і спільно прийняти рішення щодо складу нового уряду.

За словами нардепа від УДАРу Віталія Ковальчука, на спільному засіданні ради Майдану та представників політичних партій у вівторок обговорювалася одна кандидатура на пост прем'єра - лідера парламентської "Батьківщини" Арсенія Яценюка, пише Інтерфакс-Україна.

У свою чергу член ради ВО "Майдан" Ігор Луценко в Facebook повідомив, що Андрій Парубій від громадськості на розгляд вніс наступні кандидатури:

"Мінкульт - Ніщук Євген

Мінмолоді і спорту - Булатов Дмитро

Міносвіти - Квіт Сергій

МОЗ - Богомолець Ольга

Люстраційна комісія - Соболєв Єгор

Антікорупційне бюро - Гацько Василь

Омбудсмен - Захаров Євген

Конституційна коміся - Ігор Коліушко

ЦВК - Андрій Магера, Ольга Айвазовська, Радченко Євген

Департамент з міграції - Шкіряк Зорян

МЗС - Оробець Леся", - написав Луценко.

Нагадаємо, Верховна Рада планує сформувати новий Кабмін на засіданні у четвер, 27 лютого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden

Цікаво, а чого сходу і Криму не дають голос в цьому? Де демократія? Ви в такій країні хочете жити? Завтра схід і підвень може це саме з нами зробити. Одумайтесь. Треба вибирати людей на ключові посади прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її теж треба покарати.

21mL3.jpg

http://www.pravda.co.../02/25/7016223/

а її треба віддати хлопцям на майдан... Там є багато таких, що вже декілька місяців ... не були вдома ;)

і ще цю

582738.jpgmedium_24378.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden

Цікаво, а чого сходу і Криму не дають голос в цьому? Де демократія? Ви в такій країні хочете жити? Завтра схід і підвень може це саме з нами зробити. Одумайтесь. Треба вибирати людей на ключові посади прозоро.

Дуже прозоро і демократично поступив Ющенко в 2005 з Януковичем і його ПР.

Сьогодні бачиш чим закінчилась революція, котра не вміла захищатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чого сходу і Криму не дають голос в цьому?

а нам хіба дають? майдан вирішуе. і це правильно, бо там самі небайдужі і гідні представники ВСІХ регіонів.

пи.си. Як хтось бажае голосу, сідае на авто чи поїзд і на майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме реальне,щоб всі були задоволені-це створити технічний уряд.Взяти на посади фахівців,але не політиків і діячів.Бо зараз знову піде роздача шоколадок "любим друзям". От який з Руслани міністр?Правильно-ніякий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От який з Руслани міністр?

Дикий. :) У ВР любого затанцює.

А з іншої сторони міністр культури з неї кращий за попереднього. Що досягла? Та хоча б те ж Євробачення для України.

Так як і Кличко, лише міністр спорту. Він знає як тяжко спортсменам в Україні. Ну і вища освіта у нього не куплена. Знає 3 мови, і не на папері, а реально розмовляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимальний репост по всій Східній Україні

по форумах, щоб читали і розуміли, що ми не упирі :0130:

Немає "москалів" між нас, нема "бандерів,"

А, є -знедолений вкраїнський люд.

І є сім'я - "міжгірських" ненажерів ,

Захочуть -милують, а схочуть, то й уб'ють.

Брати зі Сходу, плачем разом з вами,

Коли в копальнях ваші діти мруть.

І серце розривається у мами,

В моєї мами, як на шахтах дзвони б'ють.

А батько твій не може самокрутку

Від трепету в руках одразу запалить.

А мій в той час, сльозу ховає хутко,

Біда не в нас. Та в нас також болить...

З Донецька - ти, а я живу у Львові,

Приїдь у гості, хлібом поділюсь.

Не страшно, що різниця є у слові,

Я іншого, мій братику, боюсь.

Боюся тих, хто ділить нас з тобою:

(в той час витесує гроби).

Боюся тих, хто кличе нас до бою,

Мовляв, хай чубляться "презренные рабы."

У мене на столі лиш картоплина,

А ти, хто-зна, чи й вчора їв. ...

Я вже не хочу, щоб моя родина,

Й твоя також кормила упирів!

Немає "москалів"між нас, нема "бандерів,"

Є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я!

І купка є "міжгірських" людожерів,

То не вони... А ми - одна Сім'я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(може хтось знає, а ще може хтось якось думає) що він символізує.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden

Цікаво, а чого сходу і Криму не дають голос в цьому? Де демократія? Ви в такій країні хочете жити? Завтра схід і підвень може це саме з нами зробити. Одумайтесь. Треба вибирати людей на ключові посади прозоро.

Дуже прозоро і демократично поступив Ющенко в 2005 з Януковичем і його ПР.

Сьогодні бачиш чим закінчилась революція, котра не вміла захищатись.

Тобто вважаєш, що країною має управляти группа людей, яку вибирала інша группа людей абсолютно однобоко? Це демократія? Ех ви.. А ще в Європу хочете..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду казати прямо: сьогодні самооборону викликали на виїзд до певного клюбу, де нами було відпижджено і проведено виховну роботу з парою чуваків, що представились "самообороною".

Хочете, щоб до вас приїхала самооборона? Дзвоніть 102! Якщо до вас прийшли якісь "перці" і вимагають грошей або взагалі що-небудь вимагають, представляючись "самообороною" - дзвоніть 102 або 067 11 00 577

Якщо ви ведетесь на те, що "самообороні та правому сектору потрібні гроші і давайте бігом касу" - ви або лохі, або провокатори-вкидувачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її теж треба покарати.

http://www.pravda.co.../02/25/7016223/

а її треба віддати хлопцям на майдан... Там є багато таких, що вже декілька місяців ... не були вдома ;)

і ще цю

medium_24378.jpg

Який же ти добрий. ))) Думаю хлопці не захочуть, соромно буде перед своїми дівками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене сьогодні непонятний тіп просив знайти ноута на тиждень для самооборони :)

всьо, дзвоню 102 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тоді відрізнити справжню самооборону від "тіпів у масках,які шота вимагають" ?

не всі всіх знають та мають мобільні для підтвердження. можливо якось створіть темку та відішліть у ВолиньПост,щоб люд знав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вважаєш, що країною має управляти группа людей, яку вибирала інша группа людей абсолютно однобоко? Це демократія? Ех ви.. А ще в Європу хочете.

Ати рахувати вмієш?

Для 300 і більше голосів у ВР потрібно явно 2\3 і більше ОБРАНИХ ПО ВСІЙ КРАЇНІ депутатів.Це конституційна більшість.

Чому не виражаєш свою думку на Майдані , хоч Луцькому.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, Який же ти добрий. ))) Думаю хлопці не захочуть, соромно буде перед своїми дівками.

Ну то дівки захочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тоді відрізнити справжню самооборону від "тіпів у масках,які шота вимагають" ? не всі всіх знають та мають мобільні для підтвердження. можливо якось створіть темку та відішліть у ВолиньПост,щоб люд знав ?

я звиняюсь... ти тупиш чи прикалуєшся?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, Який же ти добрий. ))) Думаю хлопці не захочуть, соромно буде перед своїми дівками.

Ну то дівки захочуть.

Я б не захотіла, не люблю стервозних баб і страшненька вона. )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її теж треба покарати.

21mL3.jpg

http://www.pravda.co.../02/25/7016223/

а її треба віддати хлопцям на майдан... Там є багато таких, що вже декілька місяців ... не були вдома ;)

і ще цю

582738.jpgmedium_24378.jpg

Саломон Самсонович. Хулі зуби, зуби вставить можна, але я їбати б її не став, хіба шо п’яний…

Валька (ображено). А я тобі, дураку, і трєзвому б не дала! Ходить цілий день весь в гамні і шо-то вообража. Йобарь найшовся!(с)Кандидат на посаду міністра культури №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...