Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Більшого збочення яника годі й уявити, обережно+18, аж вивирнуло. Скрытый текст

Яник звичайно збочинець, але, картину там де він голий, намалювала художниця (забув як її звати) вже після "падіння" влади,

по ТСН показували...

Этому портрэту, как минимум, несколько лет. Я где-то видала раньше. Вы считаете, что портрет маслом можно написать за несколько часов? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Крим нє, а от ідея продати Севастополь ярдів за 30 мені по душі. Він не наш по духу і ним цілком ймовірно не стане. Це буде точка срачу весь час. А так і борги покриєм і резервацію для всіх ленінів матимемо. Kартоплю по 20 грн їм будемо продавати і електрику по 1$/1кВт. Всім незадоволеним білет до севастополя і календарик з путіним в подарунок

Чудова ідея, я вважаю, ще й з огляду на те, що цих людей не можна допускати до голосування на будь-яких виборах, що визначають долю країни. Але коли таку пропозицію хто-небудь внесе в Раду - хай підніметься будь-здоров!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як 1+1 "висвітлює події", дивитись всім

Подивися і щось не дуже зрозумів де вони збрехали, те що упустили деякі моменти це видно, ну і зрозуміло в принципі, але і те що мужик розказував то теж не все правда, щось за побиті машини ніде інформації не було, та і часть тих хто кричали явно не в адекваті були, коли в другого чувака спитали що саме сказано було неправильно він нічо не зміг сказати, а сам видно був напідпитку.

п.с. ІМХО якби реально неправду вони говорили б тоді думаю цього ролика в інтернеті не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це за прапор такий - синій фон і перевенрута бука Е ?

Це прапор кримсько-татарського народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба вигнати всіх, і виростити нових, з нуля
" Є досвід чогось вирощування?Крім бороди,,
Можна спробувати пошукати достойних людей серед бордівців. Люди тут різні хто з досвідом хто ні, але у всіх є своя думка, якісь позиції і переконання, які може поділяти більшість з нас. Думаю перш ніж обирати керівників держави. Можна потренуватись тут. У нашому маленькому "онлайн государстве" :_08: Пишу і відчуваю себе провокатором :_12:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо такзвана самооборона буде вламуватись в організації фірми в приватні помешкання.

Погрожувати і і тд і тп. Це приведе до зворотньої реакції.

Окремі випадки починають попахувати махновщиною. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо такзвана самооборона буде вламуватись в організації фірми в приватні помешкання.

Погрожувати і і тд і тп. Це приведе до зворотньої реакції.

Окремі випадки починають попахувати махновщиною. :)

Де в чому дійсно перебор. Перш ніж щось робити чи валити потрібно добре все зважити. Є багато людей які у повному сум'ятті, усвідомлення того, що щось змінилось у кращий бік лишень зароджується у їх головах. А різкі і кардинальні зміни можуть лише більше підсилити паніку. Щось не зрозуміють злякаються і почнеться безлад. "Тише едешь дальше будеш" Розвалити легко, а побудувати щось путнє важко. Особливо коли немає чіткого плану, що і як будувати і що за чим робити. Краще повільно, але впевнено, з доказами і альтернативними рішеннями на руках. Напевне кожен погодиться, що коли ти звикаєш до чогось і вже прилаштовуєшся, і раптом все змінюється. Важко адаптуватись не лише фізично, а й психологічно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий Сектор

Це те, що лишилось від Будинку Профспілок.

Уважно подивіться на ці фото.

18 -го лютого під час боїв туди зносили важко поранених в бою, людей з серйозними переломами, які не могли рухатися самостійно і коли будівля загорілася вони так і залишилися там. Десятки людей.

Ми не знаємо їхніх імен і прізвищ, віку, звідки вони.

Куля снайпера милосердна - бах і ти вже в небутті. А вогонь... Запаліть конфорку та спробуйте протримати там руку 10 секунд. А тепер ще раз подивіться на фотографії. І наступного разу, коли ви будете давати комусь хабар, закривати очі на ментовський бєспрєдєл , коли вам буде лінь йти на вибори, коли ви будете голосувати не думаючи - закрийте на хвилинку очі і згадайте ці фото.

1912153_1401555166771847_966651691_n.jpg

1898002_1401555170105180_500672411_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по 2+2 Сергей Асавелюк дав інтервью. Це той, хто керував тоді снайперами на майдані. Сказав, що в них був дозвіл на стільбу по озброєним мітингувальникам, а тоді такі були. По простих мітингувальниках вони не стріляли, сказав, що була третя сторона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже месяц не заходил на yaplakal.ru сегодня решил зайди для разгрузки и офигел сколько там политического говна против Украины, а комментарии это просто пи...ц, 95% зомбированный и озлобленный народ, а это юмористический сайт, больше туда ни ногой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на форуме несколько раз поднималась тема русского языка, даже качества постов на нем)))),я полностью согласна с вашими ответами, возможно не со всеми, с очень радикальными не согласна, но с посылом полностью. Но отчего то затронуло меня все это и на глаза попала запись одного блоггера, решила поделиться, простите, если это off topic. И не забывайте пожалуйста, мои дорогие, любимые украинцы,что все 3 прошедших месяца мы были по одну сторону, хоть и говорили на разных языках.

Я-украинец!

Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит «Кобзарь», а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю «пальто» и «кино», и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я — украинец?

Я болею за «Динамо», за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я -украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху — он держит купол, этим горам — они держат страховку, этим людям — они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь.

Я — украинец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот один простой, но очень правильный вопрос:

Почему одни украинцы могут говорить на русском, а другие украинцы не могут говорить на украинском?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по 2+2 Сергей Асавелюк дав інтервью. Це той, хто керував тоді снайперами на майдані. Сказав, що в них був дозвіл на стільбу по озброєним мітингувальникам, а тоді такі були. По простих мітингувальниках вони не стріляли, сказав, що була третя сторона.

як люди його не прибили в тій студії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що ж це так завзято палять святі отці з Києво-Печерської лаври? Документи на канонізацію Януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот один простой, но очень правильный вопрос:

Почему одни украинцы могут говорить на русском, а другие украинцы не могут говорить на украинском?

Легко и с удовольствием говорю на украинском. Но когда меня заставляют, что-то такое внутри лишает дара речи. Оставьте их в покое. Они ущербны, если просто не хотят, и неполноценны, если не могут. Ну, и есть такие, которые не имели возможности выучить в свое время, как я, например.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що ж це так завзято палять святі отці з Києво-Печерської лаври? Документи на канонізацію Януковича?

Прибутково-видаткові ордери <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю ДЕ запитати, тому запитаю тут.

Наткнулась на таке фото.

Dfstl.jpg

Не бачила цього пам'ятника з коментарями, а тому (фантазія і просторове мислення працюють туго) прошу, будь ласка, пояснити (може хтось знає, а ще може хтось якось думає) що він символізує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...