Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver

Мене власне це не дивує. Це війна. Тим більше, що Парасюк підтвердив, що на Майдані була зброя http://espreso.tv/new/2014/02/26/parasyuk_na_maydani_bula_zbroya_tomu_scho_lyudey_zadovbalo

2 seolutsk

аналогічні враження від діяльності "Свободи" на Майдані/Грушевського мені розповідали хлопці (22.01.2014року).

Мені цікаво, як завтра на Майдані будуть вибирати, кого взяти в уряд. Відчуваю, цирк буде ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це відео було видалено через порушення політики YouTube щодошокуючого та відразливого вмісту.

назва в нього хоч яка була?

...це було оце відео?

http://youtu.be/vrE-Mmi4jes

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з твіттера: "Во Львове день русского языка,в Донецке день украинского.Татары кричат Слава Украине.Беркут стоит на коленях.Хочу псмотреть Киселева сегодня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дістали вони з цими вирваними невідомо звідки фрагментами!

ДЕ це?! КОЛИ це?! Та це може бути що хочеш, і текст під це можна наваяти який хочеш...

Може це й правда, але чому ж такий короткий фрагмент вирізаний??? Не видно ні ДЕ знімали це, ні КОЛИ...

І взагаліі... Такі правильні і бідні журналісти... Але! Тож купа з них знімали там БЕЗ-ПЕ-РЕР-ВНО!!! Чому не викладені до цього часу ці всі відеозйомки??? Продають?!?! Торгуються, хто більше дасть???

Чи вичікують і чекають моменту??? Час інтриги...

Так, вони ризикували своїм життям, не сперечаюсь. Багатьом з них можна вже зараз при житті ставити пам'ятник. В багатьох з них, певно, яйця металевіші, ніж в мене, але! ДЕ ТІ ВСІ КАДРИ?!??!!!! ЧОГО ВОНИ ЧЕКАЮТЬ?!!!

Це не той момент, коли можна почекати, поки виросте ціна кадра, ціна сенсації, це не той момент, коли можна спочатку самому проаналізувати знятий матеріал, а тоді викласти для спільноти вартий, на ЙОГО думку, фрагмент... Зараз потрібні ВСІ відео, ВСІ фото! Навіть якщо вони, на перший погляд, не містять нічого вартого уваги... Тому що на САМЕ ТОМУ відео може бути щось таке, по чому можна буде ідентифікувати і прив'язати по часу та місцю якийсь злочин, знятий на іншому відео!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дістали вони з цими вирваними невідомо звідки фрагментами!

ДЕ це?! КОЛИ це?! Та це може бути що хочеш, і текст під це можна наваяти який хочеш...

Може це й правда, але чому ж такий короткий фрагмент вирізаний??? Не видно ні ДЕ знімали це, ні КОЛИ...

Поставили б тебе, Жека, відповідальним за смі ти би їх рвав, як мавпа газету. Вони крім відео, ще б рапорт писали де коли, з ким і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкиры также предлагают ввести лимит на продажу наличной иностранной валюты для физических лиц на уровне 1000 долл. в сутки. По их мнению, приобретение валюты сверх указанной суммы, но не более 150 тыс. грн, должно осуществляться в безналичной форме путем открытия депозитного счета в банке.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: За неделю украинцы сняли со счетов 3,1 миллиарда долларов, - глава НБУ

Ассоциация также отмечает, что целесообразно лимитировать покупку иностранной валюты за гривни на межбанке для расчетов по внешнеэкономическим контрактам, позволив приобретать валюту исключительно в случае подтверждения операции таможенной декларацией или актом выполненных работ. При этом должен действовать запрет на проведение авансовых платежей или предоплаты.

Кроме того, в качестве крайней меры для сохранения сбережений населения и спасения страны от глубокого финансового кризиса на период наведения порядка в управлении финансами, УКБС не исключает необходимости введения временного моратория на куплю-продажу иностранной валюты в стране и досрочное снятие депозитов.

Вірним шляхом ідете товариші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невдалий жарт канадського політика про Євромайдан може вартувати йому кар’єри

http://uapress.info/uk/news/show/17337

Місцеві політологи вважають, що якби Джастін Трюмо був би прем’єр-міністром, він би вже позбувся своєї посади.

А це всього-на-всього був просто невдалий жарт, не говорячи про якусь корупцію, злодійство тощо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагаліі... Такі правильні і бідні журналісти... Але! Тож купа з них знімали там БЕЗ-ПЕ-РЕР-ВНО!!! Чому не викладені до цього часу ці всі відеозйомки??? Продають?!?! Торгуються, хто більше дасть???

До речі, дуже слушне зауваження. Сьогодні подзвонив товаришу на ТРК "Україна" і запитав - чого його колеги раніше не показали ці кадри (там, де журналісти знімають зі сторони снайперів). Відповів, що точно не знає (він не репортер - журналіст в іншому відділі), але каже, що з цього питання дуже серйозні разборки на каналі: хто не пустив в ефір раніше ці кадри, чого не повідомили і т.д. і т.п. Коротше, шукають винного. Як завжди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще свідчення як живим людям (кати думали, щовже померлі)-знімали скальп .

Ятак думаю ці виродки полюбому знімали це на мобілки, бо все це робилось, щоб похизуватись потім.

Отже ми ще побачимо таке, від чого волосся стає дибом.

ВВажаю в такий серйозний час у розділі політика дописувачі мають легалізуватись добровільно, бо пишуть різну ахінею, причому чітко орієнтовану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

ВВажаю в такий серйозний час у розділі політика дописувачі мають легалізуватись добровільно, бо пишуть різну ахінею, причому чітко орієнтовану.

Маю на увазі, щоб дописувач давав свої якісь дані, контакти.реальні

я то не проти (хоча це й так не секрет для постіних дописувачів), але не зрозумів сенсу???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікава карта, аматори уже в розслідуванні зробили більше ніж офіційні органи ніяк не можуть розчухатись і саме це дуже непокоїть.

https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zVKhquFCeTxo.kGCJAOCfBD7U

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дали Богомолець МОЗ... А вона відкрито заявила, що при ній в міністерстві жодної "лівої" схеми закупівлі ліків не буде... Виходить когось це не влаштувало... Шкода...

Так само і Аваков - та вже краще той алік Луценко... ніж далекий Аваков... А ідеал - Ярема в МВС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікава карта, аматори уже в розслідуванні зробили більше ніж офіційні органи ніяк не можуть розчухатись і саме це дуже непокоїть.

https://mapsengine.g...o.kGCJAOCfBD7U

не можу побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра побачимо.

Пізніше Парасюк висловився з приводу призначення Арсена Авакова в.о. глави МВС.

"Шановна громадо, чесно, я не чув, що Аваков – міністр внутрішніх справ. Я цього як громадянин України не допущу. Мені совість не дозволить. Тому що полягли наші побратими, і з перших днів Аваков мав садити всіх підряд. Тому я особисто проти", - заявив він.

"Вони мають ще цілу ніч. Хай думають, хай вирішують. Є дуже багато достойних людей, які можуть очолити це міністерство. Тому якщо вони нас чують, то перед Небесною Сотнею завтра міністр має бути інакший", - сказав Парасюк і люди його бурхливо підтримали.

Пізніше слово взяв Степан Хмара, який також висловився проти кандидатури Авакова як очільника МВС. Після цього деякі люди почали скандувати "Ярема!", маючи на увазі, що керувати міністерством має депутат "Батьківщини" Віталій Ярема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...