Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Кулявлоб - прем'єр.

я щось не зрозумів... А майдан вже ніхто не питає!?

(додано пізніше)

ага, є відео... таки не спитали... поставили перед фактом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кулявлоб - прем'єр.

я щось не зрозумів... А майдан вже ніхто не питає!?

Аналогічне питання. Як його вибрали? Куди Майдан дивиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УКРАЇНА МАЄ НОВИЙ УРЯД

Верховна Рада представила склад нового Кабміну. Прем’єр-міністр – Арсеній Яценюк.

Відповідне рішення прийнято на пленарному засіданні парламенту сьогодні, 27 лютого.

Перший віце-прем’єр-міністр – Віталій Ярема

Віце-прем’єр-міністр – Олександр Сич

Володимир Гройсман

Міністр юстиції – Павло Петренко

Міністр освіти – Сергій Квіт

Мінсоцполітики – Людмила Денисова

Мінекології – Андрій Мохник

Міністр кабінету міністрів – Остап Семерак

Міністр енергетики та вугільної промисловості – Юрій Продан

Міністр молоді і спорту – активіст Автомайдану Дмитро Булатов

Міністр внутрішних справ – Арсен Аваков

Міністр культури – заслужений артист України Євген Нищук

Міністр економіки – засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, президент Київської школи економіки Павло Шеремета

Міністр охорони здоров’я – координатор медичної служби Майдану Олег Мусій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічне питання. Як його вибрали? Куди Майдан дивиться?

от якби ви були на майдані, то знали б, що кандидатуру яценюка вчора представляли на майдані і майдан схвалив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулявлоб - прем'єр.

я щось не зрозумів... А майдан вже ніхто не питає!?

Аналогічне питання. Як його вибрали? Куди Майдан дивиться?

а кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічне питання. Як його вибрали? Куди Майдан дивиться?

от якби ви були на майдані, то знали б, що кандидатуру яценюка вчора представляли на майдані і майдан схвалив

Oh really? http://www.volynnews.com/news/policy/reaktsiia-maydanu-na-premyera-yatseniuka-kuliu-v-lob/

а кого?

Хороше питання. Не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кого?

Хороше питання. Не знаю.

ну то хулє, як то кажуть. От у нього зараз рєальна кулявлоб. в економіці гарна, велика і конкретна Ж, щоб бабла дали треба буде багато непріятних речей прийняти. Сєня Петрович тупо убиває рейтинг і зразу каже, що не балотуватиметься на гаранта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам зараз потрібно,щоб світ у нас побачив "інтилегентів", яким можна довіряти та видавати кредити. Яценюк якраз на такого схожий, за плечима великий багаж знань та високих посад.

цікаво куди ділися Тягнибок та Віталька, невже і справді будуть балатуватися у президенти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто увійщов зараз в уряд - політичні камікадзе...Майдан нікуди не дівся, тому , в випадку "чергових реверансів", вони не тількі "політичні трупи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво куди ділися Тягнибок та Віталька, невже і справді будуть балатуватися у президенти ?

в Раді голосують. зайди і подивись. Кличко ще декілька днів тому ще раз підтвердив , що буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб не крали, тоді економіка піде на покращення і буде як в Нідерландах, де 80% населення не знає, хто міністр, бо все працює в автоматичному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам зараз потрібно,щоб світ у нас побачив "інтилегентів", яким можна довіряти та видавати кредити. Яценюк якраз на такого схожий, за плечима великий багаж знань та високих посад.

цікаво куди ділися Тягнибок та Віталька, невже і справді будуть балатуватися у президенти ?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о куди ділися Тягнибок та Віталька, невже і справді будуть балатуватися у президенти ?

Чому невже? Кличко давно заявляв про це, Тягнибок допускає, що "Свобода" висуне його кандидатуру на вибори Президента.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто увійщов зараз в уряд - політичні камікадзе...Майдан нікуди не дівся, тому , в випадку "чергових реверансів", вони не тількі "політичні трупи"

Не зрозуміло.То що країна без уряду? Чи майдану треба трохи дати людям працювати , а також самим?

Хтось же повинен виводити країну з "штопора".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто увійщов зараз в уряд - політичні камікадзе...Майдан нікуди не дівся, тому , в випадку "чергових реверансів", вони не тількі "політичні трупи"

Не зрозуміло.То що країна без уряду? Чи майдану треба трохи дати людям працювати , а також самим?

Хтось же повинен виводити країну з "штопора".

Я писав про відповідальність новобронної влади перед людьми в загальному. Майдан мав на увазі, як контролюючий орган за діями народних обранців
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля ВР з ПР бачив тільки Сухого. Інших депутатів з ПР не бачив. Потім журналісти казали, що нардепи КПУ та ПР потрапили до ВР через підземні переходи. Сцикуни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бідненький янукович

Колишній радник президента Ганна Герман заявила, що у Віктора Януковича було дуже багато комплексів із дитинства, оскільки він рано опинився на вулиці серед криміналу.

Про це вона розповіла французькому виданню Le Monde, пише ТСН.

За словами Герман, в особистості Януковича були приємні сторони, але і глибокі комплекси теж, і що все почалося ще в дитинстві.

"Янукович утратив матір, його батько знову одружився, мачуха дуже погано до нього ставилася, і він пішов до бабці. Опинився на вулиці, серед бандитів. Потрапив у в'язницю спочатку на рік, ще неповнолітнім, потім уже дорослим, за бійки. У результаті він завжди мріяв розбагатіти і взяти реванш", – розповіла Герман.

На думку екс-радниці президента, люди, які відбували покарання у в'язниці, не повинні мати права брати участь у політиці країни.

"В'язниця ламає людей. Я маю на увазі, в тому числі, і Юлію Тимошенко", – підкреслила Герман.

За її словами, Тимошенко і Янукович ніколи не пробачать один одному завдані образи.

Вона пригадала, як у 2005 році після п’яти годин переговорів із Тимошенко про формування опозиційної коаліції Янукович сказав: "Вона така противна, що якби мені довелося її тр*хнути, я б не зміг".

Нагадаємо, що втікач Янукович все ще вважає себе президентом і нарікає на "екстремістів", які творять "бєспрєдєл".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 травня, сподіваюся, що до того числа ми вже будемо в ЄС і пофіг буде на ту Росію. Так як баклажан в розшуку, знайдуться відмазки на правовій основі щодо підписання договору про оренду рос.флоту і він буде вважатися не дійсним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про місцеві референдуми відмінений, а нового ще не прийняли. Так що хай собі говорять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zrgD0x7vl2A.jpg

Пуля из шеи девушки медика, ранила двоих. Девушка стояла спиной к отелю Украина. Пуля прошла навылет и попала в человека, с которым она говорила. Как я понял, это было возле купола глобуса, ближе к отелю Козацкий.

Якщо це дійсно так то дівчина медик просто народилась в сорочці. Це мисливська експансивна куля і військові таких не використовують бо вони заборонені в арміях, це доводить що були не тільки військові снайпери, та й жоден військовий навіть з відмороженою психікою у жінку медика не стріляв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...