Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Доволі непогано розповідає про Майдан Комаровський, слухати довго, але хто має час, для розширення кругозору - я б дуже рекоммендував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А хто стріляв?

По Києву ходять чутки, що стріляла особиста охорона Януковича, яку він набрав всупереч законодавству України. Фактично - найманці.

Людина на відео цинічно і нагло бреше. В його словах масса розбіжностей і неспівпадінь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почалась війна в криму?

До Сімферополя рухаються БТРи Чорноморського флоту Росії

ee94ee4-1972381-630485077022165-512643240-n.jpg.pagespeed.ce.sdV_0Q0WFu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось ЦЕ вже цікаво...

Якщо не фейк, то це реальна загроза миру в Україні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver

Доволі очікуємо. Я думав, що Янукович себе ще покаже, дуика така з'явилась після того, коли він в Криму відмовився від УДО (Управління Державної Охорони) і УВАГА (!!!) написав заяву, що відмовляється від УДО. Це при тому, що його оголосили вже в "бєга". Тобто, якби він себе визнавав винним в цій ситуації, він би все кинув и по чорному би тікав з країни, для чого писати заяву на відмову від УДО? Час покаже, це тільки роздуми і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось ЦЕ вже цікаво...

да це вброс

Можливо.. Тут однозначно б не стверджував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось ЦЕ вже цікаво...

Якщо не фейк, то це реальна загроза миру в Україні...

Моя думка, це фейк. Аргументую))) Перша інформація з*явилась на російскому сайті, приватному сайті який, я думаю, з українців ніхто не читає. Ну і по -друге, янику б доцільніше було записати відио звернення, і розмістити його на одному з загально відвідуванних сайтів- youtube. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, на замітку

1)Москаль-це громадянин України,який не цінує того,що є українцем, марить "великим" радянським минулим,ображає гідність свідомих українців,підтримує та розповсюджує ідеї порушення територіальної та національної цілісності України та нації.

2)Кацап-громадянин Росії,який не поважає Україну,нашу націю,історію,героїв,мову,культуру,право на національне самовираження,право на вільне розпорядження на нашій рідній землі.Ну а також марить "великим" радянським минулим,,підтримує та розповсюджує ідеї порушення територіальної та національної цілісності України та нації.

3)Росіяни-громадянин Росії,який з повагою відноситься до національних цінностей України,поглядів на історичне минуле та визнає Україну незалежною державою,якою володіє українська нація. До останніх я відношусь з повагою та не маю ніяких ворожих думок.Інших вважаю ворогами з усіма витікаючими наслідками.

Н-да. И как мне определить, к какому из 3-х типов отношусь я? По национальности - русский.

1. Москалем бути не можу, оскільки люблю свою Країну, в якій проживаю. Радянським минулим не марю.

2. Кацапом також бути не можу, оскільки є громадянином України.

3. Росіянином бути не можу, оскільки не громадянин Росії.

И откуда в Вашей голове такие умозаключения? Извините, заметки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається це не фейк,так як появляється відео з реєстраторів, де видно ті БТР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий Сектор Волині, волинські Самооборона Майдану та Автомайдан запропонували на обговорення громадськості Волині кандидатури на посади начальників обласних державних структур. Про це йдеться в заяві розміщеній на сторінці Правого Сектору у мережі Фейсбук.

Текст заяви подаємо без змін.

«Заява

Правий Сектор Волині, Волинська Самооборона Майдану та Волинський Автомайдан, виконуючи завдання Майдану з перезавантаження влади, вносять свої пропозиції щодо кандидатур на посади очільників обласних державних структур, установ та організацій на обговорення громадськості Волині.

Зокрема:

1. Голова Волинської обласної державної адміністрації - Данильчук Павло, лідер Правого Сектору на Волині, депутат Луцької міської ради, керівник Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ».

2. Начальник УМВС у Волинській області - Мерчук Сергій, заступник керівника Сотні Самооборони «Волинська Січ», учасник бойових дій на Майдані, який отримав поранення.

3. Обласний прокурор - Майя Москвич, відома активістка Майдану, голова Всеукраїнської громадської організації «Національний Альянс».

4. Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області - Тимощук Руслан, заступника керівника «Правого сектору» на Волині, активний учасник боротьби за незалежність, активіст Майдану.

5. Обласне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій - Поха Сергій, співзасновника Волинського Автомайдану.

6. Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства - Хведчак Андрій, начальника штабу Волинської Самооборони Майдану.

7. Начальник Головного управління міністерства доходів у Волинській області - Буряк Олександр, співорганізатор Волинського Автомайдану, член Ради Автомайдану.

8. Керівник Волинської митниці - Омельчук Андрій, адвокат, сотник 37-ї Сотні Самооборони Майдану.

9. Керівник Державної інспекції з питань сільського господарства - Лук’янчук Віктор, голова асоціації фермерів Волині.

10. Начальник Держфінінспекції у Волинській області - Мирка Іван, керівник антикорупційної групи Волинської Самооборони Майдану.

11. Очільник Волинського облавтодору - Ольхович Андрій, один з засновників Волинського Автомайдану.

12. Начальник Головного управління Держказначейства у Волинській області - Томчук Богдан, економіст, керівник відділу організаційно-кадрової роботи Самооборони Майдану на Волині.

13. Начальник ДАІ у Волинській області - Голод Леонід, один з організаторів Автомайдану на Волині.

14. Керівник Волинського обласного управління Антимонопольного комітету - Ігор Дильов, підприємець,громадський діяч.

Окремо заявляємо – влада, як самоціль нас не цікавить. Але перешкодити приходу до влади одіозних осіб з минулого – наш обов’язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да. И как мне определить, к какому из 3-х типов отношусь я? По национальности - русский.

1. Москалем бути не можу, оскільки люблю свою Країну, в якій проживаю. Радянським минулим не марю.

2. Кацапом також бути не можу, оскільки є громадянином України.

3. Росіянином бути не можу, оскільки не громадянин Росії.

И откуда в Вашей голове такие умозаключения? Извините, заметки?

фактично ви українець) в цьому випадку нема сенсу поділяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

10. Начальник Держфінінспекції у Волинській області - Мирка Іван, керівник антикорупційної групи Волинської Самооборони Майдану.

Підтримуємо vanus'а !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович нашёлся, и оказывается он всё ещё президент, а мы экстремисты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всплив Янек:

Віктор Янукович виступив із зверненням до громадян, в якому заявив, що як і раніше вважає себе законно обраним президентом України.

"В мою адресу і на адресу моїх соратників звучать погрози про розправу. Змушений просити владу РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів", - цитує заяву Януковича ИТАР-ТАСС.

"На жаль, те, що відбувається зараз у Верховній Раді України, не має легітимного характеру", - заявив Янукович.

За його словами, рішення в даний час приймаються парламентом за відсутності багатьох членів Партії регіонів та інших фракцій, які побоюються за своє життя, а деякі були піддані фізичному насильству і змушені залишати територію України незаконно.

"В цій ситуації офіційно заявляю про свою рішучість до кінця боротися за виконання важливих компромісних домовленостей щодо виходу України з глибокої політичної кризи", - заявив Янукович.

Він також закликав негайно повернути ситуацію в Україні в конституційне поле.

"Зараз стає очевидним, що народ на південному сході України і в Криму не сприймає безвладдя і фактичне беззаконня в країні, коли керівники міністерств обираються натовпом на площі", - йдеться в заяві Януковича.

"Я, як діючий президент, не дозволяв збройним силам України втручатися у внутрішньополітичні події, які відбуваються. Наказую це і зараз", - заявив Янукович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це громадянська війна.

Все може бути:

Чеченцы готовы быть миротворцами и солдатами в Украине – глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров в интервью "Известия".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усі піздюки які зараз працюють проти тої хиткої влади яка зараз утворюється, я маю на увазі навіть тих хто постіки в фейсбуках штрапаляють.

Ваша вина в можливих смерятях українського народу і розколу Української держави як такої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це громадянська війна.

Тихо-тихо, не кіпішуй, може все обійдеться. Зараз все вирішується без участі України, якщо конкретно, то між тими, хто знизу по ссилочці http://www.lawmix.ru/abrolaw/11728

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Будем тихо, коли чеченськи бойовики почнуть різати людей в криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович пожалівся на беззаконня в Україні

Екс-президент України Віктор Янукович називає "фактичним беззаконням" ситуацію, коли українських керівників обирає натовп, впевнений, що його підтримують у цьому південний схід України і Крим

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Інтерфакс"

"Зараз стає очевидним, що народ на південному сході України і в Криму не сприймає безвладдя і фактично беззаконня в країні, коли керівники міністерств обираються натовпом на площі", - йдеться в заяві Януковича.

Раніше повідомлялося, що Росія погодилася охороняти Януковича на своїй території.

Це про що я говорив пару сторінок назад і мене за це мінусували. Да, скинули його - в принципі легітимно, але обирати нову владу через Майдан, не враховуючи позиції Сходу на Півдня - дуже не розумно. От тепер це і використовують. Куди дивиться Європа? Де демократія? Власне мені не ясно.

Будем тихо, коли чеченськи бойовики почнуть різати людей в криму.

Це все із-за того, що все купляється зараз. Як це змінити? А ніяк. Це держава мала вести соціальну політику таку, щоб народ гуртувався, щоб силові структури мали підтримку у населення. А в нас це робилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захоплення приміщень уряду і парламенту Криму відбулося о 5-й ранку 27-го лютого, тобто сьогодні, а відео зі зверненням Могільова залито на ютуб 26-го лютого, тобто вчора? http://www.youtube.com/watch?v=m44A__AC2jo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це може робитися, коли з.п. меньша, ніж потрібно для життя?

Чекаємо відповіді від Китаю. Він якось тихо мовчить,хоча давав Україні гарантії. Від його слова буде залежити чи почнеться війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...